Palju õnne sünnipäevaks WordPress: põhjused, miks me teid armastame

Head 11. sünnipäeva WordPress! Igal aastal suureneb ja muutub halvemaks WordPress pidevalt – nii kood kui ka kõigi nende vinge CMS-i kasutajate elu. Niisiis küsisin WordPressi sünnipäeva auks (ja uudishimu pärast), miks inimesed arvavad, et WordPress on nii tore. Jätkake lugemist, et näha, mida WordPressi spetsialistid arvavad ja miks nad WordPressi armastavad.


Miks me WordPressi armastame?

Carrie Dils
Kuidas ma WordPressi armastan… las ma loen võimalusi! �� Ühesõnaga, mulle meeldib, et saan WordPressiga elatist teenida. Seal on nii lai kasutajate, toodete ja teenuste ökosüsteem, et igaüks, kellel on kalduvus, saab WordPressil head äri rajada.
~ Carrie Dils
Freddy Muriuki
WordPress muudab veebisaitide loomise ülilihtsaks. Päeva lõpuks võib teil olla täielikult töötav veebisait! Peale selle on platvorm üsna laiendatav, kuna saate pistikprogrammi peaaegu kõigi funktsioonide jaoks. Veelgi enam, WordPress on disainitud armastavalt, mis annab meile CMS-i platvormi, mis on ilus, ülikiire ja SEO-sõbralik. WordPress on lihtsalt fantastiline! WordPressi kohta võib öelda nii palju suurepäraseid asju, et ma võin kirjutada terve postituse, seega peatun sellega lihtsalt.
~ Freddy Muriuki
Devesh Sharma
Olen kasutanud WordPressi umbes kolm aastat ja mulle on alati meeldinud seda kasutada. Olen varem proovinud mitmeid muid sisuhaldussüsteeme, kuid armastasin WordPressi lihtsuse, hõlpsasti kasutatava liidese, kohandamismugavuse ja tugeva kogukonna tõttu. Ma pole kunagi olnud tunnistajaks ühelegi teisele platvormile, kus oleks nii tugev kogukond.
~ Devesh Sharma
Gilbert Pellegrom
Asi, mida ma WordPressi juures armastan, on kogukonna avatus ja asjaolu, et kõigil on hea meel üksteiselt õppida ja WordPressi projekti tagasi anda. WordPress on tõesti suutnud kasutada avatud lähtekoodiga eetose täieliku potentsiaalini ja tohutult, mis pole sugugi väike ülesanne.
~ Gilbert Pellegrom
Brin Wilson
WordPress on kiiresti paigaldatav, hõlpsasti kasutatav ja tõsiselt võimestav: WordPress on absoluutselt vinge – ja rääkimata ilusast – tööriist, mis annab miljonitele hõlpsasti juurdepääsetavad vahendid veebiväljaannete maailma sisenemiseks minimaalse vaevaga! Lühidalt öeldes: WordPress paneb veebipõhise avaldamise revolutsioonilise revolutsiooni – see on nii lihtne!
~ Brin Wilson
Ahsan Parwez
Noh, ma armastan WordPressi, kuna seda on väga lihtne kasutada nii blogijate kui ka arendajate jaoks. Meie käsutuses on palju pistikprogramme ja teemasid, mis muudavad WordPressi näpunäideteks ja kasutavad seda igasuguse veebisaidi loomiseks. Ka WordPressile pühendunud kogukond aitab meil leida uusi sõpru kogu maailmast, kellega saaksime oma teadmisi jagada ja abi küsida. Mulle avaldab muljet, kui palju WordPress on seni edenenud, ja näen WordPressi veelgi kaugemale minevat.
~ Ahsan Parwez
Peter Shilling
Aadressil HelpForWP.com arendame WordPressi pistikprogramme. Samuti on meie meeskond juba ligi 5 aastat ehitanud WordPressil põhinevaid saite.
Miks me seda armastame? Arendajate seisukohast on see nii, sest see on nii ligipääsetav. Rakendusliidesed on selged ja hõlpsasti kasutatavad, Codexis relvastatud, millega uus arendaja saab kiiresti hakkama. Kuid see pole ainult koodialus, „ligipääsetav” sobib ka kogukonna jaoks. Mulle meeldib, et saan twitteris ühendust saada pistikprogrammi või teema arendajaga, esitada küsimuse või anda neile tagasisidet – see on fantastiline!
~ Peter Shilling
Harri Bell-Thomas
Minu jaoks paistab WordPress silma paista, kuidas see hõlbustab ja soodustab ulatuslikku kohandamist. See võimaldab pistikprogrammide arendajatel hõlpsalt kasutada oma loomingulisi võimeid ja luua kiiresti üsna võimsaid asju. Seda näete läbi paljude WordPressi pistikprogrammide ja arendamine pole mõeldud ainult professionaalidele. Vastupidi, mõned kõige kasulikumad WordPressi pistikprogrammid on harrastajate poolt loodud. Seda võimaldab asjaolu, et WordPressi kogukond on tänapäeval üks heldematest ja andekamatest maailmas; see sõbralik kogukonna õhkkond on tõesti aidanud muuta WordPressi arendajatele atraktiivseks ja blogijate jaoks soovitavaks kasutada. Lisaks pole WordPress mitte ainult arendajate CMS; see on hoolikalt välja töötatud, et seda oleks lihtne kasutada kõigil elualadel olenemata sellest, kas nad teavad koodi või mitte. See on põhjus, miks minu arvates on sellest teenitult saanud maailma lemmik ajaveebiplatvorm. WordPressi moto „Kood on luule” näitab, kuidas WordPressi õhutab kirg ja soov tipptasemel; WordPressi projekt ei sea ühtegi rahalist ega ettevõtte eesmärki, see on suunatud täiuslikkuse poole. See on erakordne, näidates, miks WordPress on tõesti Interneti ime.
~ Harri Bell-Thomas
Tom Ewer
Kust alustada? Ma pole kindel, kas oskasin ühe lihtsa vastuse anda! Kuid ma olen kindel, et saate inimestelt vastuseid kõige ilmsemate asjade kohta: saadavalolevate teemade ja pistikprogrammide tohutu arv, kasutusmugavus, vinge kogukond jne. Proovin midagi pisut teistsugust: ma armastan WordPressi, sest see pakub inimestele, kes soovivad Internetis raha teenida, nii palju võimalusi. Isiklikult öeldes olen teinud karjääri WordPressi blogijana (muu hulgas) ja kõik minu saidid töötavad WordPressil. Võimalusi on lihtsalt nii palju – kirjanikuna, kujundajana, arendajana, programmeerijana … nimekiri lihtsalt jätkub. WordPress on majandus iseenesest!
~ Tom Ewer
Gerasimos Tsiamalos
2007. aastal pidin valima oma klientide veebisaitide jaoks väikese CMS-i. Toona pidi WordPress toetama ainult ajaveebe, kuid ka siis oli see tõest kaugel. Paljud kliendid on oma sisuhaldussüsteemiga rahul ja isegi täna uuendavad enamik neist oma veebisaite ise. Liikudes edasi 2014. aastasse ja WordPressi premium -teemade pakkujana pean ütlema, et WordPress muutis täielikult minu elu. Näib, et see on muutnud ka meie 16000+ kliendi elu. Kuidas on võimalik MITTE WordPressi armastada??
~ Gerasimos Tsiamalos
Kevin Muldoon
Armastan WordPressi selle mitmekülgsuse pärast. Muidugi, seda on lihtne paigaldada ja seda on lihtne kasutada, kuigi nii on ka paljude teiste sisuhaldussüsteemidega. WordPressi platvormi jaoks saadaolevate pistikprogrammide ja teemade suur maht paneb selle konkurentsi ületama. See on põhjus, miks WordPress on nii populaarne. Seda ei saa väga vähe teha. Seetõttu kasutan seda nii paljudel projektidel.
~ Kevin Muldoon
Phil Johnston
Minu jaoks on WordPress veebisaitide jaoks see, mis oleks sulamiskiiruse avastamine kosmoses reisimiseks. See tõukab veebisaite veelgi kiiremini, kogu maailmas tegutsev arendajate meeskond otsib turvalisust ja kasutatavust – ning see on kõigile tasuta saadaval! WordPress töötab nii paljude asjade jaoks nii paljudel erinevatel kasutajatasanditel: veebisaitidel, rakendustel, liikmelisustel, veebipoodidel. Arendajana armastan ma WordPressi abil rakenduste ja projektide loomist, kuna sellel on tohutult hulk läbimõeldud tööriistu, mis kiirendavad tootmist ja annavad mulle võimaluse liikuda punktist A (idee) punkti B (selle idee teostamine) ). Toimingute ja filtrikonksude süsteem on tõeliselt hämmastav ja võimaldab nii palju uuendusi, häirimata, mida teised arendajad teie kõrval ehitavad.
~ Phil Johnston
Chris Robinson
Sellel on mõned peamised põhjused, miks ma ARMASTAN WordPressi, selle avatud lähtekoodi, vinge kogukonda ja suuremat – see võimaldas mul lõpetada töö inimese nimel ja nikerdada oma rada.
~ Chris Robinson
Kyla Glover
WordPress on suurepärane platvorm mis tahes taseme kasutajatele ja mulle meeldib see, kui palju volitusi antakse. Igaüks saab WordPressi abil veebisaidi üles ehitada. Ja lisaks sellele võib igaüks WordPressiga äri alustada. See töötab iga eelarve jaoks. See on lõputult paindlik (installige lihtsalt mõned pistikprogrammid). Ja see muutub iga värskendusega alati paremaks. Nii et tõesti pole mingit põhjust mitte veebisaidi avamiseks, kui WordPress muudab selle nii vaevatuks.
~ Kyla Glover
AJ Clarke
See on raske – põhjuseid on nii palju! See on tasuta, seega on tore alustada, see on alati täiustatud ja arendajana on palju kiirem veebisaitide loomine, kasutades raamistikuna WordPressi. Lisaks areneb see pidevalt – see sai alguse lihtsalt blogimisplatvormina, kuid nüüd saate käitada täielikke e-kaubanduse veebisaite, foorumeid ja teha WordPressiga palju muud.
~ AJ Clarke

Sinu kord

Miks sa siis WordPressit armastad? Jätke allpool toodud kommentaarides lihtsalt lühike märkus – mulle meeldiks teada teie põhjuseid!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map