Recenzja Wix

Ceny, plany i funkcje Wix – 2020

Najważniejsze cechy

 • Łatwe bezpłatne narzędzie do tworzenia stron internetowych
 • Ponad 500 atrakcyjnych gotowych szablonów
 • Plany wstępne dla domeny niestandardowej
 • Projekty stron przyjaznych dla urządzeń mobilnych
 • Sklep internetowy – funkcje
 • Obsługa klienta Premuim
 • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Informacje o Firmie

Jak dobry jest Kreator stron Wix?

Dzięki odpowiedniemu narzędziu do tworzenia stron internetowych możesz zbudować dowolną stronę internetową i siebie’Skończy się na wybranej przez ciebie stronie internetowej. Wix.com jest świat’największy kreator stron internetowych. Założona w 2006 roku ma ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie. Rozpoczęty jako prosta platforma do budowania stron internetowych typu „przeciągnij i upuść”, jest teraz bardzo zaawansowany i ulepszony. Jest to bardzo przydatne dla osób bez zaawansowanych umiejętności technicznych lub żadnego programowania. Wix to taki kreator stron internetowych, który pomoże Ci stworzyć swoją stronę internetową bez zerwania, bez względu na to, czy Ty’jesteś tylko początkującym lub profesjonalistą.

W Wix istnieją dwa sposoby na stworzenie witryny: Pozwól Wix Artificial Design Intelligence wykonać twoją stronę dla ciebie lub zaprojektować całkowicie według własnego gustu za pomocą edytora Wix. Następnie jest kod Wix, za pomocą którego możesz w dowolnym momencie dodać zaawansowane funkcje do swojej witryny.

Jak stworzyć stronę internetową w kilka minut dzięki Wix?

Najpierw ty’Zostaniesz zapytany o rodzaj strony internetowej’szukam stworzyć.

rodzaj tworzenia stron internetowych w wix

A później Ty’Zostanie zadane kilka dodatkowych pytań, aby można było dostosować witrynę do własnych potrzeb.
Następnie zobaczysz następujące opcje.

jak stworzyć swoją stronę internetową w wix

Edytor Wix:

Całkowita swoboda projektowania jest tym, co Wix obiecuje dzięki edytorowi Wix. Możesz zacząć od pustej strony lub wybrać dowolny szablon z kolekcji szablonów, która ma ponad 500 szablonów wykonanych przez projektantów. Możesz dodawać tła wideo, paralaksę, animacje i inne elementy bez martwienia się o kod.

Inteligencja sztucznej konstrukcji Wix

W oparciu o odpowiedzi na niektóre pytania, Wix ADI natychmiast zbuduje dla Ciebie stronę internetową. Dlatego dzięki Wix ADI utworzenie strony internetowej to tylko kwestia kilku kliknięć. Otrzymasz gotową stronę internetową ze wszystkimi tekstami i obrazami, które są wymagane, aby Twoja witryna była gotowa do wdrożenia.

Możesz wybrać dowolny z Wix’s dwóch twórców stron internetowych.

Jak stworzyć stronę internetową za pomocą Wix Editor?

Jeśli decydujesz się na użycie edytora Wix do budowy witryny, wszystko, co musisz zrobić w procesie instalacji, to wybrać dowolny szablon, który pasuje do Twojej witryny’potrzeby.

wybierz szablon w wix

Kiedyś ty’po wybraniu szablonu twoja strona internetowa zostanie wygenerowana zgodnie z wybranym szablonem, a następnie ty’Zostanie wysłany do edytora, który daje pełną swobodę edycji strony.

Za pomocą tego edytora możesz dodatkowo dostosować swoją stronę internetową. Możesz włączyć lub wyłączyć dowolną funkcję za pomocą edytora.

Jak stworzyć stronę internetową za pomocą Wix ADI?

Jeśli wybierzesz Wix ADI, zostaniesz zadany kilka pytań, a następnie na podstawie twoich danych Wix ADI użyje sztucznej inteligencji, aby wybrać unikalną kombinację stylów i struktur spośród miliardów kombinacji.

Na przykład, jeśli wybierzesz sklep internetowy w pierwszym kroku, zostaniesz dodatkowo poproszony o bardziej szczegółowe informacje na temat rodzaju sklepu internetowego’próbuję utworzyć:

Następnie zostaniesz poproszony o kilka dodatkowych pytań, aby było bardziej precyzyjne.

I musisz wybrać funkcję, którą wybierzesz. Możesz także pominąć te metody, a ostatnim krokiem jest wybranie rodzaju stylu, który kochasz.

A temat Twojej witryny jest gotowy, dobrze dostosowany do Twojego gustu.

Kod Wix

Korzystając z kodu Wix, możesz dodać dowolną dodatkową zawartość do swojej witryny internetowej ze wszystkimi funkcjami projektowymi edytora Wix. Kod Wix jest naprawdę pomocny w tworzeniu niestandardowych aplikacji internetowych i solidnych stron internetowych. Kod Wix daje ci możliwość konfigurowania własnych zbiorów baz danych, możesz dodawać własne formularze. Wszystko, co robisz, jest zgodne z SEO.

Jest bezpłatny Wix?

Po zobaczeniu wszystkich dobrych rzeczy napisanych o Wix, możesz otrzymać pytanie, czy Wix jest bezpłatny? Wix jest darmowy. Możesz uzyskać wiele opcji za darmo. Ale masz przywilej wyboru Wix Premium, w którym możesz skorzystać z bezpłatnego hostingu, połączenia z domeną, bezpłatnej domeny na 1 rok, Google Analytics, wsparcia Premium, 500 MB + miejsca. Możesz przejść Premium, wydając 70 / miesięcznie. Istnieje również 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map