نکاتی درباره تجارت الکترونیک وردپرس برای جذب ترافیکی که تبدیل می شود

نکاتی درباره تجارت الکترونیک وردپرس برای جذب ترافیکی که تبدیل می شود

ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیکی در وردپرس بسیار محبوب می شود و اعداد آن را اثبات می کنند: WooCommerce قبلاً در سال 2019 به 22٪ از بازار رسیده است, موقعیت یابی به عنوان محبوب ترین راه حل در بین یک میلیون سایت برتر در اینترنت.


به همین دلیل است که وردپرس سعی کرده است عملکرد وب سایت های تجارت الکترونیکی را آسان تر و کارآمد تر کند. اگر صاحب فروشگاه WooCommerce هستید ، می دانید که فروش کم چقدر ناامید کننده است. مخصوصاً وقتی میزان خوبی از ترافیک دارید. این ممکن است رخ دهد زیرا ترافیکی که به ارمغان آورده اید از کیفیت پایین برخوردار است یا به این دلیل که باید در بهینه سازی فروشگاه خود تلاش کنید.

در این مقاله ، افزونه های WordPress eCommerce را بررسی خواهیم کرد که به راه اندازی فروشگاه های آنلاین شگفت انگیز کمک می کنند ، و نکاتی را می توانید برای جذب ترافیکی که در واقع به فروش تبدیل می شود ، اعمال کنید..

1. استراتژی تبلیغات آنلاین خود را بهینه کنید

پرداخت هزینه تبلیغات تضمین نمی کند که ترافیکی با کیفیت بالا به فروشگاه خود تبدیل کنید که تبدیل شود. این هم برای تبلیغات رسانه های اجتماعی و هم برای تبلیغات Google اعمال می شود. ترافیکی که از طریق تبلیغات پرداخت شده وارد می کنید ، لزوماً نرخ تبدیل بالایی ندارند ، اما رسیدن به نرخ تبدیل بالا به این روش بستگی به میزان ایجاد و بهینه سازی تبلیغات شما دارد.

با این حال ، تبلیغات یکی از موفق ترین راهها برای دستیابی به تعداد زیادی از مشتریان هدف به راحتی و سریع است. فقط برای اینکه یک ایده داشته باشید ، Google بیش از 100 میلیارد جستجو ماهانه دارد ، تمام افرادی را که می توانید به آنها برسید و امکاناتی که مشتریانی در دیدن و کلیک کردن روی تبلیغات شما می توانند تصور کنید فیس بوک میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد که می توانید تبلیغات خود را نیز نشان دهید.

تبلیغات WooCommerce هوشمند Google

WordPress می تواند با ایجاد برخی از افزونه های خود به شما در ایجاد تبلیغات برای محصولات و خدمات کمک کند: اگر می خواهید محصولات خود را در Google نمایش دهید اما فرصت کافی برای ایجاد همه تبلیغات ، بنرها یا پیکربندی استراتژی مناقصه خود ندارید ، افزونه هایی مانند تبلیغات WooCommerce هوشمند Google که به طور خودکار در 5 مرحله آسان Google Ads شما را بطور رایگان ایجاد و پیکربندی می کند:

 • اولین قدم اجازه دسترسی به برنامه به پیکربندی Google Ads شما است. به این ترتیب می تواند کمپین های تبلیغات Google شما را بارگذاری ، منتشر و بهینه کند.
 • پس از دسترسی به برنامه ، از شما خواسته می شود ویژگی های عمومی را پیکربندی کنید: کشورهایی که می خواهید محصولات خود را تبلیغ کنید ، دسته هایی که فروشگاه شما در آن قرار می گیرد و مجموعه هایی که می خواهید ما را تبلیغ کنیم..
 • سپس ، زمان آن رسیده که نام فروشگاه خود را به دو برنامه و چند جمله برای توصیف آن اختصاص دهید. همچنین از شما خواسته می شود تصویری از آرم خود را بارگذاری کنید.
 • در این مرحله ، برنامه از شما درخواست می کند که چند جمله کوتاه را که می خواهید در تبلیغات خود ظاهر شوید ، بنویسید و خدماتی را که به ما ارائه می دهند ، بصورت رایگان یا بازده آسان ارائه دهید. در صورتی که بخواهید آن را نمایش دهید ، می توانید شماره تلفن را نیز درج کنید.
 • در آخرین مرحله فقط باید بودجه روزانه ای را که می خواهید برای تبلیغات در Google هزینه کنید ، انتخاب کنید.

پس از اتمام این مرحله ، این افزونه کاملاً پیکربندی شده و Google Ads شما در مدت چهار روز کاری ایجاد می شود! پس از ایجاد تبلیغات شما ، به داشبورد شخصی خود دسترسی خواهید داشت که از طریق آن می توانید همه چیز را کنترل کنید.

فیس بوک را برای WooCommerce بارگیری کنید

سایر افزونه ها مانند فیس بوک برای WooCommerce وب سایت شما را با فیس بوک متصل می کند. این افزونه با ایجاد یک فروشگاه در صفحه فیس بوک شما کار می کند ، این امکان را برای شما فراهم می کند که تبلیغات پویا را بر روی سیستم عامل اجرا کنید. گزینه های تبلیغاتی برای فروشگاه های وردپرس و WooCommerce بی پایان هستند ، فقط باید روشی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

2. مشتریان گمشده را نجات دهید

علیرغم این دلیل که مجبور شدند فروشگاه شما را بدون اینکه واقعاً اقدام به خرید کنند ، ترک کنند ، شما نیاز به برنامه ای برای برگرداندن آنها دارید. چندین روش وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید:

 • از کمپین های بازاریابی استفاده کنید: با دنبال کردن بازدید کنندگان قبلی از طریق اینترنت با تبلیغات ، آنها را در مورد محصولات خود یادآوری کنید. مؤثرترین آنها هستند تبلیغات بازاریابی پویا. اینها تبلیغات بالقوه مشتریان دقیقاً همان محصولی را که در سایت شما مشاهده می کردند نشان می دهند.
 • یک ویژگی لیست دلخواه WooCommerce را به فروشگاه خود اضافه کنید: افزونه هایی مانند لیست علاقه مندی های TI WooCommerce ذخیره کالاهای مورد علاقه خود را برای بازدید کنندگان آسان کرده و بعداً آنها را خریداری می کند. کاربران همچنین می توانند لیست دلخواه خود را با دوستان یک خانواده به اشتراک بگذارند. بنابراین حتی اگر آنها در حال حاضر خریدی انجام ندهند ، شخص دیگری که می داند ممکن است برای یک روز تولد ، تعطیلات یا یک رویداد دیگر باشد.
 • پیگیری با چرخ دستی های رها شده: از افزونه ای مانند استفاده کنید رها سبد خرید, این افزونه به دلیل یادآوری در مورد سفارشات رها شده ، اعلان های ایمیل خودکار و به موقع را برای هر دو ، مهمانان شما و مشتریان وارد شده می فرستد. مسئولیت ایجاد تعداد نامحدود الگوی ایمیل برای ارسال آنها در فواصل زمانی مورد نظر خود را بر عهده دارید. با اطلاعات زمان واقعی در مورد سفارشات رها شده ، از جمله محصولاتی که رها شده اند و ارزش آنهاست.

3. انجمن آنلاین خود را ایجاد کنید

ایجاد جامعه ای در حدود برند شما برای رشد سایت شما و جلب توجه بیشتر افراد به آن ضروری است. برای این کار ، ایجاد یک محیط مناسب چه در سایت شما و چه در حساب های رسانه های اجتماعی مرتبط با آن بسیار مهم است.

اولین قدم ایجاد وبلاگ خود است. ارسال پیام در مورد محصولات و خدمات خود ، مشتری به شما نیاز دارد پوشش دهید ، و موضوعات مربوط به سبک زندگی مخاطبان مورد نظر خود را ارسال کنید. روی آنچه که همه آنها مشترک هستند متمرکز شوید و خوانندگان را به عنوان بخشی از برند شما حس کنید. پس از انجام این کار ، آنها نیز به احتمال زیاد مقالات شما را به اشتراک می گذارند – به شما در رشد رایگان کمک می کند. مجله H&M نمونه ای عالی از نحوه ترکیب فروشگاه تجارت الکترونیکی خود با یک وبلاگ خاص مشتری است. اگر نگاه کنید ، وبلاگ آنها منابع مد ، زیبایی و فرهنگ متناسب با عرضه محصولات فعلی و مارک تجاری آنها را پوشش می دهد.

افزونه SEO Yoast

تولید محتوا برای بهبود استراتژی سئو شما نیز بسیار مفید است. این افراد شانس بیشتری ایجاد می کنند تا سایت شما هنگام جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط ، در نتایج Google ظاهر شود. راه های زیادی برای بهبود سئو WooCommerce شما وجود دارد ، اما بهترین مکان برای شروع با یک افزونه SEO خوب است. اگرچه احتمالاً قبلاً درباره آن شنیده اید, جوان یکی از بهترین گزینه ها برای هر سایت دارای وردپرس است. از جمله فروشگاه های WooCommerce. گزینه های داخلی آن به شما کمک می کند تا قبل از انتشار آنها در وبلاگ خود ، پست های خود را بهینه کنید. افزایش احتمال شروع رتبه بندی در نتایج جستجو.

مرحله دوم ، به اشتراک گذاشتن تمام مطالب شما در رسانه های اجتماعی است تا بتوانید به بیشترین تعداد ممکن برسید. انجام این کار به شما کمک می کند تا ترافیک تازه به سایت خود وارد کنید. اگر به اندازه کافی قانع کننده باشید ، می تواند به نوبه خود منجر به مشتریان بالقوه در فروشگاه شما شود!

NextScriptts: پوستر خودکار شبکه های اجتماعی

یک گزینه استفاده از افزونه ای مانند پوستر خودکار شبکه اجتماعی. این افزونه بطور خودکار ارسال ها را از وبلاگ شما به صورت حساب های رسانه های اجتماعی منتشر می کند. شما فقط باید یک نوشته جدید بنویسید و آن را در همه شبکه های اجتماعی پیکربندی شده شما منتشر می شود. این افزونه با پروفایل ها ، صفحات کسب و کار ، صفحات انجمن و گروه ها کار می کند و پیام ها برای هر مورد نیاز شبکه کاملاً قابل تنظیم می باشند.

ارسال مطالب قدیمی - ارسال خودکار به رسانه های اجتماعی

همچنین می توانید از رسانه های اجتماعی برای نگه داشتن مطالب خود همیشه سبز و حتی احیای پست های قدیمی استفاده کنید. یک افزونه خاص وردپرس برای این کار وجود دارد: احیای پست قدیمی – ارسال خودکار به رسانه های اجتماعی. این افزونه بطور خودکار پست های قدیمی شما را به اشتراک می گذارد و از شبکه های اجتماعی ترافیک بیشتری را به سمت آنها سوق می دهد. بنابراین به شما در تبلیغ محتوای خود کمک می کنید. شما قادر خواهید بود بین پست ها ، تعداد پست های اشتراک گذاری ، و هشتگ ها و بک لینک ها را انتخاب کنید. با Google Analytics یکپارچه شده است ، بنابراین شما می توانید همه چیز را ردیابی کنید و همچنین با Shorteners URL سازگار است.

رسانه های اجتماعی فقط برای به اشتراک گذاشتن مقالات شما مهم نیستند. همچنین جایی است که شما می توانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید ، آنها را درگیر کنید و بازخورد دریافت کنید. اینجاست که جادو اتفاق می افتد ، جایی که شما شانس رفتن ویروسی و رویای بزرگ را دارید. اتصال مناسب سایت خود با شبکه های اجتماعی بسیار ضروری است. بیشتر مضامین وردپرس شامل گزینه های رسانه های اجتماعی داخلی است. اما اگر مال شما نبود ، افزونه های وردپرس رسانه های اجتماعی زیادی برای انتخاب وجود دارند.

4- در بخش خود با Influencers همکاری کنید

شما همیشه می توانید با سایر شرکت ها یا افراد در رسانه های اجتماعی ، وبلاگ ها یا صفحات وب دیگر همکاری کنید. همکاری با دیگران در صنعت یا طاقچه شما روشی اثبات شده برای افزایش ترافیک مربوطه است. از آنجایی که شما افرادی را که به محصولات یا خدمات مشابه علاقه مند هستند ، یا آنها که سبک زندگی خاصی با محصولات یا خدمات شما دارند مطابقت می دهید ، ترافیک به احتمال زیاد تبدیل می شود.

ارسال مهمان وردپرس

یکی از محبوب ترین راه های همکاری ، ارسال مهمان است. این یک روش طبیعی برای معرفی خود و شغل خود با مخاطبان جدید است. تبادل محتوا با دیگر تأثیر گذاران و شرکت ها در رسانه های اجتماعی یا وبلاگ ها نه تنها برای سئو ، بلکه برای ایجاد اعتماد نیز مفید است..

ما حیوانات اجتماعی هستیم ، دوست داریم در هنگام تصمیم گیری خودمان از تجربیات افراد دیگر بدانیم. این به اثبات اجتماعی گفته می شود. اگر افراد مشاهده کنند که سایر تأثیرگذار یا اجتماعاتی که به آنها تعلق دارند و به شما اعتماد دارند توصیه می کنند ، احتمالاً اعتماد شما را به شما نیز جلب می کنند. تقریبا 63٪ مصرف کنندگان اگر دارای رتبه بندی و بررسی محصولات باشد ، احتمال بیشتری دارد که از یک سایت خریداری کنند. این درصد هنگامی که بررسی توسط یک تأثیرگذار یا متخصص در طاقچه انجام شود ، بیشتر است.

به دلیل حضور در رسانه های اجتماعی ، تأثیرگذار به عنوان افراد مشهور در طاقچه دیده می شوند. افراد غالباً خصوصیات مثبتی را که در تأثیرگذار مشاهده می کنند با محصولاتی که او تبلیغ می کنند مرتبط می کنند. به همین دلیل است که داشتن سفیران برند در رسانه های اجتماعی می تواند ایده خوبی برای تجارت شما باشد. اگر تأثیرگذار از محصولات در تصاویر رسانه های اجتماعی ، زندگی نامه ، هشتگ و توضیحات خود استفاده کند ، این می تواند تأثیر زیادی بر اثبات اجتماعی یک برند داشته باشد. توجه داشته باشید که یک سفیر رسانه های اجتماعی نیازی به تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی ندارد. آنها همچنین می توانند یک متخصص صنعت یا مشتری پرشور باشند. همه چیز مهم است!


نکات بسیار زیادی در مورد چگونگی آوردن ترافیک مربوط به فروشگاه شما وجود دارد که روی بهترین شیوه های SEO WordPress متمرکز شده است. در این مقاله می خواهیم تاکتیکهایی را به شما نشان دهیم که فقط مربوط به SEO نیستند. اما این همچنین از پتانسیل بسیار خوبی برای کمک به شما در بهبود عملکرد فروشگاه WooCommerce برخوردار است. امیدواریم که به شما کمک کند! چیزی از دست دادیم؟ شما برای جذب بازدید کننده با کیفیت بالا به وب سایت خود چه می کنید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map