WordPressi inspiratsioon: vinge reaalajas saidid, mis kasutavad kogu WordPressi teemat

WPExploreris haldame populaarset ajaveebi, kus on palju artikleid, näpunäiteid, õpetusi ja juhendeid WordPressiga töötamiseks, kuid arendame ka tasuta ja esmaklassilisi WordPressi teemasid. Meie kõigi aegade populaarseim ja parim teema on WordPressi teema, mis on sellel hetkel juba ületanud 24 500 müüki säilitades samal ajal a 5 tärni hinne ja järjepidevad värskendused.


WordPressi teema on väga mitmekülgne ja aastate jooksul oleme seda teemat hästi ära kasutanud. Paljud meie kliendid on selle teema abil loonud tõeliselt vingeid veebisaite ja me arvasime, et on aeg jagada mõnda neist saitidest inspiratsioonina ja ka siis, et näeksite, milleks see teema võimeline on. Need on vaid väga vähesed valitud saidid paljudest, mille oleme aja jooksul järjehoidjatesse lisanud, kuid Totali abil on loodud PALJU hämmastavaid saite. Kui teil on sisseehitatud, palun jagage allpool toodud kommentaarides! Kui te pole veel meie teemat kasutanud, siis vaadake kindlasti meie reaalajas demosid ja ostke see teema juba täna.

Suhtlusvoo rakendused

Sotsiaalvoo rakendused: kogu WordPressi teema

Kas teadsite, et Total töötab hämmastavalt populaarse Flow-Flow sotsiaalse oja WordPressi pistikprogrammiga (tõsiselt parim sotsiaalne voo plugin, mida raha saab osta)? Need kaks töötavad koos nii hästi, et Tundub vinge (Flow-Flow loojad) otsustas kasutada Flow-Flow live-demo jaoks summat! Kui vinge see on?

Hawaii ülikool

Hawaii ülikool: kogu WordPressi teema

Hawaii ülikool asutati 1907. aastal ja see koosneb kümnest ülikoolilinnast kogu saareriigis, keskendudes teadusuuringutele ja jätkusuutlikkusele. Pakkudes mitmesuguseid bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraate, pakub see maaliline kolledž väikese klassi suurust ja silmapaistvaid vilistlasi nagu endise presidendi Obama vanemad.

Vedru

Vedru: WordPressi teema kokku

Ehkki veebisait madebysprung.com on teema Total kokkuvõte üsna hõlpsasti, oleme selle ülaosas lisanud, kuna see on ettevõte, mille omanik on Clay Johnston ja üks meie parimatest Total teema klientidest, kes ostavad tonni ja tonne. Sprung on loonud Totali abil palju ägedaid veebisaite ja soovitame tungivalt nende teenuseid.

Aktiline andmehaldus

Actian: WordPressi teema kokku

Actian on hübriidne andmehaldus- ja integratsiooniettevõte, mis pakub andmesideteenuseid finants-, tervishoiu-, SaaS / tarkvara- ning nafta- ja gaasitööstusele. Suured nimed nagu Citi pank, Bloomberg, FICO, HSBC, Intuit ja paljud teised loodavad Actianile, et nende andmeid hallata ja analüüsida.

Viimane liige

Viimane liige: WordPressi teema kokku

Ultimate Member on vinge WordPressi plugin, mis võimaldab teil hõlpsasti veebikommuuni tasuta luua! Pistikprogramm on varustatud hämmastavate funktsioonidega ja veelgi paremaks muutmiseks saate juurde osta laiendusi!

WPPronto

WP Pronto: WordPressi teema kokku

WPPronto on hostiettevõte, mis keskendub veebisaitidele, mis käitavad WordPressi. 2009. aastal käivitasid nad koos suure jõudlusega hostimisega WordPressi originaalse CDN-võrgu. Nüüd pakuvad nad WPPronto nime all täiustatud WP-majutust integreeritud CloudFlare CDN ja Railgun-kiirendusega.

Julge vaal

julge vaal

Brave Whale on veebidisaini ja turunduse agentuur. Nad pole mitte ainult kasutanud teemat Total omaenda veebisaidil, vaid kasutavad seda ka paljude oma klientide jaoks ilusate saitide loomiseks. Meil on olnud suur rõõm teha Brave Whale (Mark) tegevjuhiga mitmel korral koostööd, kuna ta on olnud suureks abiks teemaveadest teatamisel ning teemaparanduste täiendamiseks ja täiendamiseks. Lisaks pakub Brave Whale ainulaadset “Teema seadistamise teenus kokku”Kui soovite seda teemat kasutada, kuid teil pole aega ega teadmisi, et omaette alustada.

kavyamanoharan.com

kavyamanoharan: WordPressi teema kokku

Ilus ja elegantne veebiportfell. See sait kasutab suurepäraselt kogu ülekatte päise funktsiooni, et kuvada meediumid moes viisil pea päise all.

Jooga valmimisel

Jooga valmimisel: WordPressi teema kokku

Kogu teema ülipuhas ja minimaalne rakendamine. Groningenis, Hollandis asuv jooga ehitamine pakub jooga- ja pilatesetunde.

Systems4Põlved

Systems4Knees: WordPressi teema kokku

Veebisaidil systems4knees.com saate osta esmaklassilisi põlvevalu leevendavaid tooteid. Nad kasutavad oma toodete tutvustamiseks WooCommerce’i ja kuigi praegune Totali versioon, mida nad kasutavad, on veidi vananenud, näib sait endiselt fantastiline!

Üle ootuste

Üle ootuste: WordPressi teema kokku

Beyond Expectations on Surreys ja Kaguosas asuv ürituste ja pulmade kavandamise ettevõte. Nad keskenduvad elegantsete ja stiilsete kujunduste loomisele pidustuste, pulmade ja korporatsioonide jaoks.

SimplyConfirm

Lihtsalt kinnitage: WordPressi teema kokku

Lihtsalt kinnita on ühtne ärijuhtimine ja turvaline suhtlusrakendus, mis aitab meeskondadel paremini koos töötada. Toode sisaldab töötajate kaasamiseks mõeldud tarkvara (töötajate reaalajas kaasamise jälgimist), nutikat tööülesannete haldurit teie ettevõtte siseste ülesannete haldamiseks, turvalist vestlust, et saaksite oma ettevõttes kiirsõnumi, krüptitud pilvesalvestusruumi failide hoidmiseks, haldamiseks ja jagamiseks teie meeskonnas – ja palju muud!

Magama beebi armastus

Sleep Baby Love: WordPressi teema kokku

Sleep Baby Love omanikku Susie Parkerit on sertifitseeritud “Family Sleep Institute” kaudu ja ta on koolitatud abistama peresid, kes võitlevad 0-5-aastaste laste mitmesuguste uneprobleemidega. Ta pakub teid abistamiseks mitmesuguseid konsultatsiooniteenuseid ja veebikursusi.

Metropolitan Veterinary Associates

Metro-loomaarstid: kogu WordPressi teema

Pennsylvanias Valley Forge’is asuvad Metropolitan Veterinary Associates pakuvad aastaringselt hädaabiteenuseid veterinaarmeditsiini, kirurgia ja lemmikloomade kriitilise abi osutamiseks.

Jennifer Meyering

Jennifer Mayering: WordPressi teema kokku

Jennifer peab vinge ajaveebi, kus jagab retsepte, meisterdamisvahendeid, käsitööd, spordijuhendeid ja üldisi elustiilinõuandeid. Ta on kogu teemat kasutanud väga ainulaadsel viisil, kus on palju kohandatud müüritise paigutusi, kohandatud vorme ja kohandatud stiilis megamenüüd.

Kuldse küla palmid

Kuldsete külade palmid: kogu WordPressi teema

Kena viimistletud veebisait Golden Village Palms RV Resorti jaoks Hemetis, Californias. Puhkeruum oma avara, täisnurkse saidi ees, sukelduge ükskõik millisesse 3 välibasseini või võtke hoos ringi nende turniiritasandil asuvatel korvpalliplatsidel, vaadake spordisaali, piljardilaua ruumi, pesuruumi ja palju muud!

Veebikasv

Veebikasvu agentuur: WordPressi teema kokku

Webgrowthi juured on sissetulevas turunduses ja nad on korporatiivkliente abistanud alates 2006. aastast. Nad pakuvad digitaalturunduse kursusi, mis hõlmavad praegu 8-nädalast veebikursust “Sihtasutused” ja üheaastast veebikursust “Advanced”..

Rohelised standardid

Rohelised standardid: WordPressi teema kokku

Rohelised standardid aitavad ettevõttel USA ja Kanadas korrektselt üleliigset kontorimööblit ja -varustust kõrvaldada. Nad pakuvad annetamise, edasimüügi ja ringlussevõtu strateegiaid, et maksimeerida varade taaskasutamist, täiustada kogukonna annetusi ja need aitavad jäätmeid kõrvaldada.

Lusikas ja stabiilne

Lusikas ja stabiilne: WordPressi teema kokku

Spoon and Stable on restoran, mis asus 1900-ndatel aastatel Minnesotas Minneapolises hobuste tallina. Toit on keskendunud Midwesti hooajalisusele ja on inspireeritud prantsuse kokast.

AliSi moedisain

Alis Fashion: WordPressi teema kokku

Alis Mood on kajastatud erinevates pulmades pruutide jaoks. Nad on spetsialiseerunud pulmadeks erinevatele rõivavajadustele, aga ka pulmapidude kallile muutmisele, meeste rõivastusele ja muule!

Masterstudio

Meistristuudio: WordPressi teema kokku

Masterstudio pakub veebidisaini teenuseid. Praegu on nende saidil 2 erinevat hinda (170 dollarit tavapaketi ja 240 dollarit täispaketi eest). Nende veebisait näeb fantastiline välja ja töötab ka nende klientidega, seega kontrollige neid kindlasti.

Mobkii

mobkii: WordPressi teema kokku

Mobkii on veebi- / graafilise disaini ja rakenduste agentuur, mis asub México. Nende veebisaidil esitletakse teema Total WordPress väga puhast ja elegantset rakendust. Kui otsite oma veebisaidi kohta abi ja teie peamine keel on hispaania keel, peaksite saatma neile sõnumi, et näha, kas neist on abi..

Moula

Moula: WordPressi teema kokku

Moula on tõenäoliselt üks meie teema “Total” lemmikrakendusi tänu sellele, et see on ülimalt puhas ja selle arendaja täiustatud kohandamine. Moulas saate taotleda ärilaenu kuni 250 000 dollarit!

Denny Karchner

Karchner Western Art: kogu WordPressi teema

Denny Karchner on fantastiline kunstnik ja tema veebisaidi lõi tema tütar pointeradvertising.com teema kokku abil. Ta pole mitte ainult suurepärane kunstnik, vaid ka PointerAdvertisingi arendaja Lindsay Michael on üks meie kallimaid kliente! Ta on ostnud teema Total kogu koopiaid ja loonud sellega hämmastavaid veebisaite. Kui otsite oma saidiga lisateavet või soovite kohandatud saidi, mis on loodud Totali abil, siis vaadake kindlasti tema saiti.

Samuti oli meil õnn, et saime Denny Karchnerilt kingituseks trükise, mis on raamitud ja kontorisse riputatud – tänu!

Elit Akadeemia

Elit Academy: WordPressi teema kokku

Tegelik WordPressi teema väga libe ja moodne ettevõtte näide, te ei pea palju tegema, et luua ainulaadne sait, mis sobib teie brändiga ja edastab teie sõnumi.

Ta ütleb, et teeb

Ta ütleb, et teeb: WordPressi teema kokku

Hankige näpunäiteid oma ettevõtte alustamiseks, sotsiaalmeedia laiendamiseks, isikliku arengu näpunäiteid ja palju muud! On aeg alustada oma ettevõtlusrännakut ja ta ütleb, et teeb, aga aitab teil edasi liikuda!

Küünte ehete bling

Küünte ehete Bling: WordPressi teema kokku

Nail Jewellery Bling on e-kaubanduse veebisait, kust saate Instagrami väärilise maniküüri loomiseks osta väikese partiiga küünelakke, šabloone ja muid tööriistu. See armas pood kasutab kogu oma poe, ajaveebi ja kohandatud tellimuste jaoks Totalit. See on suurepärane näide sellest, kuidas saate oma ettevõtte võrku viia.

Marley kohv

Marley kohv: WordPressi teema kokku

Marley Coffee asutas Rohan Marley (üks Bob Marley poega), kui ta ostis Jamaical 52 aakri suuruse talu, et kasvatada säästvat, orgaanilist ja maitsvat kohvi. Kokku sobis see suurepäraselt, kuna sisseehitatud liugurid, värvivalikud, tüpograafia kohandamine ja WooCommendi tugi hõlbustasid Marley Coffee jaoks ilusa veebisaidi üles ehitamist ja töötamist kiiresti..

e-poe juhendamine

e-poe juhendamine: WordPressi teema kokku

eStore Coaching on siin teie äriettevõtte ülesehitamiseks 3 kaubandussamba, 30-päevase väljakutse ja muu abil. Need eksperdid valisid Totali, kuna nad teavad, et iga eduka veebiettevõtte keskmes on kvaliteetne veebisait (ja Total on tõesti üks parimaid).

Laurel terved taimed

Loorber: WordPressi teema kokku

Laurel kasutab igas vanuses kvaliteetsete nahahooldustoodete loomisel terveid taimseid orgaanilisi aineid. Nad kasutavad ainult kõrgeima kvaliteediga koostisosi, nii et loomulikult soovisid nad oma veebisaidi loomiseks parimat WordPressi teemat. Totaliga on nad suutnud luua puhta ja minimaalse veebipoe, mis tugevdab nende toodete puhtust ja kvaliteeti.

Paradiisihelikopterid

Paradiisihelikopterid: WordPressi teema kokku

Paradiisihelikopterid pakuvad ekskursioone ja ainulaadseid elamusi Havai saartel. Külastajad saavad vaadata eelnevate helikopterireiside otsepilte ja broneerida pakette uimastatavast kohandatud saidilt, mis oli üles ehitatud teemale WordPress. Kui veebisaidi paigutus ei võta teie hinge tõmmata, kaunid maalilised videod.

Hea & Co

Good.co: WordPressi teema kokku

Good.co on võrk, mis ühendab spetsialiste töökohtadega. Neil on teil vastus reale küsimustele, et leida oma peamised tugevused, mis aitab teid ühendada heade ettevõtetega oma kvalifikatsioonitaseme jaoks. Nad on teinud ära suurepärase töö, kasutades rakendust Total, nii meeskonda kui ka selle taga olevaid teadmisi ja selgitusi nende kuvamiseks ja selgitamiseks.

Pilates Fusion

Pilates Fusion: WordPressi teema kokku

Pilates Fusion on Stott Pilatessi litsentseeritud treeningstuudio, mis on suurepärane võimalus parandada oma hingamist, rühti, seedimist, luutihedust, vastupidavust ja üldist heaolu. Nad on kokku kasutanud toreda saidi loomisel, et tutvustada oma klasse, asukohta, klientide tegelikke iseloomustusi, ajaveebi ja isegi ainult liikmetele mõeldud ala.

Raamid nüüd

Raamid nüüd: WordPressi teema kokku

Raamid nüüd on suurepärane näide kogusest, mida kasutatakse veebipoe loomiseks. Nad on kasutanud WooCommerce oma kohandatud raamide ja paljude muude sisseehitatud valikute (nt portfell, kohandatud animatsioonid, sotsiaalsed lingid, kohandatud ajaveeb ja muu) müümiseks..

Veerev torm

Rolling Storm: WordPressi teema kokku

The Rolling Storm on Jasoni isiklik ajaveeb, mis tõstab esile kogu elu jooksul ilusa foto, kultuuri viiteid, maitsvat toitu ja huvitavaid tegelasi. Ta on kokku võetud ja lõi veebis ühe lahedama logi (tõsiselt – kui hakkate lugema, et lähete linna, tahate temaga koos hängida).

Eluaegne kaalulangus: 60-päevane väljakutse

Eluaegne 60 päeva väljakutse: WordPressi teema kokku

Life Time on üks paremaid spordikeskusi USA-s ja Kanadas, uhkeldades fantastiliste mugavustega, näiteks spaad, salongid, tennised, olümpia suurusega basseinid (pluss veepark nagu välihooned), toitumisspetsialistid ja fantastilised personaaltreenerid. Samuti pakuvad nad eksklusiivseid veebipõhiseid kaalutu programme, näiteks 60-päeva väljakutse, ja nad kasutavad teemat Kokku, et jagada oma liikmetega uudiseid, retsepte ja muid ressursse..

Barrio restoran ja Tequila baar

Barrio: WordPressi teema kokku

Barrio on ladina stiilis köögi- ja tequilabaar, mis kasutab veebis olemise haldamiseks Totalit. Nad on lisanud galeriid, asukohad, menüüd, broneeringud, toitlustamise ja sotsiaalsed lingid, kasutades sisseehitatud kogu lehe moodulit.

Vista Outdoor

Vista Outdoor: kogu WordPressi teema

Vista Outdoor on tipptasemel välistingimustes kasutatavate spordi- ja puhketoodete disainer, tootja ja turustaja. Utahis asuvas Farmingtonis töötavad nad paljude teiste seas selliste tuntud kaubamärkidega nagu Bushnell, Weaver, Champion, Camelbak ja Redfield. Vista otsustab jagada kogu oma uudist, SEC-i teavet, kogukonna teavitusprogramme ja palju muud oma vinge kohandatud veebisaidi kaudu, mis on loodud teemaga WordPress.

Punch Pizza

Punch: WordPressi teema kokku

Punch Pizza (koduks maitsvale välimusega autentsetele neapolitanpizzadele Minnesota osariigis) usaldab Totali nende tööhõivelehe. Saate kontrollida nende kohandatud liugurit, avatud positsioone, karjääriskeemi ja palju muud, mis on loodud Totali abil (lisaks saate isegi tööle kandideerida, kui olete turul).

Elukestev koolitus: 3. tuum

Eluaegne tuum3: WordPressi teema kokku

Life Time (nagu me mainisime) on üks Põhja-Ameerika esilinastunud spordikeskusi ja nad valisid oma Core 3 koolitusprogrammi jaoks Total. Nad kasutasid programmi Total abil oma uimastavate täislaiuste taustade, kohandatud tüpograafia, kohandatud ajaveebide ja muuga koolitusprogrammide jaoks uimastamise sihtlehe loomiseks..

Gavin Kaysen

Gavin Kaysen: WordPressi teema kokku

Tutvuge Gavin Kayseniga – auhinnatud peakokk, kellel on vaja gurmeerestoranide pidamiseks, juhib Team USA-d Bocuse d’Or rahvusvahelisel kulinaarsete võistlustel ning on James Beard Foundationi parima uue restorani auhinna poolfinalist..

Kendall Commercial

Kendall Commercial: WordPressi teema kokku

Kendall Commercial on kohalik ärikinnisvaraga tegelev ettevõte Minneapolise sõpruslinnades – Saint Paul. Nad on täielikult ära kasutanud Totali hõlpsa ehitaja moodulid, kohandatav jalus, kontaktvormi tugi ja portfelli kohandatud postitüüp.

Mazina

Mazina: WordPressi teema kokku

Mazina on fotoalbumite tootmisega tegelev ettevõte, mis kasutab uuenduslikku FlexBind tehnoloogiat, et luua oma fotode tutvustamiseks paremaid albumeid. See pereettevõte valis Totali oma toodete reklaamimiseks ja kasvatas oma äri veebis.

Muve

muve: WordPressi teema kokku

Muve on tervishoiuhaldusettevõte, mis keskendub liigeste asenduspatsientide vajadustele. Nad teevad kogu protsessi sujuvamaks ja optimeerimiseks koostööd kirurgide, meditsiiniasutuste ja patsientidega. Kuna nad on keskendunud patsientidele parimate pakkumisele, kasutavad nad oma veebisaidil võimsat teemat “Total”.

Abdo Zoom

Abdozoom: kogu WordPressi teema

Abdo Zoom on veebipõhine ressurss lastele, kes õpivad lugema neid õpetavaid õpetajaid. See on teema WordPress väga kohandatud versioon ja see on suurepärane näide sellest, mida andekas arendaja saab natuke kohandatud koodiga ära teha (kontrollige neid kohandatud vahelehtede inimesi).

Ja see on ainult käputäis vingeid veebisaite, mis kasutavad kogu WordPressi teemat! Kas lõite meie teemaga ägeda veebisaidi, mida loendis pole? Jätke link allolevatesse kommentaaridesse. Meile meeldiks neid näha!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map