10 suurimat WordPressi müüti, mille peate matma

10 suurimat WordPressi müüti, mille peate matma

Täna toome vasara alla nagu Thor 10 kõige levinumat müüti meie lemmik CMS-i, hea ol ‘WordPressi kohta. Olles seda heatahtlikku tarkvara kohe kogenud, võin kinnitada, et WordPressi abil saate saavutada üsna võimatu. Kas teil on kahtlusi? Vaadake lihtsalt neid 20 suurt kaubamärki, mis painutavad WordPressi oma pakkumisi tegema.


Seetõttu sunnib mind põrgu ja tagasi, kui leian, et inimesed viskavad ümber vääriti tõlgendatud “lõbusaid fakte”. A.k.a valetavad mu armastatud WordPress. Kuule, Ma astun natuke tagasi. ma mõtlesin meie armastatud WordPress.

Täna hävitame kümme suurimat WordPressi müüti, millest mõned võisid takistada teid sukeldumast ja kogemast platvormi nagu keegi teine, lihtsalt nii, et näete WordPressi selle täiuses ja hiilguses. Olgu siis kõik, pangem see laps juba viiendasse käiku.

WordPress on (lihtsalt) ajaveebiplatvorm

WordPress on midagi enamat kui ajaveebiplatvorm

Ma ei lükka ümber fakti, et WordPress sündis ajaveebiplatvormiks. Kuid see on aastatega välja arenenud ja kasvanud ülivõimsaks sisuhaldussüsteemiks (CMS) ning annab nüüd kätte 25% Interneti.

Kindlasti ei saa kõik need veebisaidid olla isiklikud päevikud / ajaveebid. Kindlasti peavad meil seal olema erinevad WordPressil põhinevad veebisaidid, eriti kõigi magusate funktsioonidega, mille jaoks CMS on populaarne.

Kohandatud postitustüüpide, lehtede, vidinate, lisandmoodulite ja pistikprogrammide abil saate laiendada oma WordPressi installimist mõne suurima Interneti-tabloo, näiteks ViralNova, Time, CNN, TechCrunch, Harvard Law School, Mozilla Firefox, eBay, SONY, toiteks. ja teiste seas ka Microsoft. Kas need poisid peavad ainult isiklikke ajaveebisid? Vean kihla, et mitte; mõnel neist nimedest on oma populaarseimad veebisaidid, mis tõmbavad palju liiklust sisse, mis meid siis järgmise müüdi juurde juhatab.

WordPress pole skaleeritav

WordPress on skaleeritav platvorm

Me ei tea, kas selle põhjuseks on asjaolu, et WordPress on tasuta või lihtsalt kogukonnaprojekt, mis tuli bluusist välja, kuid sageli näete kommentaare, mis seavad platvormi mastaapsuse kahtluse alla. Kuidas minu sait toimib, kui liiklus kasvab? Millised omadused kannatavad liikluskõrgenduse korral? Kas WordPress jookseb kokku, kui te populaarseks muutute?

Võib-olla on see idee, et WordPress oli kunagi ajaveebiplatvorm arenenud CMS-i, kuid sagedamini leiate kliendi, kes on mures, et WordPress mureneb suurenenud koormuse korral. Pole tõsi. Alates väikesemahulistest blogijatest kuni suured rahvusvahelised korporatsioonid, kõik poseerivad WordPressi piruka jaoks.

Kui teie sait langeb liikluse suurenemise tõttu, on see kõik teie veebimajutajaga seotud, mitte WordPress. Kui teil on piisavalt serveriressursse, näiteks korstnad, mida WPEngine pakub, toetab WordPress teie saiti sõltumata teie genereeritud liikluse suurusest või mahust.

WordPress on ebaturvaline

WordPressi turvalisus

Kuid jällegi, milline tarkvara on 100% lollikindel? Häkkerid püüavad ära kasutada mis tahes tarkvara, mitte ainult WordPressi, ka kõige väiksemaid haavatavusi. Nüüd on WordPress üsna populaarne platvorm ja sellisena meelitab see rünnakut pärast rünnakut ainult tänu suurele mahule, mitte seetõttu, et sellel on kalduvus turvarikkumistele.

Kui see pole põhi- ja turbevärskenduste jaoks, mida platvorm regulaarselt saab, oleks Internet praegu minut. Inimesed kaotaksid oma saidid vasakule, paremale ja keskele ülepäeviti. Kaod oleksid suured, veeb puruneks ja WordPress läheks dodo teed.

Kuid on möödunud rohkem kui kümme aastat sellest, kui WordPress veebidele jõudis, ja see muutub iga koidiku suuremaks, paremaks ja turvalisemaks. Tohutu WordPressi kogukonna kaastööd tugevdavad meie armastatud CMS-i üks värskendus korraga.

Iga värskendus pakub paremaid funktsioone ja karmimaid turvameetmeid, näiteks täiustatud paroolide turvafunktsioon, mis võeti kasutusele WordPress 4.3-s “Billie”. Lisaks saate oma WordPressi saidi turvalisust tugevdada selliste pluginate abil nagu iThemes Security teiste hulgas.

Kui kõik on öeldud ja tehtud, algab teie WordPressi saidi (ja veelgi enam teie väärtusliku sisu) turvalisus sinust endast. Peate oma WordPressi installimist, teemasid ja pistikprogramme kogu aeg värskendama. Pealegi on häkkerite rünnaku korral harjumus luua regulaarseid ja täielikke saidi varukoopiaid.

Saladus, mis hoiab WordPressi kogu aja jooksul turvalisena, et rakendada põhiturbemeetmeid ja seejärel hoida platvormi värskenduste väljalaske korral paigas. Muidugi, turvaaugud avastatakse nüüd ja siis, kuid WordPressi avatud lähtekoodiga olemus tähendab, et ka augud suletakse kiiresti. – Mike Wallagher, HostingFacts.com

WordPress on TASUTA (seega kaubanduslikuks kasutamiseks sobimatu)

WordPress on tasuta, kuid võimas

Poiste jaoks, kes armastavad tasuta asju, ja see tähendab igaüht meist, on WordPress tasuta tooteks olemine tõepoolest suurepärane uudis. Kuid mis tähendab tasuta täpselt, tähendab WordPress?

Alustuseks on WordPress vabaduse osas (lugemisõigused) tasuta. See tähendab, et saate WordPressi võtta, seda lahti rebida, seda muuta, kopeerida ja / või luua oma unikaalse versiooni ilma ühegi asutuse loata.

See on avatud lähtekoodiga; kaastöötajate kogukonna loodud tarkvara, mis tähendab, et see ei kuulu ühelegi konkreetsele ettevõttele ega inimesele. Teiseks ei maksa te kasutada WordPressi, CMS-i – peate lihtsalt skripti alla laadima WordPress.org-ist, installima selle kuhu iganes ja teil on hea minna.

Teenus nagu WordPress.com võimaldab teil WordPressi nende platvormil tasuta kasutada. Nad annavad teile tasuta alamdomeeni, nt. oma nimi.wordpress.com ja tasuta hostimine. Muud sarnased teenused, mida nimetatakse hallatavateks WordPress-hostideks, võimaldavad teil põhimõtteliselt tasu eest kasutada WordPressi nende platvormidel (erinevalt tavalisest veebimajutusest, kus teil on valida mitmesuguste hõlpsasti installitavate valikute vahel).

Erinevus? WordPress.com-is pakutav WordPressi tasuta maitseomadused on funktsioonide ja paindlikkuse osas rangelt piiratud. Samuti maksate karmi lisatasu, kui soovite endale lubada isikupärastatud hostimist koos oma domeeninimega. Maksumus võib kiiresti koguneda kuni 3000 dollarini kuus.

Hallatud WordPress-hostid võimaldavad teisest küljest WordPressi kasutada täies hiilguses vaid murdosa kuludest. Lisaks võimaldavad traditsioonilised veebihostid nagu Dreamhost ja Bluehost nautida WordPressi täies hiilguses, isegi kui teil on vähem energiat kui siis, kui peaksite minema hallatava WordPress-hostiga.

Jätkates loobub enamik äriettevõtteid tasuta, avatud lähtekoodiga ja riiulilt eemaldatud lahenduse kasuks vastavalt konkreetsetele vajadustele kohandatud CMS-i kasuks..

Võib-olla on see bürokraatia, suured eelarved või keegi, kes üritab nurki kärpida, kuid keegi peab neile kuttidele (ja nende hallidele ülikondadele) ütlema, et neil on ilmselgelt puudu võimalus säästa suurt raha ja saada platvorm, mis on äärmiselt mitmekülgne või “nagu vormitu kui vesi ”nagu mu endine kirjeldas ennast. TMI? Saage sellest üle, WordPress on tasuta ja just ärilistel veebisaitidel.

WordPress ei tule tugiteenustega

WordPressi tugi

Nüüd, kui just ütlesite, et WordPress on kogukonna hinnatud panuse kaudu võimalik tasuta platvorm, kuhu pöördun, kui peaksin tekkima probleeme? Hea küsimus.

Tüüpiline tarkvaraettevõte töötab järgmiselt. Teil on vajadus. Otsite mainekat ettevõtet, kes omakorda pakub teile tarkvara, mille eest maksate. Kui teil on probleeme nende tarkvara kasutamisel, võtke ühendust nende tugitiimiga ja olete kõik korras.

Kui rääkida WordPressist, siis ükski ettevõte ega inimene platvormi ei oma, keegi ei maksa seda kasutada ja kui olete ummikus … noh … olete ummikus. Vale.

WordPressil on suur arendajate, disainerite, tõlkijate, ajaveebide, tugiteenuste esindajate jms kogukond, kes on teinud palju tööd WordPressi koodeks; tipptasemel dokumentatsioon, mida te pole kunagi varem näinud. See pole veel kõik, WordPress kiidab väga aktiivset tegevust tugifoorum külastavad kogukonna liikmed.

Nende ressursside ja rohkearvuliste sõltumatute teenindusettevõtete, WordPressi hooldusteenuse pakkujate ning paljude valmis ja saadaolevate vabakutseliste abil saate šokeerida, kui kiiresti on teie hädadele vastuseid saada.

WordPress on poodide jaoks ebapiisav

WordPress e-kaubanduse jaoks

Kas ma pean pidevalt jätma „CMS” kõikjale, et juhtida teie tähelepanu WordPressi mitmekülgsusele? WordPressi algusaegadel oli raske ette kujutada, et saaksite WordPressi kasutada poodide poodide ehitamiseks.

Enam mitte; WordPressi kogukond on näinud lugematute raamistike ja WordPressi e-poe pistikprogrammide sissevoolu, mis muudavad e-poe ehitamise sama lihtsaks kui piruka. Tänapäeval saate luua täielikult funktsionaalse WordPressil põhineva e-poe saidi, kasutades muu hulgas pistikprogramme, näiteks Woocommerce, WP pood ja Easy Digital Downloads.

Lõbus osa on WordPress, mida on lihtne seadistada ja kasutada veebipoodina. Tegelikult ei suuda enamik spetsiaalselt e-kaubanduse jaoks loodud CMS-e praegusel kujul WordPressiga konkureerida. WordPress poodide saidi koostaja? Kes oleks osanud arvata?

WordPressi saidid on aeglased

WordPressi saidi kiirus

Möödas on päevad, mil veebisaidid olid vaid HTML-lehtede, graafika ja CSS-i rida. Uute tehnoloogiate sünniga on veebisaitide suurus ja funktsionaalsus kasvanud. Idee veebisaitide loomise tarkvara installimiseks võib sundida teid uskuma, et WordPress võib teie serverit aeglustada. Vale.

WordPress kasutab parimaid veebistandardeid ja semantilist XHTML-i, tagades selle seadistamise ja kasutamise ülikiiret. Parimad kodeerimispraktikad tagavad ka selle, et WordPress on SEO-sõbralik juba algusest peale.

Aeglane saidikiirus on tavaliselt seotud odavate hostimisteenuste pakkujatega ja / või halvasti kodeeritud pistikprogrammidega. Odavad hostiteenuse pakkujad võõrustavad tavaliselt teie saiti ja miljonit ning veel ühte saiti samas serveris, mis kutsub muu hulgas esile ka halva jõudluse.

Halvasti kodeeritud pistikprogrammid lisavad rämpskoodi sellistesse olulistesse failidesse nagu header.php, aeglustades kiirust, kuna mittevajalikud objektid laadivad enne teie sisu. Lollakad pistikprogrammid seavad ohtu ka teie WordPressi saidi turvalisuse.

Valige lihtsalt parim WordPressi hostimine ja mainekad pistikprogrammid ning teil on hea pidu rokkida.

WordPressi pistikprogrammid on ebaühtlased

WordPressi pistikprogrammid

Ja nii olete ka siis, kui installite varjulisi pistikprogramme ükskõik kuhu ja nutte siis, kui pask ventilaatorit tabab. Olenemata sellest, kui palju usku inimkonda usute, ei saa te lihtsalt eeldada, et kõik pistikprogrammid – tasuta või esmaklassilised – on veatud. See oleks iseenda jaoks karuteene, nüüd poleks see enam nii?

Just seepärast peaksite hoiduma pistikprogrammidest eemal hankijatelt, keda te ei saa usaldada. Vigade, vananenud ja ebatõhusa koodiga pistikprogrammide, turvaprobleemide ja halva toe vältimiseks peate alati alla laadima palju tooteid, suurepäraseid hinnanguid ja ülevaateid ning suurepärast tuge.

Kõrvalmärkusena laiendavad pistikprogrammid teie WordPressi saidi funktsioone mõeldamatuil viisil, võimaldades teil kasutada nii palju potentsiaali, mida oleks ilma nimetatud pistikprogrammideta väga raske või kallis saavutada..

Ärge lihtsalt lisage pistikprogramme pimesi, sest just nii saate halva jõudluse ja kõrgendatud turvariskide pärast vaeva näha. Kas teete hoolsust, mu sõber. Nõuetekohane hoolsus.

WordPress-saitide haldamine on keeruline

WordPress-saitide haldamine

Peaaegu kõigi saitide, mitte ainult WordPressi saitide haldamine võib algajale tunduda hirmutav. WordPressi saitide installimine on üks asi, nende saitide haldamine on midagi muud.

Peate hoidma vahelehti paljudel teemadel, sealhulgas kommentaaride kinnitamine, turvalisuse jälgimine, liikluse jälgimine ja teemade, pistikprogrammide ning WordPressi tuuma värskendamine. Kui teil on paar WordPressi saiti kõikjal, saab see kiiresti üsna räpaseks.

Kuid see juhtuks ainult siis, kui te ei plaani seda ette, mis annab teile näiteks teada, et on olemas vahva pistikprogramm nimega ManageWP, mis aitab teil kõigil oma WordPressi installimisel silma peal hoida ühest keskmisest armatuurlaualt..

Kui ManageWP on paigas, vähendatakse saidi hooldamise kohustused mõne nupu klõpsamiseni ja teie töö on tehtud. Kas soovite lisateavet WordPressi saitide haldamise kohta? Meil on teie selg kaetud.

WordPress ei reageeri (või isegi on tõend tuleviku kohta)

WordPressi reageerimisvõime

Kas olete mures, et teie WordPressi install ei mängi täpsema veebifunktsionaalsusega hästi? Tuleviku tehnoloogiad? Noh, arvake ära, te ei pea natuke muretsema, kui WordPress on tulevikukindel, sest… noh… see on! Regulaarsete värskenduste ja parimate veebistandardite abil on WordPress alati tulevikuks ette valmistatud.

Kuidas oleks reageerimisega? Kuidas sobib teie WordPressi sait erineva laiusega ekraanidele? Noh, kui teie WordPressi teema reageerib, reageerib teie sait automaatselt. Nii lihtne on reageerivaid WordPressi teemasid leida WordPress.org-ist ja teemapoodidest / turuplatsidest, nagu näiteks Themeforest, Elegantne kujundus, aThemes ja Minu teemapood, kui mainida vaid mõnda. Teie aja kokkuhoidmiseks kaaluge meie enda vastavat mitmeotstarbelist teemat.

Kui teie WordPressi teema ei reageeri ainult teile teadaolevatel põhjustel, võite alati kasutada WordPressi mobiilside pluginaid või luua saidi mobiilisõbraliku versiooni.

WordPress võtab tehnoloogia kasutusele pärast tehnoloogia vastuvõtmist, mis tähendab, et teil on võimas CMS, mis juhib teie saiti järgnevateks päevadeks, kuudeks ja aastateks. Võite lõbutseda näiteks jQuery, backbone.js, Flash, CSS3, mitmesuguste API-de ja muude tehnoloogiate abil, võimaldades teil oma WordPressi saiti muuta vastavalt soovile.

Mähkimine üles

Lihtsamalt öeldes on WordPress täpselt see CMS, mida olete otsinud. Kuid kui vajate rohkem veenmist, andke meile teada kõigist müütidest, millega olete kokku puutunud. Meil on hea meel neid taas maha võtta! Mida sa WordPressis kõige rohkem armastad? Päris võimsad küsimused, et mõtiskleda järgmise korrani. Seni aga palun jagage oma mõtteid allpool olevas kommentaaride jaotises. Adios!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map