WordPressi tööpäeva müük, kupongid ja pakkumised 2019

WordPressi tööpäeva müük, kupongid ja pakkumised

See on tööpäeva nädalavahetus! Esmaspäev on siin USA-s ametlik puhkus, mis tähendab, et kuigi enamikul inimestel pole 3 (või 4-päevast) nädalavahetust, saavad WordPressi disainerid parimate WordPressi majutusteenuste jaoks välja pakkuda vingeid WordPressi tööpäeva müügitehinguid , teemad, pistikprogrammid ja palju muud.


Pole tähtis, kus maailma asute, saate ikkagi nautida neid vingeid WordPressi kuponge, pakkumisi ja tutvustusi. Haarake jahe jook (ja oma rahakott) ja kaevake magus WordPress Labor Day müüki või kaks!

Parimad WordPressi tööpäevapakkumised teemade, hostimise ja muu jaoks

Bluehost 2,95 dollari suurused hostimiskavad

Säästke üle 60%, kui registreerute Bluehostis uue jagatud hostimiskava jaoks, mille hind on vaid 2,95 dollarit kuus, nende koolikursuse edendamise ajal. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

$ 2,95 majutamine Bluehostilt

Loomingulise turu kujundamise pakkumised

Kas teadsite, et sadu esemeid (teemad, pistikprogrammid, fotod, ikoonid, graafika ja palju muud) on kõik Creative Marketis müügil? Mine vaata seda! Koodi pole vaja. Lõppkuupäeva nägemiseks vaadake iga pakkumist.

Salvestage loomingulisel turul

GeoDirectory liikmelisusest 40% soodsamalt

Võtke 40% soodsamalt GeoDirectory liikmelisuse (mis sisaldab kõiki teemasid, tooteid, värskendusi ja esmaklassilist tuge) ostmisel koos koodiga LABORDAY19. Pakkumine lõpeb 2. septembril 2019.

Säästke GeoDirectory pistikprogrammil 40%

iThemes 2-for-1

Hankige iThemes Security Pro ja BackupBuddy pistikprogrammid kahe eest ühe tehingu eest ühe madala hinnaga! Säästke 50% selle pistikprogrammi komplekti ostmisel, koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke iThemes’is 50%

OptinMonster 50% soodsam

Uued kliendid saavad kokku hoida 50% OptinMonsteri plaanidest ehitada kohandatud optiini- ja hüpikvorme, mis teisendavad. Seal on koodi pole vaja – lihtsalt külastage OptinMonsteri saiti ja kasutage ekraani ülaservas olevat viipat. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke OptinMonsteril 50%

MonsterInsights 50% soodsam

Kasutage koodi INTRO50 võtta MonsterInsightsi – WordPressi ühe võimsaima SEO ja analüüsi tööriista – 50% soodsamalt. Tegutsege kiiresti, see pakkumine lõpeb varsti.

Säästke MonsterInsightsil 50%

EnviraGallery 20% soodsamalt

Salvestage WordPressi jaoks EnviraGallery pistikprogrammi 20% ja alustage oma saidil paremate pildigaleriide ja portfellide loomist. Kasuta lihtsalt koodi SUVM20 kassas. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke EnviraGallery’is 20%

Üksinda 20% soodsamalt

Kasutage koodi SUVM20 kassas, et võtta 20% alla Sololoquy tundliku WordPressi lisateenuse ostult. See pakkumine lõpeb varsti, nii et hankige nii kaua kui saate.

Säästke 20% soodsamalt

WPForms on 50% soodsam

Praegu saate koodi kasutada SAVE50 WPFormsi, mis on üks turul kõige arenenumaid vormiehitaja WordPressi pistikprogramme, ostmisel 50% säästmiseks. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke WPFormsis 50%

WarfarePlugins 30% soodsamalt

Säästke koodiga WarfarePlugins iga ostu korral 30% LABORDAY2019 – sealhulgas nende populaarse (ja võimsa) sotsiaalse sõjapidamise pistikprogrammi! Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke WarfarePluginsis 30%

Saidi maapind kuni 77% soodsam

Säästke saidi SiteGround jagatud, hallatud WordPressi, WooCommerce’i optimeeritud või pilvemahutites kuni 77%. Koodi pole vaja, kuid see pakkumine lõpeb varsti. Nende tehingute haaramiseks klõpsake linki, kuni saate!

Säästke saidil SiteGround 77%

Templatic 10% soodsamalt

Võtke Templaticult oma WordPressi premium-teemadest 10% soodsamalt, koodi pole vaja. Esitage allahindluse avamiseks lihtsalt oma e-posti aadress. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Templaticus 10%

Teemausaldus 30% soodsam

Säästke Themetrusti ilusate WordPressi teemadel 30%. Hankige koodiga mõni nende elegantne ja professionaalne teema vaid 40 dollari eest SUVEL30. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Themetrustis 30%

WPZoom Salvesta kõigi teemade pakett

Säästke kuni 200 dollarit ja hankige WPZoomi kõigi teemade pakett (mis sisaldab vähemalt 38 WordPressi premium-teemat ja PSD-d) – alates vaid 99 dollarist. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke WPZoomi kõigi teemade paketis kuni 200 dollarit

Kas jätsime WordPressi tööpäeva müügi alla?

Kas jäime teie poe nädalavahetuse tehingust ilma? Või olete leidnud WordPressi tööpäeva müügi? Uuendame oma kirjeid, kui leiame uusi pakkumisi. Jäta meile lihtsalt kommentaar ja me lisame uued pakkumised nii kiiresti kui võimalik! Head sünnipäeva!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map