Recenzja Kualo


15 Ogólne recenzje


AVG. OCENA UŻYTKOWNIKA WYBITNY

funkcje

Wsparcie

Wydajność

cennik

Wyprzedaż flashowa Hostingera

Ceny, plany i funkcje Kualo – 2020

Najważniejsze cechy

 • Gwarancja 99,9% bezawaryjności
 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Softaculous Web App Installer
 • Dedykowany guru wsparcia 24/7
 • Darmowe certyfikaty SSL
 • 30-dniowe kopie zapasowe kont
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Promocje Kualo – do 90% taniej

Wspólne plany hostingowe

Nazwa planuOSPrzestrzeńPasmoPłytaLiczba witrynCena £
SOLOLinux10 GBCPANELJEDENRs.279
URUCHOMIENIELinux30 GBCPANELBEZ LIMITURs.489
WYDAJNOŚĆLinux50 GBCPANELBEZ LIMITURs.699
Zobacz porównanie hostingu współdzielonego

Dedykowane plany hostingowe

Nazwa planuOSPrzestrzeńprocesorBaranRdzeńCena £
DS1 ZarządzaneLinux2x 1 TBIntel Xeon E3-1230v316 GIGA BAJTÓW3,3 GHzRs.13818
DS2 ZarządzaneLinux2x 2 TBIntel Xeon E3-1270v532 GB3,6 GHzRs.13818
DS3 ZarządzaneLinux2x 240 GB2x Intel Xeon E5-2630v232 GB2,6 GHzRs.13818
DS4 ZarządzaneLinux2x 960 GB2x Intel Xeon E5-2630v364 GB2,4 GHzRs.13818
NIESTANDARDOWE ZarządzaneLinuxbez limitubez limituNie dotyczyRs.13818
DS1 niezarządzanyLinux2x 1 TBIntel Xeon E3-1230v316 GIGA BAJTÓW3,3 GHzRs.6909
DS2 NiezarządzanyLinux2x 2 TBIntel Xeon E3-1270v532 GB3,6 GHzRs.6909
DS3 niezarządzanyLinux2x 240 GB2x Intel Xeon E5-2630v232 GB2,6 GHzRs.6909
DS4 niezarządzanyLinux2x 960 GB2x Intel Xeon E5-2630v364 GB2,4 GHzRs.6909
NIESTANDARDOWE NiezarządzaneLinuxbez limitubez limituNie dotyczyRs.6909
Zobacz porównanie Hostingu dedykowanego

Plany hostingowe w chmurze

Nazwa planuOSPrzestrzeńprocesorBaranPasmoCena £
Zarządzane XSLinux20 GB1 GB5 TBRs 2 094
MAŁE ZarządzaneLinux40 GB2 GB5 TBRs 5 901
MEDIUM ZarządzaneLinux70 GB4 GB5 TBRs 8 685
DUŻO ZarządzaneLinux90 GB8 GB5 TBR.11.1177
XL ManagedLinux140 GB16 GIGA BAJTÓW5 TBRs.15 663
XS niezarządzanyLinux20 GB1 GB5 TBRs.705
MAŁY NiezarządzanyLinux40 GB2 GB5 TBRs.2 101
ŚREDNI NiezarządzanyLinux70 GB4 GB5 TBRs 3 496
DUŻE NiezarządzaneLinux90 GB8 GB5 TBRs 6 288
XL niezarządzanyLinux140 GB16 GIGA BAJTÓW5 TBRs 10 474
Zobacz porównanie Cloud Hosting

Plany hostingowe dla sprzedawców

Nazwa planuOSPrzestrzeńPasmoPłytaLiczba witrynCena £
MICROLinux20 GBCPANEL10R.69
ROZRUSZNIKLinux100 GBCPANEL100R.69
ZAWODOWIECLinuxbez limituCPANEL200R.69
Zobacz porównanie hostingu resellerów

Informacje o Firmie

Kualo jest wiodącym dostawcą usług hostingowych, który wyróżniał się zarówno jakością usług, jak i liczbą witryn hostowanych na swoim serwerze. Kualo’Na serwerze znajduje się ogromna liczba ponad 30000 stron internetowych. Są również bardzo wysoko oceniani przez klientów w całym Internecie. Wśród wielu innych czynników, które wyróżniają Kualo na tle innych hostów internetowych, bardzo ważnym czynnikiem jest bardzo wydajna obsługa klienta.

Z ponad 19-letnim doświadczeniem na rynku usług hostingowych po tym, jak został założony w 2000 r. Jako dostawca usług hostingowych dla sprzedawców, Kualo robi ogromne postępy, aby stać się jednym z najbardziej znanych dostawców usług hostingowych. Dlatego Kualo jest prawdziwym weteranem, jeśli chodzi o świadczenie najwyższej jakości usług, które są zarówno niezawodne, jak i przyjazne dla kieszeni.

Kualo twierdzi, że robi interesy z pasją do stron internetowych. Ponieważ nie można ocenić książki po okładce, nie można zdecydować, czy hosting jest wystarczający dla Twojej witryny, czy nie, po prostu przeglądając jej przegląd. Aby uprościć Ci sprawę, pozwól nam dokładnie przyjrzeć się usługom i funkcjom Kualo Web Hosting.

Funkcje Kualo

Obsługa klienta 24/7/365

Jak wspomniano wcześniej, Kualo wyróżnia się na tle innych dostawców hostingu pod względem obsługi klienta. Ten zespół ekspertów wyznaczył nowe standardy, zapewniając doskonałą obsługę klienta przez całą dobę, przez cały rok. Kualo podniósł poprzeczkę wysoko, jeśli chodzi o pomoc klientom w ich zapytaniach, procesie konfiguracji lub innych zadaniach wymagających specjalistycznej pomocy. Klienci mogą skorzystać z czatu na żywo oferowanego przez Kualo, a także skorzystać z pomocy na telefon dla zaawansowanego typu hostingu.

Gwarancja 99,9% bezawaryjności

Kualo jest objęty 99,9% gwarancją bezawaryjności, która nie jest najlepsza w branży, ale biorąc pod uwagę niezawodność Kualo, jest to do przyjęcia. Odsetek ten przekłada się na zaledwie 45 minut w miesiącu. Gwarancja dostępności przez Kualo w czasie pracy jest dość przeciętna i nie jest przełomowa, ale nie powinna powodować żadnych drastycznych problemów z wydajnością.

60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Kualo obiecuje zwrócić Ci pieniądze, które zapłaciłeś za ich usługę, jeśli nie zapewnisz usługi natychmiastowej, masz gwarancję. Możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu pierwszych 60 dni jako klient Kualo, jeśli nie jesteś zadowolony z usług świadczonych przez Kualo. Wszystkie opłaty za hosting zostaną zwrócone przez Kualo. Ale nie masz gwarancji zwrotu pieniędzy za usługi takie jak rejestracja, transfer i odnawianie nazw domen, usługi bezpieczeństwa SiteLock.

Gwarancja zamrożenia ceny

Z Kualo’s Funkcja Bezpłatna cena, masz gwarancję, że ceny płacone za hosting pozostają stałe, dopóki zdecydujesz się pozostać ich klientem. Niniejsza gwarancja dotyczy hostingu internetowego, Cloud VPS Hosting i serwerów dedykowanych. Ale ta funkcja dotyczy tylko ich zwykłego cennika. Nie dotyczy to zniżek, które możesz uzyskać w momencie zakupu hostingu od Kualo.

100% zielonej energii

Kualo’Centra danych są zasilane w 100% energią wielokrotnego użytku, dzięki czemu ich usługi są w 100% zasilane energią ekologiczną. Kualo udało się zwrócić uwagę na to, aby ich obsługa nie powodowała szkód w środowisku. Wykorzystują energooszczędne zasady projektowania, aby mieć pewność, że róg ich usług nie stanie się kolejnym źródłem emisji dwutlenku węgla. Korzystanie z usług Kualo może również zadowolić Twoją świadomość ekologiczną.

Bezpłatny transfer strony internetowej i poczty e-mail

Jeśli zdecydowałeś się podać Kualo’Jeśli jesteś gospodarzem, możesz bezpłatnie przenosić swoje witryny z innych hostów na serwery Kualo. Ten proces jest nie tylko bezpłatny, ale także bezproblemowy jak w Kualo’zespół wsparcia ekspertów jest zawsze do Twojej dyspozycji. Możesz także przenieść wszystkie swoje adresy e-mail z innego serwera do Kualo’bez kosztów.

Darmowe SSL

Kualo jest jednym z niewielu dostawców hostingu, którzy zapewniają bezpłatny certyfikat SSL już od podstawowego planu. W przypadku większości popularnych dostawców usług hostingowych musisz wybrać zaawansowane plany korzystania z bezpłatnego certyfikatu SSL. Zdobycie bezpłatnego certyfikatu SSL z pewnością jest dobrodziejstwem, biorąc pod uwagę, jak ważny i kosztowny może być certyfikat SSL.

Darmowy instalator aplikacji

Jeśli Twoja witryna działa w aplikacjach CMS, istnieje duże prawdopodobieństwo, że skończysz z trudem, aby aplikacje mogły uruchomić Twoją witrynę. Ale to wygrało’tak będzie, jeśli wybierzesz Kualo Hosting. Otrzymujesz instalator bezpłatnej aplikacji w pakiecie z planami hostingowymi, z którego możesz pobrać aplikacje potrzebne do uruchomienia swojej witryny.

Darmowa domena z abonamentem rocznym

Kupowanie hostingu od Kualo z hostingiem rozliczanym corocznie ma swoje zalety. Nie tylko otrzymujesz plany po niższych stawkach, ale także wybierasz bezpłatne nazwy domen po wybraniu planów rocznych. Nazwy domen są znacznie droższe w zależności od wybranych rozszerzeń, ale Kualo zrobił krok naprzód i oferuje je za darmo w ramach swojego abonamentu rocznego. Darmowa domena nie jest tańsza niż domena niskiego poziomu. Kualo oferuje Domeny Najwyższego Poziomu, takie jak .com, .net, org itp. Za darmo.

Narzędzie Backup Manager

Użytkownicy mogą konfigurować kopie zapasowe i zarządzać nimi za pomocą narzędzia Backup Manager dołączonego do Kualo Hosting. Jeśli użytkownicy chcą uzyskać zaawansowane kopie zapasowe, mogą wybrać płatną usługę o nazwie Code Guard. CodeGuard oferuje tworzenie kopii zapasowych, monitorowanie i przywracanie plików w chmurze.

Usługi Kualo

Jak tylko odwiedzisz Kualo’Na stronie zobaczysz niesamowitą ofertę usług oferowanych przez Kualo. Kualo’Usługi i oferty obejmują domeny, strony internetowe, hosting, serwery dedykowane, VPS, hosting poczty e-mail i inne. Kualo’Witryna ma Hosting dzielony w centrum uwagi. Nie oznacza to, że specjalizują się tylko w udostępnianiu hostingu współdzielonego. Inne specjalizacje nie są pozostawione przez Kualo.

Shared Hosting

Jak wspomniano wcześniej, Kualo jest mistrzem, jeśli chodzi o Shared Hosting. W rzeczywistości Kualo wyrobił sobie markę, udostępniając niedrogi hosting dzielony, który jest niezawodny i od którego można polegać. Hosting dzielony dzieli się na 3 różne pakiety, a mianowicie Solo, Startup i Performance. A ceny zaczynają się od Rs. 279, aż do Rs.699. Plan Solo jest bardziej odpowiedni dla blogów, a kolejne dwa to bardziej zaawansowane plany skierowane do Startupów i dużych witryn.

Dostajesz niezawodne i wolne od spamu usługi e-mail oraz zespół ekspertów do usług przez całą dobę przez cały rok. Otrzymujesz panel sterowania cPanel ze współdzielonym hostingiem od Kualo.

Hosting biznesowy

Jeśli witryna wymaga nieco więcej niż to, co zwykle oferuje hosting współdzielony, musisz przejść na hosting biznesowy. Kualo oferuje superszybki hosting biznesowy, który cechuje wysoka niezawodność i bezpieczeństwo. Jeśli chcesz mieć moc dedykowanego hostingu, ale uważasz, że to, za co płacisz, to więcej, niż potrzebujesz, to hosting dla Ciebie. Ponieważ Kualo’Hosting biznesowy jest częściowo dedykowany, a Ty zyskasz swobodę i wydajność serwerów dedykowanych po znacznie niższych cenach. Z nawet 50% rabatem w pierwszym miesiącu’Na rachunku można skorzystać z Kualo Business Hosting w cenie wywoławczej Rs. 699.

Plany te są idealne dla stron internetowych, które wymagają więcej soków i zawsze są głodne więcej. Twoja zajęta i wymagająca witryna nigdy nie zabraknie energii dzięki planom zaprojektowanym z myślą o jak najszybszej możliwej prędkości i wysokiej niezawodności.

Kopie zapasowe są wykonywane raz na 4 godziny i umożliwiają samodzielne przywracanie plików, baz danych i kont e-mail bezpośrednio z panelu sterowania. Serwery są zasilane przez LiteSpeed, co zapewnia niezrównaną wydajność.

Cloud VPS

Jedna z wyróżniających się ofert w długim składzie Kualo’Usługi Cloud VPS. Kualo oferuje niesamowicie szybką, wysoce skalowalną i na żądanie chmurową technologię VPS. Możesz wybierać spośród VPS chmury cPanel, VPS w pełni zarządzanej chmury i VPS chmury niezarządzanej. Unmanaged Cloud VPS jest najtańszy, a ceny zaczynają się od zaledwie Rs. 705 na miesiąc. Możesz stawiać swoje wymagania i korzystać z niestandardowych serwerów zgodnie z wybranymi specyfikacjami. Jest to z pewnością korzystne, gdy dokładnie znasz swoje wymagania i don’chcesz zabraknąć zasobów lub nie’nie chcę płacić za to, co robisz’wymagają.

Podobnie jak każdy inny rodzaj hostingu od Kualo, Cloud VPS jest wspierany przez niezrównaną obsługę klienta, bezpłatny transfer strony internetowej i więcej.

Dedykowane serwery

Surowa moc gołego metalu oddziela Kualo’serwery dedykowane od reszty i jest to rodzaj hostingu, który musisz wybrać dla swojej energicznej witryny. Kualo’Serwery dedykowane najlepiej nadają się do ekstremalnej wydajności i możesz w pełni wykorzystać moc cPanel i WHM.

Otrzymasz wszystkie funkcje, które są dostępne ze wszystkimi pakietami oferowanymi przez Kualo, takie jak super przyjazna obsługa, bezpłatny transfer strony internetowej, gwarancja bez nagrody wraz z transferem danych 5 TB, wbudowane filtrowanie spamu i gwarancja wymiany sprzętu.

Hosting dla sprzedawców

Kualo oferuje również hosting dla sprzedawców w atrakcyjnych pakietach już od Rs.69 (pierwszy miesiąc). Możesz wybrać spośród 3 pakietów, a mianowicie micro, starter, pro. Kualo’Hosting dla sprzedawców jest idealną opcją dla projektantów stron internetowych i przedsiębiorców, gdzie hosting może być sprzedawany klientom pod Twoją marką po wybranych przez Ciebie cenach. Dzięki hostingowi dla sprzedawców możesz zarabiać regularne dochody, budując markę na swój sposób i tworząc własną markę.

Ten rodzaj hostingu wymaga niewielkiej konserwacji, ponieważ zawsze możesz rozwiązać problemy napotykane przez klientów za pomocą Kualo’stale gotowy dedykowany zespół wsparcia. Podobnie jak inne rodzaje hostingu oferowane przez Kualo, również hosting resellerów oferuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, 99,9% gwarancji dostępności i możesz skorzystać z usługi bez żadnych blokad, umożliwiając Ci odejście w dowolnym momencie.

Wniosek

Dzięki długiej liście oferowanych usług Kualo oferuje pakiet dla każdego, kto potrzebuje hostingu. To, wraz z wieloma innymi funkcjami, określa, jak szybko Kualo wyrosło na mainstreamową firmę, oferując szeroki zakres ofert w bardzo konkurencyjnych cenach. Podczas gdy Kualo’serwis nie dostałby dziesięciu na dziesięciu, ich zespół ekspertów to nadrabia. Dlatego Kualo’z pewnością warto spróbować.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map