بهترین مضامین عروسی وردپرس

بهترین تم های عروسی برای وردپرس

عروسی به این مناسبت است که دو شریک زندگی از طریق روحیه آنها برای بهتر و بدتر شدن تا زمان مرگ آنها را به هم می پیوندند. چنین بزرگواری شایسته بیان عظمت و عظمت است. در عصر رسانه های دیجیتال ، تماس شخصی کاملاً از بین نرفته است. ما برخی از بهترین مضامین عروسی وردپرس را ذکر کرده ایم که به شما کمک می کند ضمن حفظ لمس شخصی ، به همه افراد در اینترنت دسترسی پیدا کنید.


سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. عروسی نصف النهار

عروسی نصف النهار - موضوع پاسخگو وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

عروسی نصف النهار حاوی همه چیزهایی است که شما در یک صفحه با طراحی زیبا نیاز دارید. همه عناصر مهم گنجانده شده است – برنامه ای برای آگاهی از مهمانان خود در مورد زمان و مکان رویدادهای منتهی به روز و روز بزرگ شما ، یک ماژول RSVP تا مهمانان شما بتوانند فوراً به دعوت شما پاسخ دهند و شما همچنین می توانید اجازه دهید. میهمانان شما می دانند که در کجا ثبت نام کرده اید بنابراین انتخاب هدیه مناسب برای آنها آسان است.

عروسی نصف النهار همچنین حاوی یک وبلاگ است ، بنابراین می توانید داستانهای مهمی مانند داستان نامزدی خود را با کل لیست مهمانان خود برای ساختن پیش بینی به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید عکس ها ، فیلم ها و تصاویر نامزدی خود را به اشتراک بگذارید و جشن عروسی خود را معرفی کنید. هیچ سایت عروسی بدون توانایی شخصی سازی آن با توجه به موضوع روز ویژه شما ، کاملاً مناسب نخواهد بود. با استفاده از Meridian Styler ، تقریباً هر عنصر کاملاً قابل تنظیم است از جمله تایپوگرافی ، رنگ ، پس زمینه و موارد دیگر.

2. ماه عسل

ماه عسل - موضوع پاسخگو عروسی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک مضمون عروسی پاسخگو ، ماه عسل دارای یک طراحی بسیار درجه یک و مقاوم است ، با دقت و با یک طرح زیبا ساخته شده است که وعده ایستادگی دارد. موضوع بسیار آسان برای سفارشی سازی و تنظیم آسان است. این موضوع شامل یک فرم RSPV ، کتاب مهمان ، تایمر شمارش معکوس ، تقویم رویداد ، نمایشگر تمام صفحه انقلاب Revolution با بسیاری از جلوه های سه بعدی ، یک وبلاگ و یک حوزه توییتر و موارد دیگر.

3. رویداد عروسی همیشه سبز

رویداد عروسی - Everline موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک تم عروسی پاسخگو تمیز و زیبا ، Everline شامل پنج صفحه اصلی ، یک نوار لغزنده Revolution ، یک آهنگساز ویژوال برای شخصی سازی آسان (با 9 طرح رنگی از پیش تعریف شده) ، یک منوی مگا است که شامل تمام مشخصات شما در یک مکان ، یک تقویم رویداد ، یک تایمر شمارش معکوس ، یک اسناد دقیق. اگر همه چیز را که به طور کامل سازماندهی شده است دوست دارید ، پس قطعاً Everline ارزش توجه دارد.

4. روز عروسی

روز عروسی - موضوع WORDPRESS عروسی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع عروسی جسورانه و شیک پاسخگو. این صفحه دارای یک صفحه منحصر به فرد ناوبری در سمت چپ است و از طرح های مدرن و یک طرح زیبا برای تعریف طبیعت بی نظیر موضوع استفاده می کند. این شامل یک تقویم رویداد ، فرم RSPV ، گالری عکس ، یک وبلاگ و موارد دیگر است. اگر مینیمالیسم و ​​جسارت سلیقه شماست ، قطعاً ارزش دیدن دارد.

5. اتحادیه

اتحادیه - موضوع عروسی و رویداد وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک موضوع عروسی ساده ، زیبا و پاسخگو با یک صفحه ، اتحادیه نه تنها تمیز و کاربردی نیست بلکه در مرورگر شما بسیار آسان است. ویژگی های آن شامل – 4 هدر منحصر به فرد ، بخش های جدا شده برای مصارف مختلف ، 2 فرم RSPV ، یک گالری زنده اینستاگرام ، آرم های سفارشی ، آیکون های آماده شبکیه ، تم کودک ، 600+ قلم گوگل و موارد دیگر.

6. WeddingEngine

عروسی آنژین

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

WeddingEngine یک تم ممتاز عروسی وردپرس مناسب برای ایجاد یک وب سایت افسانه در مورد روز بزرگ شما است. این موضوعی است که می خواهید از آن برای ساختن یک سایت عروسی استفاده کنید تا با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

برای افزودن عکس از زوج خوشبخت ، عکس کودک ، فیلم پیشنهادی و موارد دیگر از گزینه های کشویی و گزینه های ویدیویی و تصویری استفاده کنید. سپس تاریخهای مهمی از رابطه خود مانند زمان ملاقات ، اولین بوسه خود ، هنگامی که در کنار هم قرار گرفتید ، هنگامی که درگیر شوید و هر چیز دیگری را با استفاده از ویژگی جدول زمانی اضافه کنید. اوه ، و WeddingEngine همچنین یک گزینه عالی برای خانواده و دوستان دارد تا آرزوهای گرم را درست در سایت عروسی خود ترک کنند.

همچنین می توانید همه وقایع عروسی خود ، یک ماژول RSVP ، یک تایمر شمارش معکوس را تا روز بزرگ و موارد دیگر اضافه کنید. به علاوه گزینه هایی برای سفارشی کردن طرح ، رنگ ها و گزینه های دیگر در سراسر موضوع وجود دارد.

7. شایستگی

شایستگی - موضوع عروسی پاسخگو وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

شایستگی خوب و منظم ، مدرن و زیبا و جذاب ، عروسی اجازه می دهد تا شما را به تغییر رنگ و تایپوگرافی مستقیم از گزینه های موضوع خود را – که با استفاده از چارچوب قدرتمند Redux -. با استفاده از گزینه های پیشرفته تایپوگرافی ، فرم های RSPV ، مضامین کودک و موارد دیگر ، شایستگی نباید از این امر غافل شود زیرا این امر به ما فرصت می دهد تا به دنبال آن باشیم.

8. روز عروسی

موضوع پاسخگو روز عروسی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

روز عروسی همه چیز شما را برای نگه داشتن رویدادهای عروسی خود از همان ابتدا انجام می دهد. از 4 پوسته از پیش تعریف شده رنگی ، قالبهای صفحه 15+ ، ژنراتور کوتاه ، ابزارکهای سفارشی و قالبهای پست سفارشی شامل استفاده شده برای تنظیم سریع و آسان سایت خود استفاده کنید. داستان در مورد نحوه ملاقات شما ، ویدئویی از پیشنهاد یا حتی یک گالری عکس از عکس های نامزدی خود را اضافه کنید – روز عروسی این کار را آسان می کند.

آنچه واقعاً این موضوع را بسیار جالب می کند این است که چقدر کامل است. الگویی به زودی وجود دارد که می توانید هنگام راه اندازی وب سایت خود از آن استفاده کنید. موضوع شامل یک بخش مفید RSVP است ، بنابراین میهمان می تواند به شما اطلاع دهد که آنها در حال آمدن هستند ، همچنین می توانید در رجیستری خود اضافه کنید تا بتوانند خرید خود را زود انجام دهند. برای روز خود می توانید تمام جزئیات مربوط به رویداد ، مهمانی عروس خود و سایر موارد را یادداشت کنید. اگر میهمان سؤالی دارید ، یک صفحه تماس مفید با چندین مکان قابل حمل وجود دارد تا آنها بتوانند شما را تسخیر کنند. سرانجام – آنها شامل یک گالری شگفت انگیز هستند که در آن یو اوکان عکس هایی را از مهمانی های کارشناسی / کارشناسی ، عروسی و ماه عسل خود برای افزودن با مهمانان خود اضافه می کند.

این موضوع دارای بسیاری دیگر از ویژگی های بزرگ روز عروسی است که مطمئناً آنها را دوست دارید. یک شمارش معکوس زیبا وجود دارد که زمان باقی مانده تا روز بزرگ شما را نشان می دهد ، یک کتاب مهمان زیبا که در آن عزیزان می توانند آرزوهای خوب را ترک کنند ، ادغام رجیستری هدیه برای خرید آسان برای میهمانان شما و موارد دیگر.

9. فقط متاهل

فقط موضوع متاهل

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Just Married Wedding WordPress برای وب سایت های وبلاگ شخصی یا عروسی مناسب است. این تم عروسی شایان ستایش همراه با ویژگی ها و جزئیات شیرین است. قسمت اصلی محتوا مانند دعوت نامه با جزئیات بخیه ، همراه با نام رویداد و تاریخ جلوی و مرکز گذاشته شده است. این موضوع شامل یک گالری کامل برای عکس های نامزدی ، کشویی شفاف ، بخش وبلاگ و صفحات عروسی و اقامتگاه ها.

نگاهی به موضوع را متناسب با سبک شخصی زوج تنظیم کنید. از بین 4 طرح رنگی از پیش تعیین شده: بژ / فیروزه ای ، سبز / قرمز ، آبی / صورتی ، یا بنفش / نارنجی انتخاب کنید. سپس از هر یک از الگوهای پس زمینه گنجانده شده (الگوی گل مصنوعی یا یک شبکه الماس با الگوی گل) استفاده کنید یا تصویر خود را بارگذاری کنید.

موضوع همچنین شامل ویژگی های خاص عروسی است. یک ماژول ویژه RSVP به مهمانان اجازه می دهد تا حضور فوری خود را فوراً تأیید کنند. سپس صفحه رجیستری با فهرست کردن پیوندهایی به همه ثبت های هدیه شما در یک مکان ، پیدا کردن هدیه مناسب برای مهمانان را آسانتر می کند.

10. Neeqah

Neeqah - تم پاسخگوی عروسی وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به سادگی حیرت انگیز ، بصری زیبا ، کار شگفت آور آسان با آن. این کاملا توصیف Neeqah ، یک موضوع عروسی پاسخگو است. Neeqah با داشتن چنین ویژگی های شگفت انگیزی مانند رنگ های نامحدود رنگ ، گزینه های پیشرفته مضمون و تایپوگرافی ، فرم های RSPV ، اسناد تفصیلی و موارد دیگر ، مسلماً یک موضوع برای تفکر طولانی برای نشان دادن روز بسیار خاص شماست..

11. XOXO

XOXO - تم وردپرس عروسی بسیار زیبا

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

XOXO یک تم عروسی کاملاً پاسخگو و یک صفحه کامل اما با ظرافت بسیار ساده ، دارای گزینه های سفارشی سازی زیادی ، صدها فونت گوگل ، ویرایش رنگ ها ، طرح بندی صفحه کامل یا طرح جعبه ای ، گالری ، فرم RSPV ، تقویم رویداد و موارد دیگر است. اگر انتخاب شما پر جنب و جوش و باز است ، این موضوعی است که باید به طور جدی مورد توجه قرار دهید.

12. دوست داشتنی دووی

دوست داشتنی دووی - تم عروسی پاسخگو وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

تم تمیز و پیچیده عروسی پاسخگو ، Lovey Dovey ساده برای استفاده ، آسان برای سفارشی سازی و ساخته شده در Bootstrap 3 ، بسیار قابل اعتماد است. از ویژگی های آن می توان به گزینه های مضامین ، فرم های RSPV ، گالری عکس ، کتاب مهمان ، انواع ارسال رویداد و موارد دیگر اشاره کرد. این همه چیز را برای ایجاد یک سایت عروسی بسیار جذاب برای روز بسیار خاص شما دارد.

13. ازدواج

ازدواج - تم وردپرس عروسی پاسخگو

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک عروسی یقه دار با پاسخ یقه کلاسیک ، پیچیده و پیچیده ، ازدواج ، ساده و آسان برای استفاده با پانل گزینه های مختلف تم ارائه سفارشی سازی رنگ ها و قلم ها و ویرایشگر طرح بندی کوتاه مبتنی بر. این موضوع ممکن است به اندازه بقیه جالب نباشد ، اما حتی در این صورت ، یک کلاسیک همیشه نوع خاصی از مخاطبان را به خود جلب می کند.

14. مایا

مایا - موضوع WP هوشمند و قدرتمند

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک کودک باهوش و زرق و برق دار با موضوع اصلی MAYA که کاملاً پاسخگو است و قابلیت های یک صفحه ای و چند صفحه ای را ارائه می دهد. با امکاناتی مانند ناحیه تصویر تمام صفحه در صفحه فرود ، اثر اختلاف منظر ، چیدمان وبلاگ ، گالری عکس و موارد دیگر. اگر طعم و مزه شما کمی بالا و درجه یک است ، ممکن است این به دلخواه شما باشد.

15. ابدیت

ابدیت - تم وردپرس عروسی پاسخگو

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ابدی با تم تمیز و زیبا و خنده دار یک صفحه ای پاسخگو ، دارای ابعاد منحصر به فرد با یک ستون ناوبری در سمت چپ است. این تم شامل یک تایمر شمارش معکوس ، گالری عکس ، بخش داستان ، ثبت نام هدیه ، فرم RSPV ، یک وبلاگ و موارد دیگر است. اگر به دنبال چیز ساده ای برای چشم ها هستید و در عین حال با اهمیت روز همگام هستید ، باید این را امتحان کنید.

16. پمپ

پمپ - تم عروسی پاسخگو و تم چند منظوره

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یک تم عروسی با پاسخگویی چند صفحه ای که به خوبی طبقه بندی شده و مدرن است ، پمپ به راحتی قابل تنظیم است زیرا با گزینه های مضامین ، یک پالت رنگی نامحدود ، کشویی ممتاز ، کد کوتاه ، آماده شبکیه چشم ، آهنگساز بصری ، گالری و موارد دیگر ارائه می شود. اگر دوست دارید همه چیز کاملاً سازمان یافته و همه چیز که در عین زیبایی خود را دارد ، جای خودش را داشته باشد ، دیگر به آن نگاه نکنید.

این موضوع برای تمام جشن های روز عروسی شما آماده است! پمپ شامل ماژول های ساخت صفحه عالی به لطف افزونه عالی ویژوال کامپوزر توسط WPBakery. یکی دیگر از ویژگی های عالی پمپ ، پشتیبانی از پلاگین های خارجی است. اگر می خواهید یک انجمن برای شرکت کنندگان اضافه کنید تا بتوانید به صورت آنلاین معاشرت کنید و در مورد نام های بعدی خود صحبت کنید ، این موضوع از bbPress پشتیبانی می کند. یا می توانید از WPML (که این موضوع نیز پشتیبانی می کند) برای ترجمه کامل این موضوع به چندین زبان استفاده کنید تا همه اقوام شما ، فارغ از این که از کجا هستند ، بتوانند وبلاگ عروسی خود را برای به روز بودن آماده کنند.

سایر ویژگی های موضوع جالب شامل صفحه توصیفات برای به اشتراک گذاشتن داستان های اعضای خانواده در مورد این زوج خوشبخت ، یک صفحه افراد برای اضافه کردن شرح زندگی عروس ، صفحه گالری برای به اشتراک گذاشتن عکس های نامزدی و رویداد و موارد دیگر. پمپ یک موضوع عروسی عالی است که مطمئناً هر عروس را دوست دارد.

17. CuckooLove

CuckooLove - موضوع وردپرس عروسی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

یکی از بهترین جنبه های CuckooLove تصویر پس زمینه در هر صفحه است – این فوق العاده است! انواع پست های سفارشی شامل عکس (برای صفحات نمونه کارها ، آلبوم های ویدئویی / عکس) ، میهمانان ، کتاب مهمان و رویدادها هستند. چند طرح وبلاگ و صفحه ، به شما امکان می دهد دقیقاً ظاهر مورد نظر خود را بدست آورید ، و بیش از 14 صفحه قالب با این موضوع زیبا ارسال می شوند. برای یک طرح تخصصی از سازنده صفحه اصلی استفاده کنید و از بین 4 اسلایدر مختلف تصویر / فیلم را در صفحه اصلی یا هر جای سایت انتخاب کنید! این موضوع با 2 سبک از پیش تعریف شده ارسال می شود که درست از جعبه کار می کنند ، بنابراین می توانید بلافاصله به ادغام محتوا بروید!

18. Qaween

Qaween - موضوع عروسی پاسخگو وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Qaween همه چیزهایی را که شما نیاز دارید برای ایجاد یک وب سایت و وبلاگ برای عروسی خود دارید. موضوع شامل یک صفحه اصلی بسیار جذاب با یک نوار لغزنده تصویر روی صفحه نمایش کامل ، بخش پشتیبانی از تصویر پس زمینه و موارد دیگر می باشد. با وبلاگ خود می توانید با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آنها بتوانند تمام مشغله های شما ، مکان یا برنامه های شما برای آینده را بخوانند. به علاوه بخش رویدادها برای به اشتراک گذاشتن جزئیات مربوط به مهمانی نامزدی ، کارشناسی و مهمانی های کارشناسی ، برنامه روز عروسی از رویدادها مناسب است و اگر می خواهید حتی می توانید جزئیات مربوط به ماه عسل خود را اضافه کنید. در آخر ، صفحه گالری عالی فقط درخواست عکس از حلقه های شما ، مهمانی های شما و البته عروسی شما را دارد.

بسیاری از ویژگی های مفید دیگر وجود دارد که در Qaween ساخته شده است و این موضوع را به عنوان یک موضوع عالی برای وبلاگ نویسی به طور کلی و فقط عروسی ها تبدیل نمی کند. موضوع شامل انواع پست های سفارشی برای اضافه کردن نوار لغزنده صفحه اصلی ، تصاویر گالری و رویدادهای فوق العاده آسان است. به علاوه کد کوتاه شامل اضافه کردن زیور آلات به پست ها و صفحات (شامل لیست ها ، تقسیم کننده ها ، فیلم ها ، نقل قول ها ، چرخ فلک ها ، دکمه ها و موارد دیگر) ساده است.

19. GeekLove

GeekLove - یک موضوع عروسی پاسخگو وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Geek Love یک طراحی زیبا ، مینیمالیستی و زیبا ، یک موضوع عروسی کاملاً پاسخگو و یک صفحه است. این بسیار قابل تنظیم است ، و با ابزارک بودن ، ایجاد بیان خود در مورد موضوع نیز بسیار آسان است. از ویژگی های آن می توان به مدیر رویدادها ، فرم RSPV ، کتاب مهمان ، کد کوتاه ، نمایش شبکیه و موارد دیگر اشاره کرد. اگر چیزی واقعاً زیبا و مینیمالیستی سلیقه شما باشد ، مطابقت کامل خود را رعایت کرده اید.

20. کل

موضوع ازدواج وردپرس عروسی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

توتال تا کنون موضوع برجسته ما است ، و مانند اینکه بارها گفتیم قبل از اینکه واقعاً بتوانید با آن چیزی بسازید. این شامل مضامین عروسی است ، و ما با استفاده از پیمایش محلی ، یک نسخه ی نمایشی با موضوع دوست داشتنی Total WordPress را با پیمایش محلی ایجاد کرده ایم. از ماژول های متنی استفاده کنید تا اطلاعات مربوط به رویداد خود را اضافه کنید ، فونت های سفارشی و رنگ های فونت را اضافه کنید تا با موضوع عروسی تان مطابقت داشته باشد ، گالری ها یا پست های وبلاگ اخیر در مورد رویداد خود را وارد کنید و یک فرم rsvp یا حتی یک ویجت خبرنامه را درج کنید. رویدادهای عروسی). ماژول هایی را که دوست دارید اضافه کنید ، Total بیش از 90+ مورد را انتخاب کرده است و موضوع کاملاً پاسخگو است. با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، می توانید یک وب سایت مهربان ایجاد کنید که واقعاً شما را به عنوان یک زن و شوهر و رویدادهای آینده نمایان کند!

گره زدن گره (er ، بسته بندی کردن)

و آنجا آن را دارید! گردآوری برخی از زیباترین ، هیجان انگیزترین و تم های لمس کردن وردپرس. ازدواج همان پیوند مقدس است که در آن دو روح مانند یک فرد وارد و ترک می شوند. چنین پیوندی صمیمی باید با لمس شخصی جشن گرفته شود و از این رو ذکر شود! اگر احساس می کنید موضوعی را که سزاوار شناختن یا انواع مختلفی است از دست داده ایم ، در اطلاع رسانی ما دریغ نکنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map