مضامین پیشنهادی وردپرس برای فریلنسرزها

هیچ چیز هیجان انگیز تر از اعتصاب آن به خود شما به عنوان یک فریلنسر نیست. رئیس خود بودن ، در عین حال پر از خطر و مسئولیت ، یکی از شایسته ترین شغل هایی است که می توانید انتخاب کنید. و یکی از آن مسئولیت های فوق الذکر شامل ایجاد و مدیریت وب سایت شخصی شما می باشد. اگر شما یک طراح وب مستقل نیستید ، ممکن است این کار دلهره آور به نظر برسد اما لازم نیست که باشد. هزاران تم عالی ممتاز وردپرس وجود دارد که می توانید در هیچ زمان و به هیچ وجه از وب سایت خود استفاده کنید. نگاهی به برخی از گزینه های ما برای بهترین تم های وردپرس برای مترجمان آزاد.


سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. آلونا

alona-wp-theme

Alona یک تم نمونه کار دوست داشتنی است که شامل 4 پرتفوی خیره کننده ، ویترین عکس های متعدد (شبکه ، کشویی یا ویدیو) ، ادغام نماد FontAwesome ، قلم های سفارشی گوگل و موارد دیگر است. این موضوع گزینه ای عالی برای ایجاد یک سبد آنلاین حرفه ای و چشمگیر برای جذب مشتری و ترغیب موضوع برای استخدام شماست!

2. Flatiron

flatiron-minimum-business-theme

Flatiron یک موضوع بسیار ساده و تمیز وردپرس است که توسط WPExplorer ایجاد شده است. این موضوع برای فروش در Creative Market با قیمتی بسیار مقرون به صرفه در دسترس است و شامل تمام موارد لازم برای ایجاد یک سایت شرکتی / تجاری بسیار تمیز و مینیمال است که برای فریلنسرها مناسب است تا کار و مهارت خود را نشان دهند.

3. الماس

تم الماس-wp-theme

Diamond یک موضوع وردپرس چند منظوره است که می توانید در هیچ زمان و به هیچ وجه از آن برای ایجاد سایتی برای تجارت خود استفاده کنید. موضوع کاملاً با WooCommerce یکپارچه شده است اگر می خواهید هر محصولی را در سایت خود بفروشید ، شامل چندین قالب صفحه اصلی است تا یک نسیم را تنظیم کنید ، و چندین ویژگی اضافه شده وجود دارد که باعث می شود وب سایت شما واقعاً کارهایی را که انجام می دهید نشان دهد (مانند اختلاف منظر لغزنده ، دایرکتوری سفارشی و موارد دیگر).

4. کل

موضوع کل wp

Total یکی دیگر از گزینه های جامد برای وب سایت آزاد یا آژانس شما است. چارچوب Total ما شامل سازنده کشیدن و رها کردن بسیار ساده است که می توانید بدون ایجاد کد ، از آنها برای ایجاد صفحات خانگی سفارشی ، صفحه درباره ما ، آیتم های نمونه کارها ، یک وبلاگ یک نوع ، صفحات خدمات یا هر چیز دیگری استفاده کنید. گزینه های آیکون های فونت ، رنگ های سفارشی ، طرح کامل یا جعبه ای و موارد دیگر این موضوع را در ساخت وب سایت شخصی خود به یک موضوع واقعاً بی حد و حصر تبدیل می کند.

5. بخش

بخش-wp-موضوع

بخش یک موضوع پرتفوی سنگ تراشی خیره کننده توسط تم تم پادشاهی است که عملا برای آزادکاران ساخته شده است. نمونه کارها سنگ تراشی ، وبلاگ های سفارشی ، طراحی پاسخگو ، قالب های صفحه آسان و سایر ویژگی های عالی ، همه اینها را به یک موضوع عالی برای وبلاگ نویسان مستقل ، طراحان ، عکاسان یا افراد دیگر تبدیل می کند..

6. اسوالد

oswald-wp-theme

اسوالد یکی دیگر از موضوعات خارق العاده برای ایجاد مشاغل شخصی یا رزومه کاری وب سایت شماست. گزینه های رنگ های نامحدود ، فونت های گوگل ، نمادهای FontAwesome ، کد کوتاه های سفارشی ، تصاویر و فیلم های اختلاف منظر ، یک نمونه کارها قابل فیلتر و حتی یک صفحه گزینه های تم همه اینها درست در این مینیمم دوست داشتنی پخته شده است..

7. محور

تم محور - wp-theme

قبلاً در مورد چارچوب جنسیس صحبت کرده ایم ، و Centric یک موضوع کودک Genesis است که فقط برای ایجاد صفحات فرود برای مشاغل یا محصولات کوچک مناسب است. این مضمون کودک به 7 رنگ پوستی ، پس زمینه های سفارشی ، هدرهای دلخواه و موارد دیگر اضافه می کند تا بتوانید در عرض چند دقیقه صفحه جذب توجه را طراحی کنید.

8. SinglePage

موضوع تک صفحه ای-wp-theme

برای محصولات یا خدمات خود به وب سایت سبک صفحه فرود نیاز دارید؟ مشکلی نیست – Single Page یک گزینه عالی برای ساخت وب سایت یک صفحه پاسخگو خود است. فقط موضوع را نصب کنید و از گزینه های یک آرم دلخواه ، رنگ های دلخواه ، لغزنده های پاسخگو و قلم های سفارشی استفاده کنید تا یکی از وب سایت های خاص خود را ایجاد کنید.

9. فریلنسر

freelancer-wp-theme

ما در مورد موضوعات مربوط به آزادکاران صحبت می کنیم ، بنابراین نمی توانیم موضوع Freelancer را توسط ThemeFuse از دست بدهیم. این موضوع به معنای واقعی کلمه برای فریلنسرها با طراحی یک صفحه ، نمونه کارها ، خدمات ، در مورد بخش من ، یک وبلاگ دوست داشتنی و البته فرم تماس ساخته شده است. این تم دوست داشتنی شبکیه چشم یک روش عالی برای ارتقاء خود و شغل خود است.

10. موضوع

موضوع-wp-theme

Thread یک موضوع جسورانه و زیبا است که مناسب برای سایت آزاد است. موضوع را نصب کنید و از سازنده برای ایجاد صفحات دلخواه استفاده کنید. صفحات پروژه Ajaxed ، جلوه های تصویر اختلاف منظر و گزینه های طرح بندی یک یا چند صفحه فقط چند مورد از گزینه های منحصر به فرد با موضوع است که می توانید برای سایت سفارشی عالی خود استفاده کنید.

11. جمعی

تم جمعی-wp-theme

Collective by ThemeFuse یکی دیگر از گزینه های عالی برای ایجاد وب سایت آزاد یا آژانس خود است. موضوع دارای تمام ویژگی های مورد نیاز شما بدون اینکه نفخ شود. گزینه هایی برای آگهی های تبلیغاتی ، نوارهای جانبی ، رنگ ها ، پس زمینه ها ، یک منوی مگا و چیدمان ها روشهای کاملاً آسان برای شخصی سازی موضوع برای کسب و کار شما هستند.

12. CleanPort

تمیز کردن wp-theme

این مضمون شیک یک روش عالی برای نشان دادن چگونگی انجام کارهایی است که انجام می دهید. CleanBold شامل گزینه های داخلی در Customizer Theme Live WordPress است ، بنابراین می توانید با چند کلیک یک دکمه ، رنگ ها ، آرم ، لغزنده ها ، قلم ها و موارد دیگر را به سرعت و به راحتی تغییر دهید. همچنین ادغام اجتماعی وجود دارد تا مشتریان شما بتوانند به راحتی شما را در توییتر ، فیس بوک و غیره دنبال کنند.

13. StartUp

startup-wp-theme

موضوع StartUp یک الگوی عالی برای استفاده برای وب سایت است ، به خصوص اگر تازه کار را شروع کرده اید. این موضوع ساخت مشاغل جدید یا کوچک را برای ایجاد یک وب سایت چشمگیر و بدون نیاز به استخدام یک طراح وب آسان می کند. StartUp شامل گزینه هایی برای نمونه کارها ، پشتیبانی از تجارت الکترونیکی (بنابراین می توانید کالاهای خود را بفروشید) ، پوسته های تم چند منظوره ، گزینه های رنگ و فونت آسان و موارد دیگر.

14. بیشتر

موضوع بیشتر

بیشتر یک موضوع دوست داشتنی وردپرس مناسب برای افراد حرفه ای خلاق است. این موضوع دارای ویژگی های بسیار خوبی است که هر فریلنسر یا آژانس می خواهد وب سایت خود را بسازد. ویژگی هایی مانند نمایش اسلایدها ، چرخ فلک مشتری ، کشویی های اختلاف منظر ، رنگ های نامحدود و موارد دیگر برای ایجاد یک سایت به دنبال سفارشی برای تحت تأثیر قرار دادن مشتری خود فوق العاده است..

15. دیوی

divi-wp-theme

Divi باید در این لیست قرار می گرفت. مملو از ویژگی ها ، Divi یک موضوع انعطاف پذیر است که می توانید برای ساخت انواع بسیاری از وب سایت ها استفاده کنید. برای ایجاد یک وب سایت کامل پیکسل می توانید از طرح های پیش ساخته ، سازنده دیوی سفارشی ، انواع ارسال های سفارشی و موارد دیگر استفاده کنید.

16. CleanBold

تم تمیز-wp-تم

CleanBold یک موضوع ساده و پررنگ و جسورانه وردپرس با وردپرس فضای سفید است که می توانید برای نشان دادن کار یا شغل خود استفاده کنید. موضوع شامل یک صفحه اصلی خیره کننده ، یک نمونه کار دوست داشتنی و البته یک وبلاگ زیبا است که می توانید برای به اشتراک گذاشتن آخرین اخبار خود با خوانندگان و مشتریان خود استفاده کنید.

17. شرکت

شرکتی-wp-theme

به تجارت و پرداخت شرکت بپردازید ، یک تم چند منظوره تمیز توسط Themify که می توانید از آن برای ساختن هر نوع وب سایت حرفه ای استفاده کنید. Themify Builder ایجاد طرح بندی های سفارشی را آسان می کند و گزینه های گنجانده شده برای فونت ها ، منوها ، رنگ ها ، ابزارک های سفارشی ، تصاویر پس زمینه و فیلم ها همه این کار را بسیار ساده تر می کند..

18- ماچو

macho-wp-theme

Macho یکی دیگر از تم های جالب دیگری است که می توانید برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان خود از وب سایت براق استفاده کنید. این ویژگی ها شامل گزینه های قلم گوگل ، قالب های صفحه آسان برای استفاده ، گزینه های جستجوگرها داخلی ، اوراق بهادار سبد ، 7 افزونه رایگان و موارد دیگر هستند. به علاوه این موضوع شامل پشتیبانی از Easy Digital Downloads می باشد ، بنابراین می توانید تمام تصاویر ، کتاب های الکترونیکی ، فیلم ها یا سایر کالاهای دیجیتالی مورد نظر خود را بفروشید..

بسته بندی کردن

البته هزاران موضوع برای انتخاب وجود دارد ، اما اینها فقط چند مورد از موارد مورد علاقه ما هستند. امیدواریم چیزی را که دوست دارید پیدا کنید! و اگر فکر می کنید یک موضوع واقعاً عالی برای ایده های آزاد و یا مشاغل کوچک از دست داده ایم ، در بخش نظرات زیر یادداشت خود را برای ما بگذارید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map