WordPressi mälestuspäeva allahindlused ja kupongid 2020

WordPressi mälestuspäeva allahindlused ja kupongid 2017

Head mälestuspäeva nädalavahetuse inimesed! Ükskõik, kas olete koduaias grillimisvõimaluse, tuulevaikse ranna, armsa järve ääres või kuskil mujal, saate nädalavahetust endiselt nautida … salvestades BIG mõne oma WordPressi lemmiku juurde! Oleme võtnud aega, et leida teile parimad pakkumised, et saaksite kiiresti kokku hoida ja naasta pika nädalavahetuse nautimisse.


Contents

WordPressi teemapakkumised

Esimene üles – teemapakkumised. Pikk nädalavahetus on ideaalne aeg uue teema uurimiseks ja WordPressi saidile täiesti uue ilme saamiseks. Ja nende suurepäraste pakkumiste tõttu pole tegelikult põhjust seda mitte teha.

ChurchThemes 20% soodsamalt

Kasutage kupongi koodi SAVE20 et saada ChurchThemeselt uue teema ostmisel 20% soodsamalt. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke saidil ChurchThemes 20%

cssigniter 30% soodsamalt

Säästke 30% mis tahes premium-teemadest või cssigniter-i liikmelisusest oma nädalavahetuse eripakkumisega! Kasuta lihtsalt koodi SAVE30 kassas. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke 30% cssigniterist

CyberChimps 25% soodsamalt

Salvestage koodiga CyberChimps loodud premium WordPressi teema 25% HEROES25. Nende mälestusnädala reklaam on suurepärane aeg Responsive Pro koopia haarata! Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke CyberChimpsis 25%

Teematrust 30% vähem teemasid

Themetrustis toimub tohutu kevadmüük – sooduskoodi kasutamisel on teie ost 30% soodsam KEVAD30. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Themetrustis 30%

WPZoom 35% või rohkem kõigi teemade paketist

Hankige WPZoomi kõigi teemade pakett (mis sisaldab 44 WordPressi teemat) Põhiplaan vaid 129 dollari eest (35% soodsamalt) või PRO plaan 139 dollari eest (70% soodsamalt). Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti, nii et säästke, kuni saate!

Säästke WPZoomis kuni 40%

WordPressi majutamine ja domeenide pakkumised

Kas te ei armasta oma praegust veebimajutajat? Miks mitte mõelda uuele hostimisplaanile natuke? Sel nädalal pakuvad paljud populaarseimad hostimisteenuste pakkujad tehinguid, nii et saate praeguse pakkumisest parema hostimisplaani jaoks suurt allahindlust pakkuda.

Bluehost 2,95 dollarit sooduspakkumiste kavasid

Säästke kuni 60%, kui registreerute uue veebimajutuse jaoks ainult 2,95 dollarit kuus (3-aastase plaani eest) Bluehostis. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

$ 2,95 majutamine Bluehostilt

GoDaddy $ 1 / kuu hostimine

Praegu saate GoDaddy virtuaalserverit, mille kindlad plaanid on 1 dollar kuus kuus. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Hankige majutust 1 dollari eest

GoDaddy 4,99 dollarit domeenid

Säästke palju ja saate GoDaddylt uue domeeni registreerimise juba esimesel aastal 4,99 dollari eest. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

GoDaddy 4,99 dollarit domeenid

GoDaddy ostab teile 30% soodsamalt

Kui meie linki kasutate, säästke järgmise GoDaddy ostu pealt 30%. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke GoDaddy-s 30%

HostGator kuni 60% soodsam

Praegu saate HostGatorist säästa kuni 60% uute äri- või Hatchlingi plaanide jaoks (või 40% uue beebi plaanide jaoks). Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Salvestage HostGatoris

InMotioni majutamine kuni 33% soodsamalt

Salvestage InMotionis kuskil 20% (jagatud hostimise korral) kuni 33% (VPS-i hostimisel)! Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke InMotionis kuni 33%

Vedel veeb 38% soodsamalt

Säästke 38% oma esimese 4 kuu optimeeritud pilvemajutusest Liquid Web koos koodiga FASTCLOUD38. Tegutse kiiresti – see pakkumine lõpeb varsti.

Säästke vedelas veebis 38%

Meediumitempel 2 kuud tasuta

Piiratud aja jooksul saate 2 kuud tasuta, kui ostate Media Templest uue aastase hostimiskava. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb 31. mail 2021.

Saate Media Temple’is 2 kuud tasuta

NameCheap jagatud veebimajutus 50% soodsamalt

Säästke piiratud aja jooksul 50% uute jagatud hostimiskavade jaoks (esimesel aastal) NameCheapis ja säästke ka oma domeeninimes – koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb 31. mail 2020.

Säästke virtuaalserveris 50%

NameCheap kuni 96% soodsamad domeenid

Säästke NameCheapis koos koodiga uutes com-, neti-, online-, io- ja muudes domeeninimedes kuni 96% TLDMAPR20. Pakkumine lõpeb 31. mail 2020.

Salvestage domeenides NameCheap

WP mootor 10% soodsam

Säästke koodiga 10% esimesest maksest wpe3off. Koos 2-kuulise tasuta uute aastaplaanidega – see teeb kokku 3 kuud tasuta majutust WP Engine’ilt! Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke WP Engine’is 10%

WordPressi pistikprogrammide pakkumised ja palju muud

Lisage nende WordPressi pistikprogrammide ja teenustega oma saidile uusi funktsioone – näiteks vorm, galeriid, parem turvalisus ja palju muud. Ükskõik, kas otsite spetsiaalselt turbepistikprogrammi või soovite sirvida vaid vingeid pakkumisi, leidsime siit.

AppSumo 10–100% soodsamalt

Säästke AppSumo esmaklassiliste veebitööriistade kaudu vahemikus 10–100%. Pakkumised lõppevad ja muutuvad iga päev, nii et kontrollige kindlasti uuesti, et näha, mis on uut!

Säästke AppSumo-s kuni 100%

BigStock 35 tasuta fotot

Praegu saate registreeruda BigStocki 7-päevaseks tasuta prooviversiooniks, et tasuta alla laadida 35 esmaklassilist fotot (5 päevas). Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Proovige BigStocki tasuta

aMember 17% soodsamalt

aMember Pro kevadmüük – koodiga allahindlus 17% 76ECF909. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke aMemberil 17%

Envira galerii 15% soodsamalt

Saate Envira galeriis 15% soodsamalt – kasutage kupongikoodi: SAVE15. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Envira galeriis 15%

Vormidele 30% soodsam

Säästke 30% uute vormistatavate vormide litsentside korral (esimest aastat) koos koodiga SAVE30, mis sisaldab teie saidil hulgaliselt võimsaid vormiga hoone funktsioone. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke 30% vormistatavates vormides

iThemes BackupBuddy 30% soodsamalt

Säästke iThemesist uue koodiga BackupBuddy uue plaani ostmisel 30% ITEMEES30. Pakkumine lõpeb 31. mail 2020.

Säästke BackupBuddy puhul 30%

iThemes Security Pro 30% soodsamalt

Säästke iThemesest uue koodiga Security Pro pistikprogrammi ostmisel 30% ITEMEES30. Pakkumine lõpeb 31. mail 2020.

Säästke rakenduses Security Pro 30%

LifterLMS 1 dollar 30 päeva jooksul

Proovige LifterLMS-i proovida ja uurige, mis tunne on seda kasutada kursuste ja liikmelisuse saidi ehitamiseks kõigest 1 dollari eest (esimese 30 päeva jooksul). Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Proovige LifterLMSi 1 dollari eest

Link Whisper 25 dollarit maha

Looge parem sisu ja kasutage rohkem SEO-d, mis suurendavad sisemisi linke Link Whisperi abil – nüüd 25 dollarit. Koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb 1. juunil 2020.

Säästke Link Whisperil 25 dollarit

MailOptin 25% soodsamalt

Piiratud aja jooksul saavad uued kliendid säästa 25% MailOptini uudiskirjast ja kliendi genereerimise pistikprogrammi standardist või profiplaanist, koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke MailOptinil 25%

MonsterInsights 50% soodsam

Seadistage MonsterInsightsi abil oma WordPressi saidi jaoks Google Analytics ja säästke koodiga 50% INTRO50. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke MonsterInsightsil 50%

Ninja moodustab 50% soodsamalt

Praegu on kõik Ninja Forms’i plaanid 50% – see on parim aeg oma kätega WordPressi saidi tippvormi loomise pistikprogrammi loomiseks. Kasutage koodi SAVE50 kassas. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke Ninja Vormides 50%

OptinMonster 35% soodsam

Saate uute OptinMonsteri plaanide ostust 35% soodsamalt – koodi pole vaja. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke OptinMonsteril 35%

ProfilePress 20% soodsam

Hinnake 20% toote ProfilePress kasutaja ja profiili haldamise pistikprogrammi ostust, mis tahes plaan (tellige lihtsalt oma infoleht päästma). Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke ProfilePressil 20%

SeedProd 20% soodsamalt

Võtke 20% soodsamalt, kui olete ostnud ükskõik millise SeedProdi pistikprogrammi (sh Coming Soon Pro, Viral Giveaway Pro, Notification Bar Pro jne) SAVE20. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke SeedProdi pistikprogrammide korral 20%

Üksinda 10% soodsamalt

Säästke 10% lisatasu Soliloquy WordPress liuguril, kui kasutate kuponkikoodi SAVE10. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke 10% soodsamalt

Warfare pluginad 30% soodsamad

Piiratud aja jooksul saate säästa 30% igast Warfare’i pistikprogrammide võimsast pistikprogrammist – sealhulgas nende populaarsest sotsiaalsest sõjapidamisest – koos koodiga MÄLUPÄEV2020. Pakkumine lõpeb 26. mail 2020.

Säästke 30% mis tahes sõjapidamise pistikprogrammist

WPEka 50% soodsamalt 1 pistikprogramm

Hankige sellel nädalal 50% allahindlus WPEka WordPressi lisandmoodulite (1 litsents) valimisel ainult koodiga SMB50. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke WPEkas 50%

WPForms on 50% soodsam

Piiratud aja jooksul saate WPFormsit (WordPressi üks populaarsemaid vormiehitajaid) koodiga 50% soodsamalt kasutada SAVE50. Pakkumine lõpeb varsti.

Säästke WPFormsis 50%

Vimeo 10% soodsamalt

Säästke sellel mälestuspäeva nädalavahetusel Vimeo Plus, PRO, Business või Premium kontodel 10%! Sisestage lihtsalt kood Q2PUB1C20 päästma. Pakkumine lõpeb 30. juunil 2020.

Säästke Vimeos 10%

Plus veel tulemas

Loodetavasti on nädalavahetuse jätkudes veel mõni pakkumine lisada. Ja nagu alati meie ümarlaua puhul, kui leiate kokkuleppe, tahame sellest kuulda. Või kui teil on kokkulepet, peaksime lisama, andke meile sellest teada allpool olevates kommentaarides ja saame nimekirja kohe, kui seda näeme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map