45 hämmastavat WordPressi ajaveebi, mida peaksite järgima

Parimad WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima

WordPressi entusiastina soovite alati olla kursis viimaste sündmustega WordPressi maailmas ja mingil määral ka veebiarendusega. Tahad teada, mis keda WordPressi kohta peab igal ajahetkel ütlema. Tahad kõverist ette jääda; jälgige WordPressi uudiste, uusimate tehnikate, häkkide, teemade, pistikprogrammide ja kõikehaaravaid lehti. Ja mis oleks parem viis olla kursis ja värskendatud kui WordPressi ajaveebide lugemine?


Tänases saates tutvustame teile enam kui 45 vinge WordPressi blogijat, keda peaksite teadma. Ja te peaksite kindlasti vaatama nende Twitteri kontosid, nii et minge edasi ja klõpsake seda jälgimisnuppu. Ole valmis lõbutsema.

1. WPExplorer

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPExplorer

Külastage WPExploreri ajaveebi    Jälgige @WPExplorer

Võib-olla olen siin natuke kallutatud, kuid fakt on fakt; WPExplorer on kahtlemata üks parimatest WordPressi ajaveebidest seal. Ma mõtlen, et siin on WPExploreri kaudu lihtsalt nii palju õppida.

Huvitav, mis menüüs on? Alates üksikasjalikest õpetustest, teema- ja pistikprogrammide arvustustest ning lõpetades näpunäidete ja suurepäraste juhistega on WPExplorer üks ressurss, mille soovite kohe järjehoidjate hulka lisada. Suurepäraste postituste vahepeal avaldame ka kingitusi ja eksklusiivseid pakkumisi, mis aitavad teil kokku hoida palju raha ��

2. Elegantsed teemad

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - elegantsed teemad

Külastage elegantsete teemade ajaveebi    Jälgige @elegantthemes

Elegantsete teemade ajaveeb pakub hämmastavaid WordPressi näpunäiteid, õpetusi ja värskendusi nende uute WordPressi teemade ja pistikprogrammide kohta. Blogis on teiste seas lugupeetud WordPressi ajaveebid, nagu näiteks Kevin Muldoon, Brenda Barron ja Jacqueline Thomas.

3. Chris Lema

WordPressi ajaveebid, mida peaksite jälgima - Chris Lema

Külastage Chris Lema ajaveebi    Jälgige @chrislema

Kui te ei hakanud hiljuti WordPressi kasutama, siis oleksite pidanud kuulma midagi või kahte Chris Lema kohta – tipptasemel WordPressi blogija, kes on sisse kutsutud nõustama WooThemes, iThemes, Reaktiv, WP101 ja palju muud. Ta ajaveebib muu WordPressiga seotud teemadel e-kaubanduse, vabakutseliste, liikmeksoleku, e-õppe ja esitluste teemasid.

4. WP seadistamine

WP seadistamine

VISIT WPSETUP    JÄRGMISEL @wp_setup

Kas otsite juhendeid WordPressi installimiseks? Kas valite hostimisplaani? Või midagi muud? WP häälestusprogrammis on palju suurepäraseid artikleid, mis hõlmavad laia valikut teemasid, mis on igale uuele WordPressi kasutajale abiks oma saidi seadistamisel.

5. WPLift

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPLift

Külastage wplifti ajaveebi    Järgige @wplift

WPLiftis on WordPressi juhendid, õpetused ja näpunäited parimatelt WordPressi blogijatelt. Lisaks on neil veel häid pakkumisi käivitamiseks. See pluss keskendumine algtaseme kasutajatele muudab WPLifti suurepäraseks ajaveebiks, mida WordPressi teadmiste saamiseks jälgida.

6. WinningWP

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - InningWP

Külastage WinningWP    Järgige @WinningWP

WinningWP-i haldab Brin Wilson ja see on WordPressi jaoks suurepärane ressurss. Siit saate teada uute WordPressi teemade kohta, vaadata läbi mõne pistikprogrammi ülevaate ja õppida uusi oskusi koos kasulike õpetustega.

7. WP kõrts

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPtavern

Külastage wptavernit    Jälgige @wptavern

Jeff Chandleri poolt 2009. aastal asutatud WP Tavern avaldab muu hulgas viimaseid WordPressi uudiseid, häkke, teema- ja pistikprogrammiteateid. Blogi haldavad Jeff Chandler ja Sarah Gooding. Blogi värskendatakse regulaarselt viimaste WordPressi uudistega.

8. WPEka

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPeka

Külastage WPEka ajaveebi    Jälgige @wpekadotcomi

Ma ei tea, kuidas nad selle nimega tulid, kuid see kasvab teile mõne aja pärast kindlasti. Kuid nimi pole põhjus, miks WPEka sellesse loendisse jõudis; ajaveeb avaldab mitu korda nädalas suurepäraseid arvamuspostitusi, teema- ja pistikprogrammide ülevaateid ning põhjalikke õpetusi.

9. WPKube

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPkube

Külastage WPKube    Jälgige @wpkube

Devesh Sharma asutas WPKube’i 2014. aasta juunis eesmärgiga pakkuda kvaliteetseid WordPressi teemasid, pistikprogramme, õpetusi, uudiseid ja muudatusi … Dev, õigustatud veebimeister, on WPKube’iga teinud suurepärase töö. Ta avaldab uue postituse iga kahe päeva tagant. WPKube sisaldab tuntud WordPressi ajaveebi, nagu Joe, Ashley ja Sourav Kundu.

10. WPMU DEV ajaveeb

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - wpmudev

Külastage wpmudevi ajaveebi    Jälgige @wpmudev

Värskelt küpsetatud kujundusega, üle 360K liikmega ja ajaveebi jaotisega, mis sisaldab mõnda parimat veebis pakutavat WordPressi õpetust, näpunäiteid ja nõuandeid, on WPMU DEV WordPressi ressurss paljudele kasutajatele – kogenud või muul viisil. Blogis käsitletud teemad on seotud WordPressi, WordPress Multisite, BuddyPressi ja muude WordPressi kogukonnaga.

11. BobWP

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - BobWP

Külastage bobWP ajaveebi ja Podcasti    Järgige @bobWP

Ükskõik, kas olete algaja või WordPressi edasijõudnud kasutaja, võite alati Bob Dunnilt midagi õppida. Ta on omamoodi suur asi, nii et parem pöörake tähelepanu lavale astudes. WordPressi veelgi paremaks tutvumiseks saate jälgida ka tema taskuhäälingusaateid.

12. ManageWP ajaveeb

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - ManageWP

Külastage managewpi ajaveebi    Jälgige @managewp

ManageWP võimaldab teil hallata mitut WordPressi saiti ühelt armatuurlaualt, säästes palju aega ja vaeva. Ma ei ürita teie jalga tõmmata, see on tõesti mugav, eriti kui näete vaeva oma saitide haldamise eest. ManageWP ajaveeb, mis sisaldab teiste hulgas tipptasemel kirjanikke ja arendajaid, nagu Vladimir Prelovac, Charnita Fance ja Brenda Barron, jagab ManageWP ajaveebi muu hulgas õpetusi, näpunäiteid, ülevaateid, arvamusi, uudiseid, ärinõuandeid, teemasid ja pistikprogramme.

13. WP linnapea

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPMayor

Külastage wpmayor    Jälgige @wpmayor

Kui otsite kõige värskemaid ja värskeimaid WordPressi uudiseid, artikleid, häkke ja pistikprogrammide ülevaateid, et mainida vaid mõnda, soovite lisada oma lugemisloendisse WP linnapea. Nagu praegu. WP linnapead hooldavad hr ja proua Jean Galea Mark Zahra abiga, kes on ju Galea nõbu. Selles pereettevõttes osaleb paar panustajat kõigist elualadest, andes sisule globaalse (multikultuurse) tunde.

14. WPBeginner

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPBeginner

Külastage wpbeginnerit    Jälgige @wpbeginnerit

Üle 130 000 WordPressi kasutajaga on WPBeginner ülim ressurss WordPressi algajatele. Ärge saage minust valesti aru. WPBeginneris saate siiski palju õppida isegi kogenud WordPressi kasutajana. Lõppude lõpuks ei pea õppimine kunagi kogu elu.

15. SitePoint

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - SitePoint

Külastage WordPressi saidipunkti    Järgige lehte @sitepointdotcom

Alates 1999. aastast on SitePoint inspireerinud lugematuid disainereid kvaliteetsete veebisaitide ja veebirakenduste loomiseks. Lisaks iga nädal tipptasemel WordPressi õpetuste ja näpunäidete avaldamisele pakuvad nad fantastilisi raamatuid ja kursusi, mis põhinevad HTMLil, CSSil ja JavaScriptil. Nende ajaveebi sisu loob tohutu hulk kirjanike ja arendajate meeskond.

16. CodeinWP

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - CodeInWP

Külastage COdeinWP ajaveebi    Jälgige @codeinwp

Peaosades Daniel Pataki, Tom Ewer (ma vannun, et ta pole mulle mainimiste eest altkäemaksu andnud), Adelina Tuca ja Karol K-ga nagu ise, on CodeinWP ajaveeb hästi hallatud kogumik parimatest WordPressi õpetustest, trikkidest ja näpunäidetest . Postitused CodeinWP-s on tõesti suurepärased, te ei taha ühtegi märkamata jätta!

17. WP Superstaarid

WordPressi ajaveebid, mida peaksite jälgima - WPsuperstaarid

Külastage WP SuperStarsi    Jälgige @WPSuperstaari

WP Superstaarid on rohkem arvustuste sait kui ajaveeb. Vaatamata sellele lükkavad nad välja suurepäraseid WordPressi õpetusi ja postitusi, millest on kasu nii algajatele kui ka proffidele. Nii et saate mitte ainult fantastilisi ülevaateid oma WordPressi lemmiktoodetest (nt teemad, pistikprogrammid, hostimine jne), vaid ka hästi uuritud postitusi, et õppida kõike, mida WordPressi kohta saate.

18. ThemeShaper

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - ThemeShaper

Külastage ThemeShaperit    Jälgige @ThemeShaperit

Kes on ajaveebi ThemeShaper WordPress taga, millel on lihtsalt liiga vinge vastu seista? Ian Stewart, Caroline Moore, Daniel Robert ja kaksteist (12) muud WordPressi entusiasti, kes hoolivad palju WordPressi teemade kohta. Blogiosa on tohutu arhiiv WordPressi uudistest, näpunäidetest, inspiratsioonist, trikkidest, häkkidest, katkenditest ja põhjalikest õpetustest.

19. Pöördemoment

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Torque Mag

Külastage ajakirja tOrgue    Jälgige @TheTorquemag

WPEngine’i, paljude hallatava WordPressi hostimise taga olevate kuttide poolt teile toodetud Torque pakub kõike WordPressi uudiseid, värskendusi ja kõiki viimaseid sündmusi WordPressi maailmas. Lisaks uudistele on neil äri-, kogukonna- ja arenduskategooriad, mis muudavad ajaveebi rikkamaks. Sisu loovad teiste seas sellised eksperdid nagu Shaun Quarton, John Stewart ja Josh Pollock.

20. Tuts+

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - juhendab +

Külastage WordPressi jaoks tUts +    Järgige @TutsPlus

Me ei saa avaldada postitust parimate WordPressi ajaveebide kohta, mida jälgida, ja jätmata mainimata Tuts + – ainulaadset ressurssi, mis sobib nii algajatele kui ka WordPresseritele. Kui andute mulle järele, olen otsinud Tutsilt inspiratsiooni+ paar lugematu arv kordi varem ja iga kord ei pidanud ma pettuma.

21. Kassid, kes kodeerivad

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - kassid, kes kodeerivad

Külastage kasse, kes koodivad    Jälgige @catswhocode

Toitlustades üle 17 tuhande jälgija, kureerib Cats Who Code Belgias asuv 30-aastane blogija Jean. See on tohutu arhiiv, mis sisaldab vingeid WordPressi näpunäiteid, häkke ja WordPressi kodeerimise õpetusi. Jean’i tööd on kajastatud populaarsetes ajaveebides, näiteks Smashing Magazine, WPHacks ja Pro Blog Design.

22. WP Areen

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WP Arena

Külastage WP Arena    Jälgige @wparena

WP Arena on kasulik ajaveeb, mis on spetsialiseerunud arvustustele, võrdlustele ja kogumikele. Samuti pakuvad nad häid juhendeid populaarsetele WordPressi pistikprogrammidele ja lihtsaid näpunäiteid, millest iga WordPressi kasutaja võiks abi leida (nt kuidas kohandada oma ajaveebi teie brändile sobivaks).

23. Elementor

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Elementor

Külastage Elemenori ajaveebi    Jälgi @elemntor

Kindlasti olete Elementorist kuulnud – see on WordPressi parim tasuta lehtede loomise pistikprogramm. Kuid kas teadsite, et nad ajavad ka ajaveebi? Need on hästi ja see on täis häid näpunäiteid parema veebisaidi loomiseks Elementori abiga, lisaks inspiratsioonile ja veebikujunduse ümarlaudadele, vabakutseliste intervjuudele ja muule.

24. 1stWebDesigner

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - 1. veebidisainer

Külastage veebisaiti 1stWebDesigner    Jälgige @ 1stwebdesignerit

1stWebDesigner oli üks esimesi (no pun mõeldud) WordPressi ajaveebid, mis innustasid meie asutajaid WPExplorerit käivitama, nii et loomulikult tuli nad sellesse loendisse lisada. sadu kasulikke postitusi koos veebikujunduse näpunäidete, cheatheebide, tasuta ressurssidega (teemad, Photoshopi tööriistad jne), parimatest loenditest ja muust – see on kohustuslik lugeda mis tahes veebidisaineritele – mitte ainult WordPressi kasutajatele.

25. Woorkup

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Woorkup

Külastage Woorkupi    Jälgige @mywoorkup

Juhib Brian Jackson (tõsine WordPress ja SEO guru), on Woorkup kindlasti kindel WordPressi ressurss. Kui te pole kunagi pistikprogrammis kindel või otsite inspiratsiooni, lugege Briani ajaveebi. Ta jagab ka oma isiklikest kogemustest lähtuvaid vabakutselisi näpunäiteid ettevõtte juhtimiseks ja tal on alustamiseks soovitatav tööriistakast.

26. WPShout

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPShout

Külastage WPShout    Jälgige @WPShout

WPShout juhivad Fred Meyer ja David Hayes ning need, kes pidevalt välja pumpavad vinge sisu, näiteks iganädalasi õpetusi, ressursisoovitusi, arendusnõuandeid, turvajuhendid ja palju muud. Järgige neid twitteris, et saada regulaarseid värskendusi selle kohta, mida nad iga nädal kaevavad.

27. Kinsta

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Kinsta

Külastage Kinsta ajaveebi    Jälgige @kinsta

Inimesed kiitlevad Kinsta kiire, usaldusväärse ja turvalise WordPress-hostimise üle. Miks? Sest nad teavad tegelikult oma asju! Ja teil on õnne, et nad jagavad neid teadmisi regulaarselt oma ajaveebi kaudu. Külastage nende ajaveebi, et saada lisateavet pistikprogrammide, turvalisuse, ettevõtte näpunäidete, ajaveebide ja muu kohta.

28. Colorlib

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Colorlib

Külastage Colorlibi    Jälgige @colorlib

Kui olete kunagi otsinud konkreetset WordPressi nišši, näiteks „parimad loomingulised WordPressi teemad” või „parimad WordPressi teemad väikeettevõtetele”, olete tõenäoliselt varem näinud Colorlibi loendit. Kuid see pole veel kõik, mida nende ajaveeb pakub. Colorlib pakub ka pistikprogrammide juhendeid, kujundusnõuandeid ja isegi mõnda tasuta teemat, mida saate oma veebisaidil kasutada.

29. Kitsasemmel

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Narrowem

Külastage Narrowemit    Jälgige @narrowthem

Narrowem on tuntud põhjaliku teema ning pistikprogrammide arvustuste ja juhendite poolest. Kui proovite teemade (või pistikprogrammide) vahel otsustada, peaksite minema nende ajaveebi, et vaadata, kas saate funktsioone ja funktsioone võrrelda. Või tutvuge nende juhtumianalüüsidega, et õppida päriselus veebidisaini näidetest.

30. Pilvisus

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Cloudways

Külastage Cloudways Blogit    Jälgige @Cloudways

Cloudways on suurepärane hallatud pilve hostimise võimalus, kuid see on ka suurepärane ajaveeb, mida jälgida. Ehkki nad ei keskendu ainult WordPressile, pakuvad nad teemaülevaateid, veebisaitide seadistamise juhendeid ja hulgaliselt ettevõtte nõuandeid (GDPR, kujundus, e-kaubandus jms), mida soovite oma lugemisloendisse lisada.

31. Pärmi SEO

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Yoast SEO

Külastage Yoast SEO    Jälgige @yoast

Me ei saanud Yoast SEO nimekirjast välja jätta, sest nad on otsingumootori optimeerimise osas tõesti parimad. Jälgige nende ajaveebi, et saada ajakohaseid WordPressi SEO strateegiaid, kohapealseid SEO näpunäiteid, sotsiaalmeedia juhendeid ja pistikprogrammide värskendusi (sest kui te ei kasuta nende SEO pistikprogrammi, peaksite olema).

32. Carrie Dils

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Carrie Dils

Külastage Carrie Dilsi ajaveebi    Järgige @cdils

Carrie Dils on WordPressi ekspert ja tema postitusi on pidevalt rõõm lugeda. Teile on garanteeritud, et õpite midagi – olgu see siis WordPressi, Genesise, WooCommerce’i või millegi muuga. Ärge unustage jälgida ka tema Twitterit – ta säutleb regulaarselt ja olenevalt päevast, mil nad on täiesti lõbusad.

33. Envato

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Envato

Külastage Envato ajaveebi    Järgige @envato

Envato peale mõeldes mõtlete tõenäoliselt kohe lisatasu teemadele, pistikprogrammidele, piltidele jne. Kuid Envato on viimase aasta jooksul tõesti oma ajaveebi üles lisanud. Jagades näpunäiteid ja vastuseid peaaegu iga niši jaoks, nende ajaveeb on suurepärane ressurss nii vabakutselistele, kes tegelevad klientide töökuulutustega, kui ka DIY-dele, kes otsivad natuke abi või inspiratsiooni.

34. Meediatempel

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - meediumitemppel

Külastage Media Temple ajaveebi    Järgige @mediatemple

Media Temple on veel üks vinge host, kellel on sama suurejooneline ajaveeb. Saate aeg-ajalt registreeruda, et õppida tundma selliseid teemasid nagu klientide prožektorid, optimeerimise näpunäited, pildiredaktorid, WordPressi õpetused ja palju muud.

35. Anariel Kujundus

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Anariel Design

Külastage Anariel Designi    Jälgige @Ana_Segota

Anariel Designi juhib hämmastav arendaja Ana Segota. Jälgige tema ajaveebi, et lugeda üks WordPressi intervjuude kohta, järgida abistavaid juhendeid (ja videomaterjale), õppida uusi SEO näpunäiteid ja palju muud. Ta pakub ka mõnda ilusat premium-teemat, millest te ei taha ilma jääda.

36. MonsterPost

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - MonsterPost

Külastage MonsterPosti    Jälgige @templatemonsterit

TemplateMonster on tohutu turg, kus on tuhandeid hämmastavaid teemasid ja malle, mille hulgast valida, ning nende ajaveeb MonsterPost pakub tuhandeid kasulikke artikleid (pluss tasuta e-raamatuid ja käivitatavaid teemasid). Teritage oma disainioskusi, õppige hõlpsalt veebisaidi sisu optimeerimist, leidke meie jaoks parim hostimine ja palju muud.

37. WordPress.org

WordPressi ajaveebid, mida peaksite jälgima - WordPress.org

Külastage WordPressi uudiseid    Jälgige @WordPressi

Muidugi pidime sellesse loendisse lisama WordPressi uudiste ajaveebi. Hoidke end kursis WordPressi põhivärskenduste, funktsioonide täiustuste, kogukonna sündmuste ja arendajate märkustega.

38. WPBlog

Blogid, mida peaksite järgima - WPBlog

Külastage WPBlogi    Jälgige @wpblogdottcom

WPBlog on veel üks WordPressi ajaveebipäevik, kust saate enne Wordis teavet WordPressi suundumuste kohta või uurida mõnda toodet. Siit leiate näpunäiteid, õpetusi ja ülevaateid WordPressi kohta. See on hea sait, mida saate oma lugemisloendisse lisada.

39. WP tibu

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WP-tšikk

Külastage WP Chicki    Jälgige @kimdoyal

Kim Doyal on WordPressi pro, kes jagab oma WP Chicki ajaveebis hulgaliselt teadmisi (kuigi tal on ka taskuhäälingusaade, siis peaksite selle kindlasti kontrollima). Ta jagab häid näpunäiteid, kuidas oma WordPressil põhinevat ajaveebi või ettevõtet paremini hallata.

40. Rikas Tabori ajaveeb

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Rich Tabor

Külastage Rich Tabori ajaveebi    Jälgige @richard_tabor

Rich on täheline WordPressi arendaja (võib-olla olete te tema töid juba näinud TeemaBeans), kes peab ka isiklikku ajaveebi. See on suurepärane koht, kus leiate tonni Gutenbergi juhendeid, WordCampi esiletõstmist ja palju WordPressi näpunäiteid..

41. WPLeaderid

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPLeaderid

Külastage WPLeadersit    Jälgige @thewpleaders

WPLeaders on WordPressi teabe enesekirjelduskeskus ja me peaksime sellega nõustuma. Istiak Rayhani loodud WPLeaders on kindlasti järjekordne suurepärane WordPressi kogude ressurss, mida oma järjehoidjatele lisada. Mis iganes te otsite – kas see on Click to Tweet plugin, Gutenbergi ühilduvad teemad või isegi mõjutajad, keda jälgida.

42. WPBuffid

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WPBuffid

Külastage WPBuffide ajaveebi    JÄLGIGE @THEWPBUFFS

Olete ilmselt WPBuffidest juba varem kuulnud. Nad pakuvad tellitavat abi igasuguste WordPressi kohandamiste, turbe, värskenduste ja muuga. Kuid te ei pruugi teada, et ka nende ajaveebis on palju kasulikke ressursse, nagu veebiseminarid, juhendid, arvustused ja ümarlauad!

43. CollectiveRay

CollectiveRay ajaveeb

KÜLASTAKS KOLLEKTIIVSET KIIRE    JÄRGMISELT @CollectiveRay

Kas otsite WordPressi näpunäiteid, lisaks natuke Joomlat? Jätkake lugemist David Attardi ajaveebist CollectiveRay. Pärast üle 12 aasta veebidisaini töötamist jagab ta oma teadmisi teiste veebisaitide omanikega. CollectiveRay on spetsialiseerunud juhenditele, arvustuste hostimisele ja WordPressi jms veebikujunduse näpunäidetele.

44. WebCreate.Me

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - WebCreate.Me

Külastage veebisaiti WebCreate.me    Jälgige @webcreateme

Väikestele ettevõtetele suunatud WebCreate.Me on fantastiline ressurss, mille abil saate oma WordPressi veebisaiti tõrgeteta töötada. Hankige näpunäiteid copywriteerimise, sotsiaalse jagamise, ajastamise, e-posti teel turundamise ja muu jaoks. Kas otsite kohandatud WordPressi veebisaidi ehitust? Või SEO konsultatsioon? Ka nemad teevad seda – kõik, mida peate tegema, on hinnapakkumine.

45. Ma.tt

WordPressi ajaveebid, mida peaksite järgima - Ma.tt

Külastage Ma.tt-i    Jälgige @photomatt

Viimaseks, kuid kindlasti mitte vähem oluliseks võiksite külastada Matt Mullenwegi isiklikku ajaveebi. Ta postitab sageli teavet WordPressi, ettevõtlusega seotud toimetuste, intervjuude, Automatticu uudiste kohta ja vaatab aeg-ajalt mitmesuguseid WordCampsi või Meetupsit.

Sinu kord…

WordPress kasvab jätkuvalt iga päevaga. Arendajad jätkavad koodi sidumist ja uute funktsioonide lisamist, viies platvormi kaugemale kui kujutlusvõime piirid. See on nüüd võimas rohkem kui kunagi varem ja võime vaid oodata, et see trend tõuseb. Võite jääda kursis kõigi WordPressi muudatuste, uudiste ja värskendustega, jälgides oma lemmikblogisid või isiklikult projekti panustamine.

Selle WordPressi ajaveebide viimistletud loendi abil peaks teie käsutuses olema palju valikuid. Ilmselt on seal ka palju muid WordPressi ajaveebisid, nii et kui me jätsime teie lemmiku kahe silma vahele, mainige seda kindlasti kommentaarides, et seda nimekirja pidevalt täiendada. Peale selle andke meile teada oma mõtetest ja sellest, kuidas teie 2018. aasta läheb. Ciao!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map