افزونه های مجدد WordPress را برای پاک کردن سایت خود تنظیم کنید

افزونه های مجدد WordPress را برای پاک کردن سایت خود تنظیم کنید

تست انجام شد و به تخته سنگ تمیز نیاز دارید؟ فقط وردپرس را یاد می گیرید ، و یک ظرف غذا ایجاد کرده اید؟ برای تنظیم مجدد سایت خود از یکی از این افزونه ها استفاده کنید.


همه ما آن را می دانیم – آشفتگی مرموز که به آرامی در زندگی ما جمع می شود. جای تعجب نیست که در وب سایت های وردپرس نیز همین اتفاق می افتد. می توانید بگویید که هر بار که به بانک اطلاعاتی خود نگاه سریع می کنید ، این امر صادق است.

به خاطر داشته باشید که وردپرس به طور خودکار ورودی هایی را در پایگاه داده شما ایجاد می کند. اگر توجه نکنید ، می تواند به یک بهمن تبدیل شود و سرعت سایت شما را تحت داده های غیر ضروری خرد کند. همچنین وردپرس با دکمه تنظیم مجدد همراه نیست ، بنابراین بسیاری از افراد تمایل دارند به طور کلی این مسئله را نادیده بگیرند.

یا ، می توانید یک توسعه دهنده باشید ، و مضامین و افزونه های وردپرس را ایجاد می کنید. تست کردن آنها خسته کننده است ، به خصوص اگر مجبور شوید بار دیگر وردپرس را بار دیگر نصب کنید که می خواهید افزونه یا موضوع جدید را امتحان کنید. آنها کسانی هستند که کمبود دکمه تنظیم مجدد را بیشتر احساس می کنند.

چرا تنظیم مجدد?

در حالی که این هر دو دلیل خوبی برای تنظیم مجدد تنظیم مجدد وردپرس شما در هر زمان دیگری هستند ، اما می تواند یکی دیگر از محبوب تر باشد. قدرت های وردپرس 34٪ از کل وب سایت ها و آماده قدرت بیشتری است. این هنوز بستر انتخاب وبلاگ نویسان ، سایت های تجارت الکترونیکی و وب سایت های DIY است.

مورد دوم محبوبیت زیادی در حال رشد است و با وجود آن ، نیاز به تنظیم مجدد افزونه ها وجود دارد. واقعیت این است ، وبلاگ های متعددی وجود دارند که درباره طراحی وب سایت ، افزونه های موجود یا حتی اقدامات امنیتی برای وردپرس مشاوره می دهند.

در حالی که می دانید چه کاری انجام می دهید ، بهترین راه برای یادگیری هنوز رویکردی دست و پاگیر است. غواصی به سمت راست ، و دیدن آنچه اتفاق می افتد ، سریعترین راه برای فهمیدن وب سایت شماست. همچنین سرگرم کننده است!

با این حال ، هنگامی که تلاش DIY به پایان رسید ، می تواند مانند یک پروژه صنایع دستی کلاس سوم ، امیدوارم بدون درخشش به نظر برسد. و این جایی است که مردم تمایل به تسلیم شدن دارند. اگر تنها راهی وجود داشت که آنها می توانند سایت خود را مجدداً تنظیم کنند ، از ابتدا شروع کرده و به درستی این کار را انجام دهند.

وردپرس گزینه های ساده ای برای تنظیم مجدد خارج از جعبه ندارد. اما افزونه های مفید زیادی وجود دارد. هر یک از افزونه های زیر شما را به آنجا می رسانند. بیایید ببینیم کجا ، و چگونه.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

تنظیم مجدد WP

افزونه WP Reset WordPress

تنظیم مجدد WP در ابتدا برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده بود – که باید روزانه چندین بار تنظیم مجدد وب سایت انجام دهند. با این حال ، به لطف سهولت استفاده ، به جریان اصلی رفت. بسیاری از افراد که نیاز به شروع تازه دارند ، یا به وب سایت خود makeover بدهند و یا یک ظرف غذا تصادفی را پاک کنند ، با تکیه بر این افزونه.

نه تنها هیچ وقت پایگاه داده وب سایت را به حالت اولیه خود بازنشانی نمی کند ، بلکه می تواند به شما در تمیز کردن بخش های هدفمند سایت خود نیز کمک کند. یکی از افزونه ها یا مضامین بیش از حد در سایت خود دارید؟ تنها کلیک یک دکمه برای پاک کردن آنها.

این افزونه دارای چندین مکانیسم ایمن برای عدم اطمینان است که هرگز آنچه را که نمی خواهید حذف نکنید. از همه مهمتر ، با تنظیم مجدد WP ، می خواهید تنظیمات تنظیم مجدد پس از تنظیم مجدد خود را انتخاب کنید. بنابراین لازم نیست مجدداً همه چیز را مجدداً نصب کنید. این افزونه مانند بسیاری دیگر از این لیست ، داده های شما را لمس نمی کند ، بنابراین نیازی به نگرانی نیست. همه کاربران را حذف می کند ، اما کاربر مجدداً تنظیم مجدد سایت می تواند دوباره وارد سیستم شود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این افزونه که احتمالاً با دیگران پیدا نکردید ، امکان ایجاد عکس های فوری پایگاه داده است. چرا مهم است؟ پس از ایجاد یک عکس فوری از بانک اطلاعاتی ، می توانید از این افزونه برای بازگشت به آن عکس فوری خاص استفاده کنید. به این معنی است که شما مجدداً وب سایت را به یک نقطه خاص بازنشانی می کنید ، که توسعه دهندگان آن را بسیار مفید می بینند.

احتمالاً ستودنی ترین ویژگی این افزونه پشتیبانی استثنایی است. تیم inhouse WP Reset برای کمک به کاربران در مورد هر مسئله ای که ممکن است در دسترس باشد ، موجود است.

این امر بسیار مهم است ، زیرا در حالی که WP Reset در ابتدا برای توسعه دهندگان طراحی شده بود ، همه می توانند از آن استفاده کنند. این یک راه حل مناسب برای تمیز کردن یک ظروف سرباز یا مسافر ، کشف و رفع مشکلات جزئی و سرعت بخشیدن به توسعه است ، زیرا راهی سریع برای آزمایش مجدد کد ارائه می کند.

ادغام مجدد WP یکپارچه سازی Webhook

WP Webhooks WP بازنشانی افزونه وردپرس

WPWH – افزونه WP Reset Webhook Integration نمی تواند به تنهایی کار زیادی انجام دهد ، اما لازم به ذکر است زیرا یک لایه دیگر به WP Reset اضافه می کند. چه مفهومی داره؟ این افزونه با WP Reset ادغام می شود تا قابلیت webhook را اضافه کند.

اگر سرویس دیگری دارید که برای کار در سایت خود از قلاب استفاده می کنید ، پس این افزونه ضروری است. این امکان را به شما می دهد تا همه کارهایی را که معمولاً با افزونه WP Reset انجام می دهید از طریق داشبورد سرپرست انجام دهید.

از تنظیم مجدد کل سایت تا تمیز کردن پوشه آپلودها ، با این ادغام می توانید آن را از طریق نرم افزار مورد نظر خود انجام دهید.

چگونه می توانید سایت خود را با WP Reset تنظیم مجدد کنید?

مرحله 1: تصمیم بگیرید که می خواهید نگه دارید. کادرهای چک مورد نیاز را بررسی کنید تا مطمئن شوید سایت شما با آن گزینه هایی که هنوز در آن قرار دارد باز خواهد گشت.

عملکرد مجدد WP

گام 2: آنچه را برای تنظیم مجدد می خواهید انتخاب کنید. آیا مجبور هستید کل وب سایت را مجدداً تنظیم مجدد کنید ، یا به عنوان مثال ، باید پوشه گذرا را تمیز کنید?

گزینه های بازنشانی WP

مرحله 3: حذف را کلیک کنید! و اگر می خواهید کل سایت را مجدداً تنظیم مجدد کنید ، کافیست “تنظیم مجدد” را تایپ کنید و دکمه را بزنید.

تأیید مجدد WP

تنظیم مجدد پایگاه داده WP

پلاگین تنظیم مجدد پایگاه داده WP

تنظیم مجدد پایگاه داده WP یک راه حل مشابه با اولین افزونه ذکر شده است. بعضی اوقات ، جنبه هایی از سایت شما وجود دارد که دوست دارید ضمن حذف دیگران ، آنها را حفظ کنید.

یعنی ، ما در مورد جداول بانک اطلاعاتی و جداول بانک اطلاعاتی صحبت می کنیم. با استفاده از این افزونه ، حذف کل پایگاه داده و بازگشت به ابتدا تقریباً بدون دردسر است. همچنین تمیز کردن یک جدول مشخص در کنار هیچ چیز نیست. آیا باید از شر همه پست های خود خلاص شوید؟ شما می توانید این کار را در هیچ زمان و با یک کلیک انجام دهید.

درست مانند افزونه قبلی ، حذف چیزی به طور تصادفی تقریبا غیرممکن است. این سیستم ضد گلوله شبیه به captcha است به گونه ای که شما باید قبل از حذف هر چیزی دو بار فکر کنید. اگر مطمئن هستید که می خواهید یک جدول یا یک بانک اطلاعاتی را پاک کنید ، این کار را برای شما در هر زمان انجام نمی دهد.

اگرچه تن از ویژگی های آن وجود ندارد ، هر آنچه که یک توسعه دهنده برای سرعت بخشیدن به فرآیند توسعه دارد ، دارد. برای کسانی که به گزینه های بیشتری نیاز دارند ، به حالت اول برگردید ، یا ادامه دهید.

نحوه تنظیم مجدد بانک اطلاعاتی با بازنشانی پایگاه داده WP?

مرحله 1: پایگاه داده ای را که می خواهید مجدداً تنظیم کنید انتخاب کنید.

گزینه های تنظیم مجدد پایگاه داده WP

گام 2: کد امنیتی ارائه شده را تایپ کنید و تنظیم مجدد را بزنید.

تنظیم مجدد پیشرفته WordPress

افزونه تنظیم مجدد WordPress

افزونه Advanced WordPress Reset یک راه حل دیگر برای تنظیم مجدد سایت شما است. این امکان را برای شما فراهم می کند که در هر زمان و بدون اینکه مجدداً مراحل نصب را طی کنید ، از یک ظرف غذا در سایت خلاص شوید. بار دیگر – برای هر کسی که نیاز به یک صفحه تمیز در WordPress داشته باشد ، هر زمان مناسب است.

با استفاده از این افزونه ، دقیقاً مانند سایر موارد ، می توانید تمام پرونده های خود را نگه دارید. با این حال ، تمام سفارشی سازی بانک اطلاعاتی که آن افزونه ها و مضامین برای شما ایجاد کرده اند ، حذف خواهد شد. همچنین می تواند تمام پست ها را حذف کند ، که مناسب برای آن لحظه های تمیز کردن بهاری است که ممکن است در طول سال با آن داشته باشید.

شما همچنین می توانید تمام کاربران را حذف کنید ، اما این افزونه به طور خودکار کاربر Admin را تشخیص می دهد. در بازنشانی مجدد ، این افزونه به این کاربر اجازه می دهد تا دوباره با همان رمز ورود ، وارد سیستم شود و این باعث می شود در یک زمان صرفه جویی شود.

هر چند این افزونه ها و مضامین حذف نمی شوند. بنابراین اگر به دنبال کمک در آن منطقه هستید ، ممکن است بخواهید به سایر افزونه های موجود در لیست ما مراجعه کنید. همان مورد multisite است ، که پشتیبانی نمی شود. با این وجود ، توسعه دهندگان از سهولت شروع از ابتدا قدردانی می کنند ، زیرا راحتی و صرفه جویی در وقت همیشه از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

نحوه تنظیم مجدد سایت با تنظیم مجدد پیشرفته WordPress?

مرحله 1: “تنظیم مجدد” را در کادر متن تایپ کنید.

گزینه های پیشرفته تنظیم مجدد وردپرس

گام 2: بازنشانی را کلیک کنید!

تنظیم مجدد مشتری

تنظیم مجدد Customizer توسط WPZoom

Customizer Reset اولین افزونه ای است که اگر تازه شروع به کار با وردپرس کرده اید باید نصب کنید. چرا؟ همانطور که قبلاً ذکر شد – بسیاری از افراد دوست دارند چیزهای جدید را با غوطه ور کردن مستقیم به آن بیاموزند. و Customizer زنده هیچ تفاوتی ندارد. خوب ، ممکن است گرفتن آن در Customizer به نظر نمی رسد هیچ شاهکار کوچکی باشد ، تا زمانی که آن را امتحان کنید. “سازنده شهودی ، کشیدن و رها کردن” مانند یک تکه کیک است. اما نتیجه می تواند در نتیجه کمتر از چشم خوشایند باشد.

جالب نیست اگر فقط یک دکمه تنظیم مجدد دارید؟ این دقیقاً مربوط به تنظیم مجدد Customizer است. این امکان را به شما می دهد تا بدون یادگیری مایل اضافی ، بدون نیاز به پاک کردن همه چیز دستی ، رویکرد یادگیری داشته باشید. آیا شما حتی به خاطر می آورید که در وهله اول پیچیده و پیچیده شده است?

گفته می شود که این افزونه با همه تم ها و افزونه هایی که از نوع تنظیمات “theme_mod” استفاده می کنند برای ذخیره سازی این تغییرات کار می کند. در اصل ، اگر این موضوع در مورد موضوع مورد نظر شما صادق باشد ، هیچ راهی آسان تر برای رسیدن به صفحه تخته ای وجود ندارد و دوباره امتحان کنید.

نحوه تنظیم مجدد شخصی ساز?

مرحله 1: افزونه Customizer Reset را نصب و فعال کنید.

دکمه تنظیم مجدد Customizer

گام 2: دکمه “تنظیم مجدد” در بخش شخصی شما ظاهر می شود. اگر به آن احتیاج دارید از آن استفاده کنید!

به طور خلاصه

در حالی که وردپرس با دکمه تنظیم مجدد داخلی همراه نیست ، می توان عملکردهای لازم را با یکی از این افزونه های قدرتمند اضافه کرد. ویژگی ها ممکن است در هر افزونه کمی تغییر کند – با این وجود سهولت استفاده یکسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که نصب کنید ، انتخاب کنید آنچه باید حذف شود ، کد امنیتی را تایپ کنید و روی یک دکمه کلیک کنید.

از آنجا که همه اینها یک تخته سنگ تمیز را به یک صورت یا روش دیگر برای شما فراهم می کنند ، این سوال که بهترین راه حل است ، برای شما پیش می آید. این همه بستگی به آنچه شما می خواهید در سایت خود حذف یا تنظیم مجدد کنید.

از کدام یک استفاده خواهید کرد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map