WordPress 4.9 väljalase: teile meeldivad uued funktsioonid

WordPress 4.9 väljalase: uued funktsioonid

On novembri keskpaik ja jõuame lõppu, mis võib olla WordPressi ajaloo üks suurimaid kübermüüginädalaid (Musta reede ja Cyber ​​esmaspäeva müük on juba alanud). Ja nagu sellest ei piisa elevuseks, langes WordPress just 4.9 ja me ei osanud oodata, et näidata teile, milline see värskenduse moodi oli. Nii et ilma täiendava vaevata vasta WordPress 4.9, südamlikumalt nimetatud “Tiptoniks”.


Kohandaja mustandid ja ajastamine

WordPress 4.9 Kohandaja mustandid ja ajastamine

Üks funktsioon, mida meil on hea meel kasutada, on uued kohandaja mustandite ja ajastamise valikud. Nüüd, kui kasutate reaalajas kohandajat, saate muudatused salvestada kui a mustand, mis on eriti kasulik veebisaidi ümberkujundamisel töötades. Nii saate katsetada erinevaid värve, fonte, paigutusi või muid teemaga kaasas olevaid kohandamisseadeid otse oma reaalajas saidil, ilma et peaksite kohe muudatustega kohustuma. Lihtsalt salvestage ja tulge tagasi oma disainilahendust hiljem üle vaatama. Ärge muretsege, kui unustate salvestada – WordPress salvestab mustandid automaatselt, nii et kui peaksite akna kogemata sulgema, peaks teil olema võimalus

Sama kasulik kui mustandid on võimalus ajakava disainimuutus. See on suurepärane viis reklaamvara, müügibännerite või hooajareklaamide kavandamiseks ja lisamiseks oma saidile. Tehke oma muudatused lihtsalt, seejärel kavandage päev ja kellaaeg, et teie uus kujundus saaks ilmuda.

Kohandaja koostööuuendused

Hea uudis disainimeeskondadele, WordPress 4.9 lisab ka uusi funktsioone, mis muudavad koos töötamise veelgi lihtsamaks. Esimene on kohandaja lukustamine samal ajal kui teete muudatusi. Nii ei saa teine ​​meeskonnaliige teie loomeprotsessi sekkuda.

Teist on lihtne jagada kohandaja eelvaate link kui te mustandi salvestate. Sisendi saamiseks kopeerige ja kleepige link oma meeskonda Slack või rühma e-posti aadress.

Teemad kohandaja kaudu

Veel üks funktsioon, mida tahtsime puudutada, oli see, et saate WordPress.org-i repositooriumist kohe kohandajas üle vaadata ja installida enam kui 2600+ tasuta teemat. See on suurepärane funktsioon, eriti oma veebisaidi või ajaveebi esmakordsel seadistamisel WordPressi abil.

Uued ja värskendatud vidinad

WordPress 4.9 galerii vidin

See WordPressi värskendus lisab a uus galerii vidin saate kasutada külgribadel, jalustes ja muudes vidinatele mõeldud kohtades. See on suurepärane võimalus tutvustada projektipilte, töötajate fotosid või tegelikult kõike muud.

WordPress 4.9 galerii vidina seaded

Vidin töötab täpselt nagu tavalised WordPressi galeriid. Lihtsalt klõpsake, et valida pildid, mida soovite lisada, ja määrake linkimisvõimalused, veerud, tellimine ja suurus. Pärast galerii sisestamist ärge unustage salvestada, et seda oma saidil reaalajas näha.

WordPress 4.9 tekstividin

Kõik muud märkimisväärsed muudatused tehti täiustage vidinat Tekst, mis toetab nüüd peidetud meediume ja parsib lühikoode. Mida see teie jaoks tähendab? Noh, saate kiiresti lisada YouTube’i videoid, SoundCloudi taskuhäälingusaateid, Polldaddy uuringuid, Tumblri postitusi, Spotify muusikat või mõnda muud WordPressi toetatud oEmbed meediumid vidinaalale, kleepides lingi tekstividinasse (soovi korral saate seda käepärast meediumisisestusvalikut kasutada). Või kui teie teema (või mõni pistikprogramm) sisaldab lühikoode, peaksite nüüd saama neid oma vidinates edukalt kasutada.

Parandused teemade vahetamisel

Kas olete kunagi vidinad kadunud või oli teemade vahetamisel menüüd asukohast eraldamata? See oli tavaline probleem, millega kasutajad oma veebisaidi kujunduse värskendamisel sattusid, kuid WordPress 4.9-ga on see nüüd minevik!

WordPress teeb nüüd kõige paremini menüüde asukohti ja vidinapiirkondi, mis põhinevad sarnastel ID-del ja nimetamisel. Nii et ideaaljuhul jäävad teie menüüde üla- ja põhikohad siis, kui vahetate teemad ühelt teisele. See eeldab, et mõlemad teemad kasutavad sarnaseid menüüasukohti või sama arvu menüüasukohti (kuna WordPress proovib määrata menüü esimesest asukohast vastavalt teie vanale teemale uue menüü esimesele asukohale). Samamoodi peaksid külgriba vidinad jääma teie külgribale ja jaluse vidinad teie jalusesse (jällegi – eeldades, et sarnased asukohad on olemas).

Redaktori täiustused

WordPressi uusimas versioonis on ka koodiredaktori uued ja täiustatud värskendused (isegi kui me isiklikult soovitame KÕIGILT redaktori kasutamist mitte kasutada, kuna tegelikult peaksid kõik muudatused olema tehtud kohandatud lapseteema kaudu, et muudatuste püsimine teemade värskendamisel püsiks) ja pistikprogrammid).

WordPress 4.9 redigeerija lisaseadmed

Kui kasutate redigeerijat muudatuste tegemiseks, saate hea meelega teada, et see nüüd toetab CodeMirror mis vormindab teie koodi nagu enamik suuremaid kooditoimetajaid. See värskendus integreerib täiustatud vormindamise, automaatse täitmise ja reaalajas süntaksi veateatise. Selle uue funktsionaalsusega kaasneb ka arendajate võimalus lubada pistikprogrammides CodeMirror.

Rohkem arendajatele

Nagu alati, toimus nii-öelda kapoti all rohkem muutusi. See hõlmab kohandajat JS API täiustused, a MediaElement.js versiooniuuendus kuni 4.2.6, REST API värskendused objektide, aga ka brändi jaoks uued rollid ja võimalused. Täieliku allakäigu jaoks lugege kindlasti üle ametnik dev märkmeid saidilt Make WordPress Core trac.

Sinu kord

Sellega mängisime WordPress 4.9-s ringi. Kindlasti on meil kõige suurem rõõm kasutada kohandaja ajakava, eriti puhkuse müügi ja kampaaniate korraldamisega nurga taga. Aga mis saab sinust? Millised omadused teile 4.9-s meeldivad? Andke meile allpool teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map