WordPress 4.3 väljalase ja uued funktsioonid

Rõõmsat 18. augustit! Olen kindel, et te ei teadnud, et täna saab ärgates nii põnev päev (kui te pole muidugi WordPressi narkar). WordPressi versioon 4.3, kood nimega “Billie”, kaotati täna ja see sisaldab hunnikut kõiki uusi, laetud funktsioone. Vaatame siis lähemalt!


Uued kohandaja funktsioonid ja suvandid

Olen kindel, et te kõik teate ja armastate reaalajas teema kohandajat, mille WordPress tagasi versioonis 3.4 tutvustas – noh, see läks lihtsalt paremaks. Seal on nii uusi funktsioone kui ka vanu võimalusi, mis on kõik ümber paigutatud hõlpsasti kasutatavale kohandajale.

Saidiikooni valik WordPressi kohandajas

saidiikooni kohandaja

Saidiikoonid (või võlupunktid, nagu mõned teist neid võivad kutsuda) on kohandajaga lisatud nende vahekaardile „Saidi identiteet“. Laadige oma pilt üles (palun 512 × 512 pikslit), et seda saaks kasutada teie veebisaidi ikoonil vahekaartidel ja kui see salvestatakse mobiiltelefoni avaekraanidele. Oh, ja teie saidi pealkiri ja sildiliin on hõlpsalt peasy-brändi haldamiseks ka praegu siin.

Menüüd ja menüükohad WordPressi kohandajas

menüü kohandaja

Menüüd on mis tahes veebisaidi põhiosa – need on sõna otseses mõttes viisid, kuidas külalised teie saidil navigeerivad. Noh, nüüd saate neid kohandajast ka manustada. Need töötavad täpselt nagu vanade menüüde jaotis. Postituste, lehtede, kategooriate, kohandatud linkide ja muu oma menüüsse lisamiseks klõpsake lihtsalt nuppe „Lisa üksusi”. Saate siiski üksusi lohistada, et neid ümber järjestada ja rippmenüüde jaoks pesastada.

Uued tugevamad paroolid (vaikimisi)

tugevamad paroolid

Tugevad paroolid on peamine turvalisuse vajadus. Olime varitsenud, kui WordPress 3.7 tegi tugeva parooli kasutamise lihtsamaks, kuid nüüd on hullumeelse parooli loomine veelgi lihtsam. Lihtsalt liikuge oma kasutajaprofiili juurde, liikuge alla parooliosale ja klõpsake uue parooli loomiseks nuppu. Ta-dah! Parool, mida te (ja häkkerid) kunagi ei mäleta ��

Äsja täiustatud kiir redigeerimise otseteed

Mõnikord krõbistatakse teid aja pärast… või võib-olla on see kogu aeg. Abistava käe saamiseks on WordPress oma sisu loomise kiirendamiseks integreerinud mõned ilusad tähelised otseteed. Näiteks kui eelneb tekstirida numbriga ##, nii:

quickedits-1

Ja siis klõpsake sisestusklahvi, juhtub midagi maagilist. Teie ## muudab selle rea teksti H2-päiseks!

quickedits-2

Tõsiselt, puhas maagia. Siin on mõned uued otseteed, mis aitavad teil saada WordPressi energiakasutajaks:

 • ## H2 rubriikide jaoks
 • ### H3 pealkirjade jaoks
 • #### H4 pealkirjade jaoks
 • ##### H5 pealkirjade jaoks
 • ###### H6 rubriikide jaoks
 • * või – täpploendite jaoks
 • 1. või 1) nummerdatud loendite korral
 • > blockquotes

Kommentaarid keelatud lehtedel

kommentaarid välja lülitatud

Ok, olgem ausad, kui palju teie lehti soovite, et inimesed kommenteeriksid? Ilmselt mitte palju – eelistate pigem oma blogi postitusi kommenteerida. Nüüd ei pea te selle pärast muretsema – kommentaarid ja tagasilükkamised / tagasipöördumised keelatakse uutel lehtedel automaatselt. Kui soovite need lubada, märkige lihtsalt ruut ja salvestage oma leht.

luba-arutelu

Märge: Kui te mingil põhjusel ei näe oma sisu all metaboksi „Arutelu”, lubage see, klõpsates ekraani paremas ülanurgas vahekaardil „Ekraani valikud” ja märkides ruudu Arutelud.

Uus redigeerimise link postitustel ja lehtedel

mugav-redigeeri-link

WordPressi eesmärk on kõik lihtne, nii et nad on juba edasi läinud ja lisanud postituste ja lehtede jaoks lingi „Redigeerimine”, et teil oleks oma aja haldamine lihtsam. Nii kui lugeja saadab teile lingi kirjavigale, ei pea te vajaliku leidmiseks otsima läbi kõiki oma postitusi. Klõpsake lihtsalt lingil „Redigeerimine”, et viivitamatult selle konkreetse postituse tagaredaktorisse transportida.

Veel uusi armastatavaid asju

Et mitte kõlada infomercial, kuid oodake – seal on veel! Muude paranduste hulka kuuluvad administraatori välimuse parandused (näiteks värskendati päise silte), uue lehe mallina tutvustati Singular.php, mitmele saidile tehti käputäis värskendusi, tehti natuke puhastustööd (vana kood varasemate versioonide versioonidele) eemaldati teema eelnev ja tähelepanuvaba kirjutamine) ja muud muudatused arendajate jaoks (näiteks PHP4-stiilis konstruktorite vananemine, get_transient () piirangud, API muudatused jne).

Mähkimine üles

Olen kindel, et jäin millestki ilma, nii et kontrollige WordPressi ametlik väljalase post ja WordPress 4.3 tuum , et näha, mida veel lisati. Andke meile teada, milliste funktsioonide jaoks teid soovitatakse või millised mitte. Jäta vaid kommentaar allpool!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector