27 isiksust WordPressis, mida peaksite jälgima

Paljud inimesed valivad WordPressi selle lihtsuse pärast, kuid jäävad kogukonna hooleks. Ma ei suuda mõelda paljudele teistele veebitööriistadele, mis konkureerivad selle kasutajabaasi suuruse ja sõbralikkuse ning selle kasutajabaasi valmisoleku pärast lahendusi jagada.


Mõned inimesed paistavad kogukonnas silma oma panuse, täiendava miili läbimise või lihtsalt karismaatilisuse poolest. Esitan siinkohal kümme kõige huvitavamat isiksust WordPressi maailmas tänapäeval (teadlikult nummerdamata, kuna need pole eriti järjekorras!).

Matt Mullenweg (@photomatt)

Mitte paljudel inimestel pole isikupärastatud nelja tähega domeeninime, kuid ma.tt on üks õnnelikemaid! WordPressi, Automatticu ja WordCampi asutajaliikmena on ta WordPressi investeerinud rohkem emotsioone kui enamik.

“Nagu söömine, hingamine, muusika, ei saa ma WordPressis töötada”, kirjutab ta oma blogis.

Jeff Chandler (@wptavern)

Kas WordPressi uudiste saidil on elujõuline ärimudel? See on viimasel ajal olnud kuum teema ja Jeff Chandler, WP Tavern “Tavern Keeper”, on vastamiseks sobivates kohtades. Jeff tabas pealkirju, kui ta müüs ajaveebi mõistatusostjale, kes lõpuks ilmutas end olevat keegi muu kui WordPressi enda looja Matt Mullenweg.

Pärast seda on Jeffi isiklik profiil raputanud ja ta on andnud mitu intervjuud WordPressi ärimudelite teemal.

Jeffi leib ja või on aga WPTavern ajaveeb, kus ta on jälginud meid viimase viie aasta viimaste uudiste arengust. Teised WordPressi uudiste saidid tulevad ja lähevad, kuid Kõrts on ettevõtluse jaoks avatud.

Matt Medeiros (@mattmedeiros)

Nii sageli leian, et keegi hüppab üle kogu Interneti, ja pole aimugi, kuidas nad selle kõige jaoks aega leiavad. Matt Medeiros kvalifitseerub kindlasti nende inimeste hulka. Esiteks on ta WordPressi spetsialiseerunud disaini- ja arendusagentuuri Slocum Design Studio kaasasutaja. Slocumi bänneri all toodab ta kaht taskuhäälingusaadet, PressThis ja SEOLunch.

Justkui sellest ei piisa, ta juhib ka Matt Report’i, kus ta avaldab regulaarseid intervjuusid WordPressiga töötavate inimestega. Ta on välja arendanud kena kirjastamisniši, keskendudes WordPressi ettevõtluse poolele. Täiteainet pole, on lihtsalt kvaliteetsed intervjuud Chris Lema, Brad Williamsi (WebDevStudios) ja Jeff Chandleriga..

Joost de Valk (@yoast)

Tema SEO pluginaid on alla laaditud üle 10 miljoni korra ja tal on WordPressis kõige lahedam nimi. Hollandlane Joost de Valk lõi brändi Yoast tänu Rand Fishkinile Moz, kes käskis Joostil öelda inglise keelt kõnelevatele inimestele, hääldati seda nime “toast with y”!

Ükskõik, kas ütlete Joost või Yoast, on tema WordPressi pistikprogramm olnud SEO sünonüüm juba selle loomisest alates 2009. aastal. Ta on tavaline esineja SEO ja WordPressi küsimustes ning hoiab kõiki kursis oma suurepärase ajaveebi asukohaga aadressil yoast.com.

Brian Gardner (@bgardner)

Võib-olla kõige kopeeritum mees WordPressis, Brian Gardner on aju Genesise raamistiku taga StudioPressilt, mis on Mashableri sõnul WordPressi teemaraamistike seas “parimatest parimatest”. Mõned väidavad, et ta leiutas kogu kontseptsiooni premium teemaraamidest koos oma Revolution teema ja sellele järgneva Genesis / StudioPress projektiga.

Briani isiklik ajaveeb on WordPressi näpunäidete ja nippide (enamasti suunatud Genesisele) sulatusahi ja mänguväljak tema enda teema arendamiseks, vihjates sageli tulevase Genesise lapseteemalise väljaande peale. Praegu näitab ta välja seda, mida Genesis 2.0 meie jaoks varuks on.

Toni Schneider (@tonidotorg)

Neile, kes on huvitatud WordPressi kommertsküljest, on Toni teie mees.

Šveitsis sündinud Toni kolis Californiasse õppima ja otsustas jääda tööle, jättes tähelepanuta võimaluse saada “päris töö” ja viskades end ettevõtlusele uue e-posti alustamisel. Pärast edukat lahkumist Yahoo-sse liitus Toni Matt Mullenwegiga Automattic projekti.

Automatticu tegevjuhina on Toni juhendanud selliste projektide käivitamist nagu Jetpack, VaultPress, Gravatar ja muidugi WordPress.com jätkuvat edu. Samuti leiab ta aega töötada partnerina riskikapitaliettevõttes True Ventures, tagades, et mitte ainult kõik, kes WordPressis osalevad, vaid ka Silicon Valley, teavad tema nime.

Siin on eelmise aasta sissejuhatus, mis sisaldab teavet WordPressi ärilise külje kohta.

Mark Jaquith (@markjaquith)

Mark elab oma elu veebikirjastuskonsultandina, kuid teda tuntakse paremini kui WordPressi superstaari. WordPressi ühe juhtiva arendajana on Mark mänginud olulist rolli WordPressi jõudmisel sinna, kus see on täna.

Tema enda sõnul on Mark usuline skeptik, üks neist takerdunud Maci kasutajatest, kes on tõesti e-kirjadele vastamine halb. Ta on ka pühendunud pereinimene, nii palju kui ta käivitas oma veebisaidi Amazoni ülevaatesaitidel nimega Have Baby, Need Stuff. See on funktsionaalne, hea vaadata ja muidugi WordPressis!

Mark on praegu WP 3.6 peamise arendaja tähelepanu keskpunktis.

Daniel Espinoza (@d_espi)

WordPressi pistikprogrammide väljatöötamine aitas Danielil ja tema naisel 67 000 dollari suuruse võla ära maksta vaid 8 kuuga. Ta keskendus WooCommerce platvormi korduvate tulu pluginate ehitamisele, seejärel müüs pistikprogrammid oma rahalise eesmärgi saavutamiseks.

Mis saab Danielist edasi? “WordPressis on muudatusi, Internetis on muudatusi ja maailmas on ka muudatusi. Nii paljude muudatuste korral olen väga kindel, et leian uue niši klientide teenindamiseks, ”kirjutab ta oma ajaveebis.

Üks asi tundub kindel – WordPress pole Daniel Espinozast viimast näinud.

Chris Pearson (@pearsonified)

Chris töötas välja lõputöö, populaarse WordPressi teemaraamistiku, kuid ta on palju enamat kui ühe nipiga poni. Chris võib rääkida kõigest ja kõigest WordPressist, alates SEO-st kuni mitu tundi nädalas, mil ta töötab oma ettevõtte heaks. See koos tema isehakanud “entusiastliku ja väljaütleva tegelasega” näeb Chrisi regulaarselt broneerimas, et ta esineks WordCampsis ja muudel konverentsidel.

Ta ajaveeb Pearsonified’is nii mitmekesistel teemadel kui lõputöö teema ja oma isiklikust huvist veebitüpograafia vastu.

Frederick Townes (@ w3edge)

Frederickil on sõrmed paljudes pirukates. Ta on disaini- ja arendusettevõtte W3Edge taga mees ning W3 kogu vahemälu pistikprogrammi looja. Ta asutas Mashable’i CTO, mis on suurepärane näide WordPressis töötavast suurest saidist, ja on endiselt kaasatud vanemse tehnilise nõunikuna. Lisaks sellele on ta kaasasutaja ja CTO kinnisvara veebiturunduse ettevõttes Placester.

Fredericki tohutu kogemus WordPressi ettevõtlusest paneb teda esinejana väga nõudma. Ta annab kogukonnale tagasi, rääkides arvukates WordCampsides, mitte ainult oma Massachusettsi kodu lähedal, vaid nii kaugele kui Norra, Taani ja Holland.

Tom McFarlin (@tommcfarlin)

Esimeses postituses mainiti Tomit ühes kommentaaris märkimisväärse igatsusena, seega on asjakohane, et alustan temaga. Tom on WordPressi arendaja ja innukas blogija, kes pühendab suure osa oma blogimise ajast WordPressi näpunäidete, õpetuste, lõikude, ressursside ja kõigi muude asjade jagamisele WordPress.

Tomi isiklik ajaveeb on suurepärane ressurss eriti algajatele, kuid ka kogenud kasutajad ja arendajad saavad kasu tema sügavast meisterlikkusest platvormi jaoks.

Aaron Jorbin (@aaronjorbin

Oma Twitteri profiilis kirjeldab Aaron end a Veebipolitsistika mees – mida iganes see tähendab ��

Vaatamata sellele on Aaron WordPress Core’i pühendunud ja pühendab osa oma ajast veebis, et aidata muu hulgas arendajatel oma oskusi parandada.

Helen Hou Sandi (@helenhousandi)

Selles loendis väärib iga WordPressi toimepanija meeskonna liige mainimist, kuid Helen Hou Sandi paistab silma sellega, et ta on meeskonnas ainus naisliige. Muu hulgas on Helen innukas WordPressi evangelist ja ta on osalenud paljudel WordPressiga seotud konverentsidel kogu maailmas.

Tom Auger (@TomAuger

Tom on teine ​​pühendunud WordPressi evangelist, kes jagab oma veebisaidi ja sotsiaalmeedia kaudu palju näpunäiteid WordPressi ja muude arendusteemade kohta.

Matt Medeiros (@mattmedeiros)

Matt jookseb mattreport.com, veebisait, mis aitab inimestel WordPressil edukaid ettevõtte veebisaite käivitada ja käitada. Põhimõtteliselt küsitleb ta WordPressi juhtivaid ettevõtjaid ja jagab neid intervjuusid oma veebisaidil taskuhäälingusaadetena.

Nende intervjuude kaudu on Matt õppinud palju nippe WordPressi abil raha teenimiseks ja nüüd peetakse seda omaette autoriteediks raha teenimiseks..

Amber Weinberg (@amberweinberg)

Amber Weinberg on iseõppinud WordPressi arendaja, kes on juba teismelistest alates veebisaite loonud. Ta on spetsialiseerunud WordPressile ja esiotsa arendamisele. Enamasti jagab ta näpunäiteid WordPressi kohta, tulus vabakutseline töö, puhta koodi kirjutamine ja kõik vahepealne.

Kui soovite luua vabakutselise WordPressi arendaja karjääri, leiate Amberi loo väga inspireerivalt, nii et külastage kindlasti tema veebisaiti, et saada temalt ainulaadseid teadmisi.

Chris Coyier (@chriscoyier)

Chris keskendub üldisele veebiarendusele ja eriti CSS-ile. Ta jookseb css-tricks.com (mis on üles ehitatud WordPressile) ja codepen.io kus ta jagab palju disaini- ja arendusnõuandeid, mis läbivad kogu veebiarenduspaneeli, sealhulgas muidugi ka WordPressi.

Chrisi põhirõhk pole WordPressil, vaid ta jagab aeg-ajalt katkendid, tööriistad ja ressursid, mida saate oma WordPressi projektides kasutada. Üldiselt on WordPressi arendaja või asjatundliku kasutajana hea oma saitidega sammu pidada.

Jeff Starr (@rikastatav)

Jeff on tõeline WordPressi täht. Ta on arendaja ja kirjastaja, kellel on WordPressi arendamiseks enam kui 10 aastat kogemusi. Praegu haldab ta kolme veebisaiti: kiiresti riknev ajakirjandus, WordPressi kaevamine ja WP Tao, mis kõik on pühendatud WordPressi külgede ja külgede õpetamisele.

Jeffi WordPressi õpetused ja raamatud on peamiselt suunatud arendajatele, kes soovivad meisterdada teema arenduse käsitööd.

Brennen Byrne (@brennenbyrne)

Brennen on WordPressiga seotud turvaguru ja pole üllatav, et ta on nüüd täielikult keskendunud oma uuele geniaalsele projektile Clef – rakendusele, mis võimaldab WordPressil lihtsat, kuid võimsat kahefaktorilist autentimist. Rakendus kasutab teie sisselogimiseks digitaalallkirja, mitte traditsioonilisi paroole. Projekt on mõnevõrra uus ega ole kogukonnas (veel) veel suurt veojõudu saavutanud, kuid on vähe kahtlust, et see on tulevik.

Brennen on kindlasti keegi, keda peaksite järgima, kui soovite teada saada, kui põhjalikult oma WordPressi saite turvaliselt kaitsta.

Andrew Nacin (@nacin)

Andrew on WordPressi juhtiv arendaja ja ta ei saaks rohkem WordPressi kogukonnas tervikuna osaleda. Ta osaleb kõigis arendustsükli etappides saidi infrastruktuurist kuni veaparandusteni. Ta viibib ka WordCampsi regulaarselt, kus kohtub tõeliste WordPressi kasutajatega (just nagu sina!).

Samuti pühendab ta suure osa ajast WordPress.org saidile ja võite teda märgata paljudel meililistides ja IRC arenduskanalil.

Ryan Boren (@rboren)

Lisaks sellele, et Ryan WordPressi tuuma juhina arendajana panustab, töötab Ryan ka Automatticu insenerina. WordPressi esiküljel muudab ta pidevalt koodbaasi, et parandada tõhusust ja juurdepääsetavust. Ta on ka Automatticus korrapärane veaparandaja ja kirjeldab end kui ateistide veganite transhumanistlik libertaarlane.

Peter Westwood (@westi)

Peter Westwoodilt, kes on juhtivate arendajate meeskonna liige alates 2005. aastast, saate õppida lugematul hulgal asju. Ta on aktiivne Twitteris ja kuigi tema WordPressi ajaveebi ei värskendata nii sageli, siis võite olla kindel, et tal on midagi informatiivset. ütlema.

Automattic (@automattic)

See postitus oli üksikisikute kohta, kuid teatud isiksusi on raske välja tuua, mainimata meeskondi, keda nad juhivad või kellega nad töötavad. Kahtlemata paistab Automatticu meeskond silma, kui rääkida meeskonna panusest WordPressi kogukonda.

Automattic on WordPressi entusiastide meeskond, kes haldab ja haldab WordPress.com (koos paljude teiste projektidega). Automattic on Matt Mullenwegi looming ja meeskond osaleb regulaarselt paljudes avatud lähtekoodiga projektides, eriti WordPress.org. Meeskonnaliikmeid värvatakse kogu maailmast ja enamik neist töötab kaugelt, mis teeb sellest meeskonna, mis on põnevalt.

Kogu meeskonna kontrollimiseks külastage automaatset veebisaiti. Võite eraldada üksikisikud, keda jälgida, või võite lihtsalt jälgida kogu rühma.

Nick Roach ja meeskond (@elegantthemes)

Nick Roach on ettevõtte Elegant Themes asutaja ja juhib 30 arendajast, disainerist ja tehnilise toe spetsialistist koosnevat meeskonda. Nick ja tema meeskond on ehitanud üle 100 WordPressi teema (palju lisatasusid) ja nad jagavad palju oma ajaveebis õpituid. Paljud nende näpunäited on suunatud WordPressi kasutajatele, kuid ka arendajad saavad nendelt kuttidelt palju õppida.

Sinisa Komlenic ja meeskond (@temeskingdom)

Nagu Nick Roach, asutas ja juhib ka Sinisa Teemad Kuningriik, Ohio osariigis WordPressi teemade arendusettevõte. Nad on loonud mõned kindlad teemad ja jagavad oma blogis palju kasulikke näpunäiteid. Kuid erinevalt Elegantsetest Teemadest on need tüübid tihedalt seotud meeskond, kuhu kuuluvad seitse arendajat, disainerit ja tugiteenuse pakkujat. Nad näivad olevat väga hästi organiseeritud ja see näitab nende töös ilmselgelt. Nendest kuttidest on kindlasti igalt soovijalt WordPressi teema arendajalt midagi õppida.

WooThemes’i meeskond (@wootemes)

WooThemes on tasuta ja premium WordPressi teemade loojad. Nad lõid selle, mis on praegu üks populaarseimaid veebipõhiseid pistikprogramme WordPressi jaoks, WooCommerce, koos hunniku muude pistikprogrammi laiendustega. Tegelikult on paar arendajat, kes teenivad elatist üksnes WooCommerce’i laienduste arendamise ja müügi kaudu.

WPExploreri meeskond (@wpexplorer)

Oleksin vallandatud, kui ma ei räägiks meie enda armsast meeskonnast, siis kas pole? Leidliku leidliku ajaveebi ning paljude kvaliteetsete teemade ja pistikprogrammide hulgast võiksite kõige paremini lisada selle saidi kohe oma voo lugejasse. Kuid see on lihtsalt minu mitte nii erapooletu arvamus ��

Kes veel teeb WordPressi maailmas laineid?

Miljonite kasutajate hulgast vaid kümne inimese valimine ei olnud kunagi lihtne. Mul oleks hea meel kuulda teie mõtteid nende kümne valiku kohta ja keda te oleksite valinud – andke meile sellest teada allpool olevas kommentaaride osas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map