Inimesed, keda toetab WordPress: Kevin Graham

Internetis on palju ajaveebipostitusi ja artikleid WordPressi töötavate saitide kohta. Selle asemel, et kirjutada neist artiklitest veel üks, otsustasime siin, WPExploreris, alustada sarja, mis sukeldub sügavamale kui ainult veebisait. WordPressi töötavates inimestes katame inimesi, kes suudavad WordPressi abil ettevõtteid juhtida, WordPressi mõju nende äriprotsessidele ja elu, mida nad saavad oma äri tõttu elada..


Esimese osamakse ajal sain ühendust oma sõbra Kevin Grahamiga, digitaalse nomadiga, keda kohtasin Tais Chiang Mais, ja esitasin talle mõned küsimused, et saaksite lähemalt tema elust ja ettevõttest.

Palun tutvustage ennast ja mida te teete …

Minu nimi on Kevin Graham ja olen kahe ajaveebiettevõtte Private Blog Networks – LaunchCDN ja Bulk Buy Hosting – asutaja. Samuti haldan tooteülevaatega veebisaitide portfelli ja tarkvara kui teenusetoote nimega värske tagasiside, mis võimaldab ettevõtete omanikel koguda klientidelt tagasisidet ja suunata oma õnnelikke kliente jätma arvustusi nende jaoks olulistes ülevaatesaitidel..

Millal sa alustasid??

Olen selles ruumis olnud täiskohaga alates 2014. aastast, kuid ehitanud veebisaite alates 1999. aastast ja esimest korda kasutasin WordPressi 2008. aastal, mis oli umbes WordPressi 2.6 aeg.

Miks otsustasite alustada veebiettevõtte loomist??

Olen umbes 14-aastaselt juhtinud veebiettevõtteid, mis pakuvad veebidisaini ja teenivad reklaamitulu. Alustasin seetõttu, et mul oli tehnoloogia ja Interneti vastu suur huvi ning tahtsin olla pigem Interneti uue sisu tootja, mitte lihtsalt tarbija.

Millal / miks valisite WordPressi?

Esiteks valisin WordPressi kasutamise lihtsuse huvides puhta blogimisplatvormina – st ajaveebi pidamiseks ja värskenduste postitamiseks veebis leidunud uute asjade kohta ning värskenduste kohta oma elust ja karjäärist hariduses.

Viimastel aegadel olen WordPressi kasutamisele siirdunud kui lihtsama sisuhaldussüsteemi ja saidiehitaja staatilisemate turundusstiilidega saitide jaoks ning hindan tõesti suurepärase WordPressi teema valimise ja selle kasutamise alusena mugavust. suurepärase väljanägemisega veebisait.

Millised on WordPressi tugevused / nõrkused võrreldes konkurentidega??

WordPressi tugevus tuleb selle ümbruses olevast suurest kogukonnast, kes arendavad hämmastavaid teemasid ja pistikprogramme, et aidata platvormi põhifunktsioone laiendada. See teeb uue funktsionaalsuse kiireks ja hõlpsaks kasutuselevõtmise ning WordPressi kasutamise mitmesugusteks asjadeks, sealhulgas WooCommercei liikmesusega e-poe pidamiseks või pistikprogrammidega (nt S2 Member) treenimiseks mõeldud saitide treenimiseks või muuks, mida võite ette kujutada..

Olen varem proovinud mitmeid muid sisuhaldussüsteeme, näiteks Drupal ja Joomla, kuid ühegi neist pole olnud nii lihtne alustada kui WordPressiga.

Rääkige mulle natuke oma praegusest elustiilist (ja kuidas see erineb sellest, millal te viimati töötasite).

Viimased 4 aastat olen olnud digitaalne nomaad, mis on võimaldanud mul oma ettevõtteid juhtides mööda maailma ringi liikuda. Olen sel ajal asunud Tai põhjaosas Chiang Mais ja oma kodulinnas Adelaide’is Austraalias ning reisinud paljudesse Aasia / Kagu-Aasia riikidesse, sealhulgas ka pikemaid reise kohtadesse, sealhulgas Vietnami, Jaapan, Lõuna-Korea ja palju Euroopat, sealhulgas pikad viibimised Saksamaal ja Assooridel – kauge saarestik, mis asub Portugali ranniku lähedal.

Kas teie arvates on tehniline tõke, mis blokeerib inimesi, kes pole arvutiinsenerid, seda, mida teete, või loovad veebis muid ettevõtteid?

Spetsiaalsete WordPress-i hostimisettevõtetega, nagu WP Engine, Kinsta ja Flywheel, on WordPressiga alustamine väga lihtne. Arvan, et funktsionaalse veebiettevõtte loomiseks vajaliku arvutiinsenerina töötamise päevad on hästi ja tõeliselt selja taga ning WordPress on kindlasti esirinnas, et hõlbustada ilusa veebisaidi ehitamist ja hakata peaaegu kõike, mida soovite Internetis müüa.

Mida teie arvates tähendab sellise tõkke puudumine enamiku inimeste jaoks?

See tähendab, et on ülimalt lihtne alustada võrgutagamist ja teenida paarsada (või paar tuhat) dollarit kuus oma ajaveebist või veebipoest. Seal on palju inimesi, kes seda teevad, ja taskuhäälingud meeldivad Side Hustle School aitame näidata inimestele, kes just seda teevad.

Enda domeeninime ja sellise kvaliteetse WordPressi host nagu Flywheel (nt Flywheel) ostmine maksab vähem kui 9 dollarit.Märkus. Oleme blogis hõlmanud hooratast ja muid WordPressi peamisi hostimisvõimalusi) Maksab 15 dollarit kuus – umbes 50 senti päevas. Lisage ühele WordPressi teema jaoks umbes 60 dollarit ja saate õhtul oma veebisaidi võrgus saada.

Kust saavad inimesed teie ja teie ettevõtte kohta natuke rohkem teada saada?

Minu eraveebivõrgu hostimisettevõtted leiate aadressilt Käivitage CDN ja Hulgiostmise hostimine. Minu veebiteenust, mis võimaldab ettevõtteomanikel koguda klientidelt tagasisidet ja suunata oma õnnelikke kliente jätma arvustusi nende jaoks olulistes ülevaatesaitidel, nimetatakse Värske tagasiside. Ja minu isikliku ajaveebi leiate aadressilt KevinGraham.com.

Lõpetuseks: kas teil on midagi öelda inimestele, kes unistavad veebis ettevõtte asutamisest, kuid ei tõmba päästikut?

Minge ja vaadake Side Hustle Schooli taskuhäälingusaateid, leidke inspiratsiooni teie sarnaste inimeste igapäevastest episoodidest, kes ehitavad veebiettevõtteid ja mis kõige tähtsam, tegutsege selle nimel ja alustage.

Järelsõna

Tänan teid selle eest, et olete selle sarja kõige esimene intervjueeritav Kevin. Teie vastused innustavad kindlasti mõnda meie lugejat tegutsema ja oma veebipõhiseid ettevõtteid looma ning loodetavasti isegi oma elu muutma.

Ja meie lugejatele: kui teil on Kevini kohta küsimusi, peaksite kõik tulevastesse intervjuudesse lisama kõik küsimused või kui teil on keegi, keda soovite intervjueerida, tahaksime teada. Palun jätke oma kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector