SiteGround Dedicated Hosting Review 2020 [Uzyskaj 70% ZNIŻKI]


ZALETY HOSTINGU DEDYKOWANEGO NA OKOLICY
1. Oceniony jako host 1 serwera współdzielonego w wielu ankietach na Facebooku, a także jest uważany za najlepszy host dedykowany
2. Znacznie bardziej niezawodny w porównaniu do hostingu serwerów współdzielonych i chmurowych
3. Hostuj wszelkiego rodzaju witryny z dedykowanym środowiskiem hostingowym, dostępem do serwera root oraz bezpłatnym cPanel i WHM
4. Premium 24/7 dedykowane wsparcie VIP z 99,99% gwarancją czasu pracy
5. Obsługuje witryny o dużym natężeniu ruchu z opcjonalnym dodatkiem zwiększającym wydajność
6. Błyskawiczny czas ładowania witryny dzięki doskonałej technologii szybkości serwerów SiteGround
7. Twoje konto hostingowe dedykowanego serwera zawiera bezpłatny dedykowany adres IP i bezpłatny prywatny DNS
8. Niestandardowa zapora ogniowa oferowana z serwerami dedykowanymi SiteGround może pomóc w egzekwowaniu zasad kontroli dostępu
9. Wyższy poziom elastyczności i bezpieczeństwa, jeśli chodzi o dodawanie / zmianę oprogramowania i serwera konfiguracje
KONS DEDYKOWANEGO GOSPODARSTWA POŁOŻONEGO
1. Wielu użytkowników może uznać, że plany hostingowe dedykowane SiteGround (cena 229 USD / miesiąc) są dość drogie w porównaniu z planami serwerów w chmurze
2. Jednorazowa opłata w wysokości 99 USD wynosi opłata za konfigurację serwera dedykowanego SiteGround
SYTEGRACJA DEDYKOWANA OCENA GOSPODARCZA
Hosting dedykowanego serwera SiteGround
Czas pracy i niezawodność
5.0/5,0
Hosting dedykowanego serwera SiteGround
Szybkość i wydajność
5.0/5,0
Hosting dedykowanego serwera SiteGround
Funkcje i równoważenie obciążenia
5.0/5,0
Hosting dedykowanego serwera SiteGround
Bezpieczeństwo i ochrona przed włamaniami
5.0/5,0
Hosting dedykowanego serwera SiteGround
Ceny i wartość
4.0/5,0
Hosting dedykowanego serwera SiteGround
Obsługa klienta
5.0/5,0
OGÓLNA OCENA4.8/5,0
STRESZCZENIE PODSUMOWANIE PRZEGLĄDU DEDYKOWANEGO
Podstawowy dedykowany plan hostingowy SiteGround kosztował Cię 229 USD miesięcznie który wygląda drogo, ale jest wart kosztów, szczególnie za bogate funkcje, wydajność, jakość usług, błyskawiczną prędkość i wsparcie techniczne VIP. Jeśli szukasz wysokiej jakości zarządzanego dedykowanego dostawcy hostingu dla swojej witryny, możesz wypróbować usługę hostingową Cloud SiteGround bez wahania, ponieważ SiteGround anulował swoje plany hostingowe dedykowane jakiś czas temu. Co więcej, ich plany w chmurze są przyjazne dla budżetu, ponieważ będą cię tylko kosztować 80 USD miesięcznie i może całkiem wygodnie dopasować się do twoich potrzeb.

Poszukujesz dedykowanego serwera, takiego jak rozwiązanie, które oferuje platformę z zasobami serwera do budowy witryny o wysokiej dostępności i obsłudze dużego obciążenia ruchem?

UWAGA: SiteGround wycofał swoje drogie, ale potężne rozwiązanie dedykowanego hostingu i zastąpił je tańszą, ale wysoce skalowalną usługą Cloud Hosting oraz niestandardowym rozwiązaniem Enterprise Server Hosting.

MOŻESZ SPRAWDZIĆ SWOJE PLANY CHMURY, KTÓRE SĄ TANIEJ, WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ I LEPSZE SIEDZIBY DEDYKOWANE MIESZKANIE ALTERNATYWNE…

LUB MOŻESZ RÓWNIEŻ SPRAWDŹ NASZĄ GŁĘBOKOŚĆ…

Następnie muszę powiedzieć, że jesteś we właściwym miejscu, ponieważ będziemy sprawdzać plany hostingu serwerów dedykowanych SiteGround, aby poinformować Cię, czy warto hostować Twoją witrynę na dedykowanych serwerach, czy nie?

Dedykowana usługa hostingu serwerów powinna przede wszystkim koncentrować się na zapewnieniu Twojej witrynie solidnego fundamentu, który jest w stanie wytrzymać duży ruch uliczny i kolce, aby dać ci pełną kontrolę nad jego działaniami.

SiteGround to popularny niezależny dostawca hostingu zaangażowany w ten proces Monitoring 24/7 maszynę i reaguje natychmiast (w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu). Ich dedykowane plany hostingowe to w pełni zarządzany a zatem oznacza to, że SiteGround zawsze je zachowa aktualne oprogramowanie.

Dostępnych jest tak wiele rodzajów opcji hostingu, że wybór właściwego rozwiązania dla Twojej firmy staje się dość mylący. Przejdźmy więc do szczegółów usług dedykowanego hostingu oferowanych przez SiteGround.

Co to jest dedykowany hosting witryny SiteGround?

Dedykowana usługa hostingu przez SiteGround (znany również jako serwer dedykowany lub zarządzana usługa hostingu serwerów) to rodzaj opcji hostingu, w której firma będzie mogła wynająć cały serwer (zwykle mieści się w centrum danych). Host nie tylko zapewnia narzędzia do hostingu serwerów, ale może również oferować usługi administracyjne i inne zaawansowane usługi.

W przeciwieństwie do wspólnych hostingu serwerów, dedykowana usługa hostingu serwerów jest bardzo elastyczną formą organizacji serwerów, ponieważ zapewnia klientowi / organizacji pełną kontrolę nad serwerem, oprogramowaniem i systemami bezpieczeństwa. Właśnie dlatego hosting serwerów dedykowanych jest dość drogi, ponieważ oferuje hostowany pakiet i doskonały hosting rodzaj.

Dlaczego warto wybrać Siteground Hosting dedykowany zamiast hostingu serwerów współdzielonych?

SiteGround Dedykowane zalety hostingu w stosunku do współdzielonych serwerów hostingowych

Na rynku jest obecnie zbyt wielu dedykowanych dostawców hostingu, ale nie wszyscy z nich oferują tak bogate funkcje serwera w przystępnej cenie. Jeśli myślisz o zakupie nowego dedykowanego planu hostingowego lub zmianie typu hostingu z podstawowego serwera współdzielonego lub taniego serwera w chmurze na serwer dedykowany, hosting dedykowanego serwera SiteGround to świetny wybór! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić plany hostingowe SiteGround Cloud Server.

1. W pełni zarządzany hosting Premium Server

SiteGround pomoże ci w konfiguracji twojego własny serwer dedykowany gdzie będziesz mógł hostować swoją witrynę na najwyższej jakości dedykowanym komputerze, który jest zarządzany i konfigurowany przez ich zespół ekspertów. Dzięki dedykowanemu hostingowi serwerów SiteGround otrzymasz wiele innowacyjnych, zastrzeżonych programów, które zwiększą wydajność twojego serwera i dadzą więcej funkcji na poziomie serwera niż ktokolwiek inny.

2. Dedykowane serwery na 3 kontynentach

SiteGround uruchomił lokalizacje serwerów poza USA dodając liczbę serwerów do Europa i wreszcie w Azja i Pacyfik region. Nie tylko klienci hostujący współdzielony serwer SiteGround, ale także ich częściowo dedykowani użytkownicy w chmurze i dedykowana usługa hostingowa mogą teraz kupić serwer w dowolnej z tych lokalizacji.

3. Zastrzeżony wzmacniacz wydajności

Możesz ulepszyć serwer dedykowany SiteGround, po prostu dodając wzmacniacz wydajności to ma specjalna konfiguracja serwera. Działa to jako opcjonalne wydajne i niedrogie oprogramowanie do osiągania wyższej wydajności (poza tym głównie na drogim sprzęcie).

4. Geeky Software bez dodatkowych kosztów

Każde dedykowane konto serwera może zawierać bezpłatne unikalne narzędzia opracowane przez SiteGround, takie jak my Automatyczne aktualizacje Joomla i WordPress, Środowisko testowania serwerów Joomla i WordPress, Cloudflare CDN, SSH i WP-CLI, Zintegrowany Git i wiele więcej. Jedynym warunkiem darmowej oferty jest to, że gdy użytkownik otrzyma takie zastrzeżone oprogramowanie, jego dostęp do konta root zostanie cofnięty.

5. Wsparcie VIP 24/7

SiteGround zawsze oferuje swoim klientom błyskawiczne wsparcie VIP dzięki dedykowanym planom hostingowym przez dobrze wyszkolonych ekspertów. Z brak czasu oczekiwania na czacie lub telefonie dla ich dedykowanych klientów hostingowych i mniej niż 10 minut czasu reakcji na biletach, nie możesz prosić o nic więcej. Czy możesz?

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z działem obsługi klienta SiteGround

Siteground Dedykowane ceny hostingu, plany i funkcje

Dzięki 3 rodzajom hostingowych serwerów dedykowanych, SiteGround ułatwia zakup serwera dedykowanego zgodnie z potrzebami biznesowymi i budżetem. Oto niektóre z głównych funkcji i specyfikacji wszystkich dedykowanych planów hostingowych SiteGround:

1. Plan serwera wejścia (cena 229,00 USD / mc)

»960 GB miejsca na dysku SSD
»Przepustowość 5 TB
»4 GB pamięci RAM DDR3
»Procesor Intel Xeon E3-1230
»Szybkość zegara procesora 3,20 GHz
»4 rdzenie procesora
»8 wątków procesora
»8 MB pamięci podręcznej procesora

2. Plan serwera zasilania (wyceniony na 329,00 USD / mc)

»960 GB miejsca na dysku SSD
»Przepustowość 5 TB
»16 GB pamięci DDR3 RAM
»Procesor Intel Xeon E3-1270
»Szybkość zegara procesora 3,50 GHz
»4 rdzenie procesora
»8 wątków procesora
»8 MB pamięci podręcznej procesora

3. Plan Super Power Server (wyceniony na 429,00 $ / mc)

»2 x 960 GB miejsca na dysku SSD w RAID 1
»Przepustowość 5 TB
»16 GB pamięci DDR3 RAM
»2 x procesor Intel Xeon E5-2620
»Szybkość zegara procesora 2,00 GHz
»2 x 6 rdzeni procesora
»2 x 12 wątków procesora
»15 MB pamięci podręcznej procesora

UWAGA: Ceny SiteGround mogą się nieznacznie różnić w zależności od wybranej lokalizacji serwera dedykowanego. Ponadto opłaty SiteGround 99 USD jako jednorazowa opłata za założenie konta hostingowego dedykowanego serwera SiteGround. Jednak prywatny DNS jest dołączony bezpłatnie do wszystkich serwerów dedykowanych konta.

Siteground Dedykowany rabat na hosting (kupony i kody promocyjne)

Niestety, SiteGround nie oferuje żadnych kodów kuponów w swoich dedykowanych planach hostingowych. Ale możesz uzyskać niewielką zniżkę, jeśli kupisz z wyprzedzeniem więcej niż jeden miesiąc ich dedykowanej subskrypcji hostingu. W przeciwieństwie do serwera dedykowanego (teraz wycofany) oraz w planach hostingowych dla serwerów w chmurze, otrzymasz dużą zniżkę na plany hostingowe dla serwerów dzielonych SiteGround.

SiteGround Cloud kontra serwer dedykowany: czy powinienem wybrać hosting dedykowany SiteGround lub hosting?

SiteGround Cloud Server Hosting vs. Hosting dedykowany dla serwerów (przegląd i porównanie 2020)

Cloud Hosting i dedykowany serwer SiteGround to zupełnie inne rozwiązania hostingowe, jeśli chodzi o konfigurację i zarządzanie serwerem. Hosting dedykowanego serwera SiteGround daje o wiele więcej swobody, dzięki czemu będziesz mógł go zamówić za pomocą dostęp do roota do kont hostingowych SiteGround i WHM. WHM cPanel który jest zawarty w dedykowanym planie serwera SiteGround, może pomóc w samodzielnym tworzeniu, usuwaniu lub zarządzaniu kontami hostingowymi, a także na poziomie serwera.

Ich dedykowany plan hostingu serwerów pozwala również na dokonywanie globalnych modyfikacji konfiguracji serwera hostingowego. Co więcej, dedykowany hosting serwerów SiteGround jest znacznie potężniejszy niż ich hosting w chmurze, a także oferuje wiele zasobów serwerowych do hostowania Twojej witryny.

Jeśli zasoby serwera Twojej witryny nie mogą zostać zaspokojone przez współdzielony serwer SiteGround, a nie masz nawet wystarczających środków na zakup planu hostingowego dedykowanego serwera, to ich plany hostingowe w chmurze mogą być również bardzo rozsądnym rozwiązaniem. Plany hostingu serwerów dzielonych SiteGround są idealne dla początkujących lub witryn o ograniczonym ruchu. Ale w przypadku witryn o dużym natężeniu ruchu potrzeba więcej zasobów serwera, a zatem w oparciu o budżet warto wybrać jedno z nich Hosting w chmurze lub dedykowane plany hostingowe dla SiteGround. Tak więc ostatecznie musisz odebrać połączenie między nimi (Chmura lub serwer dedykowany) biorąc pod uwagę budżet jako decydujący czynnik.

To wszystko SiteGround Dedicated Hosting Review (2020) które zostało już wycofane, dlatego możesz skorzystać z ich usługi hostingu w chmurze, ponieważ jest ona równie wydajna i skalowalna, aby sprostać rosnącym potrzebom Twojej firmy. A jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub zapytania związane z serwerem Dedicated / Cloud / Enterprise, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej SiteGround 24/7 VIP.

LUB MOŻESZ RÓWNIEŻ SPRAWDŹ…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map