Kuidas sai WordPressi teema veelgi ägedamaks!

Kui jälgite WPExplorerit, siis nüüd olete ilmselt kuulnud meie kogu WordPressi teemast ja võite olla juba ostja! Ja kui te seda ei tee, siis on hea aeg seda vaadata ja vaadata, mis teil puudu on �� See teema on möödunud aasta lõpust väljas ja pärast selle väljaandmist olen välja lasknud palju värskendusi mitte ainult parandustega, vaid ka uued täiendused / funktsioonid. Viimases versioonis 1.5 olen asju tõesti uuendanud ja seetõttu mõtlesin, et kirjutan postituse, et praegused kliendid saaksid vaadata kõike, mis uut (muutuste ajaveebid võivad olla pisut haledad) ja muidugi neile, kes kaaluvad ostmist teema, loodetavasti suudan teid veenda, et teete lõpuks kõik selgeks!


Esiosa redigeerimine

Tõenäoliselt on kõige oodatum värskendus Visual Composeri esitoimetaja toe lisamine. Esiredaktor on fantastiline, kuid selle toetamine teie teema puhul, millel on kohandatud moodulid (kokku sisaldab Visual Composeri jaoks üle 20 kohandatud mooduli – portfelli ruudud, personali ruudud, flexslider, oskuste ribad, karussell, pildivõrk jne) võib olla natuke keeruline ja väga aeganõudev. Mõnel teemal (näiteks DT7 teema) on sisseehitatud moodulid, kuid need muudavad oma kohandatud moodulite esiserveris pisut “ruudukujuliseks” (vastik). Kui soovite laiendada kasutajaliidese redigeerijat, peate seda tegema õigesti! Kõik teema Kokku kohandatud moodulid on kasutajaliidese koosseisus nähtavad täpselt, kuidas need reaalajas saidil ilmuvad, et saaksite oma saidi lohistamise abil tõepoolest üles ehitada..

Video näide

Allpool on kiire videotutvustus Visual Composeri pistikprogrammi pakutavas koguteemalises esiserveri redigeerimise funktsioonis. See pole kaugeltki hämmastav video (ma imeksin ekraanilõikude tegemisel), kuid arvan, et see annab vähemalt ülevaate asjade toimimisest ja näitab teile, kui lihtne on oma saidile sisu lisada..

Optimeerimise valikud

Versioonis 1.5 lisasin teemavalikute paneelile uue vahekaardi, et saaksite oma teemale täiendavaid optimeerimisi teha, ilma et peaksite oma saidile lisafunktsioone / pistikprogramme lisama. Praegu pole palju võimalusi, kuid lisan siia aeg-ajalt rohkem võimalusi.

Minimeeritud skriptid

Muidugi on teie teema skriptide minimeerimiseks seal palju pistikprogramme, kuid mõnikord rikuvad need pistikprogrammid koodi automaatselt seda tehes. Ja mõnikord on teie server juba piisavalt kiire, et täiendavate pistikprogrammide lisamine pole vajalik, kuid teemaskriptide minimeerimine võib saidi kiirust ja Google’i statistika lehe tulemust pisut suurendada. Viimases värskenduses lisasin faili style-min.css, mis sisaldab kõiki CSS-e (style.css, responsive.css ja woocommerce.css) minimeeritud vormingus ja total-min.js faili, mis sisaldab kõiki js pluginaid (flexslider, caroufredsel, isotoop … jne) ja nende skriptide algfunktsioonid miniteeritud kujul.

Sisseehitatud valiku olemasolu võimaldab teil hõlpsasti minimeeritud skripte välja lülitada ja standardseid skripte testimise jaoks laadida või kui kasutate pigem kolmanda osapoole pistikprogrammi.

kokku optimeerimine

Kiirem administraatori paneel

Teemavalikute koguarv paneelil on loodud Reduxi raamistik, mis on minu arvates seal parim raamistik administratiivpaneelide loomiseks. See sisaldab palju erinevaid suvanditüüpe (värvipisker, tekst, vali, raadio, ruut, pildi valimine … jne), kuid seda on ka väga lihtne laiendada ja muuta. Ja kuigi raamistik on fantastiline, oli see tavaliselt väga aeglane (5–7-sekundilised laadimisajad). Tehes koostööd raamistiku arendajatega, on nad suutnud administraatori paneeli kiirust SUUREKS suurendada, nii et see laadib alla 3 sekundi! Isegi kogu teema raames saadaolevate võimaluste hulgaga. Nüüd saate oma teemat palju kiiremini redigeerida!

Kui te pole veel Reduxist kuulnud, peaksite nad selle täielikult kontrollima (klõpsake allpool olevat pilti). See on väga võimas raamistik, mida arendajad hästi toetavad. Ja ärge unustage annetada, kui kasutate või kavatsete praegu oma projektides raamistikku kasutada!

redux-raamistik

Postitustüübid ruudukujulise helilooja moodul

Teema Kokku sisaldab paljusid täiustatud kohandatud mooduleid, mida Visual Composer ei sisalda, nagu näiteks karussellid, liugurid, võred, ikoonikarbid, viiktekstid, nupud..etc. Sellesse viimasesse värskendusse lisan uue postitustüüpide ruudustiku mooduli, mida on väga taotletud, et saaksite hõlpsalt ruutu kuvada mis tahes või mitme kohandatud postitüübi korral. See on väga mugav inimestele, kes soovivad ühendada oma ajaveebi- ja portfellipostitused või kuvada lihtsalt WooCommerce’i toodete ruutu või kuvada kohandatud postitüübi postituste ruudustikku, mis on lisatud pistikprogrammi või alateema kaudu.

total-post-type-grid

Mida sooviksite näha tulevastes värskendustes?

Otsin alati võimalusi teema Totali parendamiseks ja laiendamiseks, see on minu seni kõige paremini müüdav ja lemmikteema. Ma pean tegelikult muudatuste loendis järgmise versiooni eelseisvate muudatuste loendit, et kasutajad näeksid, et ma tegelen alati selle paremaks muutmise ja vigade parandamisega. Kui teil on ettepanekuid edaspidiste värskenduste kohta, tahaksin neid kuulda, jätke mulle allpool kommentaar!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map