SiteGround VPS Hosting Review 2020 (70% kupon rabatowy)


PROSY HOSTINGU SYTEGROUND VPS
1. 11,95 USD / miesiąc (niedrogi plan VPS)
2. Zalecany host VPS według 3 najlepszych CMSów
3. Najwyżej oceniany host VPS i WordPress nr 1 wśród wielu ankiet FB
4. Gwarancja dostępności serwera przez 99,99% czasu
5. Serwery hostingowe o bardzo niskiej gęstości
6. Znacznie wyższe limity wykonywania skryptów i sekund procesora
7. Serwery VPS zlokalizowane na 3 kontynentach
8. Pełny dostęp do wszystkich zaawansowanych narzędzi SiteGround, takich jak SuperCacher, Staging, Git itp
9. Bezpłatne kopie zapasowe SSL i kopie zapasowe na żądanie z funkcją przywracania jednym kliknięciem
10. W pełni zarządzane VPS z cPanel, monitorowaniem złośliwego oprogramowania, bezpieczeństwem i aktualizacjami
11. Zaawansowane wsparcie priorytetowe 24/7
12. 30-dniowy plan hostingowy VPS (GoGeek) Zwrot pieniędzy Gwarancja
Wady HOSTING VIT SITEGROUND
1. Ograniczenia dotyczące oprogramowania i aplikacji, które można zainstalować
2. Działa jak VPS, ale nie jest prawdziwym planem hostingu VPS, ponieważ nie masz dostępu do roota
3. Pomimo tego, że Twoje konto hostingowe jest izolowane ze względów bezpieczeństwa, nadal udostępnia zasoby serwera współdzielonego w sumie
OCENA GOSPODARSTWA DOMOWEGO VPS
SiteGround VPS Hosting
Czas pracy i niezawodność
5.0/5,0
SiteGround VPS Hosting
Szybkość i wydajność
5.0/5,0
SiteGround VPS Hosting
Zasoby serwera
4.5/5,0
SiteGround VPS Hosting
Bezpieczeństwo i ochrona przed włamaniami
5.0/5,0
SiteGround VPS Hosting
Ceny i wartość
4.5/5,0
SiteGround VPS Hosting
Kompatybilność z WordPress
5.0/5,0
SiteGround VPS Hosting
Klient Wsparcie
5.0/5,0
OGÓLNA OCENA4.9/5,0
STRESZCZENIE PRZEGLĄDU HOSTINGOWEGO VPS PODSUMOWANIE
Plan hostingu VPS SiteGround (GoGeek) jest wystarczająco dobry, aby go hostować Strona internetowa / Blog / Sklep eCommerce na platformie podobnej do VPS. Z tego planu możesz w dowolnym momencie dokonać aktualizacji do bardziej wydajnych + skalowalnych serwerów hostingowych w chmurze. Jednak do tego czasu plan hostingowy VPS SiteGround (GoGeek) powinien dać ci wszystko, czego oczekujesz od typowego serwera hostingowego VPS (Szybkość, funkcje zorientowane na VPS, wydajność, bezawaryjność, priorytetowe wsparcie i wiele więcej).

GoGeek to własny plan hostingowy VPS firmy SiteGround, ponieważ SiteGround promuje tę usługę jako swoją Częściowo dedykowany plan hostingowy. Dlatego jedynym prawdziwym ograniczeniem hostingu VPS przez SiteGround (GoGeek) jest to, że nie jest to prawdziwy pakiet hostingu VPS, ale wystarczająco mocne rozwiązanie podobne do VPS, które zostało niedrogie.

Podczas gdy inni dostawcy hostingu VPS oferują ci plan VPS z pełną kontrolą dostępu do rootowania, SiteGround twierdzi, że może on wygodnie zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów opartych na VPS dzięki specjalnemu planowi GoGeek. Mocno wierzą, że ich zespół Super Friendly + Skilled Support jest w stanie zapewnić doskonałą obsługę klienta, rozwiązując wszelkie problemy, przed którymi stoi Twoja witryna! Ponadto SiteGround jest często oceniany jako Host nr 1 i jest uważany za NAJLEPSZY nawet jeśli chodzi o Usługa hostingu VPS.

Ponadto SiteGround ściśle izoluje Twoje konto hostingowe VPS od reszty zlokalizowanej na jego serwerach, zapewniając, że korzystają one z unikalnej technologii (jak to nazywają UL). To sprawia, że ​​każde z tych półdedykowanych kont hostingowych jest zasadniczo oddzielnym kontenerem, w którym żadne pojedyncze konto na serwerze nie może źle się zachowywać ani ingerować w inne. W przeciwieństwie do większości innych dostawców hostingu VPS, SiteGround nie ma żadnych ścisłych zasad dotyczących wykorzystania zasobów serwera. Dzięki temu będziesz mógł hostować swoją stronę / blog w pełni zarządzanym środowisku VPS za pomocą przyjaznego dla użytkownika specjalnie zaprojektowanego cPanel (nazywa Ulepszony cPanel).

W tej recenzji hostingowej SiteGround VPS wyjaśnię ci ich plan GoGeek (szczegółowo) i dlaczego dokładnie ten specjalny półdedykowany plan hostingowy od SiteGround jest dobrym zamiennikiem tradycyjnego VPS Hosting Sbłędy.

SiteGround VPS Hosting Ceny i funkcje (Podsumowanie przeglądu 2020)

Czy konto hostingowe SiteGround VPS zawiera wiele funkcji? Dowiedzmy się szczegółowo z tej podsumowanej recenzji na temat funkcji i specyfikacji planu hostingu VPS SiteGround…

SiteGround VPS Hosting Review Review (GoGeek Plan) 2020
Funkcje SiteGroundSiteGround VPS Hosting
Cena początkowa VPS
11,95 USD / miesiąc
Zasady zwrotu pieniędzy30 dni SiteGround VPS Hosting Plan (GoGeek) Gwarancja zwrotu pieniędzy
UZYSKAJ ZNIŻKĘ NA VIT SITEGROUND
Szacowani użytkownicy miesięczniOkoło 100 000
PasmoNiezmierzony transfer danych
Przestrzeń sieciowa30 GB
Witryny dozwolonebez limitu
Witryny dozwolonebez limitu
SuperCacherWszystkie 3 poziomy
• Pamięć podręczna statyczna
• Dynamiczna pamięć podręczna
• Memcached
Zaawansowane kopie zapasowe na żądanie tak
Profesjonalny transfer strony tak
Zaawansowane wsparcie priorytetowe tak
Serwery zgodne z PCI tak
Git (wstępnie zainstalowany) tak
Zaawansowane tworzenie witryn tak

SiteGround VPS Hosting Lokalizacje centrów danych (2020)

SiteGround jest jednym z nielicznych dostawców hostingu VPS posiadających centra danych na całym świecie, a nie właśnie w USA i Europa.

SiteGround VPS Hosting Trial Comiesięczny przegląd planu

SiteGround oferuje również miesięczny plan hostingowy VPS, w którym nie musisz płacić pełnej kwoty za roczny plan GoGeek. Ale to kosztowałoby cię dodatkowo Opłata za jednorazową aktywację serwera (Opłata abonamentowa SiteGround VPS za pierwszy miesiąc + 24,95 USD Opłata aktywacyjna), która jest szczegółowo pokazana poniżej:

Ten 1-miesięczny plan próbny hostingu VPS firmy SiteGround obejmuje opłatę instalacyjną i obniżoną cenę za serwer VPS, która obowiązuje tylko przez pierwszy miesiąc. Dlatego zdecydowanie nie jest to idealny ani tani sposób na przetestowanie planu hostingowego VPS SiteGround (w końcu na koniec tego okresu próbnego obowiązują automatycznie zwykłe ceny).

UWAGA: Gorąco polecam zakup rocznego planu hostingowego VPS SiteGround (GoGeek = częściowo dedykowana usługa hostingowa) który każdego dnia byłby świetnym VPS Server Hosting Deal!

Funkcje hostingu SiteGround VPS (szczegółowy przegląd 2020)

SiteGround oferuje wiele funkcji dzięki usłudze hostingowej VPS, a niektóre z nich zostały już omówione powyżej w naszym podsumowaniu recenzji. Oto kilka innych specjalnych hostingu VPS funkcje, o których musisz wiedzieć:

1. Unikalna platforma VPS zoptymalizowana pod kątem prędkości

Architektura serwera hostingowego VPS SiteGround (plan GoGeek) koncentruje się głównie na szybkości. Ich plany hostingowe VPS zawierają mnóstwo zaawansowanych funkcji, takich jak SSD Storage, NGINX Server, obsługa serwerów z włączonym HTTP / 2, SuperCacher (dla WordPress i Joomla), Bezpłatny CDN i wiele więcej

2. Nieograniczone wizyty z 30 GB miejsca na dysku

Plan hostingowy VPS SiteGround (GoGeek) oferuje niezmierzone pasmo wraz z szacunkową liczbą odwiedzin około stu tysięcy. Jednak nie ma żadnych ścisłych limitów tej wizyty (w przeciwieństwie do większości dostępnych hostów VPS). Dostajesz także 30 GB miejsca na dysku SSD, które powinno więcej niż wystarczać na dowolną witrynę rozmiar.

3. Priorytetowa obsługa klienta (24/7)

Wszelkie problemy zgłaszane przez klientów hostingowych SiteGround VPS są rozwiązywane znacznie szybciej dzięki Priority (niż ich plany StartUp i GrowBig). Co więcej, konta hostingowe VPS otrzymują priorytet, nawet jeśli chodzi o codzienne kopie zapasowe, które obejmują bezpłatną ręczną opcję przywracania kopii zapasowej jednym kliknięciem oraz opcję przechowywania kopii zapasowych (do 30 kopii).

Od lat osobiście korzystam z rozwiązania hostingowego VPS firmy SiteGround do hostowania wielu stron internetowych, a ich czas reakcji na wsparcie VPS zawsze był fenomenalny. Dobrej jakości obsługa klienta dla usług hostingowych VPS zawsze była kosztowną sprawą w prawie każdej firmie hostingowej, ale plany hostingowe VPS firmy SiteGround były bardzo rozsądne. Ponadto ich priorytetowe wsparcie 24/7 dla VPS jest na najwyższym poziomie, a nawet ich pracownicy wsparcia pierwszego poziomu są bardzo kompetentni i wyjątkowo dobrze powiadomiony.

4. SiteGround SuperCacher Dla platformy VPS

SiteCround SuperCacher, który jest dostarczany z planami hostingu VPS, domyślnie implementuje dynamiczne buforowanie na poziomie serwera (w przeciwieństwie do wstępnego planu StartUp). W ten sposób można wyeliminować ręczne korzystanie z aplikacji innych firm w celu wyświetlania stron statycznych w witrynie goście.

5. Mniej użytkowników ze względu na serwery o niskiej gęstości

Na serwerach VPS SiteGround dozwolona jest tylko ograniczona liczba użytkowników (Plan GoGeek) dlatego otrzymasz więcej zasobów serwera niż jakikolwiek udostępniony hosting plan (to do 4 razy więcej zasobów).

6. Środowisko przejściowe dla serwerów VPS

Prawdziwą zaletą usługi hostingowej VPS SiteGround są jej zalety Geeky o nazwie SiteGround Staging, która pozwala klientom VPS na wykonanie duplikatu witryny. Dlatego testy można przeprowadzić za pomocą konta hostingowego SiteGround VPS, a kopia witryny jest zapisywana na serwerze jako idealny środek bezpieczeństwa! Użytkownik może wykonać jak najwięcej kopii na tym solidnym VPS, takim jak Serwer i przeprowadzić testy nowego motywu lub wtyczki łatwość.

7. Strony internetowe gotowe na eCommerce (serwery zgodne z PCI + bezpłatne certyfikaty SSL)

Serwery VPS SiteGround przeznaczone dla klientów GoGeek są ściśle zgodne z PCI, a także oferują bezpłatne certyfikaty SSL Encrypt. Dlatego hosting VPS SiteGround jest dobry dla witryn eCommerce, ponieważ instalują one także koszyk eCommerce (wolny od opłata).

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą recenzję Hosting eCommerce SiteGround

8. Bezpieczeństwo dzięki technologii izolacji kont HIVE firmy SiteGround

SiteGround bardzo poważnie podchodzi do bezpieczeństwa swojego hostingu VPS Server lub planów Shared Server z pomocą nowej generacji LXC (Kontenery Linux) oraz poprzez bezpieczną izolację konta (przez Technologia HIVE). Oznacza to, że chociaż hosting VPS SiteGround jest technicznie platformą hostingu serwerów dzielonych, działa bardziej jak rozwiązanie VPS, w którym twoje konto hostingowe w planie GoGeek pozostaje nienaruszone przez inne zhakowane / złośliwe konta swoich klientów (Jeśli w ogóle) znajduje się na tym samym serwer.

Czy mogę uaktualnić lub obniżyć mój plan hostingowy VPS SiteGround?

Tylko dlatego, że usługa hostingowa VPS SiteGround jest zasadniczo ich planem GoGeek, tak naprawdę nie możesz obniżyć pakietu VPS, co spowodowałoby przejście do planów Shared Server SiteGound. Możesz jednak uaktualnić go bezpośrednio do ich serwerów hostingowych w chmurze (kiedykolwiek chcesz).

Aby uaktualnić plan hostingowy VPS SiteGround do chmury, wystarczy zalogować się do panelu użytkownika i wprowadzić zmiany. Co więcej, podczas aktualizacji planu SiteGround VPS nie będzie żadnych przestojów.

Czy mogę uzyskać dostęp do roota dzięki usłudze hostingowej SiteGround VPS?

UWAGA: Nie uzyskasz pełnego dostępu root do swoich instalacji, dopóki nie kupisz Enterprise Hosting Server SiteGround.

SiteGround próbuje samodzielnie zarządzać wszystkim dla klientów hostingu VPS, a to dlatego, że są pewni, że nie będziesz potrzebować Dostęp root tak długo, jak długo witryny są hostowane na ich serwerach. Jest to możliwe dzięki ich niezwykle kompetentnemu zespołowi, który jest wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania skomplikowanych zadań bez korzystania z Root Access.

ROZWIĄZANIE: Dostęp do powłoki SSH można uzyskać za pomocą konta hostingowego VPS SiteGround, a generowanie klucza publicznego i prywatnego jest znacznie prostsze Kombinacje.

Czy SiteGround oferuje plany hostingowe Windows z kontem hostingowym VPS?

Wszystkie usługi hostingowe SiteGround działają na Linux OS w tym hosting VPS, a zatem tak naprawdę nie mają planu hostingowego dla systemu Windows. Oznacza to, że jeśli potrzebujesz hostingu systemu Windows dla platformy VPS, SiteGround nie będzie dobrze pasować. Ponadto hosting systemu Windows nie jest odpowiedni dla złożonej platformy hostingowej, takiej jak Wirtualne serwery prywatne (VPS)!

Czy Docker działa poprawnie w usłudze hostingowej VPS SiteGround?

Nie, Docker nie może działać skutecznie z planami hostingowymi VPS SiteGround, ponieważ jest to całkowicie zarządzana usługa, ale nadal możesz uzyskać dostęp SSH i spróbować połączyć się zdalnie (przez powłokę). Niestety, Docker potrzebuje zaawansowanych uprawnień, których nie oferuje usługa hostingowa VPS SiteGround, ale może tak nie być w przypadku niestandardowych planów hostingowych dla przedsiębiorstw.

Co to jest SLA SiteGround dla ich planów hostingowych VPS?

SiteGround VPS Hosting Gwarancja bezawaryjności i SLA
Gwarancja VPS Uptime99,9% czasu działania
Między (99% i 99,99%)1-miesięczny darmowy hosting SiteGround VPS
Dodatkowa kompensacja SLA
(za 1% utraconego czasu sprawności)
1-miesięczny darmowy hosting SiteGround VPS

UWAGA: Przestoje serwera SiteGround nie obejmują zaplanowanej konserwacji serwera ani żadnych awarii z winy klienta VPS, DDoS Atak itp.

Czy mogę otrzymać zwrot pieniędzy na koncie hostingowym SiteGround VPS?

SiteGround oferuje 30-dniową polisę MoneyBack na swoim planie hostingowym VPS (GoGeek) a także z innymi pakietami hostingu serwerów współdzielonych. Oprócz tego przychodzą plany hostingowe SiteGround Cloud z 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Wniosek: Czy SiteGround jest dobry dla hostingu VPS?

Hosting VPS Siteround (Plan GoGeek) który jest również przemianowany na Semi-dedykowane rozwiązanie hostingowe jest wystarczająco dobry, aby hostować Twoją witrynę na platformie podobnej do VPS. Z tego planu możesz w dowolnym momencie dokonać aktualizacji do hostingu w chmurze z rosnącą potrzebą, ponieważ będą oni zarządzać wszystkim za Ciebie! Do tego czasu plan hostingowy VPS SiteGround (GoGeek) powinien dać ci wszystko, czego oczekujesz od VPS, takiego jak serwer (Szybkość, funkcje zorientowane na VPS, wydajność, czas działania i wiele więcej).

Większość ludzi wymaga hostingu VPS, aby uzyskać dodatkową moc dla swoich stron internetowych, aby obsłużyć większy napływ ruchu, a nie tak naprawdę, ponieważ potrzebują dostępu root. W związku z tym plan hostingowy VPS SiteGround (GoGeek) jest więcej niż wystarczająco dobry, ponieważ od dłuższego czasu prowadzę wiele witryn o dużym ruchu na jednym planie hostingowym VPS SiteGround. A najlepsze jest to, że wciąż znacznie poniżej moich limitów zasobów serwera. To świetnie, prawda?

Jeśli potrzebujesz niedrogiego hostingu VPS, takiego jak moc?
Plan GoGeek SiteGround jest właściwym wyborem dla Ciebie!
Jeśli potrzebujesz dostępu do katalogu głównego dla swojego hostingu VPS?
Możesz przejść na Hosting w chmurze SiteGround (ich prawdziwy plan hostingowy VPS).

Mam nadzieję, że znalazłeś tę recenzję w dniu SiteGround VPS Hosting Plan (2020) pomocny. W celu uzyskania dalszych informacji skontaktuj się z SiteGround Priority Support VPS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map