افزونه های WordPress برای افزایش تعامل و جذابیت مخاطبان

بیشتر وبلاگ نویسان در مورد رشد مخاطبان خود وسواس دارند ، وقتی باید بر روی ارتقاء سطح نامزدی متمرکز شوند. به یاد داشته باشید ، مخاطب مشغول خرید است و این خبر عالی برای تنها چهره ای است که واقعاً مهم است: خط پایین شما.


بهبود این تعامل یک روند تدریجی است. محتوای عالی از اهمیت اساسی برخوردار است ، مثل همیشه ، اما نحوه تعامل و ارتباط با مخاطبان خود نیز چنین است – هرچه ارتباط شما با مخاطبان خود بیشتر شود ، روابط بین بلاگر و خواننده قوی تر می شود..

چرا تو باید اهميت دادن در مورد قدرت این رابطه؟ خوب ، از آنجا که ایجاد روابط راهی عالی برای برقراری مخاطب وفادار مورد نیاز شما برای موفقیت پایدار است – شما از اصل 1000 هوادار وفادار شنیده اید ، درست است؟ این خوانندگان وفادار هستند که فوراً مطالب جدیدی را که منتشر می کنید ، می خوانند ، مقالات خود را با اشتیاق بیشتری به اشتراک می گذارند و کیف های خود را باز می کنند تا کالاهایی را که می فروشید خریداری کنند.

امروز می خواهم به شما کمک کنم با نشان دادن پنج راه برای تعامل با مخاطبان خود ، و همچنین یک افزونه برای کمک به شما در اجرای هر استراتژی ، سطح اشتغال مخاطبان خود را تقویت کنید. بگذارید مستقیم مستقر شویم?

بخش نظرات فعال: Disqus (رایگان)

بحث

یک مکان عالی برای شروع تعامل با مخاطبان خود ، از طریق بخش نظرات شما در زیر مقالات است. وردپرس به طور پیش فرض شامل یک سیستم اظهارنظر است ، که در مقایسه با بسیاری از افزونه های اظهار نظر غنی از ویژگی های موجود کاملاً محدود است – در نتیجه ، بیشتر صاحبان وبلاگ یک افزونه نظری را نصب می کنند..

این به ترجیح شخصی می رسد ، اما من طرفدار بزرگی هستم افزونه Disqus Comments System, که تا به امروز بیش از 1.5 میلیون بار بارگیری دارد. چرا من چنین هوادار بزرگی از Disqus هستم؟ خوب ، نه تنها با یک طرح ساده اما شیک عالی به نظر می رسد ، بلکه نظر را برای بازدید کنندگان بسیار آسان می کند – آنها می توانند با استفاده از Facebook ، Twitter ، Google+ یا یک حساب Disqus وارد سیستم شوند. اصطکاک را به حداقل برسانید ، تعداد نظرات باقی مانده را به حداکثر برسانید.

Disqus همچنین از نظرات موضوعی پشتیبانی می کند و این امکان را می دهد که مستقیماً به نظرات سمت چپ پاسخ دهید. به یک سیستم رأی گیری بالا / پایین که مردم را ترغیب به ترک اظهار نظر معقول می کند ، کنید – هیچ کس دوست ندارد رأی پایین ، درست است؟ – و شما برای ترویج یک بحث معنادار ، بستر کاملی برای کامنت گذاری دارید.

بحث و گفتگو را با نظرسنجی ها تشویق کنید: نظرسنجی پاسخگو (14 دلار)

نظرسنجی پاسخگو

برای تشویق تعامل با مخاطبان می توانید از نظرسنجی ها به چند روش استفاده کنید. برای شروع ، می توانید از آنها برای دریافت بازخورد مستقیم از بازدید کنندگان استفاده کنید: شما می توانید نظرسنجی انجام دهید تا ببینید که به عنوان مثال مخاطبان شما می خواهند اطلاعات بیشتری راجع به آن مطالعه کنند. همچنین یک راه عالی برای اضافه کردن تعامل به پست های شماست: در نظر بگیرید از یک سؤال موضوعی بپرسید ، به بازدید کنندگان اجازه دهید نظر خود را مطرح کنند و سپس یک بحث داغ را در فضای نظرات مشاهده کنید – اگر می خواهید یک پست سریع ایجاد کنید که باعث تشویق بحث شود ، این یک راه حل عالی است.

یکی از افزونه های نظرسنجی بهتر که من با آن روبرو شده ام ، افزونه Responsive Poll است که در CodeCanyon 14 دلار قیمت دارد. نتایج نظرسنجی شما در نمودارهای متحرک پاسخگو نمایش داده می شود که هفت سبک برای انتخاب آنها وجود دارد: نمودار نوار ، نمودار پای ، نمودار پیراشکی ، نمودار خط ، نمودار رادار ، نمودار قطبی و نوارهای پیشرفت بوت استرپ – همه سبک ها عالی به نظر می رسند . نظرسنجی ها کاملاً قابل تنظیم هستند و می توانید در صورت لزوم پاسخ های ممکن را انتخاب کنید.

می توانید با استفاده از یک کد کوتاه ساده ، یک نظرسنجی را در وسط مطالب خود وارد کنید ، به علاوه می توانید از همان کد کوتاه استفاده کنید تا نظرسنجی ها را به هر منطقه ویجت اضافه کنید – در زمان نوشتن ویجت اختصاصی وجود ندارد ، اما این کار توسط توسعه دهندگان.

ایجاد Buzz با مسابقات: ContestHopper (رایگان)

ContestHopper

مردم عاشق دریافت چیزها به صورت رایگان هستند ، بنابراین از این موارد به نفع خود استفاده کنید: اجرای یک مسابقه با یک جایزه عالی می تواند وزوزهای زیادی را برای وب سایت شما ایجاد کند. با این حال ، اگر قبلاً مسابقه ای را برگزار نکرده اید ، دانستن چگونگی صعود و اجرای آن می تواند وحشت آور به نظر برسد. من نصب رایگان را توصیه می کنم ContestHopper افزونه در وب سایت خود.

ContestHopper به شما امکان می دهد یک فرم مسابقه تمیز و تمیز به وب سایت خود اضافه کنید. می توانید با استفاده از یک کد کوتاه یا با استفاده از یک ابزارک اختصاصی ، این مورد را در هر نقطه در وب سایت خود نمایش دهید. فرم مسابقه شما کاملاً قابل تنظیم است: می توانید متن عنوان و عنوان را از جمله رنگ پس زمینه و قلم ها – از بیش از 600 قلم گوگل – و همچنین بازه زمانی مسابقه را تنظیم کنید. همچنین می توانید شرایط ورود را مشخص کنید – چه جزئیاتی باید باقی بماند ، محدودیت های ورود به هر شخص یا اینکه آیا برای تأیید اعتبار ، یک انتخاب مضاعف لازم است؟.

پس از ورود ، افزونه به کاربر اجازه می دهد تا رقابت را در یکی از کانالهای اصلی اجتماعی به اشتراک بگذارد – می توانید برای این کار با ورودی های بیشتری به آنها پاداش دهید. سرانجام ، هنگامی که بازه زمانی مسابقه منقضی شده است ، افزونه به طور تصادفی یک برنده را انتخاب می کند.

ارتباط مستقیم: تولید کننده فرم تماس (15 دلار)

تماس با تولید کننده فرم

بعضی اوقات بازدید کننده می خواهد به شما دسترسی پیدا کند ، اما احساس راحتی نمی کند که درخواست خود را در یک محیط عمومی مانند بخش نظرات بگذارید. آسانترین راه برای دریافت پیام از بازدید کنندگان ، نصب افزونه فرم تماس است. بیشتر ما قبلاً با تعدادی پلاگین فرم تماس با ما آشنا خواهیم شد – مهمترین آنها رایگان فرم تماس با شماره 7, و افزونه های Premium Gravity Form – اما امروز می خواهم چیز دیگری ارائه دهم: افزونه Contact Form Generator ، فقط با 15 دلار در دسترس است.

Contact Form Generator یک افزونه سازنده فرم قدرتمند است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک رابط کشیدن و رها کردن بصری ، فرم های تماسی بسیار خوبی را ایجاد کنید. همه فرم ها کاملاً پاسخگو هستند و تقریباً نامحدودی از گزینه های سفارشی سازی دارند. می توانید فرم های خود را به سرعت و به راحتی سبک دهید – می توانید فونت مورد نظر خود را از بین 600+ قلم وب Google و همچنین داشتن کنترل کامل بر روی فونت ، پس زمینه ، مرز و رنگ دکمه انتخاب کنید..

می توانید فرم خود را به راحتی و با کشیدن و رها کردن عناصر به دلخواه پیکربندی کنید – می توانید جعبه های انتخاب ، دکمه های رادیویی و لیست های کشویی را به شکل خود اضافه کنید. یک اسلایدر برای تعیین عرض هر عنصر نیز وجود دارد. همچنین عناصر پیشرفته ای مانند زمان ، تاریخ ، URL و captcha نیز وجود دارند که این افزونه قبل از پذیرش ارسال ، قالب هر ورودی را تأیید می کند. سرانجام ، شما می توانید کلیه سرویسهای اصلی تأمین کننده خودکار ، از جمله MailChimp و AWeber را ادغام کنید.

کانال های ارتباطی اضافی: HelloBar (رایگان)

سلام

از نخستین روزهای اینترنت ، وب مسترها اهمیت رشد یک لیست ایمیل را درک کرده اند – چند روش بهتر برای ادامه تعامل شما با مخاطبان وجود دارد. لیست ایمیل به شما امکان می دهد مستقیماً از طریق صندوق ورودی آنها با مشترکین ارتباط برقرار کنید ، که این امر دسترسی شما را به خارج از محدوده وب سایت شما و مطالبی که منتشر می کنید گسترش می دهد..

تعدادی افزونه لیست ایمیل وجود دارد که بسیاری از آنها بین اینکه زیاد مزاحم باشند و توجه کافی برای جذب مشترکان جلب نکنند ، خط خوبی دارند.. سلام یک راه حل خارق العاده برای این مشکل است ، توجه کافی را به خود جلب می کند بدون اینکه احساس تحمل بیش از حد کند.

HelloBar یک فرم انتخاب ساده است که از بالای صفحه پایین می آید. می توان آن را با 9 سرویس پاسخگویی خودکار – از جمله خدمات بزرگ ، AWeber و MailChimp – یکپارچه کرد. اگر هنوز اشتراکی در پاسخگویی خودکار ندارید ، HelloBar آدرس های ایمیل ضبط شده را برای شما ذخیره می کند.

خود HelloBar کاملاً قابل تنظیم است – می توانید پیام ، فونت ها ، رنگ فونت و رنگ دکمه خود را ویرایش کنید تا بیشترین تبدیل را داشته باشید. نسخه آزمایشی نوار شما نمایش داده می شود و به شما امکان می دهد در زمان واقعی با این گزینه های شخصی سازی بازی کنید. میله ها به خودی خود خارق العاده به نظر می رسند و با وجود همه رنگ های موجود می توانید در حالی که هنوز هماهنگ با طرح رنگ وب سایت شما است ، چیزی جالب توجه ایجاد کنید. شما حتی می توانید چندین HelloBars ایجاد کرده و تست / b را اجرا کنید تا ببینید کدام یک بهترین عملکرد را دارد – داشبورد HelloBar به شما امکان می دهد تا چند بار نمایش داده شود و همچنین ردیابی نتایج.

وقتی از طراحی خود راضی هستید می توانید با استفاده از یک کد HTML ساده ، درست قبل از برچسب بسته شدن ، HelloBar را به وب سایت خود اضافه کنید. شما همچنین می توانید افزونه وردپرس از پیش تنظیم شده خود را که از داشبورد HelloBar بارگیری شده است بارگیری کنید – به سادگی این افزونه را بارگیری و فعال کنید و HelloBar فوراً فعال خواهد شد..

افکار نهایی

بنابراین در آنجا آن را دارید: پنج افزونه ساده برای بهبود تعامل با مخاطبان خود. اگر برای ایجاد یک جامعه وفادار برای سیل نگه داشتن بازدید کنندگان جدی هستید ، اینها همه استراتژی های خوبی هستند که می توانید از آن استفاده کنید – آنها حتی می توانند از محافظت در برابر بدترین تأثیر یک به روزرسانی الگوریتم Google در وب سایت شما استفاده کنند..

و فراموش نکنید: تعامل با مخاطبان شماست سرگرم کننده – شاید بهترین دلیل برای ارتباط بیشتر با مخاطبان خود باشد!

آیا می توانید افزونه های دیگر وردپرس تقویت کننده تعامل را توصیه کنید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map