بهترین افزونه ها و خدمات Podcast برای وردپرس

بهترین افزونه ها و راه حل های پادکست برای وردپرس

شما آن را به مسافرت روزانه خود برای کار گوش می دهید. در راه رفتن به سالن بدنسازی. حتی ممکن است هنگام پیاده روی سگ به آن گوش فرا دهید. مطمئناً ، (یا ، بیشتر اوقات ، بیشتر اوقات) این تیلور سویفت است به نیویورک خوش آمدید یا واحه ” Wonderwall, اما گاهی اوقات ، ما تمایل داریم که به بخش های کمی از محتوای صوتی که از طریق اینترنت ارائه می شود گوش دهیم. این دوست من همان چیزی است که ما به آن می گوییم پادکست. اما آیا می دانید افزونه پادکست های مفیدی وجود دارد که می توانید از آنها برای میزبانی صدا در سایت خود استفاده کنید?


سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

آنچه باید درباره پادکست بدانید

ما قبلاً برخی از پادکست های مورد علاقه وردپرس ما را پوشش داده ایم ، اما امروز به من اجازه می دهم برخی از آمار جالب صنعت پادکست را به اشتراک بگذارم.

1. مخاطب گرسنه است.

طبق مطالعه ای که توسط Edison Research انجام شده است ، 21٪ از جوانان آمریکایی در یک ماه گذشته به پادکست گوش داده اند.

منبع: تحقیقات ادیسون – “وضعیت رسانه های خبری 2016”

برای فراهم کردن زمینه ای برای آنچه 21٪ از کل کشور را نمایندگی می کند ، 13٪ از ایالات متحده به صورت ماهیانه Spotify را گوش می دهند و 21٪ از کشور از توییتر استفاده می کنند. به طور خلاصه:

همین تعداد آمریکایی به پادکست ها گوش می دهند و از توییتر استفاده می کنند.

2. رشد اثبات شده وجود دارد.

و این تعداد نسبت به سال به روز افزایش می یابد. به عنوان مثال ، تعداد شهروندان آمریکایی بالای 12 سال که به یک تخته سنگ گوش می دهند در دهه گذشته یعنی بین سالهای 2008 تا 2016 ، 133٪ افزایش یافته است. و درست بین سال های 2015 و 2016 ، صنعت پادکست 23٪ رشد کرده است..

در دهه گذشته تعداد شنوندگان پادکست در ایالات متحده 133٪ افزایش یافته است.

PS: در صورتی که می دانید شماره ها را از کجا بدست آورده ایم ، تعدادی داده ریاضی ساده را روی داده های به اشتراک گذاشته شده در نمودار از Edison Research انجام دادیم!

3. مصرف آسان است.

به خاطر دارید چگونه قبلاً در رایانه رومیزی گپ زدیم؟ نه؟ بچه ها 90!

اینترنت خانه جدیدی دارد و در جیب شماست. دقیقاً همزمان با جستجوی تلفن همراه در گوگل ، در صنعت پادکست نیز روند مشابهی مشاهده شد. در سال 2014 ، بیشتر پادکست ها در رایانه رومیزی مصرف می شدند. امروزه 64 درصد پادکست ها در تلفن هوشمند یا تبلت شنیده می شوند. (از این رو ، معرفی عجیب این مقاله!)

چیزی که پادکستینگ را بسیار جذاب می کند

اکنون که ما از برخی از این آمار آگاه هستیم ، بگذارید به شما بگویم که چرا پادکست بچه جدید جالب در این بلوک است.

این یک رسانه بزرگ است چرا؟ زیرا باعث صرفه جویی در وقت می شود!

من می گویم مزیت شماره یک پادکست این است که موجب صرفه جویی در a کل زمان ما. بیایید با آن روبرو شویم – ما مشغول مردم هستیم. پادکست ها برای مصرف کنندگان سریع اطلاعاتی هستند که می خواهند در بالای روند بگویند و افراد مورد علاقه خود را دنبال کنند – از طریق حرکت.

لازم نیست بخوانید!

اشتباه نکنید ، اما برای بعضی از ما (* دست شما را بالا می برد) خواندن تلاش می کند. اگر به من گفتید راهی وجود دارد که می توانم همان مقدار از اطلاعات را مصرف کنم نه مجبور به خواندن ، من هیجان زده خواهم شد. و این دقیقاً همان چیزی است که پادکست انجام می دهد! هک ، حتی رونوشتهای صوتی خلاصه کتاب را خواندم!

مصرف رسانه بی دردسر.

در رفت و آمد خود برای کار یا در مسیر رفتن به سالن ورزشی می توانید به پادکست گوش دهید. هزاران برنامه پادکست شگفت انگیز برای Android و iOS وجود دارد که بطور خودکار پادکست های مشترک شده خود را از طریق WiFi بارگیری می کنند. برخی همچنین براساس علایق شما به شما امکان کشف پادکست فوق العاده و توصیه ها را می دهند.

این یک رسانه عالی برای دستیابی به مردم است.

برای سازندگان محتوا که آواز دارند و می خواهند فراتر از متنی که روی صفحه نمایش داده می شود به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنند ، پادکست پادکست عالی کانال پادکست کردن همیشه به معنای صدا نیست. شما همچنین می توانید ویدیو انجام دهید ، اما بیشتر ما ترجیح می دهیم فضای تلفن و داده های تلفن همراه خود را ذخیره کنیم.

همه این کار را می کنند.

و بالاخره ، همه (و من واقعاً منظورم این است هر کس) درست از نویسندگان پرفروش ، گرفته تا وبلاگ نویسان با درآمد شش رقمی ، سخنرانان اصلی ، بازاریابان با نفوذ و ناشران دیجیتال – بازی پادکست خود را ارتقا داده است.

آنها زمان ، تلاش و پول جدی برای ایجاد ، انتشار و بازاریابی پادکست برای مخاطبان خود سرمایه گذاری کرده اند. آنچه در زیر می آید ، یک تن از مشترکین وفادار است که در نهایت برای محصولات شما به بازاریاب های دهان به دهان و بشارتگران برتر تبدیل می شوند.

بنابراین ، اگر سال 2018 سالی است که تصمیم به گرفتن پادکست ، kudos گرفتید. این یک سفر دشوار و در عین حال با ارزش خواهد بود. از آنجا که وردپرس نزدیک به 30 درصد وب سایت های اینترنتی را در اختیار دارد ، بسیار مهم است که راه اندازی پادکست شما در سایت WordPress شما سخت نباشد. این امر نه تنها باعث افزایش محتوای شما در مخاطبان خواهد شد بلکه باعث افزایش رتبه موتورهای جستجوگر شما نیز خواهد شد.

با توجه به این موارد ، سرویس ها و افزونه های برتر پادکست برای وردپرس در زیر آمده است. با کمک یکی از این افزونه ها یا خدمات پادکست (و کار بسیار سخت) ، شما قادر خواهید بود کانال پادکست بسیار شخصی خود را درست از سایت وردپرس خود تنظیم کنید.

چگونه با Podcasting در وردپرس شروع به کار کنیم

راهی که من می بینم ، دو روش اصلی برای شروع کار وجود دارد – ابزار رایگان و راه حل های ممتاز. برای کسانی که تازه از پادکست شروع می کنند (بعداً محتوای “عالی” را برای شما بدست آورده ایم) ، توصیه می کنم از ابزارهای رایگان استفاده کنید. پس از حلق آویز آن ، می توانید به یک راه حل پولی بروید.

برای کسانی که با مشاغل پادکست آشنا هستند و می خواهند در سفر خودشان شروع به کار کنند ، راه حل های پرداخت شده شروع خوبی خواهد بود. قبل از اینکه به لیست افزونه ها و خدمات بپردازیم ، به اهداف خود بپیوندید.

هدف شماره 1 – میزبانی از محتوای پادکست

هدف اول این است که میزبان پرونده پادکست (عمدتا صوتی). این به ذخیره سازی نیاز دارد و از دیگر منابع سرور ، پهنای باند را مصرف می کند. می توانید فایلهای پادکست خود را در همان سروری که WordPress میزبان آن است میزبانی کنید. در اینجا ، فایلهای صوتی را می توان از طریق آپلودکننده پیش فرض رسانه وردپرس بارگذاری کرد. بسیاری از افزونه های رایگان (همانطور که در زیر می بینید) از این گزینه پشتیبانی می کنند. همچنین می توانید فایلهای پادکست خود را در راه حل ذخیره سازی آنلاین مانند Amazon S3 میزبان کنید.

توجه داشته باشید که شما نمی توانید از راه حل های ذخیره سازی رایگان مانند Dropbox یا Google Drive استفاده کنید ، زیرا آنها به طور معمول قبل از بارگیری یک فایل احراز هویت زیادی دارند. از طرف دیگر Amazon S3 هنگامی که سطل ذخیره را پیکربندی کنید ، مستقیماً به پرونده ها دسترسی پیدا می کنید.

هدف شماره 2 – بازیکن پادکست

ما به پادکست احتیاج داریم بازیکن که پرونده های پادکست ما را در یک رابط زیبا نمایش می دهد و تعداد دفعات پخش یا بارگیری پرونده ها را ردیابی می کند.

راه حل ها ساده هستند:

 • راه حل های میزبانی پادکست حق بیمه برای وردپرس از میزبانی و نمایش پادکست ها در سایت وردپرس خود مراقبت کنید. شما هزینه سرویس ماهانه (یا سالانه) را برای این سرویس پرداخت می کنید و هیچ منبع سرور در انتهای شما مصرف نمی شود.
 • پلاگین های پادکست رایگان برای وردپرس به سادگی آهنگهای صوتی پادکست خود را در یک پخش کننده زیبا در سایت وردپرس خود نمایش دهید (و حتی ردیابی کنید). میزبانی از فایلهای صوتی پادکست به عهده شماست.
 • افزونه های حق بیمه پادکست برای وردپرس در واقع نسخه های غنی از ویژگی های افزونه های رایگان هستند که فایلهای صوتی پادکست شما را از منابع مختلف نمایش می دهند. باز هم ، میزبانی از فایل های صوتی بر عهده شماست.

در زیر ترکیبی از پلاگین های پادکست و گزینه های دیگر مورد نیاز برای میزبانی نمایش خود را مشاهده می کنید. ما طیف وسیعی از نقاط قیمت را با ویژگی های مختلفی پوشش داده ایم تا آنچه را که ما فکر می کنیم بهترین گزینه ها برای میزبانی پادکست خود با WordPress است ، پوشش دهیم.

1. کد پیش فرض صوتی و لیست پخش پیش فرض وردپرس

قالب کوتاه صوتی پیش فرض وردپرس و کد کوتاه لیست پخش

به طور پیش فرض ، WordPress از پرونده های صوتی و لیست های پخش پشتیبانی می کند. هیچ پلاگین یا خدمات اضافی از نظر فنی لازم برای میزبانی پادکست شخصی شما نیست. تمام آنچه شما باید انجام دهید اینست که پرونده های صوتی خود را (mp3 ، ogg ، wma ، m4a ، wav) در کتابخانه رسانه خود بارگذاری کنید.

برای افزودن پادکست های خود به سایت خود ، هنگام ایجاد یک پست یا دکمه “افزودن رسانه” را به ما بدهید کد کوتاه صوتی برای درج پادکستهای جداگانه در یک پست:


یا از کد کوتاه لیست پخش برای افزودن لیستی از تمام فایلهای صوتی پادکست خود:

[لیست پخش]

فقط می دانید که این ویژگی ها یک ظاهر طراحی شده پیش فرض (با پخش کننده های پیش فرض یا تاریک) را دارند ، که بسیار اساسی است ، مگر اینکه موضوع وردپرس شما گزینه های سفارشی (مانند موسیقی با طاقچه وردپرس) را شامل شود..

قیمت گذاری: رایگان – این یک عملکرد پیش فرض وردپرس است و باید با هر موضوعی کار کند.

2. پادکست Buzzsprout

پادکست Buzzsprout

Buzzsprout یک بستر ساده پادکست را در اختیارتان قرار می دهد که می توانید پادکست های خود را بر روی سیستم عامل پادکست (مانند iTunes) ، رسانه های اجتماعی یا سایت وردپرس خود بارگذاری ، سازماندهی و تبلیغ کنید. این آمار دقیق از قسمت های پادکست شما ، مانند تعداد نمایش ، مدت متوسط ​​بازی و اطلاعات جمعیتی شنوندگان شما را به شما ارائه می دهد..

پادکست Buzzsprout افزونه WordPress محتوای پادکست شما را در یک پخش کننده صوتی HTML5 پخش می کند. این افزونه آخرین قسمت ها را بارگیری می کند و آنها را در یک لیست پخش نمایش می دهد. به سادگی از کد کوتاه استفاده کنید تا محتوای پادکست خود را در هر پست یا صفحه نمایش دهید.

قیمت گذاری: این برنامه رایگان به شما امکان می دهد 2 ماه محتوا را در هر ماه بارگذاری کنید و پرونده ها به مدت 90 روز میزبانی می شوند. برنامه ها با 12 دلار در ماه شروع می شوند و این امکان را برای شما فراهم می کند تا حداکثر 3 ساعت محتوا را هر ماه با 250 گیگابایت بارگذاری کنید.

3. پادکست PowerPress توسط بلوبری

افزونه PowerPress Podcasting توسط بلوبری

Blubrry دو سرویس ارائه می دهد – یکی افزونه رایگان و دیگری سرویس هاستینگ. افزونه Blubrry PowerPress WordPress دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند نمایش دکمه اشتراک ، پخش کننده HTML5 یکپارچه و طبقه بندی سفارشی است که برای پادکست اختصاص داده شده است. همچنین یک کد کوتاه وجود دارد که می توانید تمام قسمت های پادکست خود را در یک صفحه یا پست لیست کنید.

به غیر از میزبانی فایل های پادکست ، Blubrry ویژگی های دیگری مانند SEO پادکست را ارائه می دهد ، که در اصل شما را قادر می سازد توضیحات مختلفی را برای هر قسمت (یا آهنگ) برای بهبود کشف کانال خود در iTunes و Google Play Music اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید محتوای پادکست را از SoundCloud ، Libsyn ، Podbean ، Squarespace یا فید RSS پادکست دیگری وارد کنید..

قیمت گذاری: برنامه ها با 12 دلار در ماه / برای 100MB ذخیره سازی در ماه شروع می شوند. جالب اینجاست که اگر به مدت 3 ماه در این سرویس مشترک شوید ، مجموعاً 300 مگابایت ذخیره می کنید. همه برنامه ها با پهنای باند نامحدود همراه هستند. و اگر می خواهید کمی برای شروع کار کمک کنید ، می توانید راهنمای شروع سریع پاورپرس ما را بررسی کنید.

4- پادکست بسیار جدی

پادکست بسیار ساده

جدی پادکست یک راه حل همه در یک برای نیازهای پادکست WordPress شما است. تنها آنچه شما باید نگران باشید میزبانی پرونده های شماست که برای مبتدیان می تواند به عنوان فایل های رسانه ای در سرور وردپرس شما ذخیره شود.

فایلهای پادکست با پخش کننده پیش فرض WordPress پخش می شوند. این افزونه دارای چندین ویژگی مفید مانند:

 • پادکست نوع ارسال و سلسله طبقه بندی برای مدیریت پرونده های پادکست شما
 • امکان میزبانی چندین پادکست از همان سایت ، با استفاده از دسته های مختلف. (هر پادکست به پیوند RSS منحصر به فرد خودش می رسد)
 • گزینه هایی بسیار قابل تنظیم که ارسال آن به دایرکتوری هایی نظیر iTunes ، Google Play و بخیه را آسانتر می کند.
 • تن از افزودنیهای خنک مانند ادغام Podtrac برای تقویت کارایی.

پادکست بسیار ساده همچنین از پادکست صوتی و تصویری پشتیبانی می کند ، و شامل یک آمارهای افزودنی رایگان برای نمایش محتوای اصلی از پادکست خود.

قیمت گذاری: پادکست کاملاً ساده به صورت رایگان موجود است ، اگرچه می توانید فضای ذخیره نامحدود ، واردات با یک کلیک ، آمار و موارد دیگر را ارتقا دهید.

5. پخش کننده صوتی WavePlayer

پخش کننده صوتی WavePlayer

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

پادکست خود را با WordPress و افزونه بصری WavePlayer میزبان کنید. به طور پیش فرض ، می توانید به سادگی فایل های صوتی را در وردپرس بارگذاری کنید و این باعث نمی شود که یک لیست پخش ایجاد کنید و نمایش آن به روشی جذاب آسان شود. در عوض ، با WavePlayer می توانید یک لیست پخش یک ظاهر طراحی شده ایجاد کنید که پاسخگو ، مدرن و یکپارچه با Media Manager و حتی WooCommerce باشد.

با استفاده از این افزونه می توانید:

 • یک لیست پخش قابل تنظیم و پاسخگو ایجاد کنید
 • شکل موج های صوتی فایل را هنگام پخش نمایش دهید
 • از 4 گزینه اندازه برای متناسب سازی صفحه خود انتخاب کنید
 • به راحتی آهنگ ها / پادکست ها را با مدیر رسانه وردپرس اضافه کنید
 • فروش آهنگ های حق بیمه با WooCommerce

قیمت گذاری: WavePlayer با مجوز سایت تنها 26 دلار قیمت دارد که شامل 6 ماه پشتیبانی و به روزرسانی است.

6. ناشر Podlove Podcast

ناشر Podlove Podcast

Podlove Podcast Publisher یکی دیگر از افزونه های عالی پادکست رایگان برای وردپرس با پشتیبانی از تجزیه و تحلیل پیشرفته است.

می توانید مدخل های پادکست جدید را در بخش “قسمت” ایجاد کنید. Podlove مایل اضافی را برای اضافه کردن یک موتور قالب قابل تنظیم ، که برای شخصی سازی پخش کننده برای مطابقت با موضوع شما استفاده می شود ، می رود. این افزونه همچنین شامل یک پخش کننده وب است ، و شما می توانید همه همکاران پادکست را با سهولت مدیریت و ارائه دهید.

در مورد تجزیه و تحلیل ، شما می توانید پیگیری کنید:

 • تعداد بارگیری ها را پیگیری کنید
 • مشتریان پادکست برای گوش دادن به مطالب شما استفاده می کردند
 • روزهای محبوب هفته
 • منبع بارگیری

USP دیگر افزونه دکمه اشتراک یک کلیک است که در صورت کلیک مستقیماً پخش کننده پیش فرض پادکست مشتری را راه اندازی می کند. این خبر خوب است – در ابتدای این پست ، دیدیم که 64٪ محتوای پادکست از طریق تلفن همراه مصرف می شود. بنابراین ، با یک صفحه وب طراحی شده و CTA “مشترک” پاک ، می توانید پایه و اساس شنونده پادکست خود را افزایش دهید.

قیمت گذاری: Podlove یک افزونه کاملاً رایگان است.

7. پخش کننده پادکست هوشمند

پخش کننده پادکست هوشمند

Smart Podcast Player ایجاد شده توسط کارآفرین آنلاین و پادکست کهنه کار پت فلین ، یک پخش کننده زیبا و مبتنی بر وب پادکست است که برای ارائه بهترین ها طراحی شده است. تجربه گوش دادن پادکست به شنوندگان شما.

پخش کننده وب را می توان با کمک یک کد کوتاه در یک پست / صفحه وارد کرد. پخش کننده خود بسیار قابل تنظیم است ، از جمله تم های سبک یا تاریک و رنگ های دلخواه. شنوندگان می توانند سرعت پخش را کنترل کنند ، با استفاده از نشان های زمانی ، مرتب کردن لیست پخش ، و بارگیری پرونده های جداگانه از پخش کننده وب ، کنترل شوند.

قیمت گذاری: مجوز سایت تک پادکست پلیر هزینه $ 8 / ماه سالانه یا 12 دلار در ماه با صورتحساب ماهانه دارد و به روزرسانی های خودکار ارائه می شود.

8. SimplePodcastPress

SimplePodcastPress

SimplePodcastPress یک پخش کننده برتر پادکست برای وردپرس است که دارای تعدادی از ویژگی های مفید مانند زمان های قابل کلیک و لیست های پخش پادکست است..

جدا از یک پخش کننده قابل تنظیم ، افزونه شامل دکمه های اشتراک ، صندوق های انتخاب ایمیل ، رونوشت پادکست ها ، ناشران خودکار ، میانبرهای خودکار خودکار URL و قطعه های دارای قابلیت صدای جیر جیر. برای افزایش پایه اشتراک و تعداد بارگیری ، می توانید همه این گزینه ها را در صفحه پادکست خود اضافه کنید.

قیمت گذاری: مجوز سایت تنها 67 دلار هزینه دارد و همراه با یک سال پشتیبانی و به روز رسانی است.

9. میزبانی وب پادکست لیبیسین

میزبانی میزبان لیسبین

Libsyn یک راه حل مشهور میزبانی پادکست است که برای آن طراحی شده است جدی ناشران دیجیتال. همه چیز از ابزارهای ساده مانند پخش کننده HTML5 ، فیدهای RSS گرفته تا یک راه حل کامل “سفارشی برنامه برای پادکست شما” شروع می شود.

قیمت گذاری: برنامه های اساسی با 5 دلار با 50 مگابایت ذخیره ماهیانه شروع می شود. ما به افرادی که به دنبال راه حل اختصاصی میزبانی پادکست هستند ، Libsyn را به افرادی توصیه می کنیم.

10. WordPress.com (برنامه های حق بیمه)

WordPress.com (برنامه های حق بیمه)

غافلگیر شدن؟ من هم وقتی فهمیدم WordPress.com داره پشتیبانی داخلی برای پادکست. اول از همه ، شما یک دسته به نام “پادکست ها” یا مشابه آن ایجاد می کنید ، پرونده های صوتی را در یک پست جدید بارگذاری کنید ، آن را به گروه Podcast اختصاص دهید ، و خوب است که بروید. پادکست به عنوان یک خوراک RSS از در دسترس خواهد بود پادکست ها دسته بندی.

علاوه بر این ، می توانید پادکست خود را با همان URL خوراک دسته بندی به iTunes ارسال کنید. در مثال ما ، این دسته خواهد بود پادکست ها. قبل از انجام این کار ، باید اطلاعات کانال را در تنظیمات رسانه پیکربندی کنید ، کارهای هنری را تنظیم کنید تا احتمال کشف در فروشگاه iTunes را بهبود بخشید.

قیمت گذاری: ویژگی Podcasting در برنامه های پرداخت شده شخصی یا بالاتر WordPress.com موجود است. این هزینه از 4 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) شروع می شود و دارای 6 گیگابایت فضای ذخیره سازی با پهنای باند نامحدود است.

توجه داشته باشید: برخلاف نصب وردپرس ، شما نمی توانید افزونه های WordPress را هنگام میزبانی سایت خود در WordPress.com نصب کنید. اگر با WordPress شروع به کار کرده اید ، توصیه می کنیم از تنظیمات WordPress خود استفاده کنید.

بسته بندی بهترین پلاگین ها و راه حل های پادکست

آیا می دانید شماره شماره یک موفقیت پادکست شما چیست؟ این محتوا را ایجاد نمی کند ، یک وب سایت با طراحی زیبا نیست و همچنین با تأثیرگذار در دامنه شما مصاحبه نمی کند. مهمترین عامل مهم این است تعهد.

اگر به دنبال کسب درآمد سریع از پادکست هستید ، دوباره فکر کنید. پادکست در رابطه با ارتباط و جذب مخاطبان خود به خود است صدا, به جای کلمات اگر واقعاً به شنیدن صدای خود اهمیت می دهید ، پادکست می تواند کانال بسیار مناسبی برای شما باشد. برای شروع آماده اید؟ اینو ببین مقاله Lifehacker برای راهنمایی سریع در مورد شروع با پادکست.

آیا شما پادکست هستید؟ آیا به دنبال شروع کار هستید؟ از پادکستینگ می خواهید به چه چیزی برسید؟ آیا ما در یکی از پلاگین های پادکست یا خدمات مورد علاقه خود از دست ندیده ایم؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map