Czy potrzebuję skanera strony SG SiteGround (przegląd 2020): czy warto? Ile to kosztuje?

SiteGround SG Skaner witryny Przegląd powiadomień e-mail (2020)

SiteGround to wysoce bezpieczna, zarządzana firma hostingowa, która nie jest stale klasyfikowana i rekomendowana jako najlepszy hosting przez wiele osób.


Istnieją jednak pewne rzeczy, o których należy wiedzieć przed zarejestrowaniem się w dowolnym planie i pakietach hostingowych SiteGround. Musisz zadać sobie pytanie – Czy naprawdę potrzebujesz Site Site Scanner SG? Czy to w ogóle jest tego warte? (Mam na myśli warte swojej ceny) bo inaczej niepotrzebnie wydasz pieniądze na coś, co nie było tak naprawdę wymagane!

Szybkie uwagi na temat funkcji bezpieczeństwa SiteGround

Teraz porozmawiajmy trochę o bezpieczeństwie witryny, które SiteGround oferuje swoim kontom hostingowym swoim klientom. W przeciwieństwie do wielu niskiej jakości niezabezpieczonych firm hostingowych, SiteGround ma doskonałą jakość serwera, która jest bardzo bezpieczna, ponieważ firma stale wydaje aktualizacje oprogramowania, a także ciężko pracuje nad tworzeniem poprawek bezpieczeństwa dla wszelkich najnowszych złośliwych programów lub odkrytych luk..

Twoja witryna hostowana w SiteGround jest już bardzo bezpieczna i dlatego tak naprawdę nie potrzebujesz aktualizacji zabezpieczeń (w formie SG SiteScanner).

Czym jest usługa monitorowania złośliwego oprogramowania SG Site Scanner SG?

SG Site Scanner odnosi się do usługi wykrywania i monitorowania złośliwego oprogramowania SiteGround lub systemu wczesnego ostrzegania obsługiwanego przez ich partnera bezpieczeństwa Sucuri (jeden z największych dostawców usług monitorowania złośliwego oprogramowania i skanowania czarnej listy). SG Site Scanner codziennie skanuje wszystkie linki, które są dostępne ze strony głównej witryny (po aktywacji).

SiteGround SG Site Scanner Hack Monitoring Raport usługi Przegląd

Ponadto sprawdzi twoją witrynę w popularnych autorytatywnych witrynach opartych na bezpieczeństwie, aby sprawdzić, czy twoja domena została umieszczona na czarnej liście przez którąkolwiek z nich, czy nie. Jeśli SG Site Scanner wykryje taki problem, natychmiast wyśle ​​Ci powiadomienie e-mailem. Pomaga to zatem podjąć natychmiastowe działanie i szybko rozwiązać problem w celu ochrony reputacji firmy, klientów i przychodów.

�� Co jest dobrego w SG Site Scanner?

1. Wydajny system skanowania i raportowania złośliwego oprogramowania
2. Dobry partner monitorujący złośliwe oprogramowanie, taki jak Sucuri
3. Łatwiejszy i przyjazny interfejs do skanowania w poszukiwaniu zagrożeń
4. Natychmiastowe powiadomienia i aktualizacje e-mail
5. Łatwo zarządzalne raporty co tydzień

�� Co jest złego w SG Site Scanner?

Podobnie jak inni dostawcy usług hostingowych, SiteGround współpracuje z innymi usługami stron trzecich, aby odsprzedawać swoje plany i jednocześnie pomagać klientom w ochronie ich stron internetowych. Moim zdaniem, SG Site Scanner powinien być darmowy i nie powinieneś za to płacić! Ale jest to płatna usługa, jeśli chodzi o SiteGround lub dowolnego innego dostawcę usług hostingowych, który oferuje takie zabezpieczenia i usługę monitorowania witryny jako dodatkowy płatny dodatek.

Czy powinienem dostać SG Site Scanner? Czy to konieczne, aby go kupić??

KRÓTKA ODPOWIEDŹ: NIE, NIE POTRZEBNE!

Wybierz zamiast tego darmową wtyczkę bezpieczeństwa Wordfence, która może skanować twoje serwery 24/7, a także może oczyścić wszelkie potencjalne zagrożenia witryny zamiast zamawiać kosztowną usługę monitorowania złośliwego oprogramowania SG Site Scanner firmy SiteGround. Site Site SG Site Scanner oferuje podobną usługę monitorowania złośliwego oprogramowania, taką jak SiteLock Security Bluehost lub Security Suite iPage, która działa mniej więcej tak samo. Początkujący uważają te dodatkowe usługi dodatkowe za przydatne i kupują je podczas rejestracji. Podczas gdy większość innych inteligentnie je całkowicie zaniedbuje i wybiera opcję darmowa wtyczka WordPress jak Wordfence.

Ile kosztuje SG Site Site Scanner? [Szczegóły ceny]

Informacje o cenach skanera witryny SG SiteGround
Cena początkowa19,80 USD rocznie (1,65 USD miesięcznie)
Cena odnowienia19,80 USD rocznie (1,65 USD miesięcznie)
(Ten sam koszt odnowienia)

Koszt SG Site Site Scannera SiteGround 19,80 USD rocznie lub 1,65 USD miesięcznie z tą samą ceną za odnowienie. Ta opcjonalna dodatkowa usługa dodatkowego monitorowania bezpieczeństwa przez SiteGround (powered by Sucuri) można w dowolnym momencie dodać lub usunąć z pakietu hostingowego SiteGround.

W związku z tym możesz albo płacić rocznie za usługę Site Site Scanner SG SiteGround bezpośrednio z góry podczas procesu rejestracji.

SiteGround’s SG Site Scanner Add-on przez Obszar użytkownika

Możesz też w dowolnym momencie zamówić to narzędzie do skanowania w poszukiwaniu zagrożeń i monitorowania złośliwego oprogramowania w SiteGround (całkowicie do ciebie).

Wordfence vs SG Site Scanner (Powered by Sucuri): Recenzja i porównanie (2020)

SiteGround SG Site Scanner vs Wordfence (przegląd i porównanie 2020)

Wordfence to najwyższej klasy dostawca usług bezpieczeństwa (zarówno w przypadku planów bezpłatnych, jak i płatnych) dla użytkowników WordPress i jest specjalnie zasilany przez kanał Threat Defense, który jest stale aktualizowany. Podstawowa wersja wtyczki Wordfence WordPress jest bezpłatna, oferując swoim użytkownikom szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa (gdy włączony). Korzystając z narzędzia do skanowania witryn, takiego jak Wordfence, możesz uruchomić różne mechanizmy bezpieczeństwa, które całkowicie ochronią Twoją witrynę przed hakerami i wszelkimi złośliwymi kodami.

Ponadto Wordfence Firewall jest wystarczająco silny, aby chronić twoją stronę i zapobiec jakiejkolwiek formie ataku. Korzysta z najbardziej zaktualizowanych reguł zapory, zapobiega złośliwym adresom IP i zapewnia niezawodną i wystarczającą ochronę Twojej witryny WordPress. Ponadto Wordfence bierze na siebie kluczową, związaną z bezpieczeństwem, odpowiedzialność za zachowanie należytej staranności przed zezwoleniem na ruch na Twoim blogu lub stronie internetowej.

UWAGA: W przeciwieństwie do Wordfence, SiteGround SG Site Scanner nie jest żadną aplikacją, która zapewni ci pełną ochronę twojej witryny przed atakiem. To tylko opcjonalna dodatkowa funkcja monitorowania bezpieczeństwa włamań / sprawdzania złośliwego kodu z SiteGround.

Wniosek: Czy wymagany jest SG Site Scanner? Czy potrzebujesz tego płatnego dodatku Security z SiteGround dla swojej witryny??

Podczas wyewidencjonowywania podczas zakupu planu hostingowego SiteGround dadzą ci możliwość dodania SG Site Scanner za dodatkową opłatą (która jest opcjonalną funkcją dodatkową). Jeśli zapytasz mnie lub innego specjalistę od WordPressa, najczęstszą odpowiedzią na to pytanie jest – NIE, NIE POTRZEBUJESZ SKANERA WITRYNY SG SITEGROUND, GDY ZAKUPIĆ ICH USŁUGĘ HOSTINGOWĄ! Istnieje wiele innych bezpłatnych aplikacji zabezpieczających, które skanują witrynę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania (Wordfence jest bezpłatną alternatywą, której używam).

Możesz więc przejść na SiteGround.com, wybrać plan hostingowy dla swojej witryny, a następnie wybrać ich Ochrona prywatności domeny funkcja (ponownie opcjonalne), i wreszcie odznacz SG Site Scanner usługa.


Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, czy potrzebujesz ochrony prywatności domeny SiteGround (ochrona identyfikatora domeny), czy nie?

Czy polecasz SiteGround Hosting? Tak, absolutnie! Dzięki zaawansowanym pakietom zabezpieczeń na poziomie serwera, wysokiej jakości obsłudze klienta oraz najlepszemu w swojej klasie sprzętowi i oprogramowaniu na poziomie przedsiębiorstwa SiteGround bez wątpienia jest najbezpieczniejszym środowiskiem do hostowania Twojego bloga lub strony internetowej. Mam nadzieję, że nasza recenzja będzie dalej Czy potrzebujesz Site Site Scanner SG SiteGround? Czy warto?? był ci pomocny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map