WordPressi pistikprogrammide perioodiline tabel (ja minu top 5)

WordPressi suurim müügiargument on minu alandliku arvamuse kohaselt hämmastavalt suur valik tasuta pistikprogramme, mis on saadaval WordPress.orgi hoidla. Ehkki ei tohiks lihtsalt ignoreerida WordPressi südamiku olulisust ega ka seda, kui hõlpsalt saab teie kujundust teemadega muuta, pakuvad pluginad just meile võimekust saavutada peaaegu kõike (arvestage lihtsalt rakendustega, mis nagu ManageWP ja Digital Telepathy, nagu WordPress).


Seda silmas pidades otsin alati uusi pistikprogramme, et neid kontrollida ja üle vaadata, ja kuu aega ei möödu seda, et ma ei komistaks uuele pistikprogrammile, mis mind selle funktsionaalsuse mõttes täielikult ära ajab. Peaks siiski veel mõtlemisaega tegema ja kaaluma neid pluginaid, mis on andnud väärtust sõna otseses mõttes sadadele tuhandetele WordPressi kasutajatele.

Siit tuleb sisse WordPressi pistikprogrammide perioodiline tabel.

Tagasi kooli

Võib-olla olete juba varem kohanud kõige populaarsemate WordPressi pistikprogrammide loendeid (ma olen juba varem oma tootnud), kuid tõenäoliselt pole midagi sellist nagu perioodiline tabel WordPressi pistikprogrammidest. See näeb välja täpselt selline, nagu võite seda ette kujutada:

Perioodiline tabel WordPressi pistikprogrammidest

Tabelis on 108 populaarseimat WordPressi pistikprogrammi allalaadimiste arvu järgi ja iga “elemendi” kohal hõljutades saate põgusa ülevaate pluginaga seotud teabest koos selle allalaadimiste koguarvuga..

Väga lahe, eks? Kindlasti on lõbus mängida koos inimesega, kes on WordPressiga tuttav, kuid on ehk pisut vähem kasulik neile, kes otsivad mõnda parimat saadaolevat pistikprogrammi. Kuigi tabel esindab 108 parimat pistikprogrammi, varieerub nende pluginate kvaliteet ja kasulikkus kindlasti väga palju.

Seda silmas pidades otsustasin anda teile oma isikliku valiku WordPressi pluginate perioodilise tabeli viie parima plugina seast. Need on minu arvates WordPressi jaoks saadaolevad kümme parimat pistikprogrammi (parima 108 piires). Nautige!

5. Akismet

AkismetOlen kaalunud omal ajal lugematul hulgal kommenteerimata rämpsposti pistikprogrammide erinevaid eeliseid, kuid pöördun alati Akismeti juurde tagasi. Kuigi see pole ideaalne lahendus, leian, et see on parim.

Rämpspostikaitse keerukuse mõistmiseks peate kõige paremini kaaluma, milliste rämpspostivastaste lahendustega tuleb hakkama saada. Esiteks on teil automatiseeritud rämpsposti kommentaarid, mida on suhteliselt lihtne märgata. Seal on üsna palju pistikprogramme, mis on võimelised neid püüdma, kuid tegelik probleem on inimeste rämpsposti pakkujates. Kui teil on mõni inimene, kes jätab mõne saidi kohta kommentaari (rämpspostitaja või muu), muutub otsus, kas tegemist on rämpspostiga, peaaegu täielikult subjektiivne. Sellisena peab pistikprogramm olema väga tõhus täpsete otsuste tegemisel vastavalt sellele, mis me oleme võiks pidada õigeks.

Akismet teeb seda paremini kui ükski teine ​​pistikprogramm, millega ma kokku olen puutunud, nii et kui teid jäetakse pisut vallandatuks, kui juhuslikud rämpskommentaarid läbi saavad (või kui õigustatud kommentaar märgitakse rämpspostiks), oleks minu soovitus aktsepteerida seda kuludena, mis teil on kommentaarid oma blogis. Akismet ei pruugi olla täiuslik, kuid on paketi juht.

4. W3 kogu vahemälu

Olen saidi kiirusest pisut kinnisideeks, sest tegin selle hiljutises postituses üsna selgelt välja. Mul on kombeks läbida etapid, kus proovitakse iga väiksemat näpistamist enda ajaveebi kiiruse suurendamiseks. Kuid tegelikkuses on WordPressi saidi kiiruse suurendamiseks kõige suurem asi, mida saate vahemällu pistikprogrammi installimine nagu W3 kogu vahemälu.

Miks teeb lihtne pistikprogramm sellist vahet? Võimalikult lihtsustatult öeldes töötab WordPress, laadides ühe veebilehe moodustamiseks mitu eraldi faili. Vahemälu pistikprogramm teeb suurema osa liitmistöödest enne tähtaega, nii et kui mõni veebileht laaditakse, muudab see palju kiiremini.

Õnneks pole W3 kogu vahemälu seadistamine keeruline protsess. Lihtsalt järgige allolevas videos käsitletud samme:

3. Wordfence’i turvalisus

Paljud WordPressi kasutajad kipuvad turvakaalutlusi unarusse jätma, kuni on liiga hilja – st siis, kui nende sait on ohustatud. Seda silmas pidades, kui kavatsete oma saidi turvalisemaks muutmiseks teha ainult ühte asja, soovitaksin teil installida Wordfence Security.

Ma ei hakka siin kõiki üksikasju uurima, kuid võite olla kindel, et Wordfence Security on WordPressi saitide jaoks üsna terviklik lahendus. Muidugi pole garantiid, et teie saiti mingil viisil kahjustatakse, kuid selle pistikprogrammi installimisega saate selle toimumise tõenäosust palju vähendada..

2. Katkise lingi kontrollija

Kui saidi kiirus on üks minu kinnisidee, on purustatud lingid teine. Ideaalses sõnas teie külastajad mitte kunagi tabas 404 lehte, kuna need on kaasamisel absoluutne tapja. Fakt on see, et enamik veebisurfijaid on üsna kannatamatud ja liiguvad saidilt edasi, kui nad tabavad 404, selle asemel et kinni jääda ja proovida teie kadunud sisu üles leida.

Nii et katkiste linkide korral on ennetamine parim ravi. Seal tuleb Broken Link Checker – pistikprogramm, mis on nii funktsionaalne ja põhjalik, et näen endiselt vaeva, et uskuda, et see on tasuta.

Lühidalt – Broken Link Checker skannib teie saidil kõiki linke ja kontrollib, kas see tagastab tõrke 404. Seejärel pakub see teile purunenud linkide loendi ja võimaldab teil neid otse pistikprogrammi ekraanilt muuta (mitte iga lingi käsitsi kinnitamiseks). Mitte ainult, vaid see kontrollib teie veebisaiti pidevalt ja teavitab teid kõigist värsketest katkenud linkidest.

Katkise lingi kontrollija

Kriimustan siin lihtsalt pinda – Broken Link Checkeril on palju rohkem funktsioone ja kohandatavamaid sätteid, kui võite keppi raputada. Minu arvates on see kohustuslik allalaadimine igale WordPressi kasutajale.

1. Yoasti poolt loodud WordPress SEO

Ehkki WordPress on SEO jaoks suhteliselt hästi valmis, siis kui teil on otsimootorites leidmiseks mingeid ambitsioone, soovite installida lisafunktsioonidega SEO pistikprogrammi.

Seda silmas pidades, kui olete viimase paari kuu jooksul jälginud minu artikleid siin WPExploreri kohta, siis teate, et olen Yoasti tohutu SEO fänn – seda teeb minu kaheosaline seeria kõige tavalisema kohta selgeks kohapealsed SEO vead. See on minu arvates vaieldamatult parim SEO lahendus WordPressile ja samamoodi nagu katkise lingi kontrollija, olen ka minu pakutavas väärtuses ära puhutud.

Mis on teie lemmik pluginad?

Olen 108 hulgast valinud vaid viis pistikprogrammi ja muidugi on tohutul hulgal neid, mille kohta võiksite esitada argumendi esiviisikusse lisamiseks. Olen keskendunud pistikprogrammidele, millest saan kõige suurema osa WordPressi kasutajatest kasu, ning olen ka mõne suuremate niššide pakkumise asemel sisse viinud “suure mõjuga” lahendustele.

Mitte ainult, aga ma võin mõelda mitmele pistikprogrammile, mis ei pääsenud selle 108. edetabeli hulka ja mis vaieldamatult õigustavad lisamist. Näited:

Ülaltoodut silmas pidades tahaksin teada, millised oleks teie lemmikpistikprogrammide valikud, nii et palun eemaldage kommentaaride sektsioon!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map