Recenzja MochaHost

Ceny, plany i funkcje MochaHost – 2020

Najważniejsze cechy

 • Ultra-Fast & Secure + SSD Storage
 • Nieograniczone bezpłatne certyfikaty SSL na całe życie!
 • Te same ceny za odnowienie
 • 180-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Monitorowanie serwerów 24/7
 • Bezpłatna pomoc przy migracji
 • Oferty MochaHost – do 80% taniej

Informacje o Firmie

MochaHost to tani dostawca hostingu, który jest znany przede wszystkim z zapewniania najwyższej jakości usług z najlepszymi w swojej klasie funkcjami i doskonałej obsługi klienta w rozsądnym przedziale cenowym. MochaHost, zlokalizowane w sercu Doliny Krzemowej (San Jose, Kalifornia), korzysta z najbardziej zaawansowanych centrów danych w USA – w Chicago w stanie Illinois. Ale dzięki partnerstwu z Cloudflare osiągnęli globalny zasięg, dzięki czemu mogą dotrzeć do szerokiej gamy klientów na całym świecie. Jednym z godnych uwagi aspektów MochaHost jest to, że zapewnia on także narzędzia marketingu online i SEO. Narzędzia te obejmują aplikacje i pakiety mediów społecznościowych. Mimo że MochaHost pozycjonuje się jako tani dostawca hostingu i pomimo niższych cen, MochaHost oferuje wiele najlepszych w swojej klasie funkcji, które mogą obalić wiele najlepsi gracze w branży hostingu.

Funkcje MochaHost

Pozwolić’Przyjrzyjmy się niektórym z najważniejszych funkcji, dzięki którym MochaHost jest królem wartości.

Dożywotnia gwarancja rabatu

Widzieliśmy niektórych dostawców hostingu, którzy zapewniają gwarancję zamrożenia ceny, ale z wyłączeniem rabatów, które są oferowane przy zakupie hostingu od nich. Ale Mocha Host twierdzi, że jest jedyną firmą hostingową w branży, która oferuje taką samą gwarancję przedłużenia ceny, w tym rabaty, o ile zdecydujesz się korzystać z usług Mocha Host. To naprawdę wspaniałe, ponieważ wydasz jak najmniejszą kwotę na odnowienie swoich usług, jeśli uzyskasz maksymalne rabaty przy pierwszym zakupie hostingu Mocha.

Gwarancja 100% bezawaryjności

Podczas gdy wielu wiodących dostawców usług hostingowych chce, abyś ustabilizował się na poziomie 99,9% czasu pracy, nawet jeśli płacisz o wiele więcej niż musiałbyś zapłacić za Mocha Hosting, Mocha Host daje najlepszą w branży 100% gwarancję bezawaryjności. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twoja witryna będzie offline lub niedostępna, co z kolei może pochłonąć znaczną część sprzedaży lub wrażeń użytkowników witryny. 100% czasu pracy jest tym, co zapewnia każdy właściciel witryny, ale tylko nieliczni dostawcy usług hostingowych.

180-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Właśnie wtedy, gdy myślisz, że nie może być lepiej, Host Mocha ponownie dowodzi, że się mylisz. Mocha Host oferuje zadziwiającą 180-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli chodzi o miesiące, masz aż 6 miesięcy, aby upewnić się, że wybrałeś odpowiedniego hosta dla swoich potrzeb. 180-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy nawet najbardziej podstawowego planu. Otrzymasz gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie plany wspólne, odsprzedawcy i VPS.

Dożywotnia darmowa domena

Zwiększenie wartości usługi oferowanej przez hosta Mocha to dożywotnia darmowa domena. Mocha Host oferuje bezpłatną nazwę domeny najwyższego poziomu, taką jak com, org, net, info wraz ze swoimi planami hostingowymi. To z pewnością pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy, ponieważ nazwy domen najwyższego poziomu wcale nie są tanie.

Dożywotni bezpłatny nieograniczony certyfikat SSL

Dożywotni bezpłatny certyfikat SSL to kolejny darmowy pakiet, który otrzymujesz dzięki planom Mocha Host. Certyfikat SSL ma duże znaczenie dla każdej witryny, a jeśli planujesz uzyskać hosting dla witryny eCommerce, certyfikat SSL jest niezbędny do przeprowadzania transakcji online. Masz gwarancję zwiększenia widoczności w wyszukiwarkach poprzez włączenie darmowego SSL zapewnianego przez Mocha.

Bezpłatna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i spamem

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i spamem jest zapewniana przez Mocha, aby zapewnić bezproblemową obsługę. Mokka’Plany hostingowe zapewniają bezpłatną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i spamem. Ze względu na ciągłe monitorowanie będziesz powiadamiany o każdym podejrzanym działaniu na Twoim koncie.

Usługi hosta Mocha

Nieograniczony hosting w chmurze

Mocha Host zapewnia ultraszybki nieograniczony hosting w chmurze w bardzo przystępnym przedziale cenowym, a ceny zaczynają się od Rs 139 / mc, aż do Rs 400 / mc. Najtańszy pakiet nazywa się ‘Soho’, i ‘Biznes’ Pakiet jest najlepiej sprzedającym się produktem odpowiednim dla firmy lub strony internetowej eCommerce. Najskuteczniejszy pakiet jest właśnie nazwany ‘Mokka’. Soho jest najbardziej podstawowym pakietem spośród trzech i nie jest najbardziej zalecany, jeśli chodzi o wydajność. Pakiet biznesowy jest najbardziej opłacalny pod względem ceny i specyfikacji. Otrzymujesz wsparcie dla nieograniczonego miesięcznego ruchu, przepustowości. Wybierając pakiety Business lub Mocha, możesz także hostować wiele stron internetowych.

Hosting Windows / ASP.NET

Mocha Host oferuje niezawodny hosting okien od ponad 17 lat. Host Mocha jest w stanie dostarczać hosting okien z doskonałymi specyfikacjami i niesamowitą jakością przez 17 lat, a ich pakiety są również bardzo przystępne cenowo. Najtańszy plan hostingowy dla systemu Windows kosztuje 177 Rs / mc. i idzie aż do 445 / mc. Nomenklatura pakietów została zapożyczona z Cloud Hosting i otrzymujesz panel sterowania SolidCP do zarządzania kontem hostingowym. Hosting okien Mocha Host jest wyposażony w najnowszą obsługę podstawowych platform ASP.NET, takich jak .NET Core 2.2.1, .NET Core 3. W podstawowym planie Soho rozmiar bazy danych jest ograniczony do 200 MB, podczas gdy otrzymujesz nieograniczony rozmiar bazy danych dozwolony z Pakiety biznesowe i mokka.

Hosting WordPress

Wśród wielu innych aplikacji WordPress jest najpopularniejszym i najczęściej używanym. Dlatego Mocha Hosting zdecydowała się na zapewnienie dedykowanego hostingu WordPress dla każdego, kto szuka niezawodnego i niedrogiego hostingu dla swojej witryny WordPress. Dla odmiany Mocha wybrała inną nomenklaturę dla pakietów WordPress z planami o nazwach WP Starter, WP Premium i WP Advanced. Wyceniony między Rs 177 / mo. i Rs 464 / mo., wszystkie trzy pakiety oparte są na technologii chmurowej i masz szybką stronę internetową. W związku z tym. Możesz być wolny od zmartwień związanych z powolnym ładowaniem strony. Wszystkie trzy pakiety są wyposażone w automatyczne kopie zapasowe, a WP Premium i WP Advanced otrzymują bardziej zaawansowane kopie zapasowe. Zaleca się wybranie jednego z tych dwóch pakietów, ponieważ otrzymasz również bezpłatną domenę i bezpłatną sieć CDN wraz z wieloma innymi dodatkami.

Hosting aplikacji

Jeśli hostujesz swoją witrynę za pomocą Joomla, Drupal Magento lub innej aplikacji, możesz wybrać Mocha’Pakiety hostingowe aplikacji, a mianowicie Business i Mocha. Możesz wybierać spośród ponad 180 aplikacji i, w przeciwieństwie do hostingu WordPress, hosting aplikacji dzieli się tylko na dwie kategorie zamiast trzech. Zarówno pakiety Business, jak i Mocha mają kilka bardzo wymaganych funkcji, a oba plany są wycenione na 1249 miesięcznie. i 400 / mies. odpowiednio. Otrzymasz panel kontrolny cPanel z planami, a także bezpłatne narzędzia SEO, które zwiększą atrakcyjność Twojej witryny. Dostajesz 1 domenę za darmo na całe życie, o ile kupisz hosting Mocha. Mimo że oba pakiety są wyposażone w automatyczne kopie zapasowe, pakiet Mocha otrzymuje odrobinę premium kopie zapasowe.

Wirtualne serwery prywatne (VPS)

Długa lista Mocha’oferta nie kończy się tutaj. Zapewniają również usługi VPS. Możesz wybierać spośród serwerów Linux lub Windows VPS. Serwery te są zasilane przez niesamowicie szybką pamięć SSD. W samym systemie Linux VPS istnieje 8 różnych konfiguracji do wyboru. Podstawowy plan jest wyceniony na 572 Rs / mc. a ósmy pakiet kosztuje aż 35 Rs / mc. Z wyjątkiem najtańszego pakietu, wszystkie inne pakiety są bogate w funkcje i są idealne, aby zaspokoić potrzeby Twojej żądnej energii strony internetowej.

Serwery VPS obsługiwane przez system Windows są dostępne w 7 różnych specyfikacjach i możesz uzyskać jeden za jedyne Rs 837 / mo. z cenami strzelającymi do R2424 / mc. Dostajesz bezpłatny CDN bezpośrednio z pakietu podstawowego, a wszystkie pakiety są obsługiwane przez VPN.

Dedykowane serwery chmurowe

Mocha Host to także znana twarz, jeśli chodzi o dostarczanie dedykowanych serwerów w chmurze. Mocha ponownie daje możliwość wyboru spośród dedykowanych serwerów chmurowych opartych na systemie Linux lub dedykowanych serwerów chmurowych opartych na systemie Windows. Serwery oparte na systemie Linux są nieco tańsze, a serwery oparte na systemie Windows są nieco droższe w porównaniu z poprzednimi. Istnieje w sumie 18 różnych klasyfikacji, oferujących szeroki wybór specyfikacji do wyboru. Serwery te są wyposażone w ochronę Nigdy nie uruchamiają się ponownie i obsługę VPN.

Ceny serwerów dedykowanych opartych na systemie Linux zaczynają się od Rs. 1360 / mies., Za pakiet podstawowy i najbardziej zaawansowany pakiet jest wyceniony na Rs. 11745 / mies. Możesz wybrać te serwery z trzech różnych specyfikacji. Podobnie jak serwery dedykowane dla systemu Linux, nawet serwer dedykowany dla systemu Windows jest podzielony na 9 różnych klasyfikacji, przy czym najtańszy pakiet zaczyna się od Rs 1718 / mo, aż do Rs 12103 / mo.

Wniosek

Mocha Host jest liderem segmentu, jeśli chodzi o świadczenie najwyższej jakości usług, które są zarówno niezawodne, jak i niedrogie. I to nie tylko hosting lub nazwa domeny, dla której możesz wybrać Mocha Host. Możesz uzyskać szeroki zakres usług od Mocha Host, takich jak narzędzia SEO, narzędzia marketingu online, pakiety mediów społecznościowych itp. Istnieje bardzo niewielu dostawców hostingu, którzy zapewnią ci wysoką jakość usług wraz z wiodącymi w branży funkcjami, takimi jak 180 dni gwarancja zwrotu pieniędzy, gwarancja 100% dostępności, dożywotnia gwarancja rabatu i wiele więcej. A Mocha Host jest nosicielem pochodni dla takich gospodarzy i możesz spróbować, nie zastanawiając się długo, ponieważ mają plany nawet bardzo podstawowej witryny internetowej, która zabierze dziecko do dobrze znanej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map