Kallis päevik: WordCamp San Francisco kiri

kallis päevik,


See oli minu esimene kord minna WordCamp San Franciscosse. Ma kuulsin, et see oli WordCampssi “emadus” ja ei pidanud pettuma. Mission Bay konverentsikeskuse koridorid olid valjult põnevuse ja hea vestlusega – seal oli umbes 800 WordPressi telkijat!

Kuid enne kui ma WordCampis sisse asun, lubage mul varundada ja rääkida teile neljapäeva õhtul üks asi. WordCampi korraldajad (nõustajad?) Korraldasid kõnelejatele vastuvõtu Automattic kontorid (need kontorid on fantastilised, kuid sellest hiljem). Vahetult nahkhiirt pidi kohtuma Matt Mullenwegiga (swoon!) Ja tänada teda toote eest, mis võimaldab mul elatist teenida. Ta on väga zen-moodi ja alandlik. Kui te pole kunagi teda kuulnud, peaksite minema kassasse Sõna olek 2013 jutt. Pärast seda, kui olete selle lugemise lõpetanud, muidugi.

Okei, järgmisena tahan teile rääkida kõigest:

Istungid

Kui olete kunagi WordCampis käinud (noh, muidugi, te pole seda teinud – olete PÄEVAPÄEV – aga pange mind nalja) … noh, see on põrutaja, kui peate valima ajapilus kolme või nelja vinge seansi vahel. Selle aasta laagris oli ainult kaks pala: üks jaoks Arendajad ja disainerid ja teine ​​jaoks Kasutajad ja ettevõtjad.

Lõpetasin oma aja üsna ühtlaselt kahe vahel, põrgates edasi-tagasi sõltuvalt seansi teemast ja soovides aeg-ajalt, et saaksin kaks asukohta leida (tänan headust WordPress.tv kus seansid elavad)!

WordCampi seanss

Mark Jaquithi sessioon

Arendaja / kujundaja pala oli teemateemadel raske, näiteks rahvusvahelistumine, inspireeriv disain ja pro-näpunäited teema arendajatele. Kasutaja / ettevõtja rada polnud ka südamelähedane. Sain teada BuddyPressist ja MultiSite’ist, näpunäidetest projektiga koostöö tegemiseks mittetehniliste partneritega ning viisidest, kuidas WordPressi kogukonda panustada (teema mulle lähedal ja kallis!).

Võib-olla olete mõelnud, miks ma sellel esinejate vastuvõtul olin … Noh, ma pidin sellest rääkima Koostöö ja võistlus. See on järgmine: olge kena, aidake teistel end üles viia ja olge konkurentsivõimeline viisil, mis teeb teie klientidele paremaid tooteid.

Inimesed

WordCampi sõbrad

Foto viisakalt Raquel Landefeld

Seansid olid informatiivsed ja kõik, kuid WordCampi tõeline võlu leidis aset koridorides ja lõunalaudade ümber. Nii palju kangelasi ma imetlen WordPressi kogukonnas Ühes ÜHES ​​KOHAS. Lisaks oli nii palju sõpru, et ma isegi ei teadnud, et tahan kohtuda, kuid olin õnnelik.

Väike vestlus siin, suur vestluse keerutaja seal. Ma mõtlen, et töötlemine võtab natuke aega. Lihtsalt kõrvu lahti hoides tõstsin mõned suurepärased nipid tööriistade kohta, mida kasutada (eriti arendamiseks ja juurutamiseks), töövooprotsessidest (peaksin kasutama versioonikontrolli, JÄTKAKE MINU TAGASI) ja asjadest, mida ma isegi ei teadnud mida on vaja teada, näiteks filosoofia, kus teema lõpeb ja plugin algab.

Kuid päevik, see polnud aeg lihtsalt seina ääres lennata ja kuulata. Ma marssisin kohe üles ja tutvustasin end inimestele, kellega tahtsin kohtuda Pippin Williamson, Siobhan McKeown, ja Morten Rand-Hendriksen. Nad tunduvad suuremad kui veebipõhine elu, kuid päriselus on lihtsalt lahedad, maapealsed inimesed.

Kas soovite teada saada oma võrgu laiendamise saladust? Külastage WordCampit!

Swag

Mu jumal, ma saaksin WordPressi t-särkidest terve garderoobi ehitada! Seal oli WordCampi sponsorite poolt vähemalt kaheksa erinevat t-särgi kingitust (enamik neist olid hostiettevõtted), lisaks ametlik WordCamp San Francisco tee. Ja kleebised? Neid oli piisavalt, et katta mu sülearvuti nagu ühe suure WordPressi kaitseraua kleebisega.

WordCamp San Francisco Swag

Nädal väärt WordPressi särke. Vaata, ema, pesu pole!

Järgmine kord, kui laagrisse lähen, ei pea ma isegi särke pakkima. Kui kõik sponsorid seda ei vaheta ja mütse ei kingi, ostan sel juhul uued särgid.

Pärastpidu

Kaks täispäeva WordCampi seansse ja mu aju sai ära. Olin valmis oma uute laagri sõpradega väikeseks R&R-ks. Kui laupäevased sessioonid olid läbi viidud, kutsuti kõik lahti läikivatesse uutesse Automatticu kontoritesse Hawthorne St..

WordCamp After Party

Foto viisakalt Naoko Takano

Räägime sekundit Automatticu kontoritest – allkorrusel on täielikult sisseehitatud disaineriköök (toidurada!), Targa mõistuse toiteks vajaliku varuga külmik, vannituba, mis tundub nagu joogastuudio, t -sõnad WordCampsi minevikust ja … hankige see … siseruumidesse mõeldud parkimiskoht!

Justkui ühest vinge korrusest ei piisa, on ka ülakorrus. Teisel korrusel asuvad rühmituste tööruumiks kasutatavad diivanite ja toolide klastrid, rohked turustusvõimalused laadimisseadmete jaoks ja Rock Bandi seadistus mikrofoni hulluks vingumiseks. Oh jaa ja shuffleboard laud. Ja kokside lõputu pakkumine. Valvake Matt, ma lihtsalt kolin sisse.

Foto on kasutatud Jaki Levy loal (http://www.flickr.com/photos/jackomo/9381307959/in/photostream/)

Foto viisakalt Jaki Levy

Olgu, nii et peole tagasi. Palju avatud ruumi segamiseks, tantsimiseks ja basseinimängimiseks. DJ hoidis lugusid pumpamas ja neid õnnistades hoidsid baarmenid jooke voolamas. Seal oli isegi WordPressi koogikesi, mille peal suupisteid teha. Kokkuvõttes oli hea aeg hoida head ühendused pingevabas õhkkonnas.

Kuulujutt on, et seal toimus isegi karaoke ühisel peol pärast üritust. WordCampers teab, kuidas lõbutseda.

Panustamispäev!

Laupäevast kella 23.00-ni pühapäeval kella 11-ni muudeti Automatticu kontorid parteitsoonist suuremateks tööruumideks. Üles seati kümneid lahtikäivaid tabeleid ja toodi välja pikendusjuhtmete prügikastid (BINS!), Et mahutada ligi 200 inimest, kes kohale ilmusid, et aidata WordPressi kogukonnatööd lahti lüüa..

WordCampi kaastöötajate päev

Foto viisakalt Naoko Takano

See polnud lihtsalt häkkimispäev, seal tehti kõikvõimalikke WordPressi töid, näiteks vastati tugiküsimustele, värskendati dokumentatsiooni ja fikseeriti jälituspileteid. Kui oleksite läheduses WordPress.org laupäeval olete võib-olla märganud tegevuse tuisust!

Kõik jagati väiksemateks meeskondadeks ja neile tehti ülesandeks kindel tugipiirkond. Lahe oli näha, et WordPressi kogukonna võimendamiseks kasutati nii palju erinevaid oskuste komplekte. Juhul, kui teil on huvi, kuidas saaksite kaasa lüüa, siin on praimer.

‘Järgmine kord

Kõik head asjad, sealhulgas selle aasta WordCamp, peavad lõppema, kuid see ei tähenda, et lõbusad sündmused lõppeksid. Olen inspireeritud ja põnevil proovitud asjadest järele proovitud ning oma uute sõpradega veebis järelvaadatav.

Kui soovite lugeda veelgi ägedamaid jutte WordCamp San Franciscos, vaadake seda suurepärast artiklikogumikku või otsige #wcsf Twitteris.

Veel üks asi, enne kui ma välja login … Peaksite teadma, et WordCamp San Francisco pole ainus WordCamp ümber – sel aastal on neid maailmas olnud juba 74! Selle saate hankida teile lähimas WordCampis siin samas.  ma loodan sind peagi näha!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map