20+ naist WordPressis, mida peaksite jälgima

20+ naist WordPressis, mida peaksite jälgima

Pärast minu postitust, kus valisin WordPressis kümme isikut, keda peaksite jälgima, sain mitu kommentaari ja e-kirja, kus küsiti, miks loendis pole ühtegi naist.


Puudus teadlik põhjus, miks mina ei teinud siia võivad kuuluda kõik naised, kuid ma tunnistan esimesena, et see oli minu jaoks kehv vorm. WordPressi maailmas on palju naisi, keda tasub mainida. Seda silmas pidades otsustasin koostada järelmeetme oma “kümne isiksuse” postitusele ja esitada teile WordPressis alla 11 naise, keda peaksite jälgima. Nautige!

Sarah Gooding (@PollyPlummer)

Sarah GoodingSaara oli üks esimesi inimesed Kohtusin WordPressi kogukonnas, rääkimata esimesest naisest. Me töötasime koos WPMU.org mis oli minu esimene veebipõhine kirjutamiskeel.

Sel ajal esitleti Saarat ajaveebi kaudu uhkelt kui auhinnatud kirjanikku ja seda mõjuval põhjusel. Ta on WordPressist kirjutanud kauem, kui paljud meist seda on kasutanud. Mitte ainult, et ta on partner Untame, boutique – digitaalse turunduse ettevõte, mis on spetsialiseerunud avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemidele ja suhtlusvõrkude arhitektuurile (otse laenata tema WPMU.org profiilileht.

Siobhan McKeown (@SiobhanPMcKeown)

Siobhan McKeownSaara kannul jälgis tähelepanelikult Siobhan – üks minu vana meeskonna liige WPMU.org-s. Kui ma esimest korda selle saidi jaoks kirjutama hakkasin, kartsin Siobhani kirjutatud ühe artikli edukust: miks ei tohiks te kunagi otsida tasuta WordPressi teemasid. Muuseas, postituses sisalduv sõnum on tänapäeval sama oluline kui kunagi varem.

Siobhan on sellest ajast WPMU.orgist edasi liikunud, kuid töötab endiselt WordPressiga ja osaleb muidugi WordCampsis.

Helen Hou-Sandí (@HelenHouSandi)

Helen Hou-SandiTutvuge multitaskeri määratlusega Helen Hou-Sandiga. Päeval töötab ta WordPressi rakendusspetsialistide juures 10up kasutajaliidese inseneridirektorina, kuid tema osalus WordPressis läheb veelgi sügavamaks. Ta osales hiljutises 3.6 arendustsüklis kui külalisosakond ja postitusvormingute kasutajaliidese juhtpositsioon ning aitab regulaarselt välja Trac piletid. Lisaks on ta autoriks mitu pistikprogrammi.

Pole üllatav, et Helen hoiab ka oma ajaveeb, kus ta tunnistas hiljuti oma armastust (ja vihkamist!) maailma lemmiku sisuhaldussüsteemi vastu:

Ma armastan WordPressi. Ma arendan seda oma töö jaoks ja oma projektide jaoks, kirjutan (aeg-ajalt) kasutades ja pakun seda pidevalt sisupõhiste veebisaitide tööriistaks. Ma vihkan seda ka. Kui ma arvasin, et WordPress on täiuslik just sellisel kujul, nagu see praegu on, ei töötaks ma põhitegevusega.

Väljaspool kogukonda on Helen andekas koostööpartner, esinedes paljudel New Yorgi piirkonna üritustel.

Jen Mylo (@JenMylo)

Jen MyloJen Mylo on nimekirjas üks tuntumaid naisi, osaliselt oma UX-i töö eest Automattic, kuid hiljuti selle eest, et ta asus WordPressi kogukonnas rohkem naisi ja mitmekesisust julgustama.

“Kui Matt veenis mind tööle Automatticus, oli üks asi, mis mind sisse meelitas, et ta ütles, et võiksin töötada programmide abil, mis tooksid naisi ja tüdrukuid WordPressi kogukonda, eriti programmeerimise ümber”, ütleb Mylo.

Ta algatas sarja ainult naistele mõeldud seminaridest, kuid ta ei usu alati, et positiivne diskrimineerimine on edasiminek, mida kinnitavad tema ajaveebi kommentaarid uue arsti kohta:

Negatiivne, kibe tagasilöök mitmekesisuse aktivistidelt (ja mitteaktivistidelt, kes enamasti asju lihtsalt retweteerib), kui teatati, et Peter Capaldi – 50-liikmeline Briti valge kutt – võtab rolli, oli päris imeilus. Meil pole õigust määrata kunstnike loomingulisi otsuseid omaenda sotsiaal-poliitiliste tegevuskavade alusel. Nad on kunstnikud põhjusel … neil on ideid, mida nad tahavad väljendada.

Tammie Lister (@Karmatosed)

Tammie Lister

Aja möödudes katsetavad üha enam inimesi kogukonna pistikprogrammidega, näiteks BuddyPress. Tammie Lister (veel üks WPMU.org lõpetanud) on tuntud kui BuddyPressi spetsialist. Tema mantra on „disain inimestele“, keskendudes eriti loogiliste teede pakkumisele veebisaitide kaudu. Tema keskendumine kasutajakogemusele muudab Tammie WordCampsis populaarseks esinejaks, sealhulgas Miami väljamüüdud BuddyCamp.

„Olen ​​kindel, et usun sellesse, mida te armastate, ja see näitab. Olen kirglik kogukondade, sisu ja kasutajate vastu. Olen pisut kinnisideeks inimliku pilgu toomisega veebisaitidele ja emotsionaalsete ja isiklike digitaalsete elamuste loomisele. Ma ei usu, et üks suurus sobib kõigile ”, ütleb ta.

Selle aasta alguses käivitas ta ajakirja Buddy Design Labs – ajaveebi, kus uuritakse, mida saab teha BuddyPressi kasutajaliidesega, näiteks statistika juhtpaneel ja tegevusvoo ajajoon. Peaksite selle järjehoidjate hulka lisama, kui olete isegi vähimgi huvitatud sellest, mida BuddyPressiga teha saab.

Lisa Sabin-Wilson (@LisaSabinWilson)

Lisa Sabin WilsonWisconsini elanik Lisa Sabin-Wilson on vabakutselise unistuse plakatitüdruk. Ta lahkus oma 10-aastasest karjäärist registreeritud õena, et käivitada veebidisaini ja arendustegevuse ettevõte. Kaheksa aastat hiljem võttis ta vastu ühinemislepingu WebDevStudios, kus ta on nüüd kaasomanik ja elukaaslane.

Lisateave allkirjastas Wiley Publishing, et kirjutada väljaanne WordPress mannekeenide jaoks, ja pärast seda veel viis väljaannet. Raamat oli tohutult edukas ja ajendas teda kirjutama BuddyPress mannekeenidele, WordPress kõik ühes mannekeenide jaoks ja Mannekeenide veebidisain WordPress.

Ta teab multisite ümber ja rääkis WordCamp Las Vegases eelmisel aastal sel teemal. See oli populaarne jutt, eriti esimese 30 sekundi jooksul. Miks selle teada saate, vaadake tema blogis olevat videot.

Mika Ariela Epstein (@Ipstenu)

IpstenuParem tuntud kui Ipstenu, on Mika Ariela Epstein Half-Elfi toetuspettur. Ta töötab DreamHosti WordPressi tugispetsialistina, kuid nagu paljud teisedki kogukonnaga seotud töötajad, ulatub tema töö kaugelt üle tema päevatöö. Ta on probleemide lahendaja regulaarselt WordPress.org foorumites ja on ka käepärane pistikprogrammide väljatöötamisel.

Tema eriline huvivaldkond on Multisite – teema, mille kohta ta on kirjutanud kaks e-raamatut.

Mika on WordCampsis tavaline esineja. Eriti tähelepanuväärne on tema ettekanne Portlandis, kus ta ühendas oma armastuse WordPressi toe ja oma ilmselge armastuse rollimängude üle loos “Rolling Your WordPress Support Character”. Sa saad vaata tema slaidid siit.

Suzette Franck (@suzette_franck)

Suzette Franck

Suzette töötab veebimajutusspetsialistide Media Temple’is, kus ta koolitab ja propageerib WordPressi. Joon töö- ja vaba aja vahel on udune, kuna ta osaleb hämmastavalt paljudel WordPressi kohtumistel ja WordCampsidel.

Tema ajaveeb on suurepärane koht, kus kontrollida kõike, millega ta on seotud, aga ka saada teavet selle kohta, milles WordPressi kogukond tegelikult on, koos Suzette’i esmaste kontodega üritusel, kus ta osaleb. Ja last but not least, ta on ka regulaarne külaline WPWatercooler video podcast.

Kathy Drewien (@kdrewien)

Kathy DrewienKathy Drewien on enda poolt välja kuulutatud WordPressi saitide hüljatud, koledad, orvuks jäänud, katkised ja mittetootlikud saidid. Tema tähelepanu keskmes on õpetada inimestele, kui lõbus (ja kasumlik) WordPress olla võib. Ta on mõnda aega kogukonnaga seotud olnud, sealhulgas teeninud seitse aastat Atlanta WordCampi korraldusmeeskonnas, juhendanud WordCampi uuemaid korraldajaid ja võtnud endale mitmesuguseid muid vabatahtlike rolle.

Läbi tema veebisaidil, Kathy pakub kohandatud teenuseid, mis on seotud arengu, hariduse, koolituse ja muuga. Samuti inspireerib ta WordCampsis pidevalt kasutajaid. Samuti saate teada eelseisvatest sündmustest, milles ta osaleb, lugeda varasemate sündmuste sisu ja võtta ühendust Kathy endaga.

Carrie Dils (@cdils)

Carrie DilsCarrie Dils on vabakutseline WordPressi arendaja ja konsultant, kes tegutseb kogukonnas mitmel viisil ja kasutab oma teadmisi, et innustada teisi investeerima oma ettevõtte rajamisse. Tema blogi kaudu, ta pakub väärtuslikke nõuandeid vabakutseliste, WordPressi ja mitmesuguste seotud teemade kohta. Ükskõik, kas olete algaja või kogenud arendaja, on Carrie’l tarkust jagada, mida saate ka ära kasutada.

Lisaks tema ajaveebile ja Twitteri kontole on Carrie järgimiseks ja temalt õppimiseks mitmeid viise. Saate kuulata tema iganädalast podcasti, OfficeHours.FM, ja vaadake sellega seotud e-raamat. Ta on ka loodud spetsiaalne kursus uute vabakutseliste jaoks, et aidata neil parema jalaga alustada. Soovitame tungivalt uurida Carrie veebisaiti põhjalikult, kuna pakkumisi on palju.

Kim Doyal (@kimdoyal)

Kim DoyalKim Doyal haldab sisuturundusele ja äristrateegiale keskendunud saiti. Muu hulgas on ta podcaster, treener ja WordPressi üldviisard. Ta veedab oma aega teistele, et õpetada oma äri üles ehitama ja seda laiendama nende tingimusi või nagu ta ise ütleb, ilma et teie läiget tuhmiks. Tema teadmised pärinevad paljude aastate jooksul oma ettevõtte juhtimisest, veebidisaini, juhendamise ja muust tööst.

Kui olete huvitatud Kimist kuulda, saate seda teha mitmel viisil. Sa saad vaadake tema podcasti, mis keskendub WordPressi abil uute müügivihjete genereerimise ja ettevõtte laiendamise õppimisele. Ta väidab ka aktiivne ajaveeb, mis hõlmab mitmesuguseid ettevõtlusega seotud teemasid, WordPressi, arendustegevust ja nii edasi. Lisaks pakub ta kohandatud teenuseid kõigile, kes otsivad tugevat juhendamist kõikvõimalikes veebiettevõtetes.

Christine Rondeau (@bluelimemedia)

Christine RondeauChristine Rondeau on WordPressi arendaja ja spetsialist, kes on platvormiga ühel või teisel viisil seotud olnud aastast 2004. Ta on spetsialiseerunud esiotsa arendusele ja on mitu aastat isegi WordPressi tundides õpetanud. Tema äri, Bluelime Media, on keskendunud sellele, et aidata inimestel luua vingeid veebisaite, olenemata sellest, kas nad on peamiselt sisuloojad või graafilised disainerid. Ta ühendab erinevaid oskusi pakkuvaid inimesi, et nad saaksid teha koostööd, et nende nägemused reaalsuseks muuta.

Lisaks Twitterile haldab Christine oma veebisaidil ajaveebi, mida tasub lugeda. Ta jagab väärtuslikke näpunäiteid ja ressursse ning kirjutab uusimatest arenguteemadest ja tööriistadest. Lõpuks on ta rühmas sageli vabatahtlik Kanada õppekood (endise nimega Ladies Learning Code), mis õpetab kodeerimise õppimiseks vajalikke tehnilisi oskusi ja keskendub ebasoodsas olukorras olevate rühmade abistamisele.

Sara Rosso (@rosso)

Sara RossoTurundusdirektorina Automattic, ta tunneb WordPressi seest ja väljast. Ta on töötanud erinevates tehnoloogiaettevõtetes alates 1996. aastast, sealhulgas Hewlett-Packard ja Ogilvy, ning tal on põhjalikud teadmised äri- ja digitaalturundusstrateegiate kohta. Ta avaldab sisu paljudel veebi- ja trükiväljaannetel väga erinevatel teemadel ning räägib sageli tehnoloogia, WordPressi, isikliku kaubamärgi, kirjutamise ja palju muust..

Raske on kokku võtta kõik projektid, milles Sara on WordPressi kogukonnas ja mujal osalenud. Ta on üks Tüdruk Geek õhtusöögid, näiteks tehnoloogiasektoris naisi edendav organisatsioon, mis selle kirjutamise ajal hõlmab 23 peatükki. Ta asutas isegi a Ülemaailmne Nutella päev, mille ta andis 2015. aastal üle Ferrero korporatsioonile. Kui olete huvitatud Sarast õppimisest ja tema paljudest seiklustest kuuldes, kirjutab ta regulaarselt äri, WordPressi ja muude teemade kohta tema blogis.

Ana Segota (@Ana_Segota)

Ana SegotaAna oli alati olnud kirglik disaini vastu, kuid pärast abikaasa pisut julgustust õpetas ta endale HTML / CSS-i ja temast sai arendaja. 2012. aastal leidis ta WordPressi ja hakkas. Nüüd kureerib ta enda veebisaidil kaunite WordPressi teemade kollektsiooni Anariel kujundus, ja kui ta ei tee teemadest ega WordCampsist piiksumist, jagab ta teiselt käepidemelt nami pilte taimepõhistest retseptidest @easyvegkitchen.

Lisa töö (@Lisa_Work)

Lisa tööLisa on andekas WordPressi ekspert, kes mitte ainult ei tööta WordPressiga, vaid õpetab seda ka! Lisa juhib Ole helge stuudio kus ta on pühendunud sellele, et kõigil (sõltumata nende oskuste tasemest) oleks võimalik WordPressiga oma hämmastav veebisait üles ehitada. Ta loob oma kursuste ja töötubade kaudu otseühenduse WordPressi kasutajatega, kuid annab kogukonnale ka allalaaditavate komplektide ja tasuta ressursijuhendite abil, mis aitavad DIYers-il alustada.

Samuti soovitame tungivalt Lisa ajaveeb kus ta jagab näpunäiteid brändingu, veebidisaini, turunduse ja muu kohta, mis aitavad teil oma äri käivitada.

Claire Botherton (@abrightclearweb)

Claire BothertonClaire on vabakutseline veebiarendaja, kes alustas WordPressiga koostööd 2012. aastal. Praegu pakub ta veebisaidi kujundamist, näpunäiteid, hooldust ja üks-ühele koolitusi. Kuid lisaks tööle WP-ga on ta ka veebi juurdepääsetavuse propageerija.

Tegelikult on Claire spetsialiseerunud reageerimisele ja # a11y sõbralik veebidisain. Lisateavet juurdepääsetavuse, veebidisaini ja muude WordPressi uudiste kontrollimiste kohta saate Claire’i ajaveebi kohta Eredalt selge veeb.

Megan Jones (@jonesblogs)

Megan JonesMegan on Brightonis elav isehakanud kohvisõber, kes teab ka WordPressi kohta üsna palju. Ta kasutas neid teadmisi, et saada andekaks autoriks, kes just nii juhtub, et kirjutab nii WPExplorerile (vaadake tema töid meie ajaveebis) kui ka paljudele teistele mainekatele ajaveebidele, nagu PremiumWP, Elegant Themes, WPLift ja palju muud. Ta säutleb sageli kõigist asjadest, millega WordPress on seotud

Brenda Barron (@digitalinkwell)

Brenda BarronBrenda on pannud endale nime kirjutada Envato, Torque, WPMU ja muidugi WPExplorer jaoks (vaadake tema viimaseid postitusi meie ajaveebis). Ta säutsub regulaarselt ärinõuandeid (paljude WordPressiga seotud) ja jagab oma digitaalset Inkwell Digesti, mis on uudis või huvitavaid maailma uudiseid / sündmusi. Lisateabe saamiseks pöörduge kindlasti aadressi Brenda ajaveeb kus ta jagab vabakutselisi juhendeid, sotsiaalmeedia näpunäiteid, infograafikat, üldisi ärinõuandeid ja palju muud.

Andrea Badgley (@andreabadgley)

Andrea BadgleyEsmalt sattus Andrea WordPressi oma päevast elu ja mõtteid blogi pidades (mida saate endiselt kontrollida) tema blogi). Nüüd on ta Automatticus õnneinsener, mis tähendab, et ta veedab palju oma aega teiste WordPressi kasutamisel.

Andrea on esitanud kirjutamisoskuse kohta erinevates WordCampides viimati, viimati WordCamp Europeis 2016. aastal, kuidas avaldada 10 minutit päevas (video saate tema esitlusest vaadata saidil WordPressTV). Kuid ta on ka Twitteris väga aktiivne, jagades isiklikke, häid lugemisvõimalusi ja muidugi natuke WordPressi uudiseid.

Josepha Haden (@JosephaHaden)

Josepha HadenJosepha on Automatticu kogukonnaülem, mis tähendab, et ta töötab WordPressiga ja kohtub kogu maailmas.

Esmakordselt leidis ta WordPressi tagasi 2010. aastal oma ema kaudu, kellel oli suundumuse mõttes lisapilet kohalikule WordCampile. Josepha jaoks oli see esimesel kokkusaamisel armastus ja nüüd on tema kirg platvormi järele voolanud tema töösse, kogukonna teavitustegevusse ja muidugi ka sotsiaalmeedias.

Leslie Bernal (@agirlandhermac)

Leslie BernalLeslie armastab kutsikaid, liigseid telesaadete vaatamist, peekoni ja WordPressi (duh!). Tal on BFA graafilises disainis, UX-i tähelepanu ja ulatuslikud teadmised Divi-teemast. Tegelikult arendab ta Divi lapse teemasid üle Tüdruk ja tema Mac . Võimalik, et kui teil on Divi kohta küsimus või kui WordPress Leslie saab vastuse. Lisaks igapäevasele tööle WordPressiga veedab ta aega ka kaasamiseks, külastades WordCampsi ja jagades Twitteris häid näpunäiteid ja tööriistu.

Kas soovite rohkem Leslie’i näha? Häälestage teisipäeviti Divi vestlus kus Leslie ja grupp teisi plusse räägivad WordPressi teemadel.

Kes veel?

Naised on tehnoloogia alal kõikjal. Kuna WordPressi nišil on nii palju võimalusi, siis võib nende ja nende ainulaadsete häälte leidmine olla keeruline. Õnneks jätkavad nad oma maagia kasutamist niikuinii, muutes nende igapäevase tähelepanuta jätmise keerukamaks.

Selles postituses tutvustasime teile 21 hämmastavat naist, kes töötavad WordPressis. Rääkisime sellest, mida nad platvormi ja kogukonna heaks teevad, ja andsime teile teada, kuidas saate neid võrgus jälgida. Neil kõigil on hindamatuid teadmisi, kogemusi ja teadmisi, mida jagada, ning soovitame teil neid jälgida Twitteris ja vaadata nende veebisaite, ajaveebid ja netisaateid.

Kas WordPressis on mõni naishääl, mida peaksite sellesse loendisse lisama? Rääkige meile kõigist tema tööst allpool olevas kommentaaride jaotises!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map