30 WordPressi spetsialisti, keda Twitteris jälgida

30 WordPressi spetsialisti, keda Twitteris jälgida

Hüüdke kõigile WordPressi professionaalidele ja suurepärasele algajale, kes on suureks pulmadeks valmis. See on spetsiaalne pühendumus kõigile, kellele lihtsalt ei tundu olevat WordPressist piisavalt kasu. Oled tõesti kallis, nii et ole valmis lõbutsema.


Umbes aasta tagasi avaldasime postituse, mis hõlmas 25+ hämmastavaid WordPressi ajaveebisid, mida peaksite jälgima, ja mis andis teile palju tagasisidet. Me räägime sellistest vingetest ja nostalgilistest kommentaaridest nagu:

See on üks suurepärane kollektsioon Freddy! Mu lemmikud on WPExplorer, WPKube ja muidugi WPMU arendusblogi. Armastage ka sisu WPLift ja WPBeginner. �� – Syed Naimath, @SNaimath

Või…

Freddy, see on uskumatu nimekiri, mille olete kokku pannud. Suur tänu WP Superstaari mainimise eest – mina ja meeskond hindame seda väga. – Adam Connell @wpsuperstars

Ja ma võiksin edasi minna, sest sa rokid. Igaüks teist. Meile meeldib kuulata teie mõtteid ja teie ja minu vahel pakuvad teie kommentaarid väga vajalikku moraali tõuke. Täna toetame seda armuelu vaimu postitusega, mis aitab teil end WordPressi kogukonna creme de la creme abil üles seada ja sulgeda.

Juhime teid 30 WordPressi spetsialisti poole, keda Twitteris jälgida. Need poisid (ja tüdrukud) on relvastatud parimate WordPressi näpunäidete, uudiste, õpetuste, tööriistade ja palju muuga. Teisisõnu, see on selline rahvahulk, kellega soovite veeta, et WordPressi kõverjoonest edasi püsida.

Kas olete näljas ja janune viimaste sündmuste järele WordPressi maailmas? Kui see on kõlav jah, siis vaadake järgmisi Twitteri kontosid ja ärge kõhelge sellest nupust vajutamast. Kas olete valmis? Hea küll.

Kõik WordPressi spetsialistid

WordPressi spetsialistid, keda twitteris jälgida

See pole puur. See on spetsiaalne märk kõigile WordPressi professionaalidele kogu maailmas. Kui teile meeldib WordPress ja / või kasutate seda, siis kuulute sellesse kategooriasse. Kui plaanite WordPressi kasutada, võtke sukeldumine juba ette ja ärge vihastage ühtegi; jõudsite õigesse kohta.

Kahju, et meil pole teie Twitteri käepidet, et teie kätt suruda ja teid isiklikult sisse kutsuda. Kuid on olemas, kuid küll.

Ükskõik, kas olete WordPressi algaja või energiakasutaja, kutsume teid üles kommentaaridesse rida ja oma Twitteri käepidet loobuma, et saaksime teid kiita ja tunnistada WordPressi käitavatel hammasratastel olulist hammasratast. Kui olete täiuslik algaja, jälgige julgelt @WordPress Twitteris.

WP Explorer

WordPress-spetsialistid-jälgimiseks-otsimiseks

Eelarvamused või eelarvamused puuduvad, WPExplorer on üks Twitteri konto, mida peate järgima. AJ Clarke ja Kyla on minu nimekirjas WordPressi tippspetsialistid ja ma ei ütle seda, sest nad lükkasid mulle tšekid. Ei, see pole nii.

Olen jälginud, kuidas duo kasvatab seda ajaveebi alates pisikesest täpikesest tohutul WordPressi universumil kuni selle suure särava täheni, mis see täna on. WPExploreri Twitteri voog on koormatud parimate WordPressi ülevaadete, uudiste, õpetuste, näpunäidete, kingituste ja palju muuga..

Devesh Sharma

WordPressi spetsialistid jälgimiseks-wpkube

Pange käed üles, kui olete käinud mõnel Devi arvukast WordPressi saidil. Deveshi säutsud on üks kõige tulihingelisemaid WordPressi spetsialiste, kes on kunagi veebis armu andnud @wpkube. Vidinad keerlevad WordPressi arendamise, teemade, pistikprogrammide, uudiste, õpetuste ja palju muu ümber.

WinningWP

WordPress-spetsialistid-keda-jälgi-võitwp

Kujundanud isehakanud Londonist pärit WordPressi entusiast Brin Wilson, jagab @winningWP rikkalikult WordPressi teadmisi ja teadmisi, mille on andnud WordPressi spetsialistid kogu maailmast.

Syed Balkhi

WordPress-spetsialistid-järgida-syedbalkhi

Ma ei tea, kas linkida Syedi isikliku Twitteri kontoga @syedbalkhi või tema populaarsemaks @wpbeginner konto, sest mõlemad on vinge. Syed on tüüp teiste soodsate WordPressi projektide taga, nagu näiteks Soliloquy, Easy WP Forms, Envira Galerii, Optin Monster ja palju muud.

Tom McFarlin

WordPress-spetsialistid-järgida-tommcfarlin

Tom on WordPressi ümber käinud just selliste toredate saitide nagu Tuts + Code, CareerBuilder.com ja Smashing Magazine vingete esinemistega, et mainida vaid mõnda. Aeg-ajalt räägib ta WordCampsis ja MeetUpsis nii blogija kui ka arendajana. Tema tööd leiate ka WordPressi pistikprogrammide hoidlast ja GitHubist. Ta asutas ja juhib @pressware.

Jean-Baptiste Jung

WordPress-spetsialistid-jälgi-kassi kood

Jean on professionaalne veebiarendaja, blogija ja Cats Who Code’i ning WP Retseptide taga peituv mees. Võite jälgida säutsu WordPressi ja kõige veebiarenduse kohta.

Lorelle VanFossen

WordPress-spetsialistid-järg-lorelle

Lorelle VanFossen on nii vinge, et lasin fännil tema nimel rääkida:

Kui teil on WordPressi toega sait, tellige Lorelle ajaveeb. Tegelikult, kui teil pole WordPressi toega saiti, tellige ikkagi. Ta kirjutab näpunäiteid WordPressile, kuid hõlmab ka üldisi blogimisnõuandeid. Lorelle’i lugemist WordPressist võib igaüks kasu saada. – Tyme White, 9 reeglite võrku

Carrie Dils

WordPress-spetsialistid-jälgivad-Carry-dils

Carrie Dils teab oma asju ja tema ajaveeb … noh … see on midagi muud. Kuid see on tõenäoliselt sellepärast, et ta töötab Genesise raamistikus. Kas ma mainisin, et ta teab oma asju? Carrie Dils on professionaalne WordPressi arendaja ja konsultant. Tema Twitteri voog on täpselt seal, kus peate olema. @cdils see on ��

Sarah Gooding

WordPress-spetsialistid-järgivad-Saara-head

See nimekiri muutub aina paremaks. Kas Sarah on selle ajastu WordPressi tippspetsialistide hulgas? Kurat, jah, ta on. Ta on pentsik, naljakas ja saab sõnadega hakkama. Ilma suhkrukatteta on ta ka suurepärane blogija ja kuduja! Ta säutsub regulaarselt kell @pollyplummer.

Paul Andrew

WordPress-spetsialistid-järgijad-poisid

Paul Andrew on mees, kes tõi meile populaarse ajakirja Speckyboy Design. Tal on laialdased kogemused veebidisaini alal ja säutsudes tööriistade, ressursside ja uuenduslike tehnikate kohta WordPressi ja veebidisaini kohta üldiselt.

Chris Lema

WordPress-spetsialistid-järg-WordPress-Chrislema

See tükk oleks puudulik ilma Chris Lemata, kas pole? Ta on kuulus professionaalne treener, esineja, kirjanik ja blogija. Tema nõuannetest on palju abi, kui teil on vaja WordPressit võimendada, oma ajaveebide koostamist korraldada või luua suure jõudlusega meeskond.

Pippin Williamson

WordPress-spetsialistid-järg-lisad pistikprogrammid

Pippin Pluginsi esindaja Pippin W. on hea õllefänn ja mees, kes on teiste seas kõige populaarsemaid WordPressi pluginaid, näiteks RestrictContentPro, Easy Digital Downloads ja AffiliateWP. Tema blogis on palju WordPressi õpetusi ja parimaid näpunäiteid täis postitusi. Püüa Pippin kätte @pippinsplugins.

Brian Krogsgard

WordPress-spetsialistid-järgida-brian-krogsgard

Brian lõi ja haldab nüüd pika staatusega ajaveebi Post Status, mis on pühendatud WordPressi spetsialistide teavitamisele tööstusest. Kuulake WordPressi taskuhäälingusaateid liikvel olles või lugege artikleid WordPressi tuuma, uudiste, arengu, äri ja palju muu kohta.

Lisa Sabin Wilson

https://twitter.com/LisaSabinWilson

Piiksatus alates @LisaSabinWilson, Lisa on ajud ja aju taga @AppPresser, Web Dev Studios kaasomanik ja WordPress For Dummies autor. Ta tegeleb alati äritegevuse, WordPressi disaini, arendamise ja üldise eluga.

Niiluse Flores

WordPress-spetsialistid-jälgi-nile-flores

Niilus on ühe poja ema, Luis Angel Flores. Ta on professionaalne WordPressi kujundaja / arendaja ja SEO konsultant. Kui ta ei tööta, pakub ta muude hobide hulka lisaks joonistamist, astronoomiat ja karate. Ta säutsub kell @blondishnet.

Adii Pienaar

Wordpress-spetsialistid-järg-adii

Kas olete kunagi kuulnud? @WooThemes? Ei? Noh, nad teevad mõned parimad WordPressi teemad. Oh, ma peaaegu unustasin; need tüübid andsid WordPressi kogukonnale kõige populaarsema e-kaubanduse pistikprogrammi WooCommerce. Helistage kelluke?

Adii on WooThemes kaasasutaja ja töötab nüüd edasi @getconversio. Ta on uus isa ja endine rokkar, kes asub Kaplinnas Lõuna-Aafrikas.

Christian “Kriesi” Budschedl

wordpress-spetsialistid-järg-kriesi

Kriesi müüb veebisaidil Kriesi.at kvaliteetseid WordPressi teemasid. Ta ütleb nii, et ta on ise ja 17 premium-teemaga ning üle 170 000 kliendi jaoks, kes seda näitavad, on ta WordPressi tippspetsialistide hulgas, keda peate järgima. Ta säutleb WordPressi kohta nüüd ja siis. Jälgi @kriesi.

Frederick Townes

WordPress-spetsialistid-järgijad-frederick-townes

Kui teile meeldivad ülikiire WordPressi veebisaidid, peaksite armastama W3 kogu vahemälu. Nüüd on Frederick Townes selle hämmastava pistikprogrammi taga laialt avaldatud blogija. Ta hõlmab muu hulgas selliseid teemasid nagu sotsiaalmeedia, veebimajutus, veebidisain ja Interneti-turundus.

Matt Mullenweg

WordPress-spetsialistid-järg-matt-mullenweg

Kuidas saaksime unustada Matt Mullenwegi, WordPressi asutaja-isa ja erakorralise ettevõtja? Tema Twitteri bio-lingid paljude WordPressi projektidega ja kanal on täis ägedaid värskendusi äri, ettevõtluse ja WordPressi kohta, ilmselgelt.

Mark Jaquith

WordPress-spetsialistid-järg-markk-jaquith

Seriaal WordPressi toimetaja ja blogija Mark Jaquith teenib selles WordPressi professionaalide nimekirjas mainimist tohutu panuse eest platvormi, mida oleme kalliks armastama hakanud. Ta blogib WordPressi kohta ja tema pakutavad nõuanded on hindamatu väärtusega, kui olete alustaja või professionaal.

Matt Medeiros

WordPress-spetsialistid-järg-matt-medeirod

Kui kasutate (või kavatsete kasutada) WordPressi oma ettevõttes, peate kuulama Matt’i netisaateid. Ta küsitleb inimesi, kes WordPressi abil elatist teenivad, ja jagab seda kõike ajaveebis Matt Report, oma beebiks. See ja ta on nutikas WordPressi blogija, mida tasub kontrollida.

WP mootor

WordPress-spetsialistid-jälgige wp-mootorit

WP Engine on mängus tuntud nimi, mis on WordPressi üks paremini hallatud hoste. Need tüübid piiksuvad alati WordPressi uusimate näpunäidete ja uudiste kohta.

Ahsan Parwez

WordPress-spetsialistid-järg-ahsan-parwez

Ahsan on WordPressi kogukonnajuht Cloudways, pilve hostiv ettevõte nagu ükski teine. Ta on ka WordPressi arendaja ja SEO tehniline ekspert, kes sätib muude teemade hulgas WordPressi pistikprogrammide, uudiste, hostimise ja ajaveebi kohta.

Jeff Chandler

WordPress-spetsialistid-järg-jeff-chandler

Kaastööline kirjanik @wptavern, Jeff on WordPressi kohta ajaveebe ajanud alates 2007. aastast. Lisaks sellele korraldab ta WordPressi iganädalast Podcasti, mis tähendab, et tema Twitteri voog on palju ägedat kraami.

Jesse Petersen

WordPress-spetsialistid-järg-jesse-petersen

Jesse on Genesise soovitatav lasteteemaline arendaja, kes veedab suurema osa ajast saitide arendamisel, mis muudavad, pakuvad meelelahutust ja müüvad. Tema ajaveebist leiate veebiseminarid, videod ja kursused WordPressi, Genesise raamistiku ja WordPressil põhineva ettevõtte juhtimise kohta. Kuid isegi kõigi nende mütside korral on tema pere alati esikohal.

Alex Vasquez

WordPress-spetsialistid-järg-alex-vasquez

Alex sööb, magab ja unistab vaimustavatest WordPressi saitidest, mis ühendavad ettevõtteid klientidega. Ta aitab teie ettevõttel kasvada ja hoiab teid motiveerituna inspireerivate säutsudega WordPressi ja igapäevaelu kohta.

WP teemainfo

WordPress-spetsialistid-järgida-wpthemeinfo

Kas otsite oma järgmise projekti jaoks ideaalset WordPressi teemat? Vean kihla, et loete arvustusi ja saate sisseoste teha kõige paremast küljest. WP Theme Info analüüsib parimaid WordPressi teemasid ja pistikprogramme, pakkudes teile „… lihtsaid, taskukohaseid ja kvaliteetseid WordPressi lahendusi iga niši jaoks.“ Nende Twitteri voog on täis näpunäiteid ja uudiseid WordPressi teemade ja pistikprogrammide kohta.

C. Bavota

WordPress-spetsialistid, keda jälgida, bavota

Nagu esmaklassiline WordPressi teema arendaja, teab Bavota WordPressi plusse ja külgi, et õpetada teile kõiki elatise teenimiseks vajalikke oskusi. Ta tegeleb alati WordPressi uudiste, näpunäidete, teemade, värskenduste ja palju muu teemaga.

Konstantin Kovshenin

WordPress-spetsialistid-järgida-kovshenin

WordPressi põhiarendaja Kovshenin on midagi enamat kui silmast silma. Tal on käeulatuses Python, PHP ja WordPress. Miks peaks ta nii paljudel WordPressi üritustel peaesinejana esinema. Ta on isa, WordPressi geek (sõltlane?) Ja töötab @automattic kogu Moskvast.

Järeldus

Olete nõus, et see on üsna loetelu. Kuid ka teid hõlmab WordPressi spetsialiste palju rohkem. Nii et kui te ei näe tuttavat nime (või Twitteri käepidet), jagage julgelt allpool olevat kommentaaride ala. Ärge unustage jagada oma Twitteri käepidet, et see loend kasvaks. Terviseks!

Pssst – WPExploreri märkus: Freddy koostas selle vinge nimekirja ja ta ei kuulunud isegi iseendasse! Jälgi Freddy edasi @VistaMediaInc et saada palju näpunäiteid WordPressi, veebidisaini, SEO ja muu jaoks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector