WordPressi ja veebidisaini suundumused 2016. aastal, et neist põnevust tunda

WordPressi ja veebidisaini trendid 2016

Veebidisain areneb pidevalt ja see kehtib eriti WordPressi kohta. Nii on WordPressist loomulikult saanud veebidisaini suundumuste allikas, kuna üha enam veebi kasutab populaarse ja hõlpsasti kasutatava raamistiku eeliseid.


Selles postituses käsitleme seda, mis on meie arvates 2016. aasta suurimad WordPressi ja veebidisaini suundumused. Olete ilmselt neid paljusid juba varem näinud, kuid laskkem end põhjalikumalt lahti kaevata!

Materjalide kujundamine

Materjalide kujundamine

Kindlasti olete nüüd materjalikujundusest kuulnud. Google tutvustas seda standardiseeritud disain kontseptsiooni hiljuti ja see on kindlasti trend, mida aasta edenedes silma peal hoida. Selleni, mis täpselt on Materjalide kujundamine? See on Google’i enda soovitatud värvide, ikoonide, tüpograafia, kasutajaliidese, paigutuste, navigeerimise, ruudustiku, loendite, liugurite, nuppude, menüüde, vahekaartide, tööriistavihjete, pildi laadimise, kerimise, žestide ja palju muu komplekt.

(Peaaegu) tasane kujundus ja võre kujundus

Materjalidisaini kaks suurimat äravõtmist on tasase veebikujunduse jätkamine, millele on lisatud varjude keerdumine, et luua mõõde, ning hõlpsasti loetav ruudustiku paigutus. Materjalidisaini keskmes on tõesti külastajatele loetavus ja selle suurepärase näite leiate haruldaste materjalide disaini ajaveebist.

Haruldaste materjalide kujundus WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See teema kasutab paljusid mitte kõigist Google’i soovitustest. Tavalised vaikevärvid, lihtsad varjud, armsad väikesed nupud, kirjeldavad pildid ja palju muud. Vaadake lihtsalt iseennast – armuge kindlasti.

Kujutised, mis avaldavad mõju

Fotograafia ja pildid

Teine suur trend, mis on mõnevõrra seotud 2015. aasta ülekandmisega, on suured kujutluspildid. Suur mõju ja tegeliku suuruse mõttes. Kangelaspildid on kindlasti veel asi ja neid leiate peaaegu kõigist vabakutselistest või veebidisaini agentuuridest. Parallaks on igal pool. Ja nii paljude uute ja fantastiliste tasuta fotode allikatega (nt Pixabay ja Unsplash) pole mingit küsimust, miks nii paljud inimesed on selle suundumusega liitunud.

Pildid> Tekst

Pildid on olulised. Paljudes olukordades ei ole pilt väärt ainult tuhat sõna, see muudab sõnad täiesti tarbetuks. Ja paljude ettevõtete jaoks on pildid nende veebis olemise ülioluline osa. Näiteks restoranid on peaaegu alati tuginenud suurel määral fotograafiale ja mõjukate kujunduste suundumuse tõttu on see toidukraami veebisaidid muutnud suuremaks, paremaks ja maitsvaks. Vaadake lihtsalt Plate’i.

Plaadirestoran WordPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

See armsa restorani WordPressi teema kasutab suuri ja julgeid pilte, mis sobivad suurepäraselt teie klientuuri näljaseks muutmiseks ja broneeringu tegemiseks. Lisaks on teema täielikult reageeriv, nii et kõik teie lisatud ilusad pildid näevad kõikides seadmetes suurepärased välja.

Videod pikkade postituste asemel

Videote lisamine WordPressi

Ainus, mis on parem kui mõjuv pilt, on video ja neid on igal pool. Videod on suurepärane viis show teie toode tegevuses, et tutvustama oma meeskonda paremaks seletama oma teenuseid või lihtsalt öelda, mida soovite oma blogis öelda. Lisaks on uus laine vlogimine teemad, mis on paljudel turgudel langenud.

Moview Video WOrdPressi teema

Teave ja allalaadimineVaadake esitlust

Üks selline teema on Moview, mis muudab teie arvamuse, õpetuste ja muu oma lugejatega jagamise lihtsaks. Lisaks WordPressi natiivsetele ülafunktsioonidele on sellel teemal lisatud lisavõimalused reitingute jaoks, kohandatud lehepaigutused, bbPressi ja BuddyPressi tugi ja palju muud.

Sihtlehe tõus

Teine suundumus, mida oleme näinud, on sihtlehed. Miks luua massiivne sait, mille lehtede labürindi abil saate hõlpsalt luua üks hämmastav leht saada kõrgemad konversioonid? Ehkki ühelehelised saidid pole kõigile sobivad, on need mõeldud just vabakutselistele, agentuuridele ja muidugi ka üksikutele toodetele või teenustele.

Lisage sujuva kasutajakogemuse saamiseks kohalik kerimine

Lisaks ühele lehele, kuna kogu veebisaidil on kohaliku kerimise lisamine võtmetähtsusega, et lugejad saaksid hõlpsalt navigeerida erinevatesse sektsioonidesse, ilma et peaksid igavikku kerima. Õnneks hõlmavad paljud teemad kohaliku kerimise toetamist (ja muid sihtlehega seotud funktsioone), millest üks parimaid on.

Sihtlehti kokku

Info ja allalaadimineVaadake demo

Pole tähtis, mis tüüpi maandumislehte soovite luua, saab sellega hakkama. Teemaga ei kaasne mitmesuguseid ühe- ja mitmelehelisi demosid, mida saate kasutada edumaa saamiseks ja täielikku kohalikku kerimistuge, kuid leheküljeehitaja elemente ja teema kohandamise võimalusi on nii palju, et saate sõna otseses mõttes luua mis tahes soovitud paigutuse . Selle paindliku ja võimsa WordPressi teema abil saate lisada viiktekste, nuppe, animeeritud sisu ja palju muud.

Kujundajad kui arendajad

Veebidisain ja veebiarendus on alati omavahel segunenud ja kuigi varem võisite palgata oma ettevõttele uue veebisaidi loomiseks terve meeskonna, on see kujunenud uueks normiks, kui teie kujundaja ja arendaja on mõnes selles tööl. Osaliselt on selle põhjuseks veebis sisalduv palju tasuta teavet, mis võimaldas üha rohkematel inimestel saada iseõppinud arendajad ja et teised leiaksid vinge loominguline ühine inspiratsioon saitidel nagu Tibutav ja Behance.

Kuid lisaks kõigile veebis leiduvatele tasuta kraamidele, esmaklassiliste leheehitajate tõus on arenduse ja disaini tõesti sujuvalt kokku ühendanud. Kui olete kunagi WordPressi kasutanud (ja oletame, et olete pärast seda, kui olete ju WPExploreris), olete tõenäoliselt viimastel kuudel kokku puutunud mõne leheehitajaga.

css-kangelane

CSS Hero on fantastiline pistikprogramm, mis võimaldab kasutajatel sõna otseses mõttes osutada, klõpsata ja muuta mis tahes teemat. See avab tohutu ukse piiratud CSS-i teadmistega disaineritele. CSS Hero abil oma teema välimuses muudatuste tegemiseks klõpsake lihtsalt elemendil ja kasutage seejärel redigeerijat, et värvivalijaga värve muuta, rippmenüüst uusi fonte valida, muutmislülitiga suurusi redigeerida ja palju muud.

visuaal-helilooja-leht-ehitaja

Veel üks lehe koostaja, millest olete kindlasti varem kuulnud, on populaarne ja võimas visuaalne helilooja. Selle abil saate ilma igasuguse kogemuseta kujundada ja areneda (ehkki kui olete veteran, siis teeb see plugin kindlasti teie elu palju lihtsamaks). Paigaldage ja kasutage kaasasolevaid lehe elemente pluss stiilimisvõimalusi, et luua 100% ainulaadne veebisait.

Auväärsed disainilahendused

Trende on nii palju, tõesti on raske neist kõigist üleval hoida. Sellel aastal veebis sirvides on siin siiski veel mõned otsimisvõimalused.

Hamburger ja varjatud menüüd

Nobeli portfell WordPressi teema

Lihtsustatud menüüd pole enam ainult mobiili jaoks. Paljud saidid valivad nii lauaarvutites klassikalise hamburgeri kui ka puhtama ja minimaalse esteetilisuse. See on suurepärane, kui teie saidil on ainult käputäis lehti ja põhirõhk on avalehel nagu teema Noble (mis on kasutanud nii hamburgerit kui ka peidetud külgriba menüüd).

Plaatide asemel kaardid

Sowe ajakirja WordPress teema

Ruudustik ja müüritise kujundus on olnud pikka aega populaarsed, kuid kui ühendate esiletõstetud postituse piltide müüritise tekstiga peal, saate kõik uued kaardid. Sarnaselt sellele, mida näete ülaltoodud Sowe’i teemademos, võimaldab kaardi paigutus lugejatel hõlpsalt näha, mis teie hiljutises sisus on..

Rasvane tüpograafia

Avameelne WordPressi teema

Sarnaselt julgete kujundustega on ka julge tüpograafia mõiste. Te ei saa ilma jääda hiiglaslikest fondidest ja julgem tekst aitab kõigil lugejatel seda tegelikult teha, loe teie postitus. Suurepärane näide on Array teema Candid. Suur ja paks tekst suurendab teema loetavust, kuid ei häiri publikut tänu minimaalsele kujundusele.

Pentsikud omadused

Üha enam arendajatel on oma teemade ja pistikprogrammide loomisel pisut lõbus, lisades erifunktsioone, mida te kõigist muudest turul olevatest üksustest ei leia. See hõlmab ainulaadseid animatsioone, lõbusaid paigutusi ja läbimõeldud hõljusid.

Olek WordPressi teema

Staatusel on paar ainulaadset ja lõbusat funktsiooni. Esiteks on seal ülilahe vikerkaaremenüü hõljutage. Selle nägemiseks peate külastama demo, seejärel sirvige kursorit navigeerimismenüü üksuste kohal – täielik vikerkaare vinge olemine. Teine kena idee on juhuslik postituse link riivsaia baaris. Nii saavad lugejad juhuslikult kontrollida teie saidi postitusi, andes neile uut sisu lugemiseks ja teile rohkem vaateid vanade postituste kohta.

Ja tonni veel

Nagu me ütlesime – silmapiiril on nii palju suundumusi, et me ei saa oma silma peal hoida. Nii et ütle meile – milliseid suundumusi olete veebis näinud? Millised uued kujunduselemendid on teie arvates järgmine suurem asi? Anna meile teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map