SiteGround Opłata za abonament miesięczny (2020) Czy mogę płacić miesięcznie za abonament SiteGround?


Kilku użytkowników skarży się na to, że SiteGround jest nieco droższy w porównaniu z innymi tańszymi współdzielonymi hostami niskiej jakości. Właśnie dlatego rejestrują się w tak żałosnych firmach hostingowych, aby zaoszczędzić kilka groszy, ale ostatecznie stają się sfrustrowani i ostatecznie przechodzą na lepszego hosta. Jednak naprawdę wierzę, że plany SiteGround są bardzo przystępne, a ich miesięczna cena za każdy plan hostingowy jest całkowicie uzasadniona ich jakością usług, czasem pracy, szybkością i często oceniany jako Najwyżej oceniane usługi hostingowe!

UWAGA: Wiele firm hostingowych nie oferuje żadnych miesięcznych planów i decyduje się na tradycyjne roczne plany hostingowe.

Niektórzy klienci, którzy chcą zapisać się na miesięczny plan hostingowy SiteGround, uważają, że jest to wygodniejsze i tanie w porównaniu z pierwszymi planami rocznymi SiteGround. W tym poście odpowiem na niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat miesięcznego abonamentu SiteGround wraz z dogłębną analizą, analizą i pełnym podziałem kosztów miesięcznego abonamentu hostingowego i rabatu.

Czy Siteground oferuje miesięczne plany hostingowe? Czy mogę płacić co miesiąc?

Tak, oferowane są abonamenty miesięczne Siteground, które pozwolą Ci płacić za potrzeby hostingowe Siteground co miesiąc. Ale muszę powiedzieć, że miesięczny plan SiteGround jest raczej planem próbnym, w którym możesz wypróbować ich usługę hostingową. Niestety nie jest możliwe skonfigurowanie miesięcznego modelu płatności SiteGround, jeśli chcesz z nich skorzystać Wspólne plany hostingowe lub Plany hostingowe WordPress ale taki plan płatności z miesiąca na miesiąc jest dostępny z Plany hostingowe w chmurze.

Te miesięczne plany hostingowe od SiteGround są bardzo pomocne, jeśli masz ograniczone środki pieniężne w kasie lub nie masz pewności, czy zainwestujesz w roczne plany hostingowe SiteGround w stosunku do ich miesięcznych planów. Ale głównym minusem planu miesięcznego SiteGround jest to, że zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 14,95 USD (Opłata za jednorazową aktywację planu) rejestrując się przy użyciu wpisowego hostingu dzielonego i 24,95 USD (Opłata za jednorazową aktywację planu) dla wyższych wspólnych planów hostingowych.

SiteGround Miesięczne i roczne cykle rozliczeniowe

W SiteGround istnieją 4 różne cykle rozliczeniowe planu hostingowego, które możesz wybrać w zależności od potrzeb, budżetu i planów długoterminowych:

1 miesiąc (Jednomiesięczny cykl rozliczeniowy SiteGround Trial Plan)
12 miesięcy (Cykl rozliczeniowy rocznego planu SiteGround)
24 miesiące (Cykl rozliczeniowy planu SiteGround co dwa lata)
36 miesięcy (Cykl rozliczeniowy trzyletniego planu SiteGround)

UWAGA: Dłuższy cykl płatności rozliczeniowych, na który zdecydujesz się przejść, najtańszym będzie Twój abonament miesięczny z SiteGround, ponieważ miesięczny abonament odnawia więcej.

Byłem pewien, że będę utrzymywał moje blogi i strony przez jakiś czas plus myślałem o zaoszczędzeniu jak największej ilości pieniędzy, dlatego ostatecznie zapłaciłem za SiteGround 3-letni plan. Dlatego nie wybrałem abonamentu miesięcznego ani żadnego innego cyklu rozliczeniowego i cieszę się, że to zrobiłem, ponieważ jestem bardzo zadowolony z jakości hostingu i usług. Również poleciłbym to samo tobie lub przynajmniej zapłacił za ich roczne plany i oszczędzając więcej.

3-letni SiteGround GrowBig Hosting Plan (specjalna wyprzedaż w czarny piątek)

Jedną z rzeczy, które bardzo lubię w hostingu SiteGround, jest to, że mimo iż nie mają one pełnego planu miesięcznego (inne niż ich Plan próbny), mają 30-dniową gwarancję MoneyBack, która działa jak wisienka na torcie, dzięki czemu możesz wypróbować swoje miesięczne lub roczne plany (bez ryzyka).

Oto szczegółowa analiza cen dla miesięcznych, rocznych, półrocznych i trzyletnich planów SiteGround z pełnym podziałem kosztów, rabatów i oszczędności (obliczanych od planu do planu).

�� Plan miesięczny i roczny Siteground StartUp [Podział kosztów]

Miesięczny plan Siteground dla swojego planu hostingowego StartUp kosztuje tylko 3,95 USD miesięcznie plus będą nawet pobierać dodatkową opłatę w wysokości 14,95 USD co stanowi tylko jednorazową opłatę za aktywację planu. Dlatego suma planu Siteground (Opłata za pierwszy miesiąc + opłata aktywacyjna) byłoby 18,90 USD. Po pierwszym miesiącu zostanie naliczona opłata 11,95 USD z miesiąca na miesiąc ale jeśli zapłacisz za ich roczny lub dłuższy plan StartUp, możesz zaoszczędzić dużo!

UWAGA: Zniżka na StartUp obowiązuje tylko przez pierwszy miesiąc, kiedy korzystasz z abonamentu SiteGround (który jest planem próbnym). To samo dotyczy również miesięcznego planu GrowBig i GoGeek firmy SiteGround.

1-miesięczny plan próbny » 3,95 USD Miesięcznie » 24,95 USD (Opłata za konfigurację jednorazowego planu)
Abonament 12-miesięczny » 3,95 USD Miesięcznie » 47,40 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
Abonament 24-miesięczny » 3,95 USD Miesięcznie » 94,80 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
Plan 36-miesięczny » 3,95 USD Miesięcznie » 142,20 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
* Opłata za rejestrację domeny nie jest wliczona *

�� Siteground GrowBig miesięczny i roczny plan [podział kosztów]

Jeśli zarejestrujesz się w abonamencie miesięcznym GrowBig firmy SiteGround, całkowity koszt pierwszego miesiąca wyniesie 5,95 USD (Opłata za abonament miesięczny) plus 24,95 USD (Opłata za jednorazową aktywację planu). Całkowita suma byłaby 30,90 USD dla planu miesięcznego GrowBig Siteground i później 19,95 USD miesięcznie. Jeśli jednak płacisz za ich roczny plan GrowBig lub dłuższy, możesz zaoszczędzić dużo!

1-miesięczny plan próbny » 5,95 USD Miesięcznie » 24,95 USD (Opłata za konfigurację jednorazowego planu)
Abonament 12-miesięczny » 5,95 USD Miesięcznie » 71,40 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
Abonament 24-miesięczny » 5,95 USD Miesięcznie » 142,80 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
Plan 36-miesięczny » 5,95 USD Miesięcznie » 214,20 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
* Opłata za rejestrację domeny nie jest wliczona *

�� Plan miesięczny i roczny GoGeek Siteground [Podział kosztów]

Jeśli zarejestrujesz się w abonamencie miesięcznym GoGeek firmy SiteGround, łączna kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc wyniesie 11,95 USD plus w przybliżeniu 24,95 USD (opłata aktywacyjna za jednorazowy abonament). Tak więc suma całkowita byłaby 36,90 USD Abonament miesięczny SiteGround GoGeek i 34,95 USD, a następnie z miesiąca na miesiąc. Jeśli jednak płacisz za ich roczny plan GoGeek lub dłuższy, możesz zaoszczędzić dużo!

1-miesięczny plan próbny » 11,95 USD Miesięcznie » 24,95 USD (Opłata za konfigurację jednorazowego planu)
Abonament 12-miesięczny » 11,95 USD Miesięcznie » 143,40 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
Abonament 24-miesięczny » 11,95 USD Miesięcznie » 286,80 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
Plan 36-miesięczny » 11,95 USD Miesięcznie » 430,20 USD Rocznie (Brak opłaty instalacyjnej)
* Opłata za rejestrację domeny nie jest wliczona *

Czy SiteGround Cloud Hosting & Enterprise Server Hosting ma jakiś abonament miesięczny?

Tak, SiteGround oferuje miesięczne abonamenty ze swoją usługą hostingową w chmurze, za którą wycenia się ich plany 80 USD / miesiąc (dla ich planu Entry Cloud). SiteGround’s Dedykowane plany hostingu serwerów (kiedyś model miesięcznego planu płatności) zostały niedawno wycofane, a Ty możesz miesięcznie płacić za plany hostingowe dla przedsiębiorstw.

�� Wniosek: czy miesięczny plan SiteGround jest tego wart? Powinieneś to zrobić?

Moja krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: wielkie nie! Nasza szczegółowa analiza kosztów dla miesięcznych, rocznych, półrocznych i trzyletnich planów hostingowych SiteGround wspomniana powyżej w naszej recenzji wyraźnie pokaże, ile dokładnie możesz zaoszczędzić, wybierając roczne lub wyższe plany subskrypcji SiteGround w ciągu ich 1 miesiąca Plan próbny.

Oprócz wszystkiego innego, tylko Nadzwyczajna dostępna obsługa klienta SiteGround z dowolnym planem hostingowym pomaga SiteGround wyróżnić się na tle konkurencji. Jest to główny powód, dla którego gorąco polecam plany hostingowe SiteGround, nawet jeśli szukasz hosta, który oferuje plany miesięczne.

Mamy nadzieję, że ta recenzja w dniu Siteground Miesięczny abonament hostingowy (2020) był ci pomocny! Nadal zalecam zapisanie się do rocznego planu hostingowego SiteGround w ramach planu miesięcznego, który jest raczej planem próbnym, a nie tak naprawdę abonamentem miesięcznym.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map