Ar man reikia „SiteGround“ SG svetainės skaitytuvo (apžvalga 2020 m.): Ar verta? Kiek tai kainuoja?

„SiteGround SG“ svetainės skaitytuvo el. Pašto pranešimų apžvalga (2020 m.)

„SiteGround“ yra labai saugi valdoma žiniatinklio prieglobos įmonė, kuri nėra nuolat vertinama ir daugelio žmonių rekomenduojama kaip geriausia žiniatinklio priegloba..


Tačiau yra tam tikrų dalykų, kuriuos turite žinoti prieš prisijungę prie bet kurio „SiteGround“ žiniatinklio prieglobos plano ir paketo. Turite paklausti savęs – Ar tikrai jums reikia „SiteGround“ SG svetainės skaitytuvo? Ar net verta? (Turiu galvoje, kad verta) ar kitaip jūs tiesiog be reikalo išleisite savo pinigus tam, ko iš tikrųjų nereikėjo!

Greitos pastabos apie „SiteGround“ saugos savybes

Dabar pakalbėkime šiek tiek apie svetainių saugumą, kurią savo svetainių prieglobos paskyroms klientams siūlo „SiteGround“. Skirtingai nuo daugybės žemos kokybės neužtikrintų žiniatinklio prieglobos kompanijų, „SiteGround“ turi aukščiausią serverio kokybę, kuri yra labai saugi, nes kompanija nuolat išleidžia programinės įrangos naujinius, taip pat sunkiai dirba kurdama saugos pataisas naujai aptiktai kenkėjiškajai programai ar pažeidžiamumui..

Jūsų svetainė, kurioje yra „SiteGround“, jau yra labai saugi, todėl jums tikrai nereikia naujovės dėl saugos (kaip „SG SiteScanner“ forma).

Taigi, kas yra „SiteGround“ SG svetainių skaitytuvo kenkėjiškų programų stebėjimo tarnyba?

„SG Site Scanner“ nurodo „SiteGround“ kenkėjiškų programų aptikimo ir stebėjimo paslaugą arba išankstinio perspėjimo sistemą, kurią maitina jų saugumo partneris Sucuri. (vienas didžiausių kenkėjiškų programų stebėjimo ir juodojo sąrašo nuskaitymo paslaugų teikėjas). „SG Site Scanner“ kasdien nuskaito visas nuorodas, kurias galite pasiekti pagrindiniame jūsų svetainės puslapyje (kartą suaktyvinus).

„SiteGround SG“ svetainės skaitytuvo įsilaužimo stebėjimo tarnybos ataskaitos apžvalga

Be to, ji patikrins jūsų svetainę populiariose autoritetingose ​​svetainėse, pagrįstose sauga, ir patikrins, ar jūsų domenas neįtrauktas į juodąjį sąrašą. Jei „SG Site Scanner“ aptinka tokią problemą, jis nedelsdamas jums atsiųs pranešimą el. Paštu. Taigi tai padeda beveik nedelsiant imtis veiksmų ir greitai išspręsti problemą, kad būtų apsaugota jūsų verslo reputacija, klientai ir pajamos.

Ką verta naudoti „SG Site Scanner“?

1. Veiksminga kenkėjiškų programų nuskaitymo ir ataskaitų teikimo sistema
2. Geras kenkėjiškų programų stebėjimo partneris, pavyzdžiui, Sucuri
3. Paprastesnė ir draugiškesnė grėsmių skenavimo sąsaja
4. Skubūs el. Pašto pranešimai ir atnaujinimai
5. Lengvai valdomos savaitinės ataskaitos

Kas blogai apie „SG Site Scanner“?

Kaip ir kiti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai, „SiteGround“ bendradarbiauja su kitomis trečiųjų šalių paslaugomis, kad galėtų perparduoti savo planus ir kartu padėti savo klientams apsaugoti savo svetaines. Mano nuomone, „SG Site Scanner“ turėtų būti nemokamas, o jūs neturėtumėte už tai mokėti! Bet tada tai yra mokama paslauga, kai kalbama apie „SiteGround“ ar bet kurį kitą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo tokią saugos ir svetainės stebėjimo paslaugą kaip papildomą mokamą priedą..

Taigi, ar turėčiau įsigyti SG svetainės skaitytuvą? Ar net būtina jį nusipirkti?

TRUMPAS ATSAKYMAS: NE, NE REIKIA!

Vietoj to ieškokite nemokamo „Wordfence“ saugos papildinio, kuris gali nuskaityti jūsų serverius visą parą ir visą parą, taip pat gali išvalyti visas galimas svetainių grėsmes, užuot užsisakęs brangią „SiteGround Scanner“ kenkėjiškų programų stebėjimo paslaugą „SiteGround“. „SiteGround“ SG svetainės skaitytuvas siūlo panašias kenkėjiškų programų stebėjimo paslaugas, tokias kaip „Bluehost“ „SiteLock Security“ arba „iPage’s Security Suite“, kurios daugiau ar mažiau veikia taip pat. Pradedantiesiems šios papildomos paslaugos yra naudingos ir jos perkamos prisiregistruojant. Kadangi dauguma kitų protingai jų visiškai nepaiso ir pasirenka nemokamas „WordPress“ papildinys, kaip „Wordfence“.

Kiek kainuoja „SiteGround“ SG svetainės skaitytuvas? [Kainos informacija]

„SiteGround“ SG svetainės skaitytuvo kainų informacija
Pradinė kaina19,80 USD per metus (1,65 USD per mėnesį)
Atnaujinimo kaina19,80 USD per metus (1,65 USD per mėnesį)
(Tos pačios atnaujinimo išlaidos)

„SiteGround“ SG svetainės skaitytuvo išlaidos 19,80 USD per metus arba 1,65 USD per mėnesį su ta pačia atnaujinimo kaina taip pat. Ši neprivaloma papildoma saugos stebėjimo priedų paslauga, kurią teikia „SiteGround“ (maitina Sucuri) bet kada gali būti pridėtas arba pašalintas iš „SiteGround“ interneto prieglobos paketo.

Taigi, jūs galite mokėti kasmet už „SiteGround“ SG svetainės skaitytuvo paslaugą tiesiogiai iš anksto jų registracijos metu.

„SiteGround“ SG svetainės skaitytuvo priedas per vartotojo sritį

Arba galite bet kada vėliau užsisakyti šią grėsmių nuskaitymo ir kenkėjiškų programų stebėjimo priemonę iš „SiteGround“ (visiškai priklauso nuo jūsų).

„Wordfence“ vs „SG Site Scanner“ (Powered by Sucuri): apžvalga ir palyginimas (2020 m.)

„SiteGround SG“ svetainių skaitytuvas vs „Wordfence“ (apžvalga ir palyginimas 2020 m.)

„Wordfence“ yra aukščiausios klasės saugumo paslaugų teikėjas (tiek su nemokamais, tiek pagal mokamus planus) skirtas „WordPress“ vartotojams ir yra specialiai maitinamas jų grėsmės gynybos kanalo, kuris yra nuolat atnaujinamas. Pagrindinė „Wordfence“ „WordPress“ papildinio versija yra nemokama, savo vartotojams siūlanti platų saugos funkcijų spektrą (kai įjungta). Naudodamiesi svetainės nuskaitymo įrankiu, pavyzdžiui, „Wordfence“, galite išlaisvinti įvairius saugos mechanizmus, kurie visiškai apsaugotų jūsų svetainę nuo įsilaužėlių ir bet kokių kenksmingų kodų..

Taip pat „Wordfence“ ugniasienė yra pakankamai galinga, kad apsaugotų jūsų svetainę ir užkirstų kelią bet kokiai išpuolių formai. Jis naudojasi naujausiomis ugniasienės taisyklėmis, apsaugo nuo kenkėjiškų IP ir siūlo patikimą ir pakankamą jūsų „WordPress“ svetainės apsaugą. Be to, „Wordfence“ prisiima esminę su saugumu susijusią atsakomybę už išsamų kruopštumą, prieš leisdama srautą į jūsų tinklaraštį ar svetainę.

PASTABA: Skirtingai nei „Wordfence“, „SiteGround“ „SG Site Scanner“ nėra jokia programa, kuri užtikrintų visišką jūsų svetainės apsaugą nuo bet kokių išpuolių. Tai tiesiog neprivaloma mokamo įsilaužimo stebėsena / kenkėjiškų kodų tikrinimo saugos priedo funkcija iš „SiteGround“.

Išvada: ar reikalingas SG svetainės skaitytuvas? Ar jums reikia šio mokamo saugos priedo iš svetainės „SiteGround“?

Pirkdami „SiteGround“ žiniatinklio prieglobos planą, jie suteiks jums galimybę už papildomą mokestį pridėti „SG Site Scanner“ (tai yra pasirenkama priedų funkcija). Jei jūsų paklaustumėte manęs ar bet kurio kito „WordPress“ techie, dažniausiai pasitaikantis atsakymas – Ne, jums nereikia PAVADINTI savo interneto prieglobos paslaugų! Yra daugybė kitų nemokamų saugos programų, kurios jūsų svetainėje tikrins kenkėjiškas programas („Wordfence“ yra nemokama alternatyva, kurią aš taip pat naudoju).

Taigi galite apsilankyti svetainėje „SiteGround.com“, pasirinkti svetainės prieglobos planą ir tada pasirinkti jų Domenų privatumo apsauga bruožas (vėl neprivaloma), ir galiausiai panaikinkite žymėjimą SG svetainės skaitytuvas tarnyba.


Spustelėkite čia, kad sužinotumėte, ar jums reikia „SiteGround“ domeno privatumo apsaugos (saugokite domeno ID), ar ne?

Ar rekomenduojate „SiteGround Hostingas“?? Taip, žinoma! Dėl jų pažangių serverio lygio saugos rinkinių, aukščiausios kokybės klientų palaikymo ir geriausios klasės įmonės lygio aparatinės ir programinės įrangos, be abejo, „SiteGround“ yra saugiausia aplinka, kur laikyti jūsų tinklaraštį ar svetainę. Tikiuosi, kad mūsų apžvalga Ar jums reikia „SiteGround“ SG svetainės skaitytuvo? Ar verta mokėti? buvo jums naudinga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map