Kuidas õnnestuda WordPressi arendajana – Intervjuu David Rashtyga ettevõttest CreativeMinds

WordPressi kogukond on täis fantastilisi inimesi, kes teevad fantastilisi asju – nende seas ajaveebid, vabatahtlikud ja ettevõtjad. Hiljuti oli mul võimalus vestelda ühega neist vapustamatutest WordPressi ettevõtjatest: Creative Rindi asutaja David Rashty.


2008. aastal asutatud CreativeMinds pakub mõlemale platvormile WordPressi pluginaid, Magento laiendusi ja kohandatud arendust. Rashtyl on üle 20-aastane kogemus juhtivatel ametikohtadel töötades mitmetel idufirmadel ning ta jõudis WordPressi kogukonda tüüpilisel viisil: ajaveebide loomiseks. Startup, mille heaks ta töötas, valis nende valitud blogiplatvormiks WordPressi ja kui välised pistikprogrammid, mida nad kasutasid, polnud midagi nuusklikku, siis kodeerisid nad omaenda.

Selles postituses jagan oma intervjuu Rashtyga (mida olen pikkuse ja selguse huvides kergelt redigeerinud) põhipilte, sealhulgas tema soovitatud rakendusi ja kriitilisi mõtteid praeguse WordPressi pistikprogrammisüsteemi kohta.

1. Millised loovad mõtted on seotud

CreativeMinds on ettevõte selliste pluginate taga nagu CM Tooltipi sõnastik ja CM Ad Changer. Mida te võib-olla ei tea, on see, kuidas äri alguse sai – ja kui palju tööd nende toodetega läheb. Rashty ütles järgmist:

Meie WordPressi äri sai alguse teise projektina töötades kõrvalprojektina ja kasvas aeglaselt suureks. Keskendume ainulaadsete ja tugevate WordPressil põhinevate toodete väljatöötamisele, kus usume, et lahendused on kas olematud või puuduvad nagu me sooviksime,.

Investeerime igasse tootesse suure hulga aega, püüdes funktsionaalsusele anda lisaväärtust, muutes kasutajaliidese ja UXi lihtsaks ja intuitiivseks ning tehes enne vabastamist palju teste. Oleme oma toodete jaoks alati esimesed kliendid, kes annavad meile võimaluse mõista, millest puudu on. Pärast vabastamist saame kasutajatelt palju ideid ja tagasisidet.

2. Kuidas nende meeskond töötab

Ma arvasin, et see natuke oli suurepärane, sest see on tõesti veebiettevõtluse näide meie globaliseerumise ajastul. Rashty selgitas, et CreativeMindsi meeskond on jaotatud kolmele mandrile:

Meie meeskond on viimase aasta jooksul kasvanud ja koosneb nüüd 15 inimesest (mitte kõik ei tööta täiskohaga). Oleme jagatud mitmeks meeskonnaks: toote-, turundus-, disaini-, klienditeenindus- ja juhiste kujundamine.

Oleme jaotunud kolmele mandrile. Meie arendajad asuvad Euroopas, turundus aga Iisraelis ja USA-s. Oleme osaliselt virtuaalsed ja osaliselt mitte. Meil on kontor Euroopas ja Iisraelis, kuid mõned meie meeskonna liikmed töötavad kodust.

3. Milliseid programme ja rakendusi ta soovitab

Rahvusvahelise meeskonna juhtimine ning ettevõtluse tavapäraste stresside, pingete ja vajadustega tegelemine võib olla väljakutse. Kõigi samal lehel hoidmiseks kasutavad Rashty ja tema meeskond projektihaldusrakendust Asana.

Siin on nimekiri mitmest teisest programmist ja rakendusest, mida Rashty ütles mulle soovitavat:

 • Abi skaut klienditoe jaoks
 • Moz otsingumootori optimeerimiseks (lisaks Google Analyticsile)
 • Hull muna et näha, mida kliendid CreativeMindsi veebisaidil teevad
 • Moniit serveri jõudluse ja töökindluse jälgimiseks
 • Google Docs aidata planeerimisel ja juhtimisel

4. Kuidas ta WordPressi pistikprogrammi ideesid genereerib

Pistikprogrammide ideede väljatöötamine võib olla arengu raskem osa. Rashty selgitas oma protsessi:

Ideed pärinevad klientidelt, kellega suhtleme, ning meie enda soovidest ja unistustest. Mitte kõik neist ei osutu väga edukateks. Oleme välja töötanud mitu toodet, mille viskasime prügi sisse või kasutasime muul viisil. Alustame alati mõne põhilise MVP-ga (Minimal Lifeble Product), mille viskame tagasiside saamiseks välja ja siis hakkame toodet kasvatama. Praegu töötame kuue uue toote kallal. Ma ütleksin, et poole toote ideedest saame oma klientidelt ja poole ettevõttest.

5. Mida ta arvab tasuta pistikprogrammi mudelist

Minu Rashtyga peetud vestluse üks intrigeerivamaid osi hõlmas tema vaateid WordPressi pistikprogrammide praegu esitlemisele ja mõtlemisele. Ta on tasuta pistikprogrammi mudeli suhtes väga kriitiline:

Väljakutseks on panna kasutajad hindama tõsiasja, et WordPressi toodete väljatöötamiseks kulub tohutult palju aega ja vaeva ning veelgi enam toetamiseks. Mõni kasutaja usub endiselt, et kõik WordPressi tooted peaksid olema tasuta. Ma arvan, et see tasuta mudel ei tööta: WordPress.org’i 30 000 pistikprogrammist 95% pole WordPressi standardite kohaselt hästi hooldatud ega kirjutatud, mis põhjustab pärast installimist konflikte ja probleeme.

Tema ideaalmaailmas mängiksid premium-pluginad suuremat rolli ja saaksid kogukonna tähelepanu keskpunktis suurema koha:

Arvan, et WordPress / Automattic peaks muutma toimimisviisi ja suhtlust pistikprogrammide arendajatega ning neid toetama. Me oleme osa sellest, mis muudab WordPressi selliseks suurepäraseks keskkonnaks ja oleme osa WordPressi ökosüsteemist … Üritan öelda: aidake meid ja toetage meie jõupingutusi.

Näitena pakub Magento by AOL tasuta kataloogi, milles iga arendaja saab loetleda oma laiendused – sõltumata sellest, kas need on tasuta või premium-klassi – ning saada ka tagasisidet ja toetada kliente. WordPressi korral pole see võimalik … Kui pole ühtegi elujõulist mudelit, mille WordPress taga seisab ja tõukab, siis ei näe me liiga palju suurepäraseid pistikprogramme.

Küsisin temalt tema positsiooni kohta ja ta vastas veel:

Selle probleemi teine ​​aspekt on see, et paljud olemasolevad pistikprogrammid pole kirjutatud vastavalt üldiselt aktsepteeritavatele standarditele ja neid ei toetata hästi. Oma klientide toetamisel peame nende pistikprogrammidega tegelema. Tavaliselt selgitame end, miks mõni nende installitud pistikprogramm probleeme põhjustab, kuna see pole õigesti kirjutatud. Paljudel juhtudel näitavad need ka JS / PHP vigu.

Minu mõte on see, et heade pistikprogrammide saamiseks peab olema olemas jätkusuutlik mudel, mille WordPress seisab ja isegi tõukab, mis võimaldab pistikprogrammide arendajatel oma tooteid arendada ja toetada.

6. Tema lemmik WordPressi pistikprogrammid

See ei tähenda, et Rashty poleks kõigil olemasolevatel pistikprogrammidel maas. Kaugel sellest. Palusin tal loetleda vaid mõned tema kogukonna lemmikpluginad:

Ma armastan Relevanssi ja olen aeg-ajalt ka arendajaga ühenduses. Ta teeb suurepärast tööd ja tal on suurepärane toode. Meile on ka see väga meeldinud Visuaalse vormi ehitaja mis on vähem tuntud kui alternatiivid.

Samuti palusin tal esile tõsta mõned CreativeMindsi pistikprogrammid, mis on tema arvates parimad:

Arvan, et lisaks tööriistavihje sõnastikule on meil ka uus uus toode, mille me just välja andsime, nimega OnBoarding’i pistikprogramm, mis on suurepärane juhiste ja kasutajakogemuse tööriist, mille üle oleme väga uhked.

7. Ettevõtte praegused projektid

Rashty oli lahke, et anda meile ülevaade CreativeMindsi tulevastest pakkumistest:

Meil on mitu pluginat valmistamas: Uus WordPress Reports plugins, mis on platvormiks aruannete genereerimiseks erinevatele vajadustele ja kasutusjuhtudele. Videokursuse juhtimise pistikprogramm, mis aitab organisatsioonil videotunde jälgida ja juhtida, ühtne tootekataloog mitmete poodkataloogide, näiteks EDD ja WooCommerce, ühendamiseks ning mitmed uued tooted, mis on alles kavandamisetapis.

8. Tema lootused ettevõtte tulevikule

Pikka aastat tööd selja taga palusin Rashtyl tulevikku vaadata. Ta selgitas, kuidas ta prognoosib WordPressi turu arengut lähiaastatel ja millist rolli võiks CreativeMinds selles mängida:

Ma arvan, et WordPressi turg areneb endiselt ja kaubamärgid ehitavad end endiselt. Tahaksime näha CM-i kui WordPressi suurepäraste toodete hinnatud kaubamärki, samamoodi vaatame EDD / WooCommerce / Yoast / ElegantThemes ja muid häid kaubamärke …

Ma usun, et turg, milles me tegutseme, kasvab. Rohkem organisatsioone ja ettevõtteid kasutab WP-d sisu ja e-kaubanduse lahendusena ning nad vajavad oma sisu ja saitide juhtimiseks kvaliteetseid ja usaldusväärseid tööriistu. Vajadus selliste tööriistade järele kasvab lihtsalt, nii et minu arust on see, kus pakume suurt valikut suurepäraseid WordPressi tööriistu.

Järeldus

David Rashty on WordPressi pistikprogrammide turul palju edu saavutanud ning alati on huvitav kuulda arendaja vaatenurka.

Andke meile teada, mida arvate tema öeldu kohta: kas kasutate mõnda tema soovitatud programmi? Kas tal on tasuta pistikprogrammi mudeli osas õigus?? Postitage allolevatesse kommentaaridesse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map