Ceny SiteGround (2020) Ile kosztuje każdy plan?

Przegląd cen SiteGround (2020), który jest najlepszym planem hostingowym?

Wygląda na to, że jesteś bardzo zainteresowany rejestracją w SiteGround, dlatego chcesz dowiedzieć się więcej o jego cenach i funkcjach. Ale może jesteś nieco zdezorientowany i potrzebujesz porady na temat wyboru najlepszego planu SiteGround dla swojej witryny lub bloga.


Nie martw się! W tej recenzji przeprowadzę Cię przez szczegółowe informacje o cenach SiteGround i podstawy ich planu hostingowego. Porównamy również dokładnie każdy plan hostingowy SiteGround ze sobą, aby upewnić się, że otrzymasz najlepszy plan dla swojej witryny.

Ile kosztuje SiteGround?

SiteGround to znacznie więcej niż tradycyjna firma hostingowa z ceną swoich planów hostingowych już od 3,95 USD miesięcznie. Ponadto oferują szeroką gamę planów hostingowych i pakietów, które są specjalnie zoptymalizowane i dobrze przygotowane dla WordPress, Magento, WooCommerce, Drupal, i Platforma Joomla.

Każdy klient będzie miał inne wymagania dotyczące hostingu i budżetu, dlatego firma SiteGround opracowała różne ceny, plany i funkcje ze swoimi produktami i usługami hostingowymi. Zapewnia to, że nie rozczarują żadnego z użytkowników, co jest głównym powodem, dla którego SiteGround jest uważany za wielofunkcyjnego hosta z niedrogimi planami hostingowymi. Omówmy więc szczegółowo model wyceny wszystkich ich planów hostingowych, abyśmy mogli pomóc Ci wybrać odpowiedni plan dla twoich specjalnych wymagań, nawet biorąc pod uwagę twój budżet.

�� Plany wspólnego hostingu SiteGround Cena [StartUp, GrowBig & GoGeek]

SiteGround ma 3 wspólne plany hostingowe, które są najtańszymi i najbardziej podstawowymi rozwiązaniami hostingowymi, jakie może uzyskać Twoja strona internetowa lub blog. Ich plany wahają się od 3,95 USD do 11,95 USD miesięcznie która jest obniżoną ceną za pierwszy okres zakupu, ponieważ później obowiązują ceny regularne! Oznacza to, że aby skorzystać z modelu cenowego SiteGround, musisz zobowiązać się do ich Jeden, Dwa, lub Trzyletnie warunki płatności za korzyść Maksymalne oszczędności.

Jeśli chodzi o usługę hostingu współdzielonego, model wyceny SiteGround obejmuje 3 różne pakiety z różnymi opłatami subskrypcyjnymi warunki:

Plan StartUp SiteGround = Cena oferty 3,95 USD / miesiąc
(Regularnie wycenione w 11,95 USD / miesiąc)
SiteGround GrowBig Plan = cena oferty 5,95 USD / miesiąc
(Regularnie wycenione w 19,95 USD / miesiąc)
SiteGround GoGeek Plan = Cena oferty 11,95 USD / miesiąc
(Regularnie wyceniony w 34,95 USD / miesiąc)

Cena udostępnionych pakietów hostingowych SiteGround może się nieznacznie różnić w zależności od czasu trwania subskrypcji hostingu, ponieważ tuż po zakończeniu początkowego okresu obowiązywać będą standardowe stawki do wyżej wymienionych planów hostingowych SiteGround. W związku z tym cena subskrypcji usługi dzielonego hostingu SiteGround wzrasta po odnowieniu do 11,95 USD / miesiąc dla Uruchomienie, 19,95 USD / miesiąc dla GrowBig, i 34,95 USD / miesiąc dla GoGeek plan. Podczas gdy regularne ceny usługi Cloud Hosting firmy SiteGround pozostają takie same po odnowieniu, możesz również skorzystać z opcji subskrypcji miesięcznej z tym usługa.

SiteGround Renewal Szczegóły kosztów i cen

Oto podsumowana recenzja i porównanie modelu cenowego SiteGround, w tym kosztów odnowienia każdego z oferowanych przez nich planów hostingowych:

SiteGround Porównanie cen hostingu współdzielonego (2020)
StartUp vs GrowBig vs GoGeek
Ceny planów SiteGroundUruchomienieGrowBigGoGeek
Wstępne obniżone ceny
(W przypadku umowy na 12 miesięcy)
47,40 USD
(12 x 3,95 USD)
71,40 USD
(12 x 5,95 USD)
143,40 USD
(12 x 11,95 USD)
Wstępne obniżone ceny
(Dla umowy na 24 miesiące)
94,80 USD
(24 x 3,95 USD)
142,80 USD
(24 x 5,95 USD)
286,80 USD
(24 x 11,95 USD)
Wstępne obniżone ceny
(W przypadku umowy na 36 miesięcy)
142,20 USD
(36 x 3,95 USD)
214,20 USD
(36 x 5,95 USD)
430,20 USD
(36 x 11,95 USD)
Cena próbna za 1 miesiąc
(Umowa po raz pierwszy)
3,95 USD
(+ 14,95 USD jednorazowa opłata instalacyjna)
5,95 USD
(+ 24,95 USD jednorazowa opłata instalacyjna)
11,95 USD
(+ 24,95 USD jednorazowa opłata instalacyjna)
Miesięczne ceny odnowienia11,95 USD19,95 USD34,95 USD
Miesięczna zniżka cenowa
(Dla planu 12, 24 lub 36 miesięcy)
8,00 $14,00 $23,00 $
Cena rocznej rejestracji domeny15,95 USD15,95 USD15,95 USD
Zasady zwrotu pieniędzy30-dniowa gwarancja zwrotu ceny za cały serwis
SITEGROUND CENY I WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

UWAGA: Cena odnowienia wyższych planów hostingowych SiteGround, takich jak hosting w chmurze i hosting dla przedsiębiorstw, pozostaje taka sama, jak początkowa obniżona cena oferty jest oferowana tylko w przypadku wspólnych planów hostingowych SiteGround!

�� SiteGround Cena planów hostingowych w chmurze

Skalowalność i wydajność są podstawowymi zaletami konta hostingowego w chmurze SiteGround, ponieważ możesz dodawać dodatkowe zasoby oraz poprawiać możliwości i konfigurację swojego serwera Cloud za dodatkową opłatą (kiedy był potrzebny).

Cena hostingu w chmurze SiteGround z opcją automatycznego skalowania serwera

SiteGround oferuje 4 podstawowe pakiety hostingu serwerów Cloud w cenie od 80–240 USD miesięcznie a także zapewnia możliwość stworzenia własnego pakietu hostingowego Customized Cloud z najwyższej jakości niestandardowymi specyfikacjami i konfiguracjami, które mogą nawet kosztować Cię nawet 2100 USD / miesiąc (ale tak naprawdę nie jest wymagane). Jednak w większości przypadków podstawowe plany hostingowe w chmurze SiteGround będą więcej niż wystarczające do obsługi każdej dużej rozwijającej się witryny.

�� Plany hostingowe dedykowanego serwera SiteGround Cena

Kilka dużych witryn może wymagać indywidualnych rozwiązań hostingu serwerów, co jest planem dedykowanego hostingu serwerów SiteGround. Z ceną od 269 ​​USD / miesiąc, SiteGround Dedykowana usługa hostingu serwerów z łatwością poradzi sobie z dużym ruchem, zapewniając wydajne rozwiązanie do hostingu bardzo popularnej witryny.

UWAGA: SiteGround niedawno zrezygnował z planów hostingowych dedykowanych serwerów!

�� Plany hostingowe SiteGround WordPress Cena (zarządzana)

SiteGround oferuje plany hostingowe opracowane i dostosowane do twoich projektów WordPress. Ceny planów hostingowych WordPress firmy SiteGround (StartUp, GrowBig i GoGeek) są takie same, jak ceny ich wspólnego planu hostingowego. Oprócz podstawowych funkcji serwera współużytkowanego, będą one miały wiele funkcji ukierunkowanych na WordPress z twoimi witrynami hostowanymi na platformie WordPress CMS SiteGround i zostaną specjalnie zoptymalizowane pod kątem szybszej i super szybkiej obsługi związanej z WordPress.

�� Plany hostingowe SiteGround WooCommerce Cena za strony internetowe eCommerce

SiteGround oferuje również plany hostingowe dostosowane do projektów eCommerce, których ceny są takie same, jak ceny ich wspólnego planu hostingowego. Jednak plan GoGeek firmy SiteGround najlepiej nadaje się i jest specjalnie zaprojektowany do obsługi witryn powiązanych z eCommerce, ponieważ zawiera dodatkowe bogate funkcje eCommerce z dostępnością serwerów zgodnych z PCI.

�� Plany hostingowe SiteGround Reseller Cena

Wcześniej usługa hostingowa dla dystrybutorów SiteGround działała w inny sposób, niż to, co miałeś kupić Kredyty (mniej więcej równowartość rocznego planu dzielonego hostingu) które mogą być również odsprzedawane innym klientom za miesięczną opłatą.

Jednak Siteground niedawno zaktualizował swoją usługę hostingową dla sprzedawców i obecnie oferuje tylko plan GoGeek (wyceniony na 11,95 USD / miesiąc) jako ich sprzedawcy rozwiązań hostingowych dla swoich klientów.

�� Cena SiteGround Enterprise Hosting Plan

Usługa hostingowa SiteGround Enterprise została zaprojektowana przez Ciebie (jako klient) gdzie możesz zdecydować, w jaki sposób twoja strona ma być hostowana i jakie zasoby serwera potrzebujesz dla swojej witryny, dzięki SiteGround zarządzającemu wszystkim! Ze względu na niestandardowe wymagania nie ma ustalonej ceny dla planów SiteGround Enterprise, ponieważ różni się w zależności od liczby zasobów, z których będzie korzystała Twoja witryna, i związanych z tym złożoności.

Czy SiteGround oferuje abonament miesięczny?

SiteGround Hosting Cena abonamentu miesięcznego + Opłata za jednorazową instalację

Niestety, SiteGround nie oferuje opcji rozliczeń miesięcznych dla swoich usług hostingowych Shared / WordPress, ale miesięczne rozliczenia są dostępne dla ich serwerów hostingowych w chmurze.

Prywatność domeny, certyfikat SSL, SG Site Scanner, dedykowany adres IP, transfer domeny, CDN i więcej
Cennik usług dodatkowych SiteGround

Usługi dodatkowe SiteGround odnoszą się do opcjonalnych funkcji ulepszeń dla bieżącego konta hostingowego. Można je dodać w dowolnym momencie! Może podczas rejestracji w SiteGround lub nawet później (Jeśli potrzebne). Oto krótkie podsumowanie cen niektórych popularnych usług dodatkowych oferowanych przez SiteGround oprócz ich planów hostingowych.

SiteGround Web Hosting Cennik usług dodatkowych
SiteGround Addon ServicesCeny SiteGround
Ochrona prywatności domeny1,00 USD miesięcznie (12,00 USD rocznie)
SG Site Scanner1,65 USD miesięcznie (19,80 USD rocznie)
Pozwala zaszyfrować certyfikat SSL Wildcard0,00 $ rocznie (za darmo)
OPCJONALNY: Certyfikat Premium SSL od SiteGround może kosztować około 90,00 USD rocznie i więcej
Przeciągnij i upuść Kreator stron0,00 $ rocznie (za darmo)
OPCJONALNY: Wersja Pro SiteGround Website Builder może kosztować około 7,42 USD rocznie i więcej
Dedykowane IP4,50 USD miesięcznie
Możesz zamówić do 10 dedykowanych adresów IP dla planu hostingowego Cloud SiteGround
SiteGround Prywatny DNS99,00 USD rocznie
Cloudflare CDN0,00 $ rocznie (za darmo)
OPCJONALNY: Plan Cloudflare Plus firmy SiteGround może kosztować około 11,95 USD miesięcznie, co wciąż jest niższe niż konto Pro Cloudflare kosztujące 20 USD miesięcznie
Transfer domeny15,95 USD (jednorazowa opłata)
OPCJONALNY: Możesz szybko przenieść swoją Nazwę Domeny od innych dostawców hostingu do SiteGround, dzięki czemu możesz zarządzać swoją Domeną i Hostingiem z jednego miejsca. Zostanie naliczona jednorazowa opłata w wysokości 15,95 USD
Migracja strony internetowej0,00 $ (bezpłatny)
OPCJONALNY: Możesz migrować swoją stronę za darmo ze wszystkimi planami hostingowymi SiteGround, z wyjątkiem planu StartUp SiteGround, który nie obejmuje BEZPŁATNEJ funkcji przenoszenia witryny. Nadal możesz jednak używać wtyczki Free Site Migrator SiteGround, podczas gdy ich płatna usługa transferu witryny kosztuje 30 USD.

Czy plany hostingowe SiteGround są wycenione rozsądnie?

Prawie każdy dostawca hostingu reklamuje niższą cenę miesięczną (inteligentny chwyt marketingowy), ale większość z nich tak naprawdę nie rozlicza się z miesiąca na miesiąc. Zazwyczaj pokazują obniżoną cenę oferty, która jest znacznie niższa niż ich faktyczna cena. Co więcej, w niektórych przypadkach rozliczają cię co roku, a nawet przez wiele lat. Szczerze mówiąc, uważam tę praktykę za dość denerwującą! Ale taka strategia ustalania cen z góry jest zbyt powszechna w branży hostingu, o którą nawet nie warto walczyć!

Wskazałem tę strukturę cenową SiteGround lub dowolnego innego hosta (z tego powodu) tylko dlatego, że moja ocena cen SiteGround byłaby niepełna i stronnicza, gdybym o tym nie wspominała! Co ciekawe, tego rodzaju model wyceny SiteGround i innych hostów internetowych jest również bardzo pomocny, ponieważ zmniejsza kłopot z płaceniem rachunku co miesiąc.

UWAGA: Nieopłacenie rachunku w wymaganym terminie prowadzi do zakończenia usługi. W ten sposób roczna płatność za rachunek SiteGround zapewnia ochronę przed przypadkową utratą konta hostingowego!

Plan SiteUround StartUp kosztuje tylko 47 USD rocznie

Jeśli planujesz hostować tylko jedną witrynę, zaczynając od SiteGround i nie masz nawet pewności co do ciągłości witryny, możesz uzyskać plan StartUp SiteGround (tak jak ja). W tym planie dla początkujących SiteGround zostaniesz tylko obciążony opłatą 47 USD rocznie aby Twoja witryna była hostowana z tym fenomenalnym hostem. To wciąż bardzo tanie! Nie jest to?

Cennik domen SiteGround i koszt ochrony prywatności domeny

Rozszerzenie nazwy domenyRoczny koszt rejestracji
.com Popularny15,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 15,95 USD / rok)
.netto Popularny17,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 17,95 USD / rok)
.org Popularny17,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 17,95 USD / rok)
.współ29,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 29,95 USD / rok)
.informacje17,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 17,95 USD / rok)
.biz17,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 17,95 USD / rok)
.Klub14,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 14,95 USD / rok)
.xyz12,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 12,95 USD / rok)
.guru25,95 USD / rok
(Cena odnowienia 25,95 USD / rok)
.nas Stany Zjednoczone17,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 17,95 USD / rok)
.co.uk Zjednoczone Królestwo19,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 19,95 USD / rok)
.eu Europa14,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 14,95 USD / rok)
.ca Kanada19,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 19,95 USD / rok)
.com.au Australia14,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 14,95 USD / rok)
.co.nz Nowa Zelandia29,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 29,95 USD / rok)
.w Indie14,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 14,95 USD / rok)
.co.za Afryka Południowa14,95 USD rocznie
(Cena odnowienia 14,95 USD / rok)

Włączenie ochrony prywatności domeny SiteGround w miejscach, w których dane nie są publicznie dostępne, wiąże się z dodatkową opłatą wynoszącą tylko 1 USD za sztukę miesiąc.

Dlaczego SiteGround jest tak drogi lub tańszy niż inne hosty internetowe??

Niektórzy użytkownicy uważają, że SiteGround jest dość drogi i droższy niż jego konkurenci. Ale faktem jest, że SiteGround nie jest tanim hostem oferującym tanie produkty hostingowe, ale zamiast tego ich plany są tak konkurencyjne, że po prostu nie będziesz w stanie znaleźć lepszego zarządzanego dostawcy hostingu w tak dobrej cenie.

Jednak ich ceny odnowienia są nieco wyższe i ostatecznie zapłacisz więcej niż zwykle. Dlatego gorąco polecam klientom SiteGround, aby przynajmniej wybrali roczny abonament (Świetna decyzja byłaby 2 do 3 lat) uzyskać maksymalną zniżkę z gwarantowaną ogromną oszczędnością uprzednio.

Czy są jakieś zasady zwrotu kosztów w przypadku planów hostingowych SiteGround?

Jasne, masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby wziąć udział w próbie hostingu SiteGround i sprawdzić, czy są dobre, czy nie. Jeśli zdecydujesz się nie korzystać z SiteGround, zawsze możesz poprosić o natychmiastową anulację w ciągu 30 dni, a otrzymasz zwrot pieniędzy z SiteGround bez żadnych pytań zapytał!

Który plan SiteGround należy wybrać na podstawie ceny?

Zależy to głównie od budżetu, rodzaju działalności i wymagań, abyś mógł wybrać odpowiedni pakiet SiteGround, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Pozwól, że uproszczę dla Ciebie, kategoryzując usługę hostingową SiteGround na podstawie ich cen, aby poinformować Cię, który plan warto wybrać:

1. Dla początkujących i początkujących stron internetowych? SiteGround StartUp lub GrowBig Shared hosting będą doskonałym wyborem każdego dnia.

2. W przypadku witryn małych firm? Plan StartUp, GrowBig lub GoGeek SiteGround (cokolwiek by zrobiło na podstawie Twojego budżetu) ponieważ ceny tych planów hostingowych są tanie i idealne dla Twojej firmy.

3. Do obsługi wielu domen / stron internetowych? Plany hostingowe GrowBig lub GoGeek firmy SiteGround są dobre i najlepsze.

4. W przypadku usług VPS, takich jak usługa hostingu z zaawansowanymi funkcjami w ramach budżetu? Udostępniony plan hostingowy GoGeek firmy SiteGround jest w rozsądnej cenie i jest tym, na który powinieneś wybrać!

5. Dla użytkowników WordPress? Po prostu skorzystaj z dowolnego planu hostingowego WordPress firmy SiteGround (Plany StartUp, GrowBig lub GoGeek dla platformy WordPress).

6. Dla firm zajmujących się sprzedażą hostingu, programistów i agencji internetowych? Hosting w chmurze SiteGround lub plan hostingowy dla sprzedawców wydaje się odpowiedni!

7. Dla pomyślnie prowadzonej działalności lub strony internetowej, która jest już popularna? Wybierz usługę hostingową SiteGround w chmurze.

8. W przypadku witryn generujących duży ruch lub dużych firm generujących zyski? Serwery hostingowe w chmurze SiteGround byłyby doskonałym wyborem ty!

Wniosek: czy plany hostingowe SiteGround są warte kosztów?

Zgodnie z warunkami hostingowymi SiteGround Cennik i warunki płatności jest jasne, że nie są one zbyt drogie, ale mieszczą się w kategorii niedrogiego dostawcy usług hostingowych premium z doskonałą obsługą klienta, która z łatwością zaspokoi wszystkie rodzaje budżetów i potrzeb. Co więcej, SiteGround jest jedną z najrzadszych firm hostingowych w rozsądnej cenie, która oferuje Insane Speed, Solid Uptime i całodobową obsługę klienta w tak niskiej cenie. Dlatego plany hostingowe SiteGround są idealne i idealne dla następujących typów projektów:

Początkujący blogerzy i witryny małych firm
Projektanci stron internetowych, programiści, eksperci i agencje SEO
Witryny hostowane i obsługiwane przez WordPress / Drupal / Joomla / Magento
Udane blogi i witryny o dużym ruchu
Zarządzany, bezpieczny i niedrogi wymóg hostingu
Firmy wymagające profesjonalnego dostawcy hostingu
Wydajne, szybkie, wolne od czkawek hostingowe potrzeby SSD
Sklepy internetowe i witryny eCommerce z wymaganiami serwera zgodnego z PCI
Specjaliści potrzebujący hostingu odsprzedawcy

OWIJANIE: Najlepsze w SiteGround jest to, że jeśli Twój projekt / witryna rośnie jak szalony, to absolutnie nie musisz się martwić o zmianę hosta, ponieważ SiteGround ma już szeroką gamę większych rozwiązań hostingowych, które z łatwością mogą zaspokoić rosnące potrzeby Twojej witryny. Ich zaawansowana infrastruktura hostingowa w wygodny sposób będzie wspierać Twoją witrynę i utrzymywać ją bez potrzeby osobiście pozwalając sobie na niepotrzebne kłopoty z przeniesieniem witryny / projektu w inne miejsce. Możesz skorzystać z hostingu w chmurze SiteGround (Cena wywoławcza 80 USD / miesiąc) a nawet ich niestandardowe rozwiązanie hostingowe dla przedsiębiorstw (z Wycena niestandardowa).

Mam nadzieję, że polubiłeś naszą recenzję Ceny SiteGround (2020) i naprawdę wierzymy, że wszystkie ich plany hostingowe są w rozsądnej cenie, co czyni ich pewnymi zwycięzcami, ponieważ mogą sprostać rosnącym potrzebom klientów i wygodnie dopasować każdy budżet lub wymagania. Tak więc, gotowy do rozpoczęcia pracy z SiteGround?

LUB MOŻESZ ZAINSTALOWAĆ…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map