20 vingeid näiteid WordPressi saitidest

WordPressiga loodud vinge veebisaidid

On kategooria inimesi, kellel pole aimugi, kas WordPress olemas on. Siis on meil poisid, kes on platvormist kuulnud, kuid pole seda kunagi proovinud. Meil on see teine ​​grupp inimesi, kes on WordPressi proovinud, kuid pole kunagi kaugele jõudnud. Ja siis on meil teist tüüpi poisid, kes painutavad WordPressi kujuteldamatutel viisidel luua sellest maailmast väljapoole jäävaid veebisaite.


Pole tähtis, millisesse kategooriasse te kuulute, koondab tänane postitus teie rõõmuks 20 suurepärast WordPressi saitide näidet. See postitus on inspiratsiooniks, kuid illustreerib veelgi WordPress CMS enneolematuid võimalusi ja võimsust. Teist sekundit raiskamata laskem sisse kaevata.

La Pierre Qui Tourne

Ägedad näited WordPressist: La Pierre Qui Tourne

Pakime need kotid kokku ja lendame kogu Prantsusmaale, kus kohtame Isabelle’i ja Benedictet, kes on La Pierre Qui Tourne maheküpsiste taga vahvad kutid. Nende oma on nüüdisaegne operatsioon ja nende veebisait võimaldab teil sujuvalt toimingutele sisse astuda, nagu oleksite just seal ühes nende punktidest de vente ehk müügikohas..

Täisekraaniliugurite, hämmastavate kujutiste, parallaksi, reageeriva paigutuse ja ahvatlevate CSS-animatsioonide abil saab see veebisait täna oma lihtsa, ehkki elegantse kujunduse poolest, mis jätab teile ihalda küpsiseid, esikoha..

Jay-Z

Ägedad näited WordPressist: Jay Z

Kuulsused seadsid suundumused ja muusikatööstuse üks suurimaid trendimäärajaid on pidanud olema Jay Z. Omapärase kujunduskontseptsiooni ja tugeva sisutunnetuse korral ei pea te imestama, miks Jay Z sait jätab meie 2. positsiooni. Ma mõtlen, et ma pole kunagi varem sellist kujundust näinud ega isegi ette kujutanud.

Ainulaadne kodulehe galerii liugur, vaevata reageeriv disain ja WordPressi o-manustuste ülitähtis kasutamine (kontrollige neid Soundcloudi esitusloendeid) muudavad selle saidi suurepäraseks näiteks sellest, mida WordPress saab teha kvalifitseeritud arendaja abiga.

Eginstill

Ägedad näited WordPressist: Eginstill

Siis on meil Holland, Van Persie kodu, tulbid, kanalid ja jalgratturid. Me kõik teame, mis on pealinn Amsterdam kõige paremini tuntud, nii et ma ei süvene üksikasjadesse. Samuti on Hollandis koduks Eginstillile, sisekujundusmeestele, kes “… ei tee kööki… vaid… teevad ruumi kõigile, mida peate elus oluliseks”.

Täiuslikud kujutised on veebiarenduses suur asi ja ka Eginstilli WordPressi saidi taga olevad disainerid teavad seda asjaolu. Hiire abil käivitatav kerimine töötab selle veebisaidi jaoks hämmastavalt hästi, imestate, miks te pole seda kunagi oma saidil proovinud.

Mul pole õigeid sõnu, et kirjeldada, miks Eginstill on WordPressi sait nii vinge, peate seda ise uskuma. Oh, muide, nad kasutavad üsna lihtsat värviskeemi, kuid tulemused on hämmastavad.

Cienne NY

Ägedad näited WordPressist: Cienne NY

Kui teie sihtrühm koosneb noortest naistest, nende armukestest ja kõigist teistest, kes teeksid midagi kõvera ees püsimiseks, peate laenama lehe Cienne NY WordPressi saidilt.

See WordPressi sait on lihtne, 100% reageeriv, kaasas hämmastavate piltide, fikseeritud menüü ja palju vaba ruumi. Saate selle ilu segamini ajada ühelehelise WordPressi uimastamisega, kuid see on mitmeleheküljeline sait, mis laadib nii kiiresti, et võite kauni CSS-i üleminekuga vahele jääda. Kuid see on tõenäoliselt sellepärast, et Cienne NY edastab Shopify CDN-i sisu. Liigume edasi …

Fubiz Media

Ägedad näited WordPressist: Fubiz Media

Kuule, Prantsusmaale tagasi sõitmine ei võtnud kaua aega. Ja kas sa saad meid süüdistada? Ilusa kujunduse osas ei vaja prantslased mulje avaldamiseks teie nõusolekut. Nad ei tee vabandusi; nad teevad lihtsalt oma asja ja teie olete hästi põrandal.

Kui te ei usu neid sõnu, kuidas oleks lood Fubiz Media veebisaidi kontrollimisega? Megamenüüd, fikseeritud menüüd, animeeritud logod, CSS3-tehnikad, ilus graafika ja palju muud on kokku pandud sahtli ülaosas, mis on Fubiz Media sait.

Mida nad jälle teevad? Nad harrastavad kunsti. Need on veebiajakiri “…, mis pakub visiooni ja vaatenurka uusimatele uudistele loovuse, inspiratsiooni ja popkultuuri kohta”. Oleksime võinud neile anda nr 1 koha, kuid see on võetud, nii et viies positsioon see on. Praeguseks.

ESPN spordiprogramm

Ägedad näited WordPressist: ESPN-i spordiprogrammeerimine

Awwwards annab sellele veebisaidile keskmise hinnangu 7.37 / 10.00. Kujundus hindab 7,57, kasutatavusaste 7,29, loovus tuleb sisse kell 7.14 ja sisumessid saavad hästi kätte 7.29. Suurepärased hinded, kui te minult küsite, kuid see on kõrvale jäetud.

Igal aastal levitab ESPN enam kui 5000 tundi ringhäälinguorganisatsioonidele kogu maailmas ringhäälinguorganisatsioonidele mõeldud sündmusi, sündmusi, sündmusi, sarja, stuudiot ja skriptimeediat. Nende missiooniks on spordisõprade teenimine igal ajal ja igal pool.

Kuid kuidas nad selle pealtnäha koletu feat ära tõmbavad? Daamid ja mehed, tervitage ESPNi spordiprogrammide veebisaiti, mis töötab alati tõhusal WordPressi platvormil. Kuna Facebookis on üle 14 miljoni meeldimise, saate kihla vedada, et see sait tõmbab palju mahla. Sellegipoolest kannab WordPress nende inimeste päeva. Skaalautuvus beebi. Skaleeritavus.

Alexander Engzell

Ägedad näited WordPressist: Engzell

Siseneb engzell.me, Rootsis tegutseva loovjuhi Alexander Engzelli portfelli veebisaidile ja võite tunda, kuidas WordPress erakordse sünergiaga ruumi täidab.

Olgu, liialdusteta, see on üks WordPressi veebisait, kus seda on nii palju kui üheleheliste ja mitmeleheliste jaoks. Graafika ja tüpograafia on täpsustatud. CSS3 animatsioonid on peened. Te pole kunagi näinud nii lihtsat, kuid uskumatult elegantset ja võimsat portfooliot. Kuni praeguseni.

TereGiggles

Ägedad näited WordPressist: HelloGiggles

Kindlasti olete varem HelloGigglese otsa komistanud – nad on koduks hulgaliselt uudiseid kultuuri, toidu, meelelahutuse, töö, armastuse, stiili ja palju muu kohta. Ja neid kuvatakse otsingutulemustes üsna palju, kui Google’il on peaaegu kõike.

Huvitava ajakirja stiilis paigutuse, sotsiaalmeedia sujuva integreerimise, reklaamide nutika paigutuse ja armsate detailide abil (nagu jaluses olev tekst „Me armastame teid”) on see sait silmapaistev näide kõigist asjadest, mida WordPress saab teha!

Bloomberg: Professionaalne

Ägedad näited WordPressist: Bloomberg

Palun valetage hetkeks ja öelge, et te ei näinud seda kaugelt. Muidugi teenib Bloomberg selles nimekirjas mainimise, kuna see on suurepärane näide sellest, kui palju võite WordPressiga saavutada.

Terminal Bloomberg Professional on nende sõnul kõige võimsam ja paindlikum platvorm finantsspetsialistidele, kes vajavad nutikamate, kiiremate ja teadlikumate äriotsuste tegemiseks reaalajas andmeid, uudiseid ja analüütikat. ” Ja nad valisid WordPressi oma toodete tutvustamise lehtede, KKK ja ajaveebi jaoks. Tee minna Bloomberg, tee minna.

Katy Perry

Ägedad näited WordPressist: Katy Perry

Oleme juba kümnendal kohal? Vabandage, ma ei saanud arugi, et tormame läbi kõigi nende suurepäraste WordPress-saitide nimekirja. Kuid aeglustame seda teekonda pisut ja heidame pilgu Katy Perry WordPressi veebisaidile.

Kas soovite täiesti kohandatud ja 100% teie veebisaiti? Vaadake mitte kaugemale kui WordPress. Lihtsalt heida pilk Katy’s. Vilkuv täisekraani pildi taust, kolmnurgaga kärbitud ajaveebipildid, kohandatud animatsioonid, väljamõeldud topeltkerimise twitteri voog, vinge pildi valguskasti galeriid ja palju muud. Päris vinge WordPressi sait, kui te seda küsite.

Ma tulistasin teda

Ägedad näited WordPressist: ma tulistasin teda

Sellel, mida saate oma WordPressiga saavutada, kui olete oma südame ja vaimu pannud, pole piire. Ma tulistasin teda piisavalt tõendusmaterjali.

Lühidalt – I Shot Him on San Franciscos asuv disainistuudio. Nad “… usuvad, et disainil on jõud teha rohkem kui toote müümine, kuid et taju, emotsioone ja tegevusi muutes võib meie kõigi heaks midagi muuta”.

Lisaks muudele funktsioonidele on fikseeritud menüüd, parallaks, CSS3 animatsioonid ja hämmastav tüpograafia, ei pea te vaeva nägema, miks ma teda pildistasin.

Raud rauda

Ägedad näited WordPressist: rauda rauda

Disaineri Kevini ja arendaja Jonathani poolt meile toodud, Raud kuni Raud on üks WordPressi sait, mida tasub kontrollida.

Seadistamine on üsna lihtne, kuid tasane kujundus, vinge tüpograafia, pöörased animatsioonid ja suurepärased pildimaterjalid muudavad Iron to Ironist üsna suurejoonelise WordPressi saidi.

Raud kuni raua asub 409 River Streetil, Troy, New Yorgis, kui soovite neile kiiret visiiti teha.

GG muusika- ja heliproduktsioonid

Ägedad näited WordPressist: GG Music & Audio Productions

WordPress ei ole mõeldud ainult disaineritele, arendajatele, loovjuhtidele ja neile teistele asjatundlikele spetsialistidele, see on mõeldud kõigile ja kõigile, kes otsivad elegantset ja võimsat CMS-i.

Platvorm on üsna mitmekülgne ja GG Music & Audio Productions teavad seda kõike väga hästi. Nende oma on WordPressi mitmetahuline sait, mis koondab lugeja tähelepanu sisule.

„Pärast küllaltki palju ressursse ja katsetamist Joomla, Drupali ja WordPressiga asusin viimaste juurde oma ettevõtte ajaveebi The Tinderbox. WordPressi kasutamine CMS-na pärast seda oli loomulik samm. Minu arust, kus WordPress tõesti silma paistab, on asjaolu, et minu kliendil on seda nii lihtne kasutada. ” – Adam Alloway, kujundaja.

Tüdruk kaameraga

Ägedad näited WordPressist: kaameraga tüdruk

Tüdruk kaameraga on fotograafi Ashley Baxteri portfelli veebisait, mis selgitab hämmastavaid fotosid, mida kindlasti armastate.

Ta alustas Tumblrist, kuid teenusega kaasnenud pidevad (ja pettumust valmistavad) seisakuid saatis ta paremat CMS-i otsima. Ta leidis WordPressi, mida oli uskumatult lihtne kohandada ja mida ta pole kunagi tagasi vaadanud.

Nüüd peab ta lihtsalt keskenduma oma Canonile ja WordPress teeb ülejäänu. Ta saab hõlpsalt kohandada üksikute lehtede / postituste tausta, et luua täiuslik meeleolu oma teoste komplimenteerimiseks.

Noh, kui asute Šotimaal Glasgow’s ja otsite ilusat ja korralikku pulmafotograafi, teate, kust otsida. BTW, tal on suurepärane portfell ja mõned hämmastavad otsinguraamatud, mida võiksite vaadata.

Vogue India

Ägedad näited WordPressist: Vogue India

Ülemaailmselt tuntud moeajakirjana tõmbab Vogue tavapärasest tõsisemat liiklust. Kuid kuidas pakkuda tohutul hulgal multimeediumisisu ülemaailmsele publikule oma saiti rikkumata? Teie pank on kõige usaldusväärsem CMS-i platvormidel – WordPress.

Ja just seda tegi Vogue India ning nüüd saavad nad hoida moesõprade ringi põhjalikult lõbustatuna parimatest moevideodest, lugudest, uudistest, piltidest ja paljust muust. Neil on CMS-i jaoks nii palju jõudu, et nad saavad endale lubada ka geeniuskuulutuste teenindamist.

Justin Bieber

Ägedad näited WordPressist: Justin Bieber

Arvestades, et WordPressi kasutab peaaegu 1/4 internetis asuvatest veebisaitidest, kas on tõesti nii üllatav, et biebid on üks neist? Ükskõik, millise disainifirma ta palkas, tegi ägeda töö, luues ühetaolise karbikujulise paigutuse, mis tundub lauljale ideaalselt sobivana.

Nad lisasid funktsioonirikka ülariba (koos infolehe ja sotsiaalsete linkidega), peamise liuguriga, millel on lingid iTunes’i ja hiljutiste muusikavideote juurde, ja muidugi täisblogi, kus fangirlid (ja poisid) saavad teada, mida Justin veel pakub. Lisaks on tema saidil pildigalerii ja eelseisvate sündmuste sektsioonid, mis on ülimaandavad, kuid on igale popstaarile väga vajalikud. Parem uskuge seda.

TechCrunch

Ägedad näited WordPressist: TechCrunch

Siis on meil TechCrunch, mis on üks populaarseimaid tehnoloogiablogisid ja usaldusväärne alustavate ettevõtete uudiste ja teabe allikas.

See 100% tundlik WordPress-sait teenib vähem kui 2,9 sekundi jooksul palju teavet, mis on selle suurusega saidi jaoks hingemattev. Ükskõik, kas tegemist on disaini, laadimiskiiruse, sisu suurepärase esitluse ja paljude muude magusate funktsioonide hulgas paljude vidinatega – TechCrunch võimaldab teil WordPressi parimal viisil kogeda.

Kiirus, mastaapsus, esitlus, võimsus ja palju muud ühes CMS-is – WordPressis.

Microsofti uudistekeskus

Ägedad näited WordPressist: Microsoft

Kas olete kunagi kuulnud väikesest ettevõttest nimega Microsoft? Jah, see Microsoft. Nad kasutavad oma uudistekeskuse jaoks WordPressi. Miks? Kuna WordPress on usaldusväärne, kohandatav ja hõlpsasti kasutatav platvorm.

Nad on ära kasutanud WordPressi võimsa võimaluse näidata mitmesuguseid meediumivorminguid, sealhulgas videoid. Puhas ja särav disain on professionaalne, pilkupüüdev ja hõlpsasti kasutatav, muutes selle klientide sirvimiseks ja kasutamiseks ideaalseks.

Sony muusika

Ägedad näited WordPressist: Sony Music

Sony Music on kirjutanud alla meie aja parimatele muusikaaktidele. Alates näiteks Whitney Houstoni, Brad Paisley, Bob Dylani, Elvis Presley ja Future’i ning Travis Scotti seast ei ole Sony Music hea muusika osas nali..

Nad teavad, et neil on pillimehi, keda edu eest tänada, see on põhjus, miks nad koostasid veebisaidi artistide kohta. Poolel kodulehel on muljetavaldav liugur, mis näitab kvaliteetseid fotosid erinevatest toimingutest.

Ülejäänud sait sisaldab muusikavideoid, ajaveebi postitusi, uudiseid ja sotsiaalmeediasisu. See on lihtne sait, mis sisaldab üsna võimsat mulgustamiseks. Või on see pauk? Võimas buumi pauk? Boom twaff? Ei?

WPExplorer

Ägedad näited WordPressist: WPExplorer

Kuidas saame registreeruda ilma omaenda WPExplorerit mainimata. See sait kasutab WordPressi, et pakkuda parimat sisu kõigist WordPressiga seotud asjadest. Kõik alates õpetustest, inspireerivatest postitustest kuni postituste loendini ja viimaste uudisteni – WPExploreril on teie selg kaetud.

Lisaks pakume mõnda parimat WordPressi teemat ja pistikprogrammi, sealhulgas teema WordPress kokku ja plugin Symple Shortcodes. Kujundus on puhas ja kuna me kasutame WPEngine’i, saate nautida hämmastavaid lehe laadimiskiirusi. Ma ei süvene üksikasjadesse, ütlen teile lihtsalt seda: mõelge WordPressile, mõelge WPExplorerile.

Lõppsõnad …

Loodetavasti on see kollektsioon inspireerinud teid registreeruma vingele WordPressi hostimisele, haarama teie jaoks parim WordPressi teema ja alustama oma WordPressi toega super saidi loomist! Pole saladus, et WordPress on tänapäeval üsna populaarne CMS – suured ja vägevad armastavad platvormi ning teevad seda ka algajatele. Kõik vaatavad WordPressi. See on provotseeriv. See on revolutsioon.

Ja see on sellepärast, et see on uskumatult võimas, kuid seda on nii lihtne õppida, seadistada ja kasutada. Paljud siin üle vaadatud saidid on lihtsa kujundusega, kuid võimsad funktsionaalsuse osas, mis peaksid tulevikus teie projekteerimisprotsessi teavitama. Lõppude lõpuks on lihtsus ülimalt tipptasemel. Või nagu Nick ütleb:

CMS-i pole lihtsam kasutada kui WordPressi. See on tasuta, ühe klõpsuga installimine ning pakub tohutut kogumit teemasid ja kujundust, mille hulgast saate oma uue veebisaidi mõne minuti jooksul võrgus saada. – Nick Anderson, Igapäevane hostimine.

Peale selle pidage meeles, et mõnda neist saitidest ei kavandanud mitte nende omanikud, vaid kogenud disainerid. Seda tehes tahaksin mainida, et seal on ka palju muid suurepäraseid WordPressi saite, mille on loonud arendajad ja ka tavalised inimesed. See on lihtsalt liiga halb, et me ei saa kõiki neid ühte postitusse pigistada.

Seetõttu võisime teie lemmik WordPressi saidi vahele jätta. Samuti võite arvata, et mõni konkreetne sait ei kuulu sellesse lühinimekirja. Noh, ärge hoidke tagasi. Kui jätsime teie lemmik WordPressi saidi välja või teil on ettepanekuid, siis palun jätke meile rida allpool olevasse kommentaaride jaotisse!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map