WordPressi puhkusemüük ja pakkumised 2019 – teemad, pistikprogrammid, hostimine ja muu

WordPressi puhkusemüük teemade, pistikprogrammide, hostimise ja muu jaoks

Lõpetage aasta kokku kõigi parimate WordPressi puhkusemüükide, pakkumiste, kupongide ja sooduskoodidega. Mis kõige parem – oleme koondanud need kõik ühte kohta just teie jaoks.


2019. aastal oli kindlasti tõusud ja mõõnad, kuid miks mitte lõpetada see kõrge märkusega? Hoolige ennast (ja oma veebisaiti) uue teemaga või ehk parema hostimisega. Piiratud aja jooksul saate kõigi oma veebisaitide ja projektide pealt kokku hoida kuni 50% või kuni 100 dollarit premium WordPressi teemadel, WordPressi pistikprogrammidel, veebimajutuse ja veebidisaini ressurssidel.

Pidage meeles – enamik neist tehingutest lõpeb varsti (oleme pakkumise kuupäevade lisamiseks teinud kõik endast oleneva), nii et jälgige, kuni saate. Ja teeme kõik endast oleneva, et oma nimekirja ajakohasena hoida, nii et kui leiate tehingu, mille jätsime vahele, andke meile sellest teada! Haarake nüüd mõni puhkusemagnet ja saagem 2019. aasta parimatesse pühadepakkumistesse ja varastesse!

Contents

WordPressi teema müük

WordPressi teema puhkusemüük

Kingi endale uhiuue veebidisaini kingitus! Need teemapoodid pakuvad kõik pühade ajal müüki WordPressi teemasid, nii et tegutsege kiiresti ja tehke need pakkumised enne aasta lõppu.

30% allahindlus kogu WordPressi teemast

Säästke 30% ja saate meie nr 1 WordPressi teema kokku kõigest 39 dollari eest. Seal on koodi pole vaja – klõpsake salvestamiseks lihtsalt linki! Pakkumine lõpeb 10. jaanuaril 2020.

Säästke koguteemast 30%

33% soodsamad Imagely kujundused

Kõik on Imagely müügil ja praegu saate salvestada 33% kõigist nende fotograafia WordPressi teemadest koos koodiga XMAS2019. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Imagely juures 33%

Fotokaraadid on 33% soodsamad

Sellel nädalavahetusel saate salvestada 33% Photocrati Pro portfelli ja fotograafide galerii teema jaoks koodiga koodiga XMAS2019. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Photocrati kasutamisel 33%

Astra teema 20% soodsam

Säästke Astra Pro teemal 20% ja looge WordPressi abil oma ilus sait. Kasutage koodi JÕULUD2019 päästma. Pakkumine lõpeb 25. detsembril 2019.

Säästke Astra teema puhul 20%

Cssigniter 30% soodsamalt

Säästke 30% lisatasu teemaga liikmelisusest, kasutades tonni ilusat, nišši pakkuvat WordPressi. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke 30% cssigniterist

30% soodsamalt CyberChimps

Säästke reklaamikoodiga CyberChimps Responsive Pro teemaga 30% XMAS30. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke CyberChimpsis 30%

Gorilla kujundused 15% soodsamalt

Säästke sellel hooajal Gorilla Themesil 15%, kui kasutate koodi PÜHAPÄEVAD kassas. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Gorilla Themes’is 15%

50% soodsamalt HappyThemes

HappyThemes pakub 50% kõikidest teemadest ja liikmelisustest koodiga SAVE50. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke HappyThemes’is 50%

ShowThemes 33% soodsam

Piiratud aja jooksul pakub ShowThemes teile 33% soodsamalt kõigi nende ägedate sündmustehalduse WordPressi teemasid koos koodiga XMAS2019. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke ShowThemes’is 33%

30% soodsamalt Solwini infotech

Säästke Solwin Infotechi iga WordPressi teema ja pistikprogrammi puhul 30%. No vajalik kood. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Solwin Infotechis 30%

TeslaThemes 33% soodsam

Saate 33% soodsamalt iga WordPressi teema või koodiga liitumispaketi XMAS2019. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke TeslaThemes’is 33%

ThemeTrust 30% soodsam

Säästke oma ettevõtte või ajaveebi iga teema WordPress teemaga 30% koos koodiga TALV30. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke ThemeTrustis 30%

Themify teemad 30% soodsamalt

Võtke kõik Themify teemad, pistikprogrammid, lisandmoodulid, teema PSD-failid, liikmelisuse täiendused ja uuendused sooduskoodiga 30% soodsamalt. XMAS19. Pakkumine kehtib kuni 3. jaanuarini 2020.

Säästke Themify’is 30%

50 dollarit Off Themify eluaja klubist

Säästke koodiga Themify Lifetime Clubi liikmelisuse korral 50 dollarit XMASLIFE19 et saada eluaegne juurdepääs kõigile nende toodetele, värskendustele ja toele väga madala hinnaga. Pakkumine kehtib kuni 3. jaanuarini 2020.

Säästke Themify’is 50 dollarit

WordPressi pistikprogrammide pakkumised

WordPressi pistikprogrammi puhkusemüük

Kas olete mõelnud lisada uut sotsiaalset voogu? Kas lisada reaalajas vestlus? Või äkki uus liugur? Tonn pluginaid pakuvad kuumaid pakkumisi, mis aitavad teil soojendada oma veebisaiti värskete funktsioonidega. Vaata!

BuddyBossis 25% soodsam

Säästke koodiga terve BuddyBoss, teemad ja sotsiaalne õppija 25% XMAS19. Pakkumine kehtib 21. detsembrist 2019 kuni 2. jaanuarini 2020.

Säästke BuddyBossis 25%

WisdmLabs on 25% soodsam

Säästke 25% kõigist koodiga WisdmLabsi toodetest ja lisatasu pluginatest PÜHAPÄEV25. Pakkumine kehtib 23. detsembrist 2019 kuni 2. jaanuarini 2020.

Säästke WisdmLabs’is 25%

20% soodsamad lisad Beaver Builderi jaoks

Lisage Beaver Builderi plugina Ultimate Addons abil oma lehe koostajale üle 60 uue mooduli. Kasutage koodi JÕULUD2019 kokku hoida 20%. Pakkumine lõpeb 25. detsembril 2019.

Säästke Beaver Builderi lõplikes lisades

Elementori lõplikud lisad 20% soodsamalt

Elementori ülimad lisad on suurepärane viis 35 võimsa mooduli lisamiseks oma lemmiklehe tasuta koostajale. Ja saate koodiga 20% kokku hoida JÕULUD2019. Pakkumine lõpeb 25. detsembril 2019.

Säästke Elementori lõplikes lisades

Konverteeri Pro 20% soodsamalt

Säästke 20% Pro Pro-versioonil ja alustage koodiga oma kohandatud saidi optiini loomist JÕULUD2019. Pakkumine lõpeb 25. detsembril 2019.

Säästke saidil Convert Pro

20% soodsam WP skeem

Parandage ja automatiseerige oma skeemi märgistamist programmiga Schema Pro – nüüd koodiga 20% soodsamalt JÕULUD2019. Pakkumine lõpeb 25. detsembril 2019.

Salvestage WP skeemil

20% soodsam WP portfell

Snag WP-portfell (kiire ja lihtne viis veebiportfelli loomiseks veebis) 20% koodiga JÕULUD2019. Pakkumine lõpeb 25. detsembril 2019.

Säästke WP-portfellis

30 dollarit maha aMember

Koodiga aMember saate eluaegsete litsentside pealt kokku hoida 30 dollarit 76ECF909. Pakkumine lõpeb varsti.

Salvesta aMember

Envira galeriis 10% soodsamalt

Säästke 10% oma lisatasu eest Envira Gallery WordPress galerii pistikprogrammi ostmisel, kui kasutate koodi SAVE10 kassas. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Envira galeriis 10%

IThemes 40% soodsam

Kasutage kupongi koodi PÜHAPÄEV40 iThemes’is, et säästa 40% soodsamalt kõigilt nende saidi WordPressi pistikprogrammidelt, teemadelt, koolituselt, teenuselt või isegi tööriistakomplektidelt. Pakkumine lõpeb 31. detsembril 2019.

Säästke iThemes’is 40%

MotoPress 25% soodsam

Säästke koodi kasutamisel MotoPressi liikmelisuse, teema või pistikprogrammi ostmisel 25% XMAS2019. Pakkumine lõpeb 27. detsembril 2019.

Säästke MotoPressil 25%

10% soodsamalt üksinda

Säästke 10% Soliloquy WordPressi liugkoodil koos koodiga SAVE10. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke 20% soodsamalt

TemplateMonster 35% soodsamalt

Tähistage 35% mis tahes WordPressi teemaga TemplateMonsterilt. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb 19. detsembril 2019.

Säästke saidil TemplateMonster 35%

50% soodsamad WPForms-id

WPForms WordPressi vormiehitaja koos koodiga ostmisel võite sel aastal kokku hoida 50% SAVE50. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke WPFormsis 50%

WordPressi hosting allahindlused

WordPressi majutuse puhkusemüük

Parimad kingitused jätkuvad kinkimisel ja WordPressi hostimine lihtsalt ei lõppe. Nüüd on hea aeg investeerida paremasse hostimisse, et parandada oma saidi kiirust ja turvalisust. Siin on parimad WordPressi majutustehingud, mille leidsime, et saate puhkuseks.

Veebikujunduse pakkumised

Veebidisaini puhkusemüük

Iga veebisait vajab natuke midagi ekstra (näiteks vibu kingi jaoks, kaunistused puul või jäätised küpsistel) ja need pakkumised on lihtsalt asi, mis teie saidile visuaalset huvi pakub. Saate soodushinnaga lisatasu fonte, videoga liitumist, aktsiafotosid ja muud!

Loovturu pakkumised

Loomingulisel turul on müügil sadu esmaklassilisi teemasid, fonte, aktsiafotosid, toiminguid, veebimalle ja palju muud. Avastage oma veebisaidi jaoks midagi uut! Kontrollige üksikute pakkumiste aegumiskuupäevi.

Salvestage loovturu üksustel

Kas teil on veel üks pakkumine?

Tahame olla võimelised jagama võimalikult suurt tehingute ringi, nii et kui midagi jääb puudu, andke meile sellest teada! Soovime seda jagada kõigile oma lugejatele. Häid pühi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map