Nuolaida „Svetainės žemei“ atnaujinimo 2020 metams (atnaujinimo kaina 70% nuolaida)

Vietos žemės atnaujinimo mokesčių nuolaidos kuponas (2020 m.)

Būdamas naujokų tinklaraštininku, norite prisiregistruoti su išskirtinės kokybės žiniatinklio priegloba, o taip pat tikrai nenorite, kad per daug išleistumėte savo išlaidas vieneriems ar dvejiems metams. Štai kodėl daugelis ieško pigaus kompiuterio, o „SiteGround“ yra priimančiosios kainos už prieinamą kainą, be to, turi nuostabų klientų aptarnavimą ir našumą. Sutinku, kad „SiteGround“ atnaujinimo kaina yra gana brangi, palyginti su pradine specialia reklamos kaina.


Jei jums pavyksta prisiregistruoti naudojant „SiteGround“ keletą metų, gausite maksimalią nuolaidą įsigydami aukščiausios kokybės hostingą. Taigi, skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie „SiteGround“ atnaujinimo nuolaidų kuponų kodus, reklaminius pasiūlymus ir dar daugiau.

Contents

Svetainės grunto atnaujinimo kainos padidėjimas

Taip, „SiteGround“ padidino savo bendrojo serverio paslaugų, įskaitant „WordPress“ hostingo planai o tai gali liūdnai padidinti jūsų žiniatinklio prieglobos sąnaudas naudojant „SiteGround“, ypač atnaujinant!

Svetainių prieglobos atnaujinimo kainos padidėjimas

Anksčiau „SiteGround“ „StartUp“, „GrowBig“ ir „GoGeek“ plano atnaujinimo išlaidos buvo 9,95 USD, 14,95 USD, ir 29,95 USD atitinkamai! Neseniai padidėjus „SiteGround“ atnaujinimo mokesčiams, yra naujos „SiteGround StartUp“, „GrowBig“ ir „GoGeek“ plano atnaujinimo normos. 11,95 USD (padidėjo 2 USD), 19,95 USD (padidėjo 5 USD), ir 34,95 USD (padidėjo 5 USD) atitinkamai!

Ar „SiteGround“ internetinio prieglobos plano atnaujinimas yra vertas kainos?

Beveik kiekvienas žiniatinklio priegloba (įskaitant „SiteGround“) vadovaujasi didesniu pratęsimo kainų nustatymo triuku, kad pritrauktų daugiau klientų, parodydama pradinę pigesnę kainą su nuolaida, o vėliau imdama įprastą kainą be nuolaidos. (po atnaujinimo). Galite patikrinti vieną iš tokių pavyzdžių, kai populiarios „Facebook“ grupės tinklaraštininkas supainioja dėl savo atnaujinimo „SiteGround StartUp“ prieglobos sąskaita.

Taip pat galite pamatyti kelis kitus vartotojus, patariančius jam tiesiog prisijungti prie „SiteGround“, nepaisant didesnio jų atnaujinimo lygio, nes, jų manymu, „SiteGround“ yra tiesiog geriausias prieglobos versle..

Kaip gauti svetainės atnaujinimo nuolaidų kupono kodą jų interneto prieglobos planams?

Prisiregistravę prie „SiteGround“ „StartUp“ bendrojo prieglobos plano galite lengvai sutaupyti 192 USD, 336 USD – „Siteground Growbig“ plane ir 552 USD – „SiteGround“ „GoGeek“ plane. 36 mėnesių prenumeratos planas.

36 mėnesių „SiteGround GrowBig“ kainos nuolaida perkant planą

PASTABA: „SiteGround“ nesiūlo jokių nuolaidų kuponų kodų / reklaminių kodų jų atnaujinimo prieglobos kainoms, tačiau jūs vis tiek naudojatės „SiteGround“ atnaujinimo įkainių pranašumais naudodamiesi 24 mėnesiai arba 36 mėnesių planas prenumerata.

Kaip galite gauti pigesnius „SiteGround“ atnaujinimus, kai jų atnaujinimo kainos yra brangios?

Prieš net kalbėdami apie „SiteGround“ atnaujinimo nuolaidą ir kainodarą, išsiaiškinkime, kodėl „SiteGround“ yra tokia populiari ir kodėl žmonės juos myli, ir nekiltų antrų minčių atnaujinant žiniatinklio prieglobos paslaugą..

Pamirškite atnaujinimo kainų etiketę, „SiteGround“ yra įvertinta kaip „1 numeris“!

Dabar išsiaiškinkime, kaip tiksliai galite sutaupyti pinigų be jokių „SiteGround“ atnaujinimo prieglobos pasiūlymų ar nuolaidų kodai.

�� -1 METODAS: Pirkite metinį „SiteGround“ prieglobos planą ir vėliau atnaujinkite 24 mėnesiams

„SiteGround StartUp“ 12 mėnesių plano kainos nuolaida

Jei perkate „SiteGround“ „StartUp“ 12 mėnesių „Shared“ / „WordPress“ prieglobos paketą, tai jums kainuos …
3,95 USD x 12 mėnesių = 47,40 USD
(Pradinė „SiteGround StartUp“ sąskaitos kaina su nuolaida)

Vėliau, jei pratęsite tą patį prieglobos planą dar 24 mėnesiams, tai jums kainuos …
11,95 USD x 24 mėnesiai = 286,80 USD
(Įprasta „SiteGround StartUp“ sąskaitos kaina be nuolaidos)

IŠ VISO IŠLAIDŲ: (47,40 USD + 286,80 USD) = 334,20 USD
(36 mėnesių „SiteGround StartUp“ prieglobos planui)

PASTABA: „SiteGround“ domenų registracijos mokesčiai = 15,95 USD per metus su panašiomis atnaujinimo kainomis.

�� 2 METODAS: Įsigykite 3 metų „SiteGround“ prieglobos planą, kad gautumėte maksimalią nuolaidą

„SiteGround StartUp“ 36 mėnesių plano kainos nuolaida

Jei vienu metu įsigysite „SiteGround“ 36 mėnesių „StartUp“ prieglobos planą, tai jums kainuotų …
3,95 USD x 36 = 142,20 USD
(Pradinė „SiteGround StartUp“ sąskaitos kaina su nuolaida)

IŠ VISO NUOLAIDOS: (334,20 USD – 142,20 USD) = 192,00 USD

PASTABA: „SiteGround“ domeno registracijos mokestis = 15,95 USD per metus su panašiomis atnaujinimo kainomis.

�� „SiteGround GrowBig“ atnaujinimo nuolaida

„SiteGround GrowBig“ 36 mėnesių plano kainos nuolaida
Vienerių metų svetainė „Ground GrowBig“: 71,40 USD
(5,95 USD / mėn. Su nuolaida, taikoma pirmaisiais 12 mėnesių)
2 metų svetainė „Ground GrowBig“: 142,80 USD
(5,95 USD / mėn. Su nuolaida, taikoma pirmaisiais 24 mėnesiais)
3 metų svetainė „Ground GrowBig“: 214,20 USD
(5,95 USD / mėn. Su nuolaida, taikoma pirmaisiais 36 mėnesiais)
PASTABA: „SiteGround“ domenų registracijos mokesčiai = 15,95 USD per metus su panašiomis atnaujinimo kainomis.

�� „SiteGround GoGeek“ atnaujinimo nuolaida

„SiteGround GoGeek“ 36 mėnesių plano kainos nuolaida
Vienerių metų svetainės „GoGeek“ kaina: 143,40 USD
(11,95 USD / mėn. Su nuolaida, taikoma pirmaisiais 12 mėnesių)
2 metų „GoGeek“ svetainė – 286,80 USD
(11,95 USD / mėn. Su nuolaida, taikoma pirmaisiais 24 mėnesiais)
3 metų „SiteGround GoGeek“ kaina: 430,20 USD
(11,95 USD / mėn. Su nuolaida, taikoma pirmaisiais 36 mėnesiais)
PASTABA: „SiteGround“ domenų registracijos mokesčiai = 15,95 USD per metus su panašiomis atnaujinimo kainomis.

IŠVADA

Vietos žemės atnaujinimo mokesčių mokėjimo patvirtinimas

Taigi, prieš pasirinkdami „SiteGround“ ar bet kurią kitą žiniatinklio prieglobos įmonę, pirmiausia turite patikrinti jų atnaujinimo kainų politiką ir nuolaidas. Labai rekomenduoju padidinti „SiteGround“ prenumeratos laikotarpį iki „galbūt“ 36 mėnesiai norėdami gauti maksimalią nuolaidą savo interneto prieglobos planams.

PAGRINDINĖS ATNAUJINIMO NUOLAIDOS KAINA IR KUPONO KODAS (DUK)

Kiek kainuoja „SiteGround Domain“ atnaujinimas?

„SiteGround“ domeno vardo kaina prasideda nuo 12,95 USD per metus su .com domenu kainuoja 15,95 USD per metus. Domenų „SiteGround“ atnaujinimo kaina yra daugmaž panaši į populiarių ir šalyje esančių domenų pavadinimus. Tačiau „SiteGround“ specialiųjų domenų atnaujinimo kaina yra šiek tiek didesnė.

Kaip išjungti automatinio atnaujinimo atsiskaitymo parinktį „SiteGround“ paslaugų abonementams?

Pagal nutylėjimą visi bendras priegloba ir debesies serverio priegloba „SiteGround“ sąskaitos yra nustatytos automatinio atsiskaitymo režimu. „SiteGround“ klientų, kurių priegloba viršija 12 mėnesių, sąskaitos atnaujinamos automatiškai 15 dienų iki galiojimo pabaigos dienos.

Išjungti „SiteGround“ automatinio atsiskaitymo parinktį

Automatinio atnaujinimo galimybė yra Įjungta pagal numatytuosius nustatymus, kad „SiteGround“ atsiskaitymo procesas būtų patogus, kad tikrai nepraleistumėte nė vienos „SiteGround“ įmokos datos. Be to, galite išvengti bet kokio paslaugų galiojimo pabaigos ar galimo paslaugų sustabdymo (ypač dėl praleisto / pavėluoto pratęsimo mokesčio sumokėjimo).

PASTABA: Automatinio atsinaujinimo „SiteGround“ atsiskaitymo režimo atšaukimas reiškia, kad jie negalės automatiškai išrašyti jums sąskaitos, nes pasibaigs jūsų paslaugos galiojimo laikas, todėl ji nebus atnaujinta (nebent jūs patys tai padarysite patys).

Jei esate tikri dėl „SiteGround“ automatinio atnaujinimo atsiskaitymo režimo, skirto jūsų prieglobos plano prenumeratai, galite kreiptis į savo „SiteGround“ vartotojo zona »Atsiskaitymas» Atsiskaitymo nustatymai. Tada turite išjungti automatinio atnaujinimo jungiklį (yra tiesiai šalia paslaugos prenumerata).

Kaip atnaujinti „SiteGround“ prieglobos paskyrą?

„SiteGround Hostingas“ paskyros atnaujinimas

Bet kurią „SiteGround“ paslaugą galite lengvai ir greitai atnaujinti naudodami „SiteGround“ vartotojo sritį, eidami į Atsiskaitymas skyrių ir galiausiai spustelėję Atnaujinti mygtukas, esantis kiekvienai jūsų prenumeruojamai „SiteGround“ paslaugai.

Jei „SiteGround“ atnaujinimo mokėjimas bus sėkmingas, nedelsdami gausite patvirtinimo el. Laišką, o jei nepavyks, jie susisieks su jumis el. Paštu, kad paprašytų jūsų mokėjimo atnaujinimo pagalbos. dalis.

Jei atnaujinsiu „SiteGround“ žiniatinklio prieglobos paskyrą dar nepasibaigus jos galiojimo laikui, kada bus skaičiuojama atnaujinimo data? Ar nuo atnaujinimo dienos, ar nuo galiojimo pabaigos dienos?

Kaskart atnaujinant „SiteGround“ prieglobos paskyrą, nėra labai svarbu, kada (net jei atnaujinate tiksliai tą dieną, kai pasibaigė tinkamumo laikas, arba kelias savaites / mėnesius / dienas prieš pasibaigiant galiojimo laikui), sąskaitos atnaujinimas visada bus skaičiuojamas nuo galiojimo pabaigos dienos.

PAVYZDYS: Jei jūsų „SiteGround“ paskyros galiojimo laikas baigiasi 2020 m. Rugpjūčio 31 d. Ir norite ją atnaujinti vieneriems metams 2020 m. Rugpjūčio 5 d., Tada nauja jūsų „SiteGround“ paskyros galiojimo data bus 2021 m. Rugpjūčio 31 d., O ne rugpjūčio 5 d. 2021 metai.

Kada pradės veikti mano „SiteGround“ interneto prieglobos sąskaita, kai sumokėsiu pratęsimo mokesčius?

Jei pasibaigus galiojimo laikui jūsų „SiteGround“ žiniatinklio prieglobos paskyra bus laikinai sustabdyta, jie nedelsdami ją suaktyvins atnaujinę „SiteGround“. mokėjimas.

Kaip galiu atnaujinti savo domeno vardą, kurį užregistravo „SiteGround“?

Galite atnaujinti „SiteGround“ domeno vardą, užregistruotą per „SiteGround“, apsilankę svetainėje „SiteGround“ vartotojo zona »Mano paskyros» Domenų vardai.

Atnaujinkite savo domeną, užregistruotą svetainėje SiteGround.com

Pagal numatytuosius nustatymus visos „SiteGround“ žiniatinklio prieglobos paslaugos, įskaitant domenus, yra automatiškai atnaujinamos, tai reiškia, kad „SiteGround“ automatiškai bandys atsiskaityti iš jūsų, kai tik reikės sumokėti prenumeratą..

Išskyrus jūsų prieglobos paslaugą, jei pasibaigė ir jūsų „SiteGround“ užregistruotas domeno vardas, turite leisti iki 24 valandų kad platinimo procesas būtų baigtas, kol jūsų „SiteGround“ domeno vardas vėl suaktyvinamas ir svetainė bus parengta ir veiks.

Jūsų domenų vardai, užregistruoti „SiteGround“, kurių galiojimo laikas pasibaigęs daugiau nei 45 dienos automatiškai įveskite Išpirkimo laikotarpis kur negalėsite automatiškai atnaujinti domenų. Tačiau bilietą galite išsiųsti iš savo „SiteGround“ vartotojo zona, ir tada eik į Palaikymas ir galiausiai Atsiskaitymas skyrių, kuriame padės „SiteGround“ palaikymo komanda tu.

Kaip aš sužinosiu, kai bus atnaujinta mano „SiteGround“ žiniatinklio prieglobos prenumerata?

Pagal numatytuosius nustatymus visos „SiteGround“ žiniatinklio prieglobos sąskaitos yra automatiškai atnaujinamos kasmet, daugiausia todėl, kad tai yra daug patogesnė praktika, kai „SiteGround“ klientai nori atnaujinti savo interneto prieglobos planus kasmet. Taigi jiems nereikia jaudintis dėl savo sąskaitos galiojimo pabaigos ir galimo paslaugų sustabdymo / nutraukimo.

Esami „SiteGround“ klientai įšaldo kainą už prieglobos pratęsimo mokesčius ir atnaujinimo metu gauna iki 30% nuolaidą nuo įprastų kainų. Daugiamečiai atnaujinimai (daugiau nei 1 metai) taip pat pasiekiamos „SiteGround“ bendrojo prieglobos paskyrose. Be to, „SiteGround“ klientai taip pat gauna išankstinius priminimus apie būsimą interneto prieglobos planą atnaujinimai.

Ar mano pagrindinio „SiteGround“ domeno atnaujinimas yra įtrauktas į mano „SiteGround“ prieglobos paskyros atnaujinimą?

Į „WebGround“ domenų vardų pratęsimo mokesčius neįtraukiami jų atnaujinti prieglobos namai. Anksčiau „SiteGround“ vykdė tam tikrus specialius reklaminius išpardavimus naudodamas nemokamą domeną. Tačiau jie šiuo metu sustabdė tokį pardavimą ir todėl jūsų „Siteground Domain“ atnaujinimai yra apskaičiuojami atskirai, išskyrus jūsų „SiteGround“ žiniatinklio prieglobos mokesčius..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map