Recenzja GoDaddy

Ceny GoDaddy, plany i funkcje – 2020

Najważniejsze cechy

 • Godaddy World # 1 Domain Registrar
 • Współużytkowane, VPS, serwery dedykowane
 • 1-kliknięcie zainstalować ponad 125 darmowych aplikacji
 • Konfiguracja 1-Click dla zarejestrowanych domen GoDaddy
 • Gwarancja dostępności 9,9%
 • Nagradzana pomoc techniczna
 • Kupony GoDaddy

Wspólne plany hostingowe

Nazwa planuOSPrzestrzeńPasmoPłytaLiczba witrynCena £
RozrusznikLinux30 GBNie mierzoneCPANEL1 strona internetowaRs.99
GospodarkaLinux100 GBbez limituCPANELbez limituRs.199
DeluxeLinuxbez limitubez limituCPANELbez limituRs. 299
OstatecznyLinuxbez limitubez limituCPANELbez limituRs.449
Zobacz porównanie hostingu współdzielonego

Plany hostingowe VPS

Nazwa planuOSPrzestrzeńprocesorBaranRdzeńCena £
UruchomićLinux40 GB1 procesor2 GBR.1,136
WzmacniaćLinux60 GB2 procesory4 GBRs 1916
RosnąćLinux150 GB3 procesory6 GBR.2,404
RozszerzaćLinux200 GB4 procesory8 GBRs.3,379
Zobacz porównanie hostingu VPS

Dedykowane plany hostingowe

Nazwa planuOSPrzestrzeńprocesorBaranRdzeńCena £
GospodarkaLinux1 TB4 procesory4 GB3,1 GHzR4,74,719
WartośćLinux1,5 TB4 procesory8 GB3,1 GHzRs.6,759
DeluxeLinux2 TB4 procesory16 giga bajtów3,1 GHzRs.8,119
OstatecznyLinux2 TB4 procesory32 GB3,1 GHzRs.8,799
Zobacz porównanie Hostingu dedykowanego

Plany hostingowe dla sprzedawców

Nazwa planuOSPrzestrzeńPasmoPłytaLiczba witrynCena £
WzmacniaćLinux90 GBbez limituCPANELbez limituR.1,999
RosnąćLinux120 GBbez limituCPANELbez limituRs.2799
RozszerzaćLinux150 GBbez limituCPANELbez limituR.2,999
UstanowionyLinux240 GBbez limituCPANELbez limituRs.4599
Zobacz porównanie hostingu resellerów

Informacje o Firmie

Idź Tato to nazwa, która uderza wszystkich’umysł, kiedy rozmawiamy ‘Najlepsza firma hostingowa’. Słusznie, mając ponad 18 milionów klientów na całym świecie i 77 milionów nazw domen pod zarządzaniem,

Są pionierami w zaspokajaniu potrzeb szerokiej gamy klientów na całym świecie dzięki najlepszym w swojej klasie rozwiązaniom internetowym. To jest świat’Rejestrator nazw domen numer jeden. A bycie numerem jeden nie jest łatwym zadaniem, a utrzymanie się na najwyższym miejscu jest znacznie trudniejsze. Ale GoDaddy wykonało to zadanie ogromną ciężką pracą, zapewniając swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

GoDaddy stał za wieloma małymi firmami zamienionymi w najlepsze marki, oferując najlepszy w swojej klasie hosting w bardzo przystępnej cenie. Zbudował niezawodną infrastrukturę serwerów sieciowych, skoncentrowaną na dostępności, serwerach opartych na systemie Linux i Windows, niesamowitej obsłudze klienta i innych funkcjach. A ceny na torcie to szeroki zakres planów, które mają.

Wspólne plany hostingowe

Idź Tato’s Wspólne plany internetowe zaczynają się już od 99rs / mc i zwiększają się do 499 / mc. Podczas gdy plan startowy nie działa’Aby kupić Ci bezpłatną domenę, wspólny plan hostingowy GoDaddy’s Economy zapewnia bezpłatną nazwę domeny, 100 GB przestrzeni dyskowej, możliwość hostowania jednej witryny, nieograniczony miesięczny transfer danych oraz bezpłatny e-mail biznesowy. Określany jako ‘Najlepsza wartość’ plan, plan Deluxe oferuje nieograniczone miejsce i nieograniczoną liczbę domen oprócz funkcji planu Economy. Zaczyna się od 339 / mc. Pakiet Ultimate oferuje najlepsze narzędzie do zarządzania DNS, 2x wydajność przetwarzania i bezpłatny certyfikat SSL na rok.

Plany hostingowe dla firm

Dla niektórych może to być nowy termin. Więc pozwól’Zobacz, co to jest hosting biznesowy według GoDaddy. To’najlepsze z obu światów – zwiększona moc wirtualnego prywatnego serwera, ale z łatwym w użyciu panelem sterowania’do działania wymagany jest dyplom z informatyki. GoDaddy sugeruje te plany osobom ze stronami eCommerce, które będą miały duży ruch i wymagają więcej zasobów. Jeśli ty’Ponownie poszukuję typu hostingu, który jest bardzo szybki, obsługuje ogromną ilość ruchu przychodzącego w dowolnym momencie. Idź Tato’Hosting biznesowy ma zasoby i wsparcie, które zaspokoją Twoje potrzeby hostingowe.

Plany zaczynają się od pakietu uruchomieniowego, zaczynającego się od zaledwie 1159 mo / m, zapewniającego 60 GB przestrzeni dyskowej, 2 GB pamięci RAM, 1 procesor, ruch bez pomiaru, nieograniczoną liczbę witryn i baz danych, standardowy certyfikat SSL. Następnie jest plan Enhance, który dodaje 90 GB przestrzeni dyskowej, 4 GB pamięci RAM, 2 procesory do planu uruchamiania i zaczyna się od 79 1479 miesięcznie. Po nim następuje plan wzrostu, który jest określany jako ‘Najlepsza wartość’ pakiet w hostingu biznesowym oferujący 120 GB przestrzeni dyskowej, 6 GB pamięci RAM, 3 procesory oraz inne funkcje poprzednich pakietów. I jest dobrze wyceniony na 1919 mo / miesiąc. A potem jest plan rozszerzenia, którego cena to 2559 mo / m, oferujący 150 GB przestrzeni dyskowej, 8 GB pamięci RAM, 4 procesory oprócz innych funkcji innych trzech planów.

Usługi hostingowe VPS

Plany hostingowe VPS zaczynają się od pakietu o nazwie Uruchom, oferuje 1 rdzeń procesora, 2 GB pamięci RAM, 40 GB przestrzeni dyskowej, a jego cena to 1,399 miesięcznie. Następnie jest pakiet Enhance, którego cena wynosi ₹ 2199 / mies, i oferuje 2 rdzenie procesora, 4 GB pamięci RAM, 60 GB pamięci. Cena pakietu wzrostowego wynosi 2699 mo miesięcznie. 3 rdzenie procesora, 6 GB pamięci RAM, 150 GB pamięci. A plan rozszerzenia, który jest najdroższy, w cenie 3699 ₹ / m oferuje 4 rdzenie procesora, 6 GB pamięci RAM, 150 GB pamięci.

Dedykowane serwery

GoDaddy wycenił to’Dedykowane serwery hostingowe bardzo agresywnie z pakietem Economy, zaczynając od zaledwie 4719 mo / m, zapewniając 4 rdzenie procesora przy 3,1 GHz, 4 GB pamięci, 1 TB przestrzeni dyskowej, niezmierzone pasmo, 3 dedykowane adresy IP, bezpłatny roczny certyfikat SSL. Następny jest pakiet Value dostarczany z 8 GB pamięci, 1,5 TB przestrzeni dyskowej oraz innymi funkcjami oferowanymi w planie Economy. Ten plan jest dobrze wyceniony na 6759 mo / mc. Po nim jest plan Deluxe oferujący 8 GB pamięci, 1,5 TB przestrzeni dyskowej oraz inne funkcje poprzednich pakietów. A cena wynosi 8119 mo / miesiąc. Najtańszy pakiet Ultimate kosztuje 8799 mo miesięcznie, oferując 32 GB pamięci i 2 TB pamięci masowej wraz z pozostałymi dodatkami zawartymi w pozostałych trzech pakietach.

Nazwy domen:

GoDaddy oferuje nazwy domen w cenie wywoławczej 209 mo / mc. Zapewniają długą listę nazw domen, takich jak .com, .co, .in, .life i wiele innych.

Kreator strony internetowej

GoDaddy ma nowy i zaawansowany kreator stron internetowych, który pomaga każdej osobie, która zna się na kodowaniu lub nie ma jej wcale, w tworzeniu strony internetowej. Ma dużą bibliotekę profesjonalnych zdjęć do wyboru, dzięki czemu Twoja witryna zawsze będzie zawierać obrazy odzwierciedlające Twoją działalność lub pasję. Możesz także przesyłać własne zdjęcia. Ma również interfejs machnięcia do stylu, w którym można stylizować witrynę za pomocą zaledwie kilku przeciągnięć. Daje to również przywilej mieszania i dopasowywania, w którym możesz być wolny od ograniczeń szablonów i dostosowywać każdy zakątek swojej witryny. Dostajesz tego narzędzia do tworzenia witryn wolny wersja próbna przez 14 dni, po których będziesz musiał zapłacić za kreatora tej strony.

Profesjonalny e-mail biznesowy

GoDaddy oferuje również biznesową usługę e-mail startowy w ₹ 39 / miesiąc, gdzie otrzymasz 10 GB miejsca na pocztę e-mail na użytkownika, bez reklam, nagradzane, wsparcie 24/7. Z GoDaddy’s filtry spamu i antywirusowe, które każdego dnia blokują ponad 300 milionów niechcianych, potencjalnie niebezpiecznych wiadomości e-mail. Plany te są również bardzo dobrze obsługiwane przez smartfony i tablety.

Lokalni projektanci stron internetowych

GoDaddy ma również długą listę programistów i agencji, które mogą tworzyć Twój praca przy projektowaniu i zarządzaniu stroną bezproblemowo.

Wniosek:

GoDaddy ma poważnych konkurentów na pierwsze miejsce, a także jest wystarczająco dużo miejsca na poprawę w zakresie obsługi klienta, cen odnowienia itp. Jeśli to może działać w tych aspektach, nic dziwnego, że GoDaddy będzie królem przez długi okres czasu.

Możesz również zobaczyć opinie użytkowników GoDaddy poniżej w ‘Recenzje użytkowników’ Sekcja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map