55 suurt nimebrändi, mis kasutavad WordPressi (ja miks)

Inimesed ütlevad midagi, et oma ärevust jätkata ja WordPress – nagu iga teinegi inimese loodud projekt – on saanud oma suure osa halvast suust. Inimesed (kes ei tea WordPressist või selle potentsiaalist nii palju) räägivad platvormi vastu igasuguseid asju. Näiteks pole nii raske selliseid kommentaare leida nagu:


 • WordPress on TASUTA, nii et kuidas see võib olla kasulik äriprojekti jaoks?
 • WordPress pole skaleeritav
 • WordPress pole turvaline ja muud sellist

Noh, ma palun luba kutsuda hüüdlause kõigi nende põhjendamatute väidete peale. Ma mõtlen, et kui WordPress polnud just see kallim, keda me kõik teame, miks peaksid suured kaubamärgid valima platvormil mitte ühe, mitte kahe, vaid mitme oma veebisaidi (ja rakenduse)?

Nende ja teiste WordPressi müütide puhkamiseks mainin ära mõned (umbes kümme) põhjust, miks populaarsed kaubamärgid WordPressi armastavad ja kasutavad. Selles artiklis osutan teile vähemalt 55-le suurele kaubamärgile, kes kasutavad WordPressit just minu argumendi täiendamiseks. Vaata, mida ma seal just tegin? Lisage minu argument?

Põhjused, miks suured kaubamärgid WordPressi armastavad ja seda kasutavad

Vaadakem siis siia – siin on kümme põhjust, miks need suured nimebrändid armastavad, ja2 kasutavad WordPressi oma veebisaitide toiteks.

1. WordPressi on lihtne kasutada

Kas ma pean seda selgitama? Juba installimisest kuni ajaveebi / veebisaidi käivitamiseni on WordPress ühendatud kasutusmugavusega. WordPressi arendajaks aka kaastöötajaks saamiseks ei pea te WordPressi kasutamiseks lugema käsiraamatuid ega käima eriklassides. Lihtne, hõlbus ja hõlbus on WordPressi viis.

Hiljutine WordPressi küsitlus, mis hõlmas @kaiserfamfound, näitas, et kõik, kellega nad „rääkisid“, ütlesid, et WordPress on parem kasutusmugavus, intuitiivsus ja lihtsam töökorraldus. “ #Sõna.

BBC America ütles: “Me suutsime hankida samad redigeerimisriistad ja hõlpsasti kasutatav liides kõigi meie toimetajate kätte. ”

WordPressi kasutavad suured kaubamärgid: NASA

2. NASA

NASA lisas: „Luban mittetehnilistel töötajatel meie meeskonna ajaveebisse panustada ja nad saavad seda tegelikult teha Uuri välja WordPressis. ”

Kas vajate veel tõendeid? Oota, kas sa teed? Kas te ei kasuta WordPressi? Haha.

2. WordPress on ilus

Kas see pole õige? Mõned seal praegu tegutsevad kõige ilusamad (ja intuitiivsemad) veebisaidid töötavad WordPressis. Lubage mul näidata teile mõnda näidet:

007: James Bondi maailmas saate fännidel kogu maailmas olla kursis ühe maailma kurikuulsama agentuuri ajaloo, kulisside taga olevate funktsioonide, praeguste / tulevaste reklaamikampaaniate ja muuga.

Enterprise Magazine UK jagab autorendiklientidele asjakohaseid reisinõuandeid ja juhendeid. Kuna nad kasutavad WordPressi, on neil lihtne oma veebikujundust kohandada, hoides seda samas ka mobiilisõbralikuna (kuna nende kliendid / lugejad on hõivatud).

Rolling Stones reklaamivad oma WordPressi saidiga oma tutvust, uut turnee, muusikat, filme, Las Vegase näitust ja jooksvaid uudiseid ning peate tunnistama – julged värvid ja paigutus on vapustav.

Jay Z haldab WordPressil oma veebisaiti Life + Times, kus ta jagab teda huvitavat, sealhulgas stiili, kunsti, tehnikat, sporti ja muidugi muusikat.

Usain Bolt (jah, planeedi kiireim mees jookseb ka WordPressil) ehitas oma veebisaidi WordPressi abil. Ta kasutab uudiste, esinemiste ja muu meedia jagamiseks kohandatud teemat „Bolt”.

WordPress näeb hea välja kõigil veebisaitidel ja kes oleks parem kui Van Heusen (üks enimmüüdud kleitide särkide kaubamärke), et näidata teile, mis on veebis moes?

3. WordPress on skaleeritav

Mul on WordPressil üsna väike veebisait ja see on fakt. Sama ei saa öelda CNN-i kohta. Oh jah, Kaabel-uudiste võrk käitage nende mammutide ajaveebide võrku WordPressis ja ilma luksumiseta.

Ma mõtlen, kas te kujutate ette, mitu lehekülge CNN-i ühe päeva jooksul tõmbab? Kui WordPress ei oleks skaleeritav, oleks CNN hätta sattunud.

CNN ei ole siin üksikjuhtum, meil on ka teisi suuri ja suuri veebisaite nagu CBS New York …

… Hawaii ülikool (mille juhtumist juhib ka teema Total WordPress) …

… ja Boise’i Riiklik Ülikool, kui mainida vaid mõnda.

4. WordPress on absoluutselt tasuta

See oleks tulnud kõigepealt kohale jõuda, kuid kas see poleks nii ilmne? WordPress on täiesti vabalt kasutatav või omaenda sõnadega:

WordPress on avatud lähtekoodiga projekt, mis tähendab, et selle kallal töötab sadu inimesi üle kogu maailma. (Enam kui enamikul kommertsplatvormidel.) See tähendab ka, et võite seda kasutada ükskõik mille jaoks, alates oma kassi kodulehelt kuni Fortune 500 veebisaidini, maksmata kellelegi litsentsitasu ja mitmeid muid olulisi vabadusi..

– WordPress.org

5. WordPress võimaldab teil oma andmeid omada

Sellised suured kaubamärgid nagu SONY Playstation loovad palju andmeid, millest osa võib olla tundlik. Samuti genereerite oma andmeid ja te ei vaja, et keegi teine ​​teie baitidega segamini ajaks. Kuid peale selle on terviklikkus suurtel kaubamärkidel oluline aspekt ja ainus viis andmete terviklikkuse tagamiseks on kõige omamine.

WordPress on lihtsalt avaldamisplatvorm, turvaline kirjastamisplatvorm, mis võimaldab teil luua hämmastavaid veebisaite. Teile kuuluvad teie andmed – iga üksik bait ja mitte keegi, isegi mitte WordPressi töötajad, ei pane teie sisu kätt – sellepärast valivad sellised kaubamärgid nagu Microsoft WordPressi.

6. WordPress võimaldab teil kiiresti käivituda

WordPress hoolitseb aluseks oleva (või strukturaalse) koodialuse eest, nii et uute rakenduste käivitamiseks ei pea te koodi nullist kirjutama. Kui teie veebisait töötab WordPressis, on teil iga rakenduse käivitamiseks vaja pistikprogramme või paar täiendavat koodirida. Uute rakenduste loomise lõpetamiseks ei pea te kulutama tunde, sest on tõenäoline, et just selle jaoks on olemas pistikprogrammid.

Kujutate ette, kui palju aega kulub teil HTML + CSS-i staatilise veebisaidi uue rakenduse loomiseks ja testimiseks? Kiire käivitamise võimalus on põhjus, miks suured kaubamärgid, näiteks ajakiri Time, on asunud WordPressis looma suurema osa oma veebisisu.

“Peaaegu kogu meie uus veebisisu on nüüd loodud WordPressis,” vahendab Time Magazine. Kuid see ei lõpe sellega – muud suured näited suurtest kaubamärkidest, kes WordPressi abil uut veebisisu (ja rakendusi) loovad, on järgmised:

TechCrunch – üks populaarseimaid ressursse tehnika, meedia ja nohikukultuuri jaoks veebis.

Järgides sama joont, on järgmine veeb arenenud tehnoloogia ajaveeb, mis hõlmab uusimaid ja suuremaid arenguid teaduses, andmetöötluses, inseneriteaduses ja mujal. Nad teavad oma asju – ja nad valivad WordPressi.

7. WordPressi on lihtne integreerida sotsiaalmeedia ja muude teenustega

WordPress võib küll olla ajaveebiplatvorm (CMS), kuid selle võime integreeruda ja teiste teenustega hästi mängida asetab selle klapist kõrgemale. Mõne suhtlusvõrgustiku pistikprogrammi abil saate oma sõnumit hõlpsalt ja kiiresti sotsiaalmeedias levitada.

See pole veel lõpp. Suured kaubamärgid, näiteks AMC Walking Dead, on integreerinud teenuse, mida tuntakse kui StorySync mis koondab fänne kogu maailmast. Tänu sellele geniaalsele teenindusele saavad kuulsa telesarja “Walking Dead” fännid jagada “… klõpsatusi, lahedaid tühiasi, eksklusiivseid videoid ja vaadata otseülekandeid.” Ütle mulle, kas pole surnud nii lahe?

Kui ülaltoodud Walking Dead’i illustratsioon seda teie jaoks ei lõika, on siin veel üks näide.

Angry Birds korraldab ka omaenda sotsiaalseid kampaaniaid ja nad kasutavad (arvasite seda) WordPressi. Teid üllatab, kui palju võib WordPress minna teiste teenustega integreerimisel!

8. WordPress on 100% tundlik ja mobiilisõbralik

Kui olete oma veebisaidi WordPressile üles pannud, ei pea te seda selja taha murdma, üritades seda muuta mobiiliekraanidele sobivaks. Platvorm on üles ehitatud uusimatele veebistandarditele, mis tähendab, et saate mõne minutiga luua täielikult reageerivad veebisaidid.

wptouch-free-wordpress-pluign

Kui kõik muu ebaõnnestub, saate oma veebisaidi väiksematel (loe mobiilseadmete) ekraanidel renderdamiseks alati tugineda pistikprogrammidele (nt WPtouch). Paneme proovile WordPressi reageeriva disaini. Käivitage kohe uus vahekaart ja liikuge ühele järgmistest saitidest:

WordPressi kasutavad suured kaubamärgid: kvarts

20. Kvarts

Quartz on digitaalne uudistepunkt, mis keskendub mobiilseid uudiseid (mis on mõeldud teie käeshoitavale elektroonikale) äri ja maailmamajanduse kohta.

WordPressi kasutavad suured kaubamärgid: Vogue

21. Vogue

Vogue on moes üks tuntumaid nimesid ja võite kihla vedada, et nende sait on vaevata mobiilsidevalmis (ja üles ehitatud WordPressile),

Metro UK on kuulsuste ja meelelahutuse uudisteajakiri, millel on ka mobiiltelefonide jaoks valmis WordPressi sait.

Harvard Gazette jagab kõiki ametlikke uudiseid Harvardist ja selle erinevatest koolidest. Lisaks tipptasemel sisule teab Harvard, et WordPress on kvaliteetse ajaveebi loomisel lihtsalt parim.

Kas olete avanud mõne ülaltoodud saidi uuel vahelehel? Hea küll. Nüüd avage oma veebisaidil sama veebisait ja proovige parimat reageerimisvõimet. WordPress = reageerimisvõime.

9. WordPress on dünaamiline, WordPress on elus

WordPress on üsna paindlik ja sellel pole absoluutselt mingeid piiranguid, mida platvormiga saavutada saate. Veelgi parem on see, et WordPressi täiustab pidevalt ülemaailmne kaastöötajate meeskond. Iga uue värskendusega käsitletakse meid uute funktsioonide vastu ja platvormi dünaamilisus lihtsalt ei peatu. Kas otsite rohkem suurepäraseid näiteid? Vaadake järgmisi saite:

Target jagab igapäevaseid sündmusi, tutvustusi ja isiklikke lugusid WordPressi ajaveebis Target Pulse.

Ajakirja People võib leida igast uudiste stendist, kuid kuulsate uudiste ja kuulujuttude juurde pääseb nende veelgi laetud WordPress-saidi kaudu veelgi lihtsamaks.

Mercedes Benz on kogu maailmas tuntud oma kvaliteetsete autode poolest, seega on mõistlik vaid see, et nende veebisaiti toidab WordPressi tipptasemel seadistus.

10. WordPress on midagi enamat kui tarkvara, see on kogukondy

Alustan tsiteerides WordPressi kasutavad suured kaubamärgid: Interaktiivne

27. Interaktiivne

“See on avatud lähtekoodiga kogukonna jõud, mis muudab WordPressi nii heaks kui see ka pole.” – Interaktiivne

“Tore tunne on, kui suudame pakkuda parandusi, mis saavad aidata kogu kogukonda.” – BBC America

“Kui kogu see kood on ülejäänud WordPressi kogukonnale kättesaadav ja jagatud, on meil sellel saidil töötamine lihtsam.” – NASA

Kas ma peaksin rohkem ütlema?

Veelgi suuremaid WordPressi kasutavaid kaubamärke

Nüüd, kui oleme arutanud, miks suured kaubamärgid WordPressi armastavad, ja jagasime 27 ägedat ettevõtet, kes valivad oma veebisaitidele WordPressi, arvasime, et jätkame. Miks lõpetada nüüd? Nii et siin on isegi ROHKEM suuri kaubamärke, mis kasutavad WordPressi.

WordPressi kasutavad suured kaubamärgid: Obama

29. Obama

WordPressi kasutavad suured kaubamärgid: Lifetime Fitness 60 Day Challenge

37. Eluaegne Fitness 60 päeva väljakutse (mis juhtub olema teine ​​teema kogukasutaja)

WordPressi kasutavad suured kaubamärgid: allalaadimine

53. Laadige alla ajaveeb (Cnetist)

WordPressi kasutavad suured kaubamärgid: Matt Mullenweg

55. Matt Mullenweg (muidugi WordPressi asutaja)

Järeldus

Ma arvasin, et kui ma lihtsalt esitaksin kokkuvõtte 55-st suurest WordPressi kasutavast kaubamärgist, siis poleks närimiseks piisavalt materjali. Nüüd, kui teate, miks need populaarsed kaubamärgid WordPressi armastavad ja kasutavad, võib-olla olete nõus oma järgmist veebiprojekti WordPressis käivitama. Kui valite selle tee, luban, et te ei pea kunagi pettuma. Kohtumiseni �� ümbruses

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map