افزونه های مهاجرت – Uber برای سایت وردپرس شما

بهترین افزونه های مهاجرت وردپرس

وب سایت خود را از یک هاست به میزبان دیگر منتقل کنید؟ یا آیا شما آماده هستید که سایت localhost خود را زنده بفرستید؟ مثل یک حرکت بزرگ به نظر می رسد اما اگر بتوانید چند مرحله خوب و مستند را دنبال کنید ، کاری دشوار نیست. شما می توانید این کار را با کمک بسیاری از افزونه های محبوب ، برخی از افزونه های رایگان و برخی از حق بیمه ها انجام دهید ، همه این موارد باعث می شود که برخی از دستورالعمل های صفحه را دنبال کنید ، در حالی که تمام عملکرد در پشت صحنه ادامه دارد. اگر به درستی انجام شود ، وب سایت شما باید از سرور جدید کار کند و میزان عادی ترافیک را طی چند ساعت و بدون هیچگونه خرابی قابل توجه دریافت کند..


مهاجرت ممکن است به دلایل زیادی مورد نیاز باشد – تغییر میزبان ، کلون کردن یک وب سایت به رایانه محلی شما برای انجام آزمایشات یا تغییرات ، یا برای انتقال یک سایت توسعه یافته محلی به یک سرور زنده.

البته ، می توانید فرایند مهاجرت را به یک حرفه ای واگذار کنید ، یا ارائه دهنده خدمات جدید میزبانی شما ممکن است مهاجرت را به عنوان افزونه ارائه دهد. در حالی که این گزینه هایی هستند که در دسترس شما هستند ، می توانید خودتان نیز به کمک افزونه هایی که کار را آسان تر می کنند انجام دهید..

مراحل اساسی مهاجرت

در حالی که روش تغییر پایه ممکن است از افزونه به افزونه متفاوت باشد ، اکثر مهاجرت های WordPress از 8 مرحله بیان شده در اینجا پیروی می کنند:

 1. از همان ابتدا از کلیه فایلهای وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. پلاگین های زیادی برای انجام این کار نیز وجود دارد. کپی از تمام پرونده های موجود در فهرست وب سایت خود را در رایانه محلی خود قرار دهید.
 2. با دسترسی به دیتابیس حاوی نصب وردپرس خود از طریق cPanel و phpMyAdmin و کلیک بر روی Export ، پایگاه داده خود را صادر کنید. سپس پایگاه داده در رایانه محلی شما کپی می شود.
 3. دیتابیس را روی سرور میزبان جدید خود ایجاد کنید.
 4. در بین پرونده هایی که در ابتدا از مراحل تهیه نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، wp.config.php را پیدا کنید ، آن را باز کنید ، نام بانک اطلاعات ، نام کاربر و رمز عبور پایگاه داده را تغییر دهید ذخیره کنید و فایل را ببندید.
 5. با دسترسی به آن از طریق پنل سرور سرور جدید خود و کلیک روی وارد کردن در زیر phpMyAdmin ، پایگاه داده خود را به سرور جدید وارد کنید. با اتمام واردات به شما اطلاع داده می شود.
 6. اکنون می توانید تمام پرونده های خود را به پایگاه داده جدید وارد کنید.
 7. URL سایت را تغییر دهید ، به این ترتیب که دیگر به سایت قدیمی هدایت نشوید.
 8. تنظیمات DNS دامنه خود را مجددا پیکربندی کنید تا به سرور میزبان جدید اشاره کنید.

بیایید نگاهی دقیق تر به برخی افزونه ها بیندازیم که به ما در انتقال به سرورهای جدید کمک می کند!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. تکثیر

Duplicator 2 - تنظیمات
تکثیر کننده یک افزونه رایگان است که از مخزن افزونه وردپرس برای بارگیری در دسترس است. این کشور در میان انتخاب های برتر با کاربران ، توسعه دهندگان و سرپرست سایت قرار دارد. این افزونه به شما کمک می کند تا سایتی را به رایانه محلی خود بکشید ، آن را آزمایش کنید ، آن را تغییر دهید و دوباره آن را دوباره به سمت سرور فشار دهید. می توانید سایت را به مکانی کاملاً جدید منتقل کنید.

این مزیت کلونینگ سایت شما و همچنین خدمت به عنوان یک نسخه پشتیبان ساده را دارد.

یک جادوگر راه اندازی به شما در روند مهاجرت کمک می کند. یک فایل بایگانی فشرده و یک نصب کننده تنظیم شده و سرور برای هر ناسازگاری اسکن می شود. سپس یک بسته توسط افزونه ساخته می شود ، در طی این فرآیند می توانید پرونده ها ، بانک اطلاعاتی و دایرکتوری هایی را که دیگر نمی خواهید آنها را نگه دارید حذف کنید..

جادوگر دیگری با باز کردن بسته از بسته ، به نصب وب سایت کمک می کند. می توانید تنظیمات را مجاز کنید و افزونه ها را فعال کنید. گزارش نصب پس از اتمام تولید می شود.

اگرچه این افزونه در WordPress.org امتیاز 4.9 ستاره ای ناچیز را نشان می دهد ، نویسندگان اعتراف می کنند که سطح خاصی از دانش فنی در انتهای کاربر لازم است ، بنابراین ممکن است ایده های خوبی برای دستیابی به کمک حرفه ای باشد..

Duplicator Pro نسخه برتر است. این همراه با توابع اضافه شده مانند زمانبندی پشتیبان ، هشدار ایمیل ، قابلیت چندرسانه ای ، ذخیره سازی ابری در Dropbox ، Google Drive و Amazon S3 است. قیمت خرید برای بسته شخصی 39 دلار شروع می شود که می توان با 3 سایت و صعود از 119 دلار برای بسته های تجاری سایتهای نامحدود استفاده کرد.

2. همه در یک مهاجرت WP

مهاجرت همه در یک wp -import
افزونه همه در یک WP Migration همچنین یک افزونه مهاجرت رایگان و دارای رتبه بالا است. این محتوا وابسته است و به هیچ افزایشی وابسته نیست و بنابراین با تمام ارائه دهندگان میزبانی PHP سازگار است.

این افزونه به شما کمک می کند تا پایگاه داده و پرونده های رسانه ای ، افزونه ها و مضامین خود را انتقال دهید. این نرم افزار از درایور MySQL پشتیبانی می کند و پسوندهای جدیدی برای انتقال به سرویس های ابری مشهور مانند Dropbox ، Google Drive و Amazon S3 معرفی شده است..

صادرات داده ها به صورت دسته ای انجام می شود تا محدودیت های اندازه آپلود را مرتفع سازد. برای اندازه های بالاتر بارگذاری تا 5 گیگابایت ، باید افزونه های حق بیمه اضافه کنید. انتقال داده ها به دو روش در تکه های 3 ثانیه انجام می شود تا از پایان یافتن افزونه جلوگیری شود.

این افزونه می تواند مشکلات سریال سازی را برطرف کند و می تواند در دستگاه های تلفن همراه مقیاس بخشد. با برنامه های افزودنی حق بیمه ، می توانید ویژگی هایی مانند قابلیت های چند جانبه ، گزینه ذخیره سازی اضافی و برنامه ریزی پشتیبان را اضافه کنید. همه برنامه های افزودنی را می توان در هر تعداد وب سایت استفاده کرد و به روزرسانی های مربوط به طول عمر را ارائه داد.

3. دوستان پشتیبان

رفیق پشتیبان 1
Backup Buddy یک افزونه حق بیمه است که بیشتر برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی آن خریداری و نصب شده است. اما برای مهاجرت نیز بسیار مفید است. اسکریپت ImportBuddy در انتقال URL ها و مسیرهای پرونده در کلیه پست ها و پرونده های پیکربندی کمک خواهد کرد.

با ایجاد یک بانک اطلاعاتی جدید و اعتبار آن با اعتبار پایگاه داده در طی فرآیند واردات ، می توانید سایت وردپرس خود را مستقیماً از داشبورد منتقل کنید. تهیه نسخه پشتیبان از دوستان می تواند آدرس های تقسیم شده / خانگی را کنترل کند و در انتقال داده های سریالی بسیار مؤثر است. از تنظیمات چندگانه پشتیبانی نمی کند.

این وبلاگ نویس معمولی باید سالانه 80 دلار برای 2 سایت در نظر بگیرد ، یک فریلنسر که استفاده از آن ممکن است حداکثر 10 سایت باشد ، سالانه 100 دلار بازپرداخت می شود ، بسته توسعه دهنده سالانه 150 دلار برای سایت های نامحدود هزینه می کند و بسته بندی طلایی با پرداخت یکبار پرداخت می شود 297 دلار برای سایتهای نامحدود. به روزرسانی ها و پشتیبانی فقط برای سال اول رایگان است. برای ادامه به روزرسانی ها و پشتیبانی ، اشتراک عضویت باید تمدید شود.

4. WP مهاجرت DB

WP Migrate DB 2 مهاجرت
WP مهاجرت DB یکی دیگر از افزونه های رایگان و محبوب است که به سایت وردپرس شما مهاجرت می کند. این کمی متفاوت از سایر افزونه ها در آن کار می کند ، URL ها و مسیرهای پرونده را برای انجام مهاجرت پیدا و جایگزین می کند. افزونه برای یافتن رشته ها ، یک داده را پیدا کرده و در داده های سریالی جایگزین می کند. سپس داده ها را سریال می کند و دوباره به پایگاه داده می دهد. این ویژگی برای توسعه دهنده هایی که نیاز به انتقال داده ها به طور مکرر بین سایت های محلی و زنده خود دارند ، انتخاب خوبی است.

این داده های سریالی را به طور مؤثر اداره می کند و آن را به عنوان یک فایل SQL در رایانه محلی شما ذخیره می کند. پس از ایجاد پرونده SQL ، شما نیاز به استفاده از phpMyAdmin برای وارد کردن پرونده به پایگاه داده خود به جای پایگاه داده موجود دارید.

در طی روند مهاجرت می توانید پرونده های غیر ضروری را حذف کنید و همچنین می توانید تنظیمات مهاجرت را ذخیره کنید تا در آینده بتوانید با یک کلیک مهاجرت را تکرار کنید.

نسخه حرفه ای نیز موجود است که می تواند علاوه بر پشتیبانی از ایمیل ، کارهای اضافی مانند فشار و کشیدن بانک اطلاعاتی ، ایجاد نسخه های پشتیبان برای بازگشت به آینده ، مکث و از سرگیری مهاجرت در حال انجام و برخی از ویژگی های دیگر را نیز انجام دهد. بسته ها با 12 دلار (بسته شخصی) تا 1000 دلار برای نصب های نامحدود (آژانس) با 90 دلار شروع می شوند. بسته های پریمیوم بالاتر با تعدادی از افزودنی ها همراه است که می توانند فایلهای رسانه ای را مدیریت کنند و همچنین یک زیر مجموعه از مولتی سایت را به یک سایت واحد منتقل کنند..

5- به روزرسانی پلاس

مهاجر UpdraftPlus
به روزرسانی پلاس یک افزونه پشتیبان گیری و بازیابی رایگان و کامل است ، در حالی که افزونه حق بیمه قابلیت کلونینگ و مهاجرت را اضافه می کند. این افزونه بسیار رتبه بندی شده و بسیار بارگیری شده است.

این افزونه می تواند کل سایت ها را کپی کند. برنامه ریزی دستی و اتوماتیک پشتیبان با این افزونه آسان انجام می شود. می توانید برای تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها و بانک اطلاعاتی برنامه های مختلفی داشته باشید.

این سایت می تواند در Dropbox ، Google Drive ، Rackspace Cloud ، Google Cloud Storage ، FTP و ایمیل ذخیره شود. اگر نمی خواهید کل سایت را جابجا کنید ، می توانید سایت های بزرگی را در بایگانی های کوچکتر تقسیم کنید و می توانید به صورت انتخابی از هر مؤلفه سایت خود مانند پرونده ها ، بانک اطلاعاتی یا مضامین پشتیبان تهیه کرده و بازیابی کنید.

نسخه برتر این امکان را به شما می دهد تا از Microsoft OneDrive ، Microsoft Azure ، Copy.com و بسیاری از مکان های دیگر پشتیبان تهیه کنید. این می تواند از برخی افزونه های دیگر و همچنین موارد دیگر ، نسخه پشتیبان تهیه کند BackWPup. به دلایل امنیتی ، نسخه پشتیبان از پایگاه داده رمزگذاری می شود. روند مهاجرت قطع شده به طور خودکار از سر گرفته می شود.

نسخه برتر نیز کلونینگ سایت را ممکن می سازد و پشتیبانی تضمین شده ، ذخیره سازی 1 گیگابایتی در Updraft Plus Vault و سازگاری چند جانبه را نیز به شما می دهد. برای استفاده با یک یا دو سایت ، 70 دلار پرداخت می کنید و برای چندین سایت 95 دلار ، در حالی که برای یک سایت نامحدود به یک توسعه دهنده 145 دلار پرداخت می شود..

6. WP Clone توسط WP Academy

نهایی WP Clone
WP کلون افزونه ای عالی برای انتقال سایت شما به یک مکان دیگر یا تغییر نام دامنه است. همچنین در تهیه نسخه پشتیبان و کپی سایت وردپرس شما مؤثر است. و اگر می خواهید کپی ایجاد کنید و وب سایت خود را بین رایانه و میزبان محلی خود بارها و بارها تغییر دهید (برای آزمایش یا توسعه سایت) ، این افزونه مورد نظر است.

این مزیت نسبت به سایر افزونه ها بیشتر است زیرا از FTP برای دسترسی به سایت ها در مکان جدید یا قدیمی استفاده نمی کند. شما فقط باید یک وردپرس جدید را در مکان جدید نصب کنید ، افزونه WP Clone را در آن مکان بارگذاری کنید و آن را فعال کنید. پس از آن ، شما فقط باید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

فقط از پایگاه داده و پرونده های محتوا در هنگام مهاجرت پشتیبان تهیه می شوند ، نه فایل های سیستم وردپرس. این ترجمه به زمان بارگذاری سریعتر و امنیت بهتر تبدیل می شود. نه تنها این ، با استفاده از اتصال مستقیم HTTP میزبان خود به پشتیبان سایت شما دسترسی پیدا می کند و این بدان معنی است که شما وقت خود را صرف بارگذاری فایل های بزرگ از طریق اینترنت نمی کنید.

نویسندگان توصیه می کنند قبل از ایجاد نسخه پشتیبان تهیه ، تمام افزونه ها و داده های غیر ضروری از سایت حذف شوند. این افزونه همچنین ممکن است با سیستم میزبانی که با یک سیستم عامل اختصاصی کار می کند ، برخورد کند.

این افزونه رایگان است که کاملاً توسط نویسندگان مورد تفکر قرار گرفته است. آنها تمام تلاش خود را برای بهبود قابلیت استفاده و رسیدگی به مسئله مهاجرت سایتهای بزرگتر ، به ویژه مشکلات در زمینه بازیابی نسخه پشتیبان انجام می دهند. در دسامبر 2015 به روزرسانی انجام شده است که نوید بهبود عملکرد را می دهد. پشتیبانی از این افزونه از طریق انجمن کاربر WordPress است.

7. کلونر

افزونه wpmudev Cloner Migration WordPress

Cloner توسط wpmudev یک افزونه مهاجرت طاقچه است که برای تکرار یا مهاجرت سایت شما در یک شبکه چندرسانه ای وردپرس مناسب است. چرا ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید؟ Multiste برای میزبانی تعدادی از وب سایت های مشابه (مانند گروه صفحات فرود یا شبکه وبلاگ ها) و همچنین برای اهداف برنامه ریزی عالی است. و با استفاده از Cloner ساده است که یکی از سایت های خود را “کلون” کنید.

این افزونه امکان انتقال ، مرحله بندی و تهیه پشتیبان سایتهای WordPress را در یک نصب چندرسانه ای آسان می کند و حتی شامل گزینه های ساده ای نیز برای شماست که تصمیم بگیرید کدام محتوا را می خواهید منتقل کنید. اگر و هنگامی که می خواهید تغییرات خود را به سایت اصلی کلون شده منتقل کنید ، از ویژگی رونویسی سایت استفاده کنید تا تغییرات خود را با کلیک یک دکمه به کار بگیرید.

8. WPBackItUp

داشبورد پشتیبان گیری Wp
همانطور که از نام پیداست, WPBackItUp در ابتدا یک افزونه پشتیبان است. برای اینکه بتوانید با استفاده از این افزونه وب سایت خود را مهاجرت کنید ، باید نسخه حرفه ای را خریداری کنید.

این افزونه نسبتاً آسان است و یک بایگانی پستی از کل وب سایت شما ایجاد کرده و آن را برای بارگیری در دسترس قرار می دهد.

با نسخه حق بیمه, می توانید وب سایت خود را به یک مکان جدید بازیابی و مهاجرت کنید. این کار می تواند درست از داشبورد وردپرس شما با یک کلیک انجام شود. پشتیبانی از اولویت با نسخه پرداخت شده افزونه نیز موجود است. نسخه پریمیوم در 3 بسته ارائه می شود – با قیمت 79 ، 99 دلار و 199 دلار با ضمانت 30 روزه برگشت پول.

9. انتقال وردپرس

تنظیمات WP Move
انتقال وردپرس یک افزونه رایگان است که به انتقال وب سایت شما به سرور دیگر کمک می کند. این به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی می شود. با استفاده از WordPress Move ، می توانید نام دامنه را تغییر دهید ، بدون اینکه فایلی را منتقل کنید.

10. VaultPress

VaultPress
به طور دقیق ، این بیشتر یک افزونه پشتیبان است که با کوشش از تمام مطالب وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و آن را به روز می کند. اما در مهاجرت یک سایت نیز بسیار مؤثر است.

این افزونه از Automattic تهیه شده است ، که تیم وی همچنین مسئولیت توسعه WordPress به عنوان یک سیستم عامل CMS را بر عهده دارد. این افزونه سایت وردپرس شما را به آن متصل می کند VaultPress سرورها و با استفاده از قلاب های WordPress ، سایت برای مشکلات امنیتی اسکن شده و به طور خودکار از آن نسخه پشتیبان تهیه می شود. هنگامی که اطلاعات FTP یا SSH ارائه می شود ، سایت نیز به صورت خودکار احیا می شود.

می توانید نسخه های پشتیبان را مرور کرده و گزینه بازگشت یا مهاجرت را انتخاب کنید. این یک سرویس اشتراکی با هزینه است ، با برنامه هایی که از 5 دلار در ماه برای امنیت ساده و تهیه نسخه پشتیبان تهیه می شود. اما آنها یکی از بهترین گزینه ها در اطراف هستند!

11. BlogVault

BlaogVault
BlogVault همچنین یک افزونه پولی است که عمدتاً برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت ها در نظر گرفته شده است. تهیه نسخه پشتیبان در زمان واقعی انجام می شود و توسط هر فعالیت جدید در سایت وردپرس ایجاد می شود. تهیه نسخه پشتیبان نیز افزایشی است که باعث کاهش بار سرور می شود.

BlogVault دارای ویژگی مهاجرتی است که با استفاده از آن می توانید وب سایت خود را تنها با چند کلیک حرکت دهید. از آنجا که بکاپ ها در سرورهای BlogVault ذخیره می شوند ، انتقال از این سرورها انجام می شود. سایتهای بسیار بزرگ به دلیل اینکه داده ها در طی فرآیند مهاجرت خرد می شوند ، مهاجرت می شوند. این افزونه می تواند multisites را نیز مدیریت کند ، و آن را به عنوان افزونه کلاس تبدیل می کند.

پانچ واقعی این افزونه در عملکرد پشتیبان آن نهفته است و قیمت آن ممکن است برای عملکرد مهاجرت خالص باشد.

12. DesktopServer

چرا باید از DesktopServer استفاده کنیم

اگر به دنبال افزونه ای هستید که کار کردن در محلی را آسان کرده و حتی ساده تر می تواند طراحی خود را به سمت سایت زنده خود سوق دهد ، آنگاه DesktopServer متناسب با شما ساخته شده است. شما می توانید بررسی DesktopServer را در وبلاگ ما مشاهده کنید ، اما فقط به طور خلاصه DesktopServer برنامه ای است که نصب وردپرس محلی شما را برای شما پیکربندی می کند (بنابراین می توانید تمام مراحل پیچیده مربوط به MAMP ، XAMPP و غیره را پیکربندی کنید و حتی می توانید سایت های زنده را نیز کلون کنید) دوباره استفاده می کنید.

اما یکی از سنگهای واقعی این برنامه ویژگی Direct Deploy (همراه با نسخه برتر این برنامه) است. با این کار می توانید به راحتی سایت localhost خود را به آدرس اینترنتی زنده خود منتقل کنید. آنها حتی یک سرویس زنده مستقر Assisted Deploy را ارائه می دهند ، بنابراین اگر تکنیک های عالی در ServerPress گیر کرده اید برای کمک به آنجا هستند.

13. WP GoLive مهاجرت

WP GoLive Migration

WP GoLive یک افزونه برتر وردپرس است که مهاجرت سایت نمایشی خود را در localhost شما به یک سایت تولید زنده آسان می کند. به این ترتیب می توانید وب سایت خود را در یک سایت تست بسته کامل کنید و در صورت آماده شدن تنها با یک کلیک به صورت زنده بروید.

این که آیا شما در حال ایجاد یک موضوع جدید از ابتدا ، شخصی سازی یک موضوع برای یک مشتری هستید یا اینکه تصمیم دارید محتوای خود را به یک دلیل یا محلی دیگر به صورت محلی اضافه کنید GoLive می تواند به شما در انتقال سریع وب سایت شما کمک کند. این افزونه به شما کمک می کند تا تمام پرونده های خود را به سایت زنده خود منتقل کنید – تنها کاری که باید انجام دهید این است که جزئیات FTP و بانک اطلاعاتی خود را تایپ کنید و بر روی Start کلیک کنید. سپس با وارد کردن سایت زنده خود می توانید فقط بنشینید و نوار پیشرفت را تماشا کنید. ساده است.

WP Go Live با صادر کردن بانک اطلاعاتی فعلی خود ، ایجاد یک پایگاه داده جدید روی سرور جدید خود و سپس وارد کردن پرونده های خود برای شما کار می کند. این افزونه همچنین تمام URL های موجود در دیتابیس را به روز می کند تا با شماره جدید شما مطابقت داشته باشد و فایل wp-config خود را نیز به روز کند. WP Go Live مطمئناً در وقت شما صرفه جویی می کند و شما را برای پروژه های طراحی بیشتر آزاد می کند!

14. MigrateGuru

افزونه مهاجرت سایت وردپرس گورو را مهاجرت کنید

مهاجرت Guru یک افزونه تخصصی مهاجرت وردپرس که ساده ترین (فقط یک مرحله) ، سریعترین و مطمئن ترین راه برای مهاجرت سایت های وردپرس از هر میزبان به هر میزبان در جهان است.

این یک افزونه کاملاً رایگان برای استفاده است (برای همیشه رایگان). این که آیا شما به دنبال مهاجرت یک سایت وردپرس هستید یا انتقال شبکه چند وردپرس به یک سرور جدید ، Migrate Guru ساده ترین و سریعترین روش برای انجام یک مهاجرت وردپرس است.

مهاجرت گورو بعد از انجام 500،000+ مهاجرت موفق ایجاد شد. این فناوری با پشتیبان BlogVault (شریک قابل اعتماد برخی از میزبان های برتر وردپرس مانند WP Engine ، Flywheel و Pantheon نامگذاری شده است). Migrate Guru روشی تمیز ، آسان ، سریع و قابل اعتماد برای جابجایی سایت وردپرس شماست.

مهاجرت گورو هر پرس و جو یا مسئله مهاجرت وردپرس را حل می کند که ممکن است داشته باشید. این سایت ها را به خوبی مدیریت می کند و به صورت خودکار آدرس های اینترنتی را بازنویسی می کند (یعنی خداحافظی با یادگیری نحوه جابجایی وردپرس و رفع پیوندهای پایگاه داده!) این یک قهرمان در پردازش داده های سریالی است. همچنین می توانید به طور دقیق شبکه های چند سایت را بدون افزودنی ، ابزار اضافی یا خرید برای انتقال سایت وردپرس خود به طور دقیق حرکت دهید.

نتیجه گیری

در این مرحله ، شما ممکن است ایده نسبتاً خوبی در مورد مهاجرت یک سایت داشته باشید و اینکه افزونه های مهاجرت تا چه اندازه می توانند در روند مهاجرت به شما کمک کنند. بسیاری از افزونه ها به تیک همه جعبه ها نزدیک می شوند. سرانجام آنچه باید در یک افزونه مهاجرت جستجو کنید این است که مهاجرت باید بدون خرابی قابل توجهی انجام شود ، همه لینک ها باید درست کار کنند و هیچ داده ای نباید از بین برود. افزونه مورد نظر ممکن است بسته به اندازه وب سایت شما ، چه سایت مجزا باشد و چه چند سایت ، تعداد دفعات مهاجرت و قابلیت های فنی کاربر متفاوت باشد..

برای دسترسی کامل به نگرانی از مهاجرت رایگان ، افزونه های برتر BlogVault یا VaultPress گزینه های خوبی هستند. WP BackItUp ممکن است یک گزینه خوب برای بازگشت در اینجا باشد. اگر سطح فنی خاصی دارید ، می توانید Duplicator یا حتی WP Clone را امتحان کنید. اگر می خواهید داده ها را به تنهایی منتقل کنید ، WP Migrate DB انتخاب خوبی خواهد بود.

با وجود افزونه های بسیاری در این زمینه ، هیچ دلیلی برای صرف وقت و تلاش خود برای تلاش برای مهاجرت دستی وب سایت وجود ندارد. دوست دارم تجربه شما در مورد مهاجرت سایت را در نظرات زیر بشنوم

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map