Minu kaunis WordPressi elu: kohtuge Freddyga

Olen Freddy Muriuki, vabakutseline WordPressi blogija ja osalise tööajaga veebidisainer. Kuigi enda kohta on mõnevõrra keeruline kirjutada, proovin kõik endast oleneva, et anda teile põgus pilk minu ilus WordPressi elu. See on tagasivaade kaunile elule, mida te mind nii armulikult aitasite ehitada.


Kõik sai alguse 2008. aasta detsembris, kui avastasin WordPress.com. Muidugi, enne seda oli mul 2007. aastal, mõni kuu pärast keskkooli lõpetamist, küberkohvikus töötamise vastu tekkinud vaibumatu huvi kõigi veebikujunduse vastu. Sellest hetke pärast lähemalt.

Ammu enne veebidisaini või isegi WordPressi teadsin, et tahan kirjutada. Kui olin just 12-aastane, panin kokku oma esimese novelli; Ronnie ja sõprade seiklused, mis hiljem salapärastel asjaoludel minu kapist kadus. Selles hellas eas ei mõelnud ma kunagi korduvalt, et panen lõpuks lauale kirjutades leiba või pigem ajaveebin.

Enne kui ma blogimise avastasin, kirjutaksin lühijutte, luuletusi, kirju ja mida iganes ning saadaksin need hiljem sõpradele ja palju meilisõnumeid (ja palju meilisõnumeid). armastajad. Armastasin mõtete sõnadesse valamist ja juba ammu olin sõltuvuses sellest, kui palju ma lihtsalt pastaka paberile panin. Ma räägin siin romantilistest vallutustest, mis on iga noore mehe unistus. Muidugi aitas see ka minu hindeid.

Keskkooli minnes unustasin kolm head aastat kirjutamise kõik enne, kui otsustasin lõpuks käsitöö üles võtta ja kirjutada “Ronnie and Friends” teine ​​osa. Pärast kooli lõpetamist panin aasta hiljem TÜ õpetajaks tööle asudes kirjutamise tagaküljele. Minu kokkuhoidev arm tuli aga küberkohviku saatja töö näol, milleni ma mõni kuu hiljem maandusin.

küber-arvuti-kohvik

Küberkohvikus juhtus palju. Võimalus avas mu silmad täiesti uuele maailmale. Ma kohtusin nii paljude inimestega, nii veebis kui ka väljaspool seda. Üks inimestest, keda ma Internetis kohtasin, Jumal õnnistas teda, tutvustas mulle SEO kirjutamist. Kuna mul oli piiramatu juurdepääs Internetile, arendasin ma üles intensiivset armastust veebikujunduse vastu, mida ma õppisin päevast päeva..

Selleks ajaks, kui ma ülikoolist lahkusin, olin paar kuud hiljem alamakstud SEO kirjutaja ja algaja veebidisainer. Ma olin õppinud ka mõnda C ++, nii et jah, ma juba lõbusin arvutitega ja kirjutasin. SEO kirjutamise ebakorrektne ja napp töötasu ei häirinud mind üksteisest ja ma ei mäleta, kas see oli sellepärast, et olin ülikoolis värske, kokkuhoiuga või lihtsalt sellepärast, et mulle meeldis kirjutada.

Liitusin ülikooliga 2008. aasta novembrikuus ja sama aasta detsembriks kirjutasin regulaarselt õhtuti. Kogu minu kirjutamine keskendus SEO-le ja mõnele muule igapäevasele teemale. Siis avastasin WordPress.com juhuslikult (või on see saatus?) Ja alustasin tasuta ajaveebi loomist.

Siiski läheksin blogisse postitamata pikka aega, kuna ühelt poolt olid mul koolitööd ja teiselt poolt SEO kirjutamine. Samal ajal olin endiselt segaduses selle üle, mida ma oma eluga teha tahtsin, isegi kui oleksin registreerunud sellele, mida paljud peaksid mainekaks ja tulutoovaks kursuseks. Teiseks aastaks oli koolitöö tasakaalustamine ja SEO kirjutamine mulle palju tasunud. Olin kursuste ja täistööajaga kirjutamise vahel lahti, eriti kuna SEO kirjutamise eest makstav palk läks järjest paremaks.

Ma ei saanud välja kukkuda, sest mul polnud palle ja ma tundsin, et mu inimestel pole seda. Pärast hingeotsingut otsustasin pühendada rohkem aega koodi kirjutamisele ja õppimisele, mõnikord oma tundide arvelt. Seejärel veetsin järgmised kolm aastat pidu nagu hull uurides ja otsustades, kas peaksin välja kukkuma ja töötama oma käsitööga täistööajaga või lihtsalt selle nimel pingutama, ning veedan ülejäänud elu kahetsusega, et ei kasutanud oma võimalusi.

Uuendasin oma vaba WordPress.com ajaveebi nüüd ja siis ilma ühegi tegeliku plaanita ning kuna olin hõivatud eksamite ja muude asjade uurimisega, oli mul tegelike edusammude saavutamiseks vähe aega. Panin siis kokku töörühma kirjutajate meeskonna, et aidata piisavalt aega ajaveebi tegemiseks rahaliste uuringute tegemiseks..

2011. aasta viimases kvartalis arvasin paaril ajaveebil (Asukoht 180 ja Töö maha jätmine muu hulgas), mis propageeris sellist elustiili, millest ma alati unistasin. Hakkasin kindlalt uskuma nendesse ajaveebidesse õpetatavatesse põhimõtetesse, mis põhinevad töö integreerimisel teie ellu, nii et sujuvalt ei tea te vaevalt, mis on see, mis on. Töötage selleks, et elada, mitte elage selleks, et töötada õigesti?

Pärast mõnda aega nende blogijate jälgimist olid mul materjalid ja vaim, mida mul oli vaja enda veebiettevõtte alustamiseks. Samas olin ma WordPressi, tasuta versiooni kohta rohkem teada saanud, kuid idee isehajutatud ajaveebist oli mulle ikkagi nii võõras. See tähendab, et ma lihtsalt ei teadnud serveritest ringi käia ja kuidas skripte installida.

WordPress-install-versioon

Nii pühendasin paar tundi päevas enda hostitud WordPressi tundmaõppimisele ja 2012. aasta detsembris avasin oma esimese WordPressi saidi. Ma mäletan seda päeva nii hästi. Mitte sellepärast, et tegin sellest tohutult palju, vaid sellepärast, et mul oli nii hea meel omaenda veebisaiti omada. Minu esimesed paar lugejat koosnesid sõpradest ja minu tasuta WordPress.com ajaveebi lugejatest.

Alustasin oma hostitud ajaveebi kümne postituse ja paari leheküljega, mille selge eesmärk oli õpetada teistele veebiettevõtjatele seda, mida SEOst teadsin, ja luua tõhusat veebisisu. See ei vähenda tõsiasja, et mul polnud aimugi, kes oli mu sihtrühm.

Alustasin idee purunemisest, kuid olin pärast lugemist ja uuesti lugemist nii motiveeritud Mõtle ja kasva rikkaks Napoleoni mäe järgi. Mõned mu sõbrad arvasid, et mul on hull lihtsalt oma e-raamatut oma tuleviku külge siduda. Mind ei heidutatud ja kuigi mul polnud aimugi, mida ma teen, jätkasin häkkimist, kirjutades ja sirvides.

Kui ma saaksin üles ehitada lugejaskonna, oli plaan hakata pakkuma veebisisu loomise teenuseid veebiettevõtjatele, keda ma blogisse meelitaksin. Postitasin pidevalt blogisse, töötasin selle kallal iga päev, samal ajal kui tegelesin ikka veel oma SEO klientidega. Vajasin SEO raha, et toetada mu muidu võõrast erakonnaelu kolledžis. Mida? See on ülikool. Lisaks oli mul endal nii lõbus töötada!

Selleks ajaks, kui avastasin Probloggeri töönõukogu tänu Tom Ewer, minu ajaveeb oli kujunenud selliseks, et sain potentsiaalsetele klientidele tutvustada. See oli elupäästja ehk töölaud, sest töötasu oli palju parem kui see, mida ma SEO kirjutamisest tegin.

sülearvuti-klaviatuur

Esitasin oma esimese avalduse ja see oli minu elus uue peatüki algus. Mul polnud aimugi, et minust saab hiljem WordPressi blogija, kui esitasin selle esimese avalduse 2013. aasta viimases kvartalis, kuid see esimene blogimistöö avas uksed WordPressi võimaluste uude maailma. Ma pole sellest ajast tagasi kunagi tagasi vaadanud ja mul on hea meel, et ma seda kunagi ei teinud. Tegelikult keerleb suurem osa minu tööst täna WordPressi ümber. Tegelen veebidisaini ja Interneti-turundusega, kuid WordPress kannab seda päeva minu jaoks.

Olen alates 2013. aastast töötanud paljude suurepäraste WordPressi klientidega ja pean tunnistama, et töö on olnud sama nauditav kui ka tulus. See on olnud suurepärane õppimisvõimalus, mis on võimaldanud mul kohtuda nii paljude ilusate inimestega. Teie, mu kallis lugeja, olete üks neist ilusatest inimestest.

Igal hommikul ootan WordPressi blogimise kaudu teiega oma väikese maailma jagamist. Kui jagan kogemusi, näpunäiteid või õpetusi ning lähendan teid oma eesmärkidele lähemale, on see minu ilusa WordPressi elu ilme. Kui tulete kommentaaride sektsiooni ja jagate oma arvamust ja ideid, ei saa ma aidata, kuid tunnen end uskumatult alandlikena. Sa muudad mu WordPressi elu ilusaks.

Kui jagate meie postitusi sotsiaalmeedias armastusega, on lihtne tunda end suurepäraselt, kuid ainult seetõttu, et aitate meil jõuda ja aitate rohkem inimesi. Hommikul ärgates ja enne voodisse tagasi minemist on tänapäeval kõik, mida teha tahan, pliiats paberile panna ja tulla läbi teie jaoks, kui jagada vaid ühte lisaotsikut, üks lisaidee selle platvormi kohta, mida me mõlemad armastan nii palju.

Ma pole kunagi armunud platvormi nii palju kui mul WordPressi, kuid see on tingitud sellest, et teie, mu kallis lugeja, olete olnud minu kõrval kogu aeg. Alates esimesest päevast, WordPress, pühkis ta mind jalast, aidates mul üles ehitada põhjalikult stimuleerivat ajaveebiäri. WordPress võib olla mootor, kuid teie olete minu WordPressi elu ilu.

Ja seda sellepärast, et ilma teieta lakkaksin ma eksisteerimast – ma oleksin ebaoluline. Sa tegid mu selliseks, nagu ma olen, ja selle käigus aitasid sa mul saada selliseks, kes ma olen. Sa oled minu WordPressi elu ilu.

Ressursid, mida kasutasin mööda teed

WordPress-tööriistad

WordPressi ajaveebiettevõtte loomisel olid minu jaoks hindamatud järgmised tööriistad ja ressursid:

 • Suurepärased WordPressi teemad – silma paistmiseks vajate professionaalset WordPressi teemat. Olen algusest peale kasutanud WPExploreri teemasid.
 • Trello sest peate oma projekte korraldama. Suur tänu Dev Sharmale, kes tutvustas mulle seda suurepärast teenust.
 • Sümpaatsed lühikoodid toredatele lisadele (nt akordionid, nupud, viiktekstid, iseloomustused jne), mis teil silma paistavad.
 • Yoasti poolt loodud WordPress SEO, kuna SEO on oluline koostisosa, kui proovite seda veebis muuta.
 • Google Analytics veebiliikluse jälgimiseks
 • Akismet et pahasid poisse eemale hoida. Vaadake ka WordPressi 10 parimat filtrit ja rämpsposti blokeerimise pistikprogramme.
 • Suurepärane ja taskukohane WordPressi hostimine. Vaadake ka, Kuidas valida parimat WordPressi majutust
 • Suurepärane domeeni hostimine Namecheapi poolt. Ma hostin siin alates oma asutamisest kõiki oma domeeninimesid ja mul pole kunagi olnud ühtki põhjust kaebuste esitamiseks.
 • Pliiats ja märkmik on siiani mu lemmikvahendid. Kirjutan kõik oma postitused kõigepealt paberile, sest tahan säilitada selle kirjutamise aspekti (tunde). Mida? Iga inimene oma meetoditele.
 • Hulgaliselt sotsiaalmeedia pistikprogramme, sest peate jagama oma vinge ajaveebi sisu
 • Mõtle ja kasva rikkaks autor Napoleon Hill motivatsiooni eest ja selle üldplaani koostamine, mida teate, et vajate.
 • Töö maha jätmine autor Tom Ewer. Tom näitab teile, kuidas luua tulutoovat ajaveebiettevõtlust, isegi kui inglise keel ebaõnnestub, ja imeda kõike muud elus. Ta on olnud suureks abiks.
 • Asukoht 180 sest Sean Ogle usub elustiili ümberkujundamisse. Ta näitab teile täpselt, kuidas ehitada ettevõtet, elada ükskõik kus ja saavutada vabadus.
 • WordPress.com – Alustage siit tasuta WordPressi ajaveebi omamist vähem kui 5 minutiga.
 • WordPress.org – Alustage siit, kui olete huvitatud WordPressi kohta rohkem teada saama.

Värskendan seda nimekirja kommentaarides, nii et olge ettevaatlik! Kui otsite oma professionaalse tööriistakomplekti jaoks rohkem WordPressi ressursse, siis lugege palun julgelt:

 • WordPressi tööriistakomplekt: WordPressi ressursid kasutajatele ja arendajatele
 • WordPressi ressursid: parimad WordPressi saated
 • 10 WordPressi ressurssi, mida peate kohe järjehoidjatesse lisama
 • Parimad WordPressi tööriistad ja ressursid vabakutselistele

Mida meie jaoks tulevik hoiab??

Kuigi WordPressist kirjutamine jääb minu armunuks, plaanin lähiajal WordPressi teema arenduses tegelda. See võimaldab mul kasutada oma veebidisaini oskusi hästi, andes samas tagasi kogukonnale, kes on mulle nii palju andnud.

Jätkan WordPressi blogimist, sest kuna platvorm vohab turul, peab rohkem inimesi õppima, kuidas seda kõige paremini oma ambitsioonide edendamiseks kasutada. Nii nagu ma teistelt õppisin, hoian elus jagamise vaimu, nii et saaksime kõik tulevikus ühele päevale tagasi vaadata ja koos näha suuri tegusid.

Eriline tänu

tänan

Ma ei jõudnud üksi nii kaugele. Mul oli teel palju abi. Minu WordPressi blogimise teekond poleks nii lõbus, kui see poleks mõne erilise inimese jaoks, kes on tõeliselt vinge olnud. Tahaksin südamest tänada Kyla Gloverit, AJ Clarke’i, Tom Ewerit, Kevin Muldooni, Dev Sharmat, Sean Ogle ja mis kõige tähtsam, teie, mu kallis lugeja. Tänan teid suurepärase toetuse ja minu eest seismise eest alates esimesest päevast. Kõik olete armulised hinged ja olete mõjutanud mu elu viisil, mida te kunagi ei tea ega kujuta ette.

Lõplik ütlus …

Pärast kahel korral tööleasumist teadsin kindlalt, et hakkan töötajana suurt aega imema. Ma teadsin, et tahan juhtida oma ettevõtet ja selle tegemise ajal lõbutseda. Mul polnud aimugi, kuhu see mind viib, kuid tegin oma usuhüppe ja kuigi teekond on olnud (ja on siiani) väljakutsuv, saan nautida töötamist igal pool ja igal pool. Noh, ma pole veel jõudnud pjs-sse tööle, aga see on lugu veel üheks päevaks.

Täna tahan öelda suure aitäh, et olete suur osa selles, mis mu WordPressi elu ilusaks teeb. Ma palvetan pühalikult ja loodan, et loote ka oma unistuste elu. Tänu nii palju amigo. Näeme…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map