Kas WordPress on endiselt tasuta WordPressi teemade parim allikas?

Teema valimine on üks olulisemaid otsuseid, mida saate oma veebisaidi seadistamisel teha. Teemakataloog WordPress on juba pikka aega olnud esimene sait WordPressi kasutajatele, kes soovivad oma saiti stiilida, kuid hilja on tõstatatud küsimusi selle kohta, kas see on parim võimalus saidiomanikele – ja teema arendajatele -.


Hiljutine haarang funktsionaalsuse ja esitluse eristamise vahel WordPressi teemaülevaate meeskond on tõstnud tähelepanu keskmesse küsimuse, kas WordPress.org on endiselt WordPressi tasuta teemade parim allikas. Selles artiklis käsitleme hiljutise kerfuffle’i tausta, kaalume, kas WordPress.org peaks endiselt olema WordPressi tasuta teemade leidmise vaikesihtkoht, ja juhime teie tähelepanu mõnele kasulikule alternatiivile. Alustame mõnest taustast!

Mis kõik on??

Järelevalve sisu rändamise ajal on viimase aja draama keskmes. Nagu WP kõrts osutas, et teemaülevaate meeskonnal on juba pikka aega kehtinud väljakujunenud poliitika, mis keelab teemaautoritel määratleda kasutaja sisu genereerimist. Selle põhjendus on äärmiselt mõistlik: kasutajad ei tohiks teemade vahetamisel andmeid kaotada.

Kahjuks kolisid teemanõuded Codexist uude koju oma kodukohas Teemaülevaate käsiraamat, see nõue jäeti välja. Chip Bennett postitas puuduvate jaotiste kokkuvõtte tagasi 2015. aasta mais. Eriti asjakohane jaotis on tsiteeritud allpool:

Esitlus versus funktsionaalsus
Kuna kujunduste eesmärk on määratleda kasutaja sisu esitus, ei tohiks teemasid kasutada kasutaja sisu genereerimise määratlemiseks ega teemast sõltumatute saidi võimaluste või funktsioonide määratlemiseks.

Pika jutu lühikese lõiguna nägi selle kõige tulemusena, et teemasid vaadati WordPress.orgis mõnda aega ebajärjekindlalt, samal ajal kui kaks nõuete versiooni hõlmasid võrgus samaaegselt.

Kuna WordPressi meeskond (tagasiulatuvalt) karmistas ebajärjekindlalt rakendatud juhistega, hakkasid paljud tasuta teema arendajad loomulikult näputäis tundma, kuna varem aktsepteeritud teemasid jäeti ootamatult keelduma ja nad seisavad asjade paremaks muutmiseks ette kallid täiendavad arendustööd..

Codeinwp jõudis nii kaugele, et andis hiljuti välja teema Parallax One tasuta, kuid jättis selle WordPressi teemakataloogist täielikult välja – suuresti vastusena sellele, et seda käsitleti teemaülevaate meeskonna algses arutelus. Nad käsitlesid seda teemat põhjalikumalt juuli läbipaistvusaruandes. Mis pistmist selle pesapalli sisuga saidi omanikuga teil on? Liigume selle juurde.

Miks peaksid saidiomanikud hoolima tööstuses tasuta teemade üle peksmisest?

Kõigist eelnimetatutest on kaks võtet, mille saidiomanikud võivad nuriseda:

  1. Vastuolulisi standardeid on minevikus ilmselgelt kohaldatud ametliku teemakataloogi lubamisel. See ei tekita pelgalt ebamugavusi arendajatele, vaid võib veelgi raskendada olemasolevatele teemadele tugiteenuste saamist. Muret tekitab ka mõte, et mõni teema võib täna kehtida ja homme maha tõmmata.
  2. Mõned õigustatud teema arendajad, näiteks on hakanud kvaliteetseid tasuta teemasid loetlema täiesti ametlikust kataloogist, nii et see pole ilmselgelt enam ainus näitus linnas.

Lisage tõsiasi, et paljud saidiomanikud lihtsalt ei hooli tegelikult esitluse ja funktsionaalsuse erinevusest, kui teema rahuldab nende vajadused ja näete, miks inimesed võivad hakata mõtlema tasuta teemade otsimisele mujalt. Uurime mõnda seal pakutavat varianti.

Alternatiivsed allikad kvaliteetsetele tasuta WordPressi teemadele

Enne kui alustate tasuta WordPressi teemade otsimist väljaspool ametliku kataloogi hubaseid piire, tuleb hoiatada: enne hindamist on siin teie vastutusel täiendav vastutuse tase. Olete eemal lisamugavusest ja turvalisusest, mida pakub teile pühendatud teemaülevaate meeskond. Vaatamata sellele hoiatusele, vaatame mõnda kindlat tasuta teemaallikat.

WPExplorer.com

Parimad tasuta WordPressi teemad

Loodetavasti teate nüüd, et pakume tasuta teemasid ainult meie lugejatele! Kõik meie teemad on loodud turvalise ja kehtiva koodiga ning lisaks sellised teemad nagu Zero WordPressi teema sisaldavad tasuta lisatasu funktsioone. Meil on palju suurepäraseid tasuta teemasid äri, ajaveebi ja portfellide jaoks ning reaalajas demosid, nii et näete kõiki teemafunktsioone. Tahad rohkem? Paljudel meie teemadel on Creative Marketis saadaval esmaklassilised versioonid, millele on lisatud teema kohandamise valikud ja premium-teema tugi.

JustFreeThemes

Lihtsalt tasuta teemad.

JustFreeThemes vastab oma nime lubadustele ja selles on üle 400 kvaliteetse tasuta teema, sealhulgas lemmikud nagu Zerif Lite ja Lifestyle. Enamiku teemade jaoks on saadaval reaalajas ja administraatori demosid, nii et saate enne pühendumist rehvid lüüa. Samuti saate sirvida kategooriate järgi, nagu ajaveeb või e-kaubandus, kui olete kindla lahenduse järele.

FabThemes

Fab-teemad

FabThemes tundub esmapilgul üsna kindel, pardal on üle saja stiilse välimusega tasuta teema. Võite otsida üksikute kategooriate järgi, nagu e-kaubandus ja toit, ning ka värvi järgi otsimise võimalus on teretulnud. Kaasatud on ka viietärnise hindamissüsteem, mis annab teile natuke rohkem teavet selle kohta, kuidas üksikud teemad on teiste inimeste jaoks esinenud.

Negatiivne külg oli see, et ülevaatamise ajal ei olnud kõigi teemade eelvaatevalikud aktiivsed. Eelvaate lingil klõpsamine annab tulemuseks numbri 404. Oleme kindlad, et tegemist on ajutise luksumisega, kuid samal ajal pole see probleem, millega WordPress.org kokku puutute.!

Kas saidiomanikud peaksid WordPress.orgist eemalduma?

Kui tegutsete tasuta teema turul, on WordPress.org endiselt seal peamine juhtiv allikas ja see ei muutu tõenäoliselt niipea. Kolm alternatiivset tasuta teema pakkujat, keda oleme eespool esile tõstnud, pakuvad tõeliselt huvitavaid valikuvõimalusi, kuid nad lihtsalt ei suuda võistelda ametlikus teemakataloogis kuvatavate valikute põhjalikkusega..

Samuti ei tohiks alahinnata ressursside hulka, mis kuluvad ametliku kataloogi teemade kvaliteetse, turvalise ja parimatele tavadele vastavuse saavutamiseks. Ehkki nad kõik väidavad, et vaatavad teemad põhjalikult läbi, pole ühelgi alternatiivsel tasuta teema pakkujal sellist infrastruktuuri, nagu WordPress.orgil on..

Soovitame mõistliku strateegia, et vaadata kõigepealt üle WordPress.org kõige populaarsemad tasuta teemad ja seejärel sirvida meie ülaltoodud kolme alternatiivi. Nii katate võimalikult suure osa alustest võimalikult lühikese aja jooksul ja annate endale parima võimaluse leida teie vajadustele vastav usaldusväärne ja tasuta teema..

Järeldus

Äsjane WordPress.org-i meelehärm aktsepteerimiskriteeriumide üle oli segane. Pikas perspektiivis on see võit kõigile asjaosalistele. WordPress.org on sunnitud aktsepteerimiskriteeriumide standardiseerimise osas oma tegevust koristama (head uudised lõppkokkuvõttes kõigile) ning sõltumatuid tasuta teema koostajaid on õhutatud uurima uusi põnevaid loendivalikuid..

Sellised saidid nagu WPExplorer ja teised ülalnimetatud, kujutavad endast tõelist alternatiivi tasuta teemade leidmiseks, kuid nende varude ja ülevaadete ressursid on ametlikust kataloogist üldiselt veel palju maha jäänud. Praegu on WordPress.org endiselt parimaks tasuta teemade üldiseks allikaks puhta koguse osas, kuid saidiomanikke julgustatakse uurima muid võimalusi, kuna võite leida mujalt rohkem funktsioone ja paremat koodi.

Meile meeldiks kuulda teie mõtteid. Kas arvate, et WordPress.org on siiani ainus mäng linnas või olete hakanud kontrollima alternatiivseid kirjeid? Võtke ühendust ja andke meile sellest teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map