Zasady zwrotu pieniędzy SiteGround i gwarancja zwrotu pieniędzy (Przewodnik 2020): Jak zlikwidować konto hostingowe SiteGround?

Contents

O co chodzi w zasadach zwrotu pieniędzy SiteGround?


SiteGround oferuje swoim klientom hostingowym Zasadę zwrotu pieniędzy, która stanowi 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (ze wszystkimi ich wspólnymi planami hostingowymi) oraz 14-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (ze wszystkimi ich planami hostingowymi w chmurze). Gwarancja zwrotu pieniędzy w witrynie SiteGround zapewnia całkowity spokój ducha dzięki oferowanym usługom hostingowym, ponieważ stanowi ona jedyny środek zaradczy i ochronę ubezpieczeniową, gwarantując, że ich usługi spełnią Twoje oczekiwania.

Gwarancja zwrotu pieniędzy SiteGround obejmuje początkowe zamówienia na wspólne plany hostingowe i usługi hostingowe w chmurze. Obejmuje także większość dodatkowych funkcji, które oferują swoim klientom. Dla okres początkowy (po założeniu konta hostingowego w SiteGround Utworzony i aktywowany), wydadzą swoim klientom pełen zwrot kosztów na ich kontach Shared Hosting i anulowaniu usług (w ciągu 30 dni od daty aktywacji konta hostingowego). To samo dotyczy również kont Hostingowych w chmurze SiteGround, które należy anulować w ciągu 14 dni od aktywacji konta hostingowego, aby otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Wyjątki, warunki i zasady obowiązujące w przypadku zasad zwrotu pieniędzy w witrynie SiteGround

Oto następujące warunki, wyjątki i kluczowe punkty, które mają zastosowanie do gwarancji zwrotu pieniędzy SiteGround:

1. SiteGround stosuje ta sama opcja płatności wydać zwrot pieniędzy (używane przez jego klienta). Nie ma to nic wspólnego z opóźnieniem w procesie zwrotu pieniędzy SiteGround.
2). Żądania anulowania konta hostingowego należy opublikować za pośrednictwem Obszar użytkownika SiteGround.
3). Pierwsze zamówienia usługi związane z hostingiem są objęte tylko w ramach 30 dni od dnia SiteGround aktywuje twoją usługę. Natomiast, odnowienie zamówień hostingowych nie są objęte ich polityką zwrotu.
 4. Brak utrzymania klienta jego konto hostingowe w zgodność z Warunkami korzystania z usługi SiteGround może również prowadzić do zawieszenie usługi, ograniczenia użytkowania lub bezzwrotne zamknięcie konta.
 5. Kwota zawarta w SiteGround Wallet jest znowu nie refundowane. Możesz go jednak użyć do zakupu usług związanych z hostingiem lub odnowienia. SiteGround może zwrócić klientowi niektóre z przedpłaconych opłat za pośrednictwem portfela, a kwota dostępna w portfelu wygaśnie za rok.
 6. Pakiety dla sprzedawców kwalifikują się do zwrotu pieniędzy tylko wtedy, gdy całkowicie anulujesz zakupiony pakiet sprzedawcy, a zatem gwarancja zwrotu pieniędzy SiteGround nie dotyczy indywidualne zamknięcie konta.
 7. SiteGround może odmówić przeniesienia strony internetowej swojego klienta, jeśli proces przeniesienia strony wymaga pewnej konfiguracji z jej części, która nie jest kompatybilna z ich serwerami lub jeśli zdaje sobie sprawę, że do jej przeprowadzenia potrzeba więcej zasobów niż zwykle. W takim przypadku SiteGround zrobi to zwrócić koszty transferu witryny Jeśli to jest nie można przenieść strony internetowej swojego klienta.
 8. Opłaty uiszczone Nazwa domeny włączając Ochrona prywatności domeny (Ochrona identyfikatora domeny) przez klienta są nierefundowane i może być należny po anulowaniu konta hostingowego (nawet jeśli zostanie początkowo uchylony z powodu specjalnych promocji SiteGround odbywających się w tym okresie).
 9. Gwarancja zwrotu pieniędzy nie obejmuje Dedykowane plany hostingu serwerów (teraz wycofany), płatna usługa wsparcia lub jakikolwiek inny usługi stron trzecich.

Jak mogę anulować swoje konto hostingowe SiteGround i otrzymać zwrot pieniędzy z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy?

Żądania anulowania konta są przetwarzane przez zespół pomocy technicznej SiteGround bezpośrednio za pośrednictwem obszaru użytkownika. Możesz śledzić nasze Przewodnik krok po kroku w sprawie anulowania konta hostingowego SiteGround i jego polityki zwrotu poniżej:

�� Krok 1: Zaloguj się do obszaru użytkownika SiteGround i kliknij kartę Płatności

�� Krok 2: Następnie kliknij Anuluj usługi w Nawigacji rozliczeniowej

SiteGround wkrótce usuń pliki konta hostingowego klienta na swoim serwerze w ciągu tygodnia od anulowania konta. Właśnie dlatego zdecydowanie polecam ci kopia zapasowa konta hostingowego SiteGround i zachowaj jego kopię przy sobie zanim podasz swoje ostateczne potwierdzenie aby wyeliminować ryzyko utraty plików.

�� Krok 3: zaznacz pole obok subskrypcji usługi i kliknij przycisk Kontynuuj z anulowaniem

Nastąpi przejście do strony przedstawiającej usługi zamówione za pomocą konta SiteGround (twoja subskrypcja lub lista subskrypcji). Jeśli subskrybujesz wiele usług związanych z hostingiem, wszystkie będą wymienione na tej stronie (jeden pod drugim). Musisz tylko wybrać subskrybowaną usługę, którą chcesz anulować, a następnie kliknąć Kontynuuj anulowanie przycisk.

�� Krok 4: w obszarze Strona żądania anulowania Wybierz wymagane pola wymienione poniżej i kliknij przycisk Kontynuuj rezygnację

Musisz teraz wspomnieć, kiedy chcesz anulować swoje usługi. Jeśli jeszcze nie skończyłeś się z gwarancją zwrotu pieniędzy SiteGround, możesz wybrać Po wygaśnięciu opcję, aby skorzystać z oczekującego okresu rozliczeniowego w celu odzyskania wartości swoich pieniędzy.

Jednak zdecydowałem się na Natychmiast opcja (bezpieczniej i szybciej z minimalnym opóźnieniem). Po wybraniu jednej z tych opcji pojawi się kolejne okno z pytaniem o faktyczny powód anulowania konta hostingowego. Po wybraniu tych opcji musisz kliknąć Kontynuuj anulowanie przycisk.

UWAGA: Tuż poniżej Kontynuuj anulowanie przycisk, który możesz znaleźć SiteGround Help gdzie możesz się skontaktować Specjaliści wsparcia SiteGround (przez Czat na żywo lub Połączenie) jeśli potrzebujesz pomocy i nie masz pewności, czy kontynuować!

�� Krok 5: Anulowanie konta SiteGround Poproś o potwierdzenie, klikając przycisk Kontynuuj z anulowaniem

Tak, to było trochę denerwujące, gdy poprosili mnie o ponowne potwierdzenie, czy chcę zlikwidować moje konto, czy nie. Po prostu kliknij Kontynuuj anulowanie tutaj też przycisk!

�� Krok 6: Anulowanie konta SiteGround Poproś o potwierdzenie, klikając przycisk Kontynuuj z anulowaniem

Wreszcie dotrzesz do ostatniego etapu procesu anulowania konta SiteGround, w którym możesz teraz zobaczyć całkowita kwota który zostanie ci zwrócony. Ponadto będziesz mógł wybrać, czy chcesz otrzymać zwrot pieniędzy SiteGround Wallet (abyś mógł go użyć w nabywczy lub odnawianie Inne usługi hostingowe SiteGround) lub chcesz odzyskać pieniądze na dowolne konto metoda płatności używałeś wcześniej.

Zapamiętaj! Jesteś obecnie w punkcie, w którym nie chcesz wracać do SiteGround. Więc po prostu upewnij się, że twój kwota odszkodowania jest dokładnie tym, czego się spodziewałeś, a także musisz wybrać Zwrot opcja pod Wybierz metodę kompensacji. Następnie zaznacz pole wyboru, które mówi „Rozumiem, że potwierdzenie anulowania spowoduje natychmiastową dezaktywację wyżej wymienionych usług” i możesz teraz kliknąć Potwierdź anulowanie przycisk.

�� Krok 7: otrzymaj potwierdzenie anulowania konta od SiteGround

Teraz a wiadomość potwierdzająca z SiteGround zostanie wyświetlony na ekranie i powinieneś otrzymać Email potwierdzający także!

Możesz znaleźć link do odnowienia anulowanego konta (opcjonalny) w Wiadomość potwierdzająca obszar użytkownika SiteGround jak również ich Potwierdzenie e-mail.

I ZROBIONE! GOODBYE SITEGROUND!!!

Jak odnowić anulowane konto SiteGround Hosting po procesie anulowania konta (krok opcjonalny)

Jeśli chcesz ponownie utworzyć anulowane konto w SiteGround, możesz kliknąć link Moje konta. Stamtąd następnym krokiem będzie kliknięcie na zielony kolor Odnowić przycisk i wrócisz.

WITAMY Z POWROTEM W SITEGROUND!

Jak długo trwa SiteGround, aby zamknąć moje konto hostingowe po anulowaniu? Czy to jest natychmiastowe czy wymaga czasu?

Zależy to od tego, czy klient SiteGround zażąda natychmiastowej likwidacji konta hostingowego, czy zdecyduje się na anulowanie konta po wygaśnięciu.

�� 1. Jeśli wybierzesz opcję Natychmiastowe anulowanie SiteGround teraz:

Jeśli wybierzesz Natychmiast opcja, Twoje konto hostingowe SiteGround zostanie zawieszone prawie natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia prośby o anulowanie. Jednak SiteGround nadal przechowuje kopię konta hostingowego na nich przez maksymalnie 7 dni. Twoje konto hostingowe zostanie usunięte po tym okresie, a kopia zapasowa również zostanie z nim usunięta. Oznacza to, że SiteGround nie będzie przechowywać żadnych kopii plików na swoich serwerach po zamknięciu konta.

�� 2. Jeśli poprosisz SiteGround o anulowanie po wygaśnięciu:

Jeśli wybierzesz Anulowanie po wygaśnięciu opcja, otrzymasz konto hostingowe SiteGround zawieszone w ciągu 24 godzin po dacie ważności. Kopia twojego konta hostingowego będzie przechowywana na serwerach SiteGround nawet w tym przypadku przez maksymalnie 7 dni i zostaną usunięte natychmiast po zamknięciu konta.

Ostateczne podejście do procesu automatycznej likwidacji konta i zwrotu pieniędzy w witrynie SiteGround

Proces anulowania konta hostingowego i zwrotu pieniędzy w SiteGround jest całkowicie zautomatyzowany, wygodny i najprostszy, przez jaki przeszedłem, pomimo liczby wymaganych kroków. Cały proces anulowania SiteGround poprowadzi Cię 10 minut do ukończenia.

Bardzo polecam usługę hostingową SiteGround ze względu na ich uczciwe i przejrzyste zasady zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni. Mam nadzieję, że nasz przewodnik dalej SiteGround Gwarancja zwrotu pieniędzy i polityka zwrotów (przegląd 2020) był ci pomocny. Sugeruję również zapoznanie się z ich Warunkami korzystania przed zarejestrowaniem lub możesz nawet porozmawiać z zespołem pomocy technicznej SiteGround 24/7, aby uzyskać bardziej przydatne informacje na temat procesu anulowania konta i polityki zwrotów!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map