Kaip pradėti internetinę parduotuvę

Kaip pradėti internetinę parduotuvęNorite pradėti internetinę parduotuvę? Ar bent jau svarstote galimybę? Esate tinkamoje vietoje.


Šiame nuosekliame vadove parodome, kaip pradėti internetinę parduotuvę nuo nulio. Šio vadovo pabaigoje turėtumėte turėti visiškai veikiančią el. Prekybos svetainę su produktais ir pirkinių krepšeliu.

Šiuolaikinių įrankių ir sprendimų dėka kiekvienas gali pradėti savo el. Prekybos veiklą nežinodamas dizaino ar kodavimo.

1. Nuspręskite, ką norite parduoti ��

Pirmasis būtinas žingsnis yra pasirinkti savo nišą. Kaip dažnai apibrėžiama, niša yra specifinė platesnės rinkos dalis.

Atsiprašome, jei tai skamba per daug žodyną. Padalinkime tai į paprastesnius terminus. Iš esmės, rinkdamiesi savo nišą, turite nuspręsti:

 • Ką nori parduoti?
 • Kam ketini parduoti?
 • Kodėl jie pirktų??

Šie trys klausimai gali atrodyti gana akivaizdūs, tačiau iš tikrųjų jie toli gražu nėra.

Apibrėžę savo idealų klientų ratą ir išsiaiškinę, kodėl jie pirktų iš jūsų, vėliau jūsų darbas bus daug lengvesnis. Pagrindinė klaida, kurią žmonės daro, yra per plati tikimybė, kad kuo didesnė yra potenciali rinka, tuo didesnė tikimybė sulaukti gerų pardavimų. Tai nėra teisinga.

Jei jūsų tikslinė klientų bazė yra tiesiog „žmonės, kurie kvėpuoja“, tada jums bus sunku išdėstyti savo produktą rinkoje, jį reklamuoti ir paaiškinti, kas jame toks vertingas..

Apskritai, sutelkti dėmesį į vieną nišą yra geriau, nei pereiti per visas puses.

Geriausia pradėti nuo srities, kuria jau domitės asmeniškai, turite ekspertų žinių ar esate aistringa. Tikrai sunku veikti srityje, apie kurią nieko nežinai.

Taigi, pradėkite nuo savo pomėgių, eikite iš ten. Apibrėžkite, kas yra jūsų idealus klientas ir kas verčia juos norėti pirkti produktus, kuriuos norite pasiūlyti.

Geras išeities taškas yra pažvelgti į tai, ką veikia jūsų konkurencija nišoje. Pažiūrėkite, kaip jie pozicionuoja savo produktus, kas yra jų klientai. Pasimokykite iš to ir pasinaudokite kitų žmonių patirtimi.

2. Pasirinkite tarp prekių pristatymo ir savo produktų pardavimo ��

Pradėkime nuo pradžių paaiškindami du populiarius el. Prekybos scenarijus:

1 scenarijus yra tradicinis internetinės parduotuvės valdymo būdas. Šiame modelyje:

 • (1) jūs gaunate produktus iš tiekėjo arba patys juos susikuriate → (2) tuos produktus klientams siūlote per savo svetainę → (3) klientas perka produktą → (4) jūs jiems siunčiate gaminį

Štai pavyzdinis laivo pristatymo modelis:

 • (1) pirmiausia pradedate išvardyti gaminius savo svetainėje → (2) klientas perka produktą → (3) tiekėjas siunčia produktą tiesiai klientui

Pagrindinis „drophipping“ modelio pranašumas yra tas, kad jums nereikia patiems laikyti atsargų. Tai reiškia, kad gaminant ar laikant produktus nereikia mokėti. Tiesą sakant, viskas, ką parduodate, yra grynas pelnas, nes sumokėti tiekėjui turite tik gavę užsakymą iš savo kliento.

Tradiciniame modelyje jūs turite iš anksto surinkti pinigus, kad gautumėte produktus iš tiekėjo arba sukurtumėte juos. Tai turite padaryti, kad galėtumėte kada nors pradėti juos pardavinėti.

Kita vertus, pristatymas internetu nebus jums, jei norimi parduoti produktai yra jūsų pačių gaminami produktai arba juos reikia pritaikyti / suasmeninti prieš parduodant..

Apskritai, jei galite, rinkitės laivo pristatymą – ypač jei tai yra jūsų pirmasis bandymas pradėti internetinę parduotuvę. Siuntimas į parduotuvę yra puikus būdas išbandyti vandenis ir patvirtinti, kad produktai, kuriuos norite parduoti, iš tikrųjų yra kažkas, ką klientai norės nusipirkti. Vėliau galėsite plėstis ir pradėti siūlyti savo gaminius.

3. Pasirinkite tikslius parduodamus produktus ��️

Vienas iš nuostabių laiškų pristatymo dalykų yra tas, kad beveik kiekvienoje nišoje yra daugybė įvairių produktų.

Tai puiki žinia įmonėms, kurios tik pradeda veiklą ir nenori investuoti į savo produktų kūrimą. Bendri veiksmai yra šie:

 • Tyrinėkite savo nišą. Patikrinkite, kokius produktus parduoda jūsų konkurentai ir kokie yra jų geriausiai parduodami produktai.
 • Eikite į žiniatinklio turinio svetaines ir sužinokite, kokius iššūkius, produktus ar dalykus apskritai skaito jūsų tikslinė auditorija.
 • Eikite į su niša susijusius forumus ir pažiūrėkite, apie ką jūsų klientai kalba.
 • Ieškokite „Google“ naudodami raktinius žodžius, kurie labiausiai atitinka jūsų nišą.
 • Eikite į „Amazon“ ir atlikite panašius tyrimus. Pažiūrėkite, kokie produktai parduodami gerai.

Vykdydami visus šiuos tyrimus, dabar galite eiti į kai kurias populiarias rinkas ir pradėti ieškoti konkrečių produktų, kuriuos galite parduoti.

Didžiausia tokio tipo rinka yra „AliExpress“. Pagal įprastą standartą tai yra įprasta el. Prekybos rinka, tačiau ji taip pat leidžia užmegzti ryšius su prekybininkais ir pasiūlyti jų gaminius kaip lazerį. Eikite ten ir ieškokite produktų, kurie dera su jūsų atliktais tyrimais ir kurie, atrodo, yra kažkas įdomaus – pakankamai, kad jūsų klientai galėtų džiaugtis.

„Aliexpress“

Rekomenduojame pradėti nuo 10–50 produktų. Tai suteiks jums daugiau nei pakankamai daiktų, kad jūsų parduotuvė būtų išbaigta, ir taip pat neapsunkinsite to, kas vyksta kasdien dirbant su parduotuve..

Kurdami produktų sąrašą, atsiminkite šiuos dalykus:

 • Įsitikinkite, kad produktą galima išsiųsti ten, kur yra jūsų tikslinė auditorija. Be to, kuo mažesnės pristatymo išlaidos, tuo geriau.
 • Patikrinkite gabenimo laiką ir įsitikinkite, kad jie neviršija to, kas, jūsų manymu, būtų priimtina (aš palieku nuspręsti, kas priimtina, o kas ne jūsų nuomone).
 • Jei įmanoma, venkite prekės ženklo gaminių (nenorite priklausyti nuo to, ar galėsite parduoti, pavyzdžiui, „Adidas“ sportbačius).
 • Įprasta, kad parduotuvėse, kuriose prekiauja krautuvai, maržos yra maždaug 50%. Reiškia, kai ieškote parduodamų produktų, sutelkite dėmesį į tuos, kurių kaina yra perpus mažesnė, palyginti su tuo, už ką norite juos parduoti.

Kaip minėjome anksčiau, pradžia yra 10-50 produktų sąrašas. Vėliau tą sąrašą naudosime importuodami produktus į jūsų tikrąją internetinę parduotuvę.

4. Sugalvokite įmonės pavadinimą ir užregistruokite domeno vardą ��

Parinkdami savo parduotuvės pavadinimą, be abejo, pati smagiausia dalis visų pastangų. Žmonės mėgsta vadinti daiktus. Ypač verslai.

Vis dėlto. Vardas, kurį užrašote, gali turėti didelę reikšmę jūsų sėkmei ateityje ir galimybei efektyviai parduoti verslą. Štai keli dalykai, kuriuos reikia atsiminti, kai mintys sukuria verslo pavadinimą:

Pasirinkite vardą, kurį lengva ištarti

Įsivaizduokite, kad kalbatės su kuo nors telefonu ir norite paminėti savo parduotuvės pavadinimą. Ar jūs turite tai išsiaiškinti, kad kitas asmuo suprastų?

Jei tai padarysite, vardas yra per daug sudėtingas. Pirmu žingsniu eikite į ką nors paprasto ir lengvai ištariamo.

Pasirinkite vardą, kurį lengva įsiminti

Šiek tiek tai susiję su ankstesniu punktu. Jūsų vardą reikia ne tik lengvai ištarti, bet ir įsimenamą.

Tai galite pasiekti keliais būdais. Vienas iš variantų yra jūsų sukurtas žodis, nes jūsų vardas yra vienas (pagalvokite „Google“). Arba galite sudėti du žodžius, kurie turi tikrąsias reikšmes, bet sukuria kažką originalaus, kai dedami vienas šalia kito (pagalvokite „Veido knyga“).

Pasirinkite pavadį „Brandable“

Jūsų vardas turėtų būti pakankamai originalus, kad žmonės jo neklaidintų dėl jokio kito panašaus verslo.

Pvz., Jei norite savo piceriją pavadinti „Pizza Den“, bet mieste yra dar vienas verslas, pavadinimu „Pizza Pan“, tai nėra geras vardas.

Pasirinkite trumpą vardą

Ne ilgiau kaip 2–3 žodžių derinys.

Kiek ilgiau, tai bus sunkiau atsiminti ir mažiau firminių.

Nenaudokite jokių specialių simbolių ar skaičių

Taip pat pamirškite taškus, brėžinius, brūkšnius ir kt.

Pasirinkite vardą, kuris galimas kaip .com domenas

.com yra populiariausias ir svarbiausias domeno vardo plėtinys. Jei mintys šturmuojate vardą, nesinaudokite tuo, kas neturi .com domenas galimas.

Galite patikrinti, ar svajonių domeno vardą galima rasti tokioje svetainėje kaip Domain.com (bet dar nepirkite).

domenas

5. Pradėkite internetinės parduotuvės svetainę patys ��️

Pagaliau atėjo laikas sukurti tikrą internetinę parduotuvę.

Čia yra geriausia dalis: viską galite padaryti patys, nereikia jokios profesionalios pagalbos ir nereikia paaukoti galutinio rezultato kokybės. Perskaitykite: jūsų internetinė parduotuvė bus tokia pat funkcionali ir tokios pat geros išvaizdos, tarsi ją pastatytų profesionalas.

1) Eikite į „Bluehost“ ir užsiregistruokite žiniatinklio prieglobai

„Bluehost“ yra mūsų rekomenduojamas žiniatinklio prieglobos numeris Nr. Jie gyvuoja daugelį metų ir įrodė, kad teikia aukščiausio lygio paslaugas. Tuo pačiu metu jos yra daugiau nei įperkamos – jūsų mėnesinė prieglobos sąskaita bus tik 2,75 USD.

Norėdami pradėti, apsilankykite „Bluehost.com“ ir spustelėkite pagrindinį mygtuką:Pradėkite internetinę parduotuvę „Bluehost“

Pasirinkite pigiausią planą ir spustelėkite pasirinkti: pasirinkite planą pradėti internetinę parduotuvę

Kitame veiksme įveskite domeno vardą, kurį norite užregistruoti savo parduotuvėje:

pasirinkti domeną

Pirmus metus šį domeno vardą gausite nemokamai.

2) Įdiekite „WordPress“

„WordPress“ yra svetainių operacinė sistema. Tai atvirojo kodo, galingas ir lengvai naudojamas. Panaudosime jį kaip jūsų parduotuvės pagrindą.

Norėdami įdiegti „WordPress“, prisijunkite prie „Bluehost“ vartotojo skydelio, eikite į Mano svetainės, tada spustelėkite Sukurti svetainę.

sukurkite svetainę ir pradėkite internetinę parduotuvę

„Bluehost“ paprašys kai kurios pagrindinės informacijos, pvz., Pavadinimo, kurį norite nustatyti savo svetainei, ir žymos.

Tada iš sąrašo pasirinkite savo domeno vardą – „Bluehost“ jūsų to paprašys, kad įsitikintumėte, kurį adresą norite naudoti svetainėje.

priskirti domeną

Spustelėkite Kitas kad būtų įdiegta „WordPress“.

Po kelių sekundžių pamatysite patvirtinimo ekraną ir galėsite prisijungti prie savo „WordPress“ administratoriaus skydelio.

3) Įdiekite „WooCommerce“

„WooCommerce“ yra „WordPress“ papildinys, praplečiantis jį su e-komercijos galimybėmis. Tai yra pagrindinis papildinys, kuris iš esmės leis jums pradėti internetinę parduotuvę. Jis taip pat yra nemokamas ir atvirojo kodo, panašiai kaip pati „WordPress“.

Norėdami ją įdiegti, prisijunkite prie „WordPress“ administratoriaus skydelio ir eikite į Įskiepiai → Pridėti naują (iš šoninės juostos meniu).

Į paieškos lauką įveskite „WooCommerce“ ir įdiekite bei suaktyvinkite papildinį.

įdiegti „WooCommerce“

Tuomet „WooCommerce“ nuves jus į ranką atlikdami pradinę sąranką, reikalingą jūsų parduotuvei pradėti veikti.

„WooCommerce“ sąranka

4) Pridėkite savo gaminius

Šiame etape laikas pridėti pirmuosius produktus į parduotuvės katalogą.

Jei ketinate siūlyti savo produktus, galite juos pridėti Produktai → Pridėti prekę. Pamatysite šį ekraną: 

pridėti produktą

Čia yra vietos jūsų produkto pavadinimui, aprašymui ir visai kitai informacijai, pavyzdžiui, kainai ir pristatymo informacijai.

Jei ketinate įsigyti laivą, turite įdiegti papildomą papildinį, kuris leis jums importuoti gaminius iš tiekėjų. Vienas iš geresnių naujų parduotuvių sprendimų yra Dropship.me. Galite pradėti naudoti nemokamai ir tada pasirinkti naujovinti į mokamą planą, jei norite importuoti daugiau produktų.

dropship.me

Įdiegę „Dropship.me“, gausite prieigą prie daugiau nei 50 000 produktų, gabenamų Dropship.me iš tokių rinkų kaip AliExpress.

5) Pasirinkite temą

Paskutinis žingsnis yra jūsų internetinės parduotuvės temos (dizaino paketo) pasirinkimas.

Puikus dalykas „WordPress“ yra tai, kad visame žiniatinklyje yra tūkstančiai temų.

Atsižvelgiant į tai, mes norime pabrėžti tris temas, turinčias specifinę naudą:

 • Parduotuvė. Tai yra oficiali „WooCommerce“ tema. Jis turi visas pagrindines savybes ir lengvai pradedamas. Dizainas yra šiek tiek paprastas, tačiau gali būti tai, ko norite.
 • Neve. Puikiai atrodanti tema, išsiskirianti dėžute, ir jos dizainas optimizuotas darbui el. Prekybos parduotuvėje.
 • Astra. Šveicariškos armijos-peilio tipo tema, kurią sudaro daugybė pradinių svetainių ir nustatymų, į kurias turite pasinerti. Jei mėgstate pamąstyti apie daiktus, naudokitės tuo.

�� Jei norite daugiau patarimų, kaip įdiegti internetinę parduotuvę naudojant „Bluehost“ ir „WooCommerce“, čia pateikiame išsamų vadovą šia tema..

6. Nustatykite mokėjimo metodus ��

Paskutinis galvosūkio elementas, bandant įkurti internetinę parduotuvę, yra mokėjimų priėmimas iš klientų.

Pagal numatytuosius nustatymus „WooCommerce“ leidžia priimti mokėjimus per „PayPal“. Jums taip pat nereikia daug nuveikti, kad įgalintumėte šią mokėjimo sistemą. Tikriausiai jau tuo pasirūpinote per pradinę „WooCommerce“ sąranką.

„paypal“ pagrindinis puslapis

Beje, jūs galite pasirinkti kitą mokėjimo sistemą arba net naudoti kelias alternatyvias sistemas tuo pačiu metu. Viena iš to priežasčių gali būti ta, kad kai kurie jūsų klientai pirmenybę teikia konkretiems mokėjimo būdams, o ne kitiems. Taigi kuo daugiau iš jų integruosite į savo parduotuvę, tuo daugiau išpardavimų gausite.

Du populiariausi papildomi „WooCommerce“ mokėjimo metodai yra juostelė ir kvadratas. Tai ypač geras pasirinkimas, jei norite priimti kreditines korteles (kurias tikrai darote).

„Stripe“ ir „Square“ yra nemokami. Tačiau, kaip ir kiekvienam mokėjimo būdui, už kiekvieną atliktą operaciją yra taikomi papildomi mokesčiai (tas pats yra su „PayPal“), todėl tiesiog žinokite, kad.

Įsigyti naują mokėjimo metodą savo el. Prekybos parduotuvėje yra paprasta. Visos šios mokėjimo sistemos pristatomos kaip „WordPress“ įskiepiai, todėl jas galite įdiegti taip pat, kaip įdiegėte „WooCommerce“.

Po to kiekviena mokėjimo sistema turi savo nustatymo procedūrą. Vis dėlto dažniausiai turite užsiregistruoti ir patvirtinti savo informaciją.

7. Pradėkite prekiauti savo internetine parduotuve ��

Norėdami sužinoti daugiau apie savo parduotuvę, galite atlikti daugybę skirtingų dalykų, tačiau čia sutelksime dėmesį tik į keturis – keturis, kurie greičiausiai dirbs 2020 m. Ir eis į priekį.

„Influencer“ rinkodara

„Influencer“ rinkodara yra palyginti naujas būdas reklamuoti jūsų parduotuvę. Didžioji jo dalis padaryta „Instagram“.

Tai veikia taip:

 1. Raskite savo nišoje populiarių ar atpažįstamų žmonių dėl bet kokios priežasties.
 2. Kreipkitės į juos ir paklauskite, kokie yra jų įkainiai reklamuojant tokius produktus kaip jūsų. Taip pat atkreipkite dėmesį į jų sekimo apimtį ir paklauskite apie sužadėtuvių, kurias jie gauna pagal panašius pranešimus, skaičių.
 3. Susitarkite dėl dviejų ar trijų reklaminių žinučių vykdymo ir atsiųskite jiems savo produktus.

Mokamos reklamos

Mokami skelbimai iš esmės niekada nepavyksta. Jei kažkam yra rinka ir nukreipiate į tą rinką skelbimais, gausite tam tikrą pardavimą.

Populiariausia jūsų produktų reklamavimo platforma yra „Google AdWords“. Pradėti su jais yra gana lengva, ir „Google“ turi savo vadovus kad nuves jus į pradinius veiksmus.

Socialinės medijos rinkodara

Nors „Instagram“ yra populiariausias šių dienų socialinės žiniasklaidos tinklas, tai dar nereiškia, kad tai yra vienintelė vieta, kurioje turėtumėte reklamuoti savo parduotuvę.

Tiesą sakant, jūs turėtumėte būti visose vietose, kur jūsų klientai gali pabuvoti. Šiuolaikiškai tai reiškia daugumą populiarių socialinės žiniasklaidos tinklų. Arba bent jau tokius populiariausius kaip „Facebook“, „Twitter“ ir pasirinktinai „Pinterest“ (jei tuo naudojasi jūsų klientai).

Jūsų požiūris į visus šiuos tinklus bus panašus, tačiau tikslai ir jūsų pranešimų konstravimo būdas bus skirtingi.

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra ištirti, ką veikia jūsų konkurentai ir kaip jie reklamuoja savo parduotuves. Atkreipkite dėmesį į jų strategijas ir taktiką bei pažiūrėkite, ką galite pritaikyti prie savo situacijos. Svarbiausia, atkreipkite dėmesį į:

 • jų siunčiamų pranešimų tipas
 • siuntimo dažnumas
 • kaip dažnai jie tiesiogiai reklamuoja savo produktus
 • koks yra jų bendras balsas ir kaip jų pranešimai priverčia jaustis

Toliau išsikelkite sau tikslus, kuriuos norite pasiekti per socialinę žiniasklaidą.

Dažniausiai šie tikslai turėtų būti klientų žinomumo apie prekės ženklą didinimas, o tik retkarčiais reklamuojami jūsų produktai ir bandoma generuoti tiesioginį pardavimą. Jei per daug pastumiate savo daiktus, greitai pašalinsite žmones.

Kitas žingsnis yra paskelbimo kalendoriaus nustatymas ir tam tikrų socialinės žiniasklaidos įrašų paruošimas iš anksto. Tuomet galėsite paskelbti tuos pranešimus naudodamiesi tokiais įrankiais kaip Buferis.

Turinio rinkodara ir SEO

Šiais laikais turinio rinkodara ir SEO yra efektyviausi bet kurios svetainės (įskaitant el. Prekybos parduotuvių) reklamavimo būdai..

Turinio rinkodaros idėja yra paprasta: jūs suteikiate žmonėms įžvalgų temomis, susijusiomis su jūsų verslu, ir tokiu būdu sukeliate susidomėjimą tuo, ką turite pasiūlyti.

Pvz., Jei jūsų parduotuvėje parduodamos žieminės kojinės, tuomet žmonėms galite pasiūlyti patarimų, pavyzdžiui, kaip išsirinkti slidinėjimo kojines. Šį patarimą galite pateikti paprasto dienoraščio pavidalu. Kai žmonės skaito jūsų turinį, jie taip pat susipažįsta su jūsų parduotuve ir kojinėmis, kurias turite savo kataloge.

Tas pats principas gali būti pritaikytas bet kurioje rinkoje ar nišoje. Sužinokite, ką žmonės nori žinoti, tada sukurkite turinį, kuris jiems pateiktų tą informaciją.

Tai atlikdami optimizuokite savo turinį, kad jį būtų lengviau rasti „Google“. Tai yra pranešė kad „Google“ yra atsakinga už 94% viso natūralaus srauto internete.

�� Čia yra daugiau informacijos apie tai, kaip pritraukti daugiau srauto į internetinę parduotuvę ar svetainę naudojantis SEO.

Santrauka

Kaip matai, pradėti internetinę parduotuvę nėra taip sudėtinga. Viskas, ko jums reikia norint greitai atidaryti savo parduotuvę, yra planuoti savo veiksmus ir naudotis šiuolaikiniais įrankiais, tokiais kaip „WordPress“ ir „WooCommerce“..

Pakartotinai norėčiau pasakyti, kad dar kartą reikia atlikti visus veiksmus:

 1. Nuspręskite, ką norite parduoti
 2. Pasirinkite tarp savo prekių pristatymo ir pardavimo
 3. Pasirinkite tikslius produktus, kuriuos norite parduoti
 4. Sugalvokite įmonės pavadinimą ir užregistruokite domeno vardą
 5. Pradėkite internetinės parduotuvės svetainę patys
 6. Nustatykite mokėjimo metodus
 7. Pradėkite prekiauti savo internetine parduotuve
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map