Recenzja ChemiCloud

Ceny, plany i funkcje ChemiCloud – 2020

Najważniejsze cechy

 • Darmowa nazwa domeny na całe życie
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wsparcie bezterminowe 24/7
 • Bezpłatnie Szyfrujmy SSL
 • Lokalny dostawca hostingu w chmurze
 • Lokalizacje serwerów na całym świecie

Wspólne plany hostingowe

Nazwa planuOSPrzestrzeńPasmoPłytaLiczba witrynCena £
Web Hosting StarterLinux15 GB SSDbez limituCPANEL13,95 USD / mies
Web Hosting ProLinux25 GB SSDbez limituCPANELbez limitu6,95 USD / mies
Web Hosting TurboLinux35 GB SSDbez limituCPANELbez limitu10,95 USD / mc
Zobacz porównanie hostingu współdzielonego

Plany hostingowe VPS

Nazwa planuOSPrzestrzeńprocesorBaranRdzeńCena £
ŻelazoLinux80 GB SSD2 rdzenie procesora4 GB79,95 USD / mies
BrązowyLinux160 GB4 rdzenie procesora8 GB119,95 USD / mc
SrebroLinux320 GB6 rdzeni procesora16 giga bajtów199,95 USD / mc
ZłotoLinux640 GB SSD8 rdzeni procesora32 GB359,95 USD / mies
Zobacz porównanie hostingu VPS

Plany hostingowe dla sprzedawców

Nazwa planuOSPrzestrzeńPasmoPłytaLiczba witrynCena £
ElektronLinux25 GB SSD250 GBCPANELbez limitu19,95 USD / mc
PołączenieLinux50 GB SSD500 GBCPANELbez limitu34,95 USD / mies
EkspansjaLinux80 GB SSD800 GBCPANELbez limitu50,95 USD / mc
EwolucjaLinux100 GB SSD1000 GBCPANELbez limitu64,95 USD / mies
Zobacz porównanie hostingu resellerów

Informacje o Firmie

ChemiCloud to dostawca usług hostingowych znany z zapewniania najlepszej obsługi klienta oraz szybkiego, niezawodnego i bezpiecznego hostingu opartego na platformie chmurowej. ChemiCloud jest jednym z najwyżej ocenianych dostawców hostingu w branży. Ich średnia ocena wynosi ponad 90%, co jest zdumiewające, biorąc pod uwagę, jak większość klientów daje bardzo niskie oceny, nawet jeśli występuje jakikolwiek błąd w usłudze świadczonej przez dowolnego dostawcę.
Ta wysoka ocena nie tylko pokazuje, jak dobra jest usługa ChemiCloud, ale także odzwierciedla znaczenie przywiązywane do zadowolenia klienta.

Pozwolić’Dowiedz się, czy ChemiCloud jest najlepszą opcją, jaką masz, wybierając odpowiedniego dostawcę usług hostingowych dla swojej witryny.

Funkcje ChemiCloud

Wykorzystanie technologii chmurowej

Usługi w chmurze, teraz nie trzeba wprowadzać. I nie można zaprzeczyć, że technologia chmury jest przyszłością, a przyszłość jest tutaj. Posiadanie witryny opartej na serwerach w chmurze sprawia, że ​​jest ona gotowa na przyszłość, a serwery w chmurze mają wiele zalet w stosunku do tradycyjnych serwerów. I ChemiCloud’sama nazwa wskazuje na użycie serwerów chmurowych w ich usługach. Wspieranie siłą serwerów w chmurze z pewnością pomaga w szybszym, bezpieczniejszym i łatwiejszym dostępie do witryny. Ta technologia umożliwiła także ChemiCloud oferowanie skalowania pakietów od bardzo podstawowych po wysoce zaawansowane funkcje.

Serwery oparte na SSD

Jeśli wybierzesz ChemiCloud, Twoja witryna będzie hostowana na serwerach obsługiwanych przez SSD, niezależnie od wybranego planu. Pamięć masowa serwera oparta na SSD oznacza bardzo krótki czas oczekiwania lub bardzo krótki czas dostępu. Twoja witryna jest również znacznie bezpieczniejsza niż na serwerach HDD. Kolejnym faktem, że zwiększenie wagi dominacji dysków SSD jest to, że są one bardzo energooszczędne, a zatem zużywają mniej zasobów.

Wsparcie ekspertów 24/7

Obsługa klienta od zawsze była najwyższym priorytetem klientów. Jeśli w ogóle, nigdy nie było tak ważne, jak ważne jest teraz wsparcie klienta. ChemiCloud zrozumiał ten fakt i nadał wysoki priorytet obsłudze klienta na poziomie eksperckim, co sprawiło, że są jednym z wysoko ocenianych dostawców hostingu na całym świecie. Możesz zadzwonić w dowolnym momencie, a weźmie w nim udział specjalista ds. Obsługi klienta ChemiCloud i możesz uzyskać odpowiedzi na dowolne pytania lub rozwiązać wszelkie problemy.

99,9% czasu działania

ChemiCloud ma gwarancję 99,99% czasu pracy. Podczas gdy gwarancja 100% bezawaryjności jest zawsze świetna, 99,99% nie jest wcale takie złe. Nadal jest uważany za wystarczająco dobry w porównaniu do standardu branżowego. Twoja strona będzie działać przez 99,99% czasu. Pomoże Ci to obsługiwać odwiedzających lub klientów prawie za każdym razem, gdy odwiedzasz witrynę. Ta gwarancja czasu przestoju przekłada się średnio na 21,92 minuty przestoju w ciągu miesiąca.

Darmowa nazwa domeny na całe życie

Większość z nas odczuje ulgę po zaoferowaniu darmowej nazwy domeny wraz z hostingiem. Ponieważ płacenie za hosting i nazwę domeny z pewnością wypali dziurę w naszych kieszeniach. Czasami nazwy domen mają wyższą cenę niż hosting. Co sprawia, że ​​lepiej, jeśli kupujesz hosting w ChemiCloud, to fakt, że nazwa domeny jest bezpłatna na całe życie. Oznacza to, że nie będziesz musiał płacić za tę samą nazwę domeny podczas odnawiania usługi, o ile otrzymujesz hosting od ChemiCloud.

45 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Wielu dostawców usług hostingowych oferuje swoje usługi z pewnym okresem gwarancji zwrotu pieniędzy. Ale usługa ChemiCloud jest oferowana z bezwarunkową gwarancją zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​będziesz miał 45 dni w ręce, aby skorzystać z usługi ChemiCloud i sam zdecydować, czy chcesz trzymać się ich przez dłuższy okres. Zostanie to zrobione bez kłopotów i bez zadawania pytań.

Bezpłatna i bezproblemowa migracja

Pozwolić’powiedzmy, że jesteś pod wrażeniem tego, co oferuje ChemiCloud na papierze i chcesz spróbować, nie będziesz musiał się martwić o przeniesienie treści i innych rzeczy związanych z witryną na serwery ChemiCloud. Oferują bezpłatną migrację, która również jest bezproblemowa, ponieważ mają wysoce wykwalifikowanych kadrę kierowniczą, którzy pomogą Ci w łatwej migracji Twojej witryny, nie powodując potu.

Usługi ChemiCloud

Hosting

Jak już wspomniano, ChemiCloud świadczy usługi w oparciu o platformę Cloud, możesz uzyskać hosting powyżej oczekiwań, jak to określa ChemiCloud, a ceny zaczynają się od 3,95 USD / mc. Ten pakiet o nazwie Starter zawiera wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebujesz. Ceny nie są najlepsze w branży, ale nie możesz prosić o więcej, ponieważ już masz jedne z najlepszych w swojej klasie funkcji, takich jak serwery chmurowe w standardzie. Jeśli chcesz nieco zaawansowanego pakietu, możesz wybrać plan Pro, który kosztuje 6,95 USD miesięcznie. I możesz wybrać plan Turbo, jeśli chcesz ‘wszystkie pistolety płoną’ rodzaj wydajności, który jest nawet 10 razy szybszy. Pakiet ten kosztuje 10,95 USD / mc.

Hosting WordPress

Hosting WordPress obsługiwany przez ultra-zaawansowane serwery oparte na SSD jest oferowany z dedykowaną obsługą WordPress. Dzięki temu dedykowanemu wsparciu WordPress nie będziesz mieć kłopotów podczas tworzenia swojej witryny lub kiedy napotkasz jakiekolwiek problemy. Plany są podobnie wyceniane jak hosting w chmurze. Ceny zaczynają się od 3,95 USD / mc. aż do 10,95 USD / mc. Mają swoje serwery zlokalizowane w Bangalore w Indiach, co jest w stanie znacznie przyspieszyć twoją stronę internetową poprzez znaczne zmniejszenie opóźnień.

Cloud VPS

ChemiCloud oferuje wysoce skalowalny VPS oparty na technologii chmurowej w cenie od 79,95 USD / mc. Serwery znajdują się również w Bangalore w Indiach. Ceny sięgają nawet 350 USD / mc. Wszystkie plany noszą nazwy metali, co wskazuje na niezawodność serwerów. ChemiCloud oferuje Cloud VPS w 4 różnych pakietach, a mianowicie: żelazo, brąz, srebro i złoto. Otrzymujesz dedykowany adres IP, bezpłatny certyfikat SSL w standardzie ze wszystkimi 4 pakietami. Godną uwagi cechą jest to, że ChemiCloud oferuje 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w standardzie dla wszystkich pakietów, których większość hostów nie zapewnia nawet w przypadku najbardziej zaawansowanego pakietu.

Hosting dla sprzedawców

Jeśli chcesz Reseller Hosting, ChemiCloud oferuje wysokowydajny oparty na chmurze hosting dla sprzedawców, który został specjalnie zaprojektowany dla projektantów stron internetowych lub innych agencji. Możesz wybierać spośród 4 różnych planów o nazwie Elektron, Fuzja, Ekspansja i Ewolucja. Pakiet elektronów kosztuje 19,95 USD / mc. podczas gdy bogata w funkcje Evolution kosztuje 64,95 USD miesięcznie. Możesz przechowywać nieograniczoną liczbę stron internetowych we wszystkich 4 pakietach, a wszystkie 4 pakiety są zasilane przez pamięć SSD. Otrzymujesz bezpłatny certyfikat SSL w standardzie i bezpłatne codzienne kopie zapasowe są dostępne.

Wniosek

Chociaż ChemiCloud z pewnością nie ma bardzo długiej oferty, wyróżnia się usługami, które oferuje. Spóźnili się na Hosting dedykowany, ale nadal są najlepsi w tym, co robią. Możesz wybrać ich usługę bez zastanowienia, chyba że szukasz podstawowego tradycyjnego hostingu w bardzo niskiej cenie, który jest zasilany przez dyski HDD. Jeśli zdecydujesz się na ChemiCloud, masz pewność, że będziesz szczęśliwym klientem, wysoko zadowolonym. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem ChemiCloud, nadal możesz wypróbować ich usługę, ponieważ masz 45 dni na odzyskanie pieniędzy na wypadek, gdybyś nie chciał kontynuować korzystania z ChemiCloud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map