Przegląd sieci Web 4 Galaxy

Web 4 Galaxy Ceny, plany i funkcje – 2020

Najważniejsze cechy

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • 99,94% Zaangażowanie na czas przestoju
 • Darmowa nazwa domeny i SSL
 • Darmowy transfer strony internetowej
 • Hostuj nieograniczoną liczbę stron internetowych
 • Nadmiarowe miejsce na dysku RAID10
 • Ta sama cena odnowienia
 • Nieograniczona baza danych
 • Nieograniczone konta e-mail
 • Nieograniczona przestrzeń dyskowa i przepustowość SSD

Wspólne plany hostingowe

Nazwa planuOSPrzestrzeńPasmoPłytaLiczba witrynCena £
ROZRUSZNIKLinux11CPANEL141
PODSTAWOWYLinux3)1CPANEL182
BASIC PLUSLinux51CPANEL1123
BASIC PROLinux101CPANEL1164
Zobacz porównanie hostingu współdzielonego

Plany hostingowe VPS

Nazwa planuOSPrzestrzeńprocesorBaranRdzeńCena £
STANDARDLinux202)2)849
BIZNESLinux402)41499
PROFESJONALNYLinux803)62649
ElitaLinux120483599
Zobacz porównanie hostingu VPS

Plany hostingowe w chmurze

Nazwa planuOSPrzestrzeńprocesorBaranPasmoCena £
CHMURY OSOBISTELinuxbez limitu2)2)bez limitu399
CHMURY BIZNESOWELinuxbez limitu44bez limitu699
PROFESJONALNA CHMURALinuxbez limitu66bez limitu899
Zobacz porównanie Cloud Hosting

Informacje o Firmie

Co to jest Web 4 Galaxy

Jesteśmy w Web 4 Galaxy. zawsze uważam, że hosting powinien być szybki, bezpieczny, niezawodny, zaawansowany i niedrogi. Rozpoczęliśmy to przedsięwzięcie hostingowe, aby wspierać stale rozwijający się biznes online i spełniać oczekiwania użytkowników biznesowych w przystępnej cenie.

Usługi hostingowe oferowane przez Web 4 Galaxy. obejmuje technologię, dostępność i wyłączną obsługę klienta 24x7x365. Jesteśmy kompetentni do oferowania usług hostingowych dla wszystkich sektorów i firm każdej wielkości. Mamy oferty usług od podstawowego konta hostingowego po złożone klastry serwerów dedykowanych na wielu platformach.

Nasz zespół i nasze wartości
Nasz zespół składa się z doświadczonych administratorów systemów Linux i Windows, którzy są zobowiązani do oferowania światowej klasy usług 24×7. Wszyscy nasi administratorzy systemu mają doświadczenie w zakresie panelu sterowania cPanel i Plesk, technologii wirtualizacji oraz udokumentowanych osiągnięć w zakresie migracji serwerów. Nasi eksperci od serwerów pracują nad złożonymi problemami związanymi z serwerami, aby skrócić przestoje, poprawić wydajność i pomóc naszym klientom zminimalizować koszty wsparcia.

Uważamy, że najlepszą jakość obsługi klienta zapewnia skupienie się na jego perspektywie. Wszystkie nasze produkty i usługi projektujemy z myślą o zadowoleniu klientów. Łatwość użycia i przejrzystość prezentacji są jednymi z kluczowych czynników naszego sukcesu, a my z przyjemnością zapewniamy naszym klientom to satysfakcjonujące doświadczenie każdego dnia.

Nasze produkty i usługi zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby zapewnić najlepszą jakość obsługi i zadowolenie klientów. Bez względu na to, czy klient ma wspólny pakiet hostingowy, VPS czy serwer dedykowany; traktujemy ich wszystkich jako naszych wyłącznych klientów, zapewniając im w ten sposób najwyższej jakości wsparcie 24×7.

Dlaczego jesteśmy różni się od innych

Zaangażowanie w dostarczanie najlepszych
Ludzie w Web 4 Galaxy. działamy w branży hostingowej od lat, doskonale zdajemy sobie sprawę z funkcjonowania branży hostingowej i jesteśmy w stanie zapewnić to, co najlepsze. Jesteśmy zaangażowani w świadczenie usług na wszystkich poziomach umiejętności, bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy całkowicie znającym się na sieci. Umożliwiamy naszym klientom uwolnienie pełnego potencjału sieci i maksymalne wykorzystanie jej. Biorąc pod uwagę fakt, że klienci chcą mieć stosunek jakości do ceny, połączyliśmy nasze usługi z wiodącymi w branży funkcjami, a pomoc przez całą dobę jest dostępna przez cały rok, aby zapewnić, że wszystko jest idealnie z twoją witryną.

Produkty doskonałej jakości
Oferujemy standardowe i niestandardowe rozwiązania hostingowe dla wszystkich typów witryn i firm. Nasza gama produktów obejmuje Domain Name, Shared Hosting, Reseller Hosting, VPS Hosting, E-mail Hosting, dedykowane serwery, eCommerce hosting, certyfikaty SSL, CMS hosting, G-Suite itp. To nie wszystko, stale pracujemy w kierunku dodawania nowych funkcji i ulepszeń do naszego asortymentu. Nasza pasja aktualizowania produktów pomogła nam utrzymać przewagę nad konkurencją; jest to doskonale przedstawione w naszej ofercie produktów hostingowych.

Konkurencyjne ceny
Konieczne jest, abyśmy dawali z siebie wszystko w wysoce konkurencyjnej branży. W przeciwieństwie do dużych graczy, nie mamy bazy klientów w milionach, więc nie kwalifikujemy się do ich masowych rabatów, ale nadal staramy się dostarczać usługi hostingowe w rozsądnej cenie. Prowadzimy działalność gospodarczą i oczywiście musimy zarabiać pieniądze, ale nie jesteśmy zachłanni, aby szaleńczo naliczać przewyższające szanse i osiągać zyski.

Najwyższa obsługa klienta
Jesteśmy świadomi faktu, że istnieje wiele wyzwań technologicznych, jeśli chodzi o platformę hostingową, dlatego jesteśmy tutaj 24 godziny na dobę, każdego dnia w roku. Obsługa klienta jest podstawą naszej działalności i właśnie tam naprawdę staramy się coś zmienić. The Web 4 Galaxy. technika

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map