Intervjuu MOJO Themes teemal J.R. Farr

Kui te pole Mojo Teemade juht, on aeg seda teha. Nad on WordPressi teemade ostmiseks seal üks populaarseimaid kohti. Nad on tööstuses endiselt suhteliselt uued, kuid kindlasti kasvavad. Meil oli hea meel saada kaasomanik J. R. Farrilt meie jaoks mõnele küsimusele vastama, et oleme kindlad, et teile meeldib lugeda!


1. Millal ja kuidas MojoThemes loodi?

Juba 2009. aastal hakkasime koos Bradyga andma alustööd meie ostu-müügi turu rajamiseks. Pärast kuudepikkust rasket tööd kuulutasime 2010. aasta märtsis lõpuks välja tohutu võistluse nimega March Padness ja avasime ukse AINULT müüjatele. Enne turuplatsi avamist pidime üles ehitama oma teemade raamatukogu. Pärast kuu möödumist vingete üksuste üleslaadimisest, avas ostjatele turuplatsi 2010. aasta aprillis. Alates saidi käivitamisest kasvab meil iga kuu kiire kasv ja praeguse seisuga oleme just alla laadinud 100 000 üksust ja meil on üle 50 000 kasutaja.

Algusest peale soovisime mõlemad, et turg ehitataks WordPressi peale mitte ainult seetõttu, et me armastame WordPressi, vaid tahtsime teistele näidata ka WordPressi taga peituvat jõudu. Kuna turg on kasvanud rohkemate üksuste, kasutajate jms võrra, oleme ilmselgelt pidanud WordPressi oma tahtmise järgi painutama. Praeguse seisuga on meil turul 3.0 versioon. Viimane versioon on nii MOJO-teemade kui ka MOJO-koodi toiteks samal koodialusel.

Mojo teemad

2. Mitu inimest töötab praegu Mojo Teemades?

Meeskonda kuulub praegu 7 meist. Mina ja Brady kui asutajad, 3 arendajat, 1 disainer ja meie tugimeeskond.

3. Ma tean, et Mojo Themes töötab WordPressis. Kuidas see teie jaoks välja kujunes? Kas see on teie poe jaoks parim lahendus??

Absoluutselt on see parim lahendus, kuid see ei tähenda, et seda kasutavates küsimustes poleks olnud meie õiglast osa. Suurim seni on olnud kiiruse ja jõudlusega seotud probleemid. Kuna WordPress on andmebaasimahukas, ei töötanud päringud sellise kiirusega, nagu me olime. Turu uusima versiooniga (v3) ehitasime turuplatsi ümber nii, et see toimiks palju sarnaselt sellele, kuidas WordPress.com töötab. Sellised asjad on näiteks meie uus HyperDB seadistus, vahemälu rakenduse esi- ja tagaosas ning muidugi veendumine, et kasutame kiiruse suurendamiseks õigeid päringuid.

4. Kas teate mõnda teemaautorit, kelle peamiseks sissetulekuallikaks on Mojo Themes?

Jah ja samal noodil on paljudel müüjatel lisaks meeskondadele ka täis meeskondi, kes toetavad oma tooteid.

5. Oleme märganud, et töötate uue saidiga. Igasugune hiiliv pilk?

Jah! See tegelikult just käivitati. See on Mojonessi võrku lisatud 2. turg. Meie uus turg, MOJO-Code.com, on meie uus Premium Koodide ost ja müük. Saate müüa või osta WordPressi pistikprogramme, Magento laiendusi, PHP skripte, Java, CSS jne. See just käivitati, kuid oleme põnevil sellest, kuhu see turg juba suundub, ja võimalusest, mida see olemasolevale MOJO kogukonnale pakub.

Mojo kood

6. Mitu kaupa esitatakse teie poodi kuus ja kui palju keskmiselt aktsepteeritakse?

Jah, iga kuu tuleb üles sadu üleslaadimisi ja ma ütleksin, et keskmiselt vaid 10–15% saavad need heaks kiita. Enamikku üksusi keelatakse mitu korda enne nende kinnitamist, kuna meie üleslaadimisnõuded on muutunud rangemaks. Näiteks hinnatakse üleslaaditud WordPressi teemasid kolmest osast. Üksustel peab olema põhjalik dokumentatsioon. Kujundus peab vastama standardile. Kood vaadatakse läbi, laadides teema üles WordPressi testinstalli. Käitame seda läbi teemakontrolli, WP silumise ja hoolitseme selle eest, et see oleks meie seadistustesse korralikult installitud.

7. Seal on palju teemakauplusi, mis eristab teid?

Suurepärane küsimus ja täpselt nii see on. Me ei ole teemakauplus, kus me lihtsalt müüme ja toetame oma tooteid. Oleme turg, mis võimaldab kujunduse kujundajatel ja arendajatel oma töid meie turul müüa.

Meie igapäevane fookus on see, kuidas saaksime paremat turuplatsi teha, tuua müüjatele rohkem liiklust ja väärtust, et teenida üha rohkem raha.

8. Kas teil on näpunäiteid / nõuandeid teistele inimestele, kes soovivad oma teemapoodi avada?

Kui soovite avada oma teemakaupluse, istuksin ma tõsiselt ja kaaluksin, mis sellega tegelikult seotud on. Arvan, et enamus teemakujundajaid arvab, et kõik, mida turg toob, on nende esemete liiklus ja turundus, kuid on ka palju muid asju, millele me väärtust pakume. Näiteks ei mõtle enamik sellele, millist platvormi nad müügiprotsessi ja digitaalse kohaletoimetamise hõlbustamiseks kasutavad. Aga kaardi töötlemise tasud? Tagasimakse tasud? Kas soovite oma teema muutmise logisid jälgida? Aga teie tugifoorum? MOJO kujundused käsitlevad kõike seda ja veel palju muud. Lisateavet MOJO-s müümise kohta saate siit.

Lisaks sellele juhendavad meie tugiteenindajad MOJO Teemades kliente, pakkudes neile lihtsate küsimustega enamiku müüjate asju, näiteks „Kuidas seda teemat installida?“, „Kust leida dokumentatsiooni?“, „Kuidas kas ma seadistan selle menüü, selle portfelli, pilte ei laadita jne? ” Aitame filtreerida lihtsaid küsimusi ja neile vastata, et müüjad saaksid keskenduda fantastiliste toodete valmistamisele!

9. Muud mõtted või asjad, mida soovite mainida?

Jätkake siin tehtud head tööd ja jätkake suurepärase sisu ja vingete teemade väljatoomist! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map