بهترین افزونه های جغرافیایی وردپرس برای محتوا مبتنی بر موقعیت مکانی

بهترین افزونه های جغرافیایی وردپرس برای محتوا مبتنی بر موقعیت مکانی

مطمئناً شما می دانید که Google نتایج جستجو متناسب با موقعیت مکانی شما ارائه می دهد. اما این تنها Google نیست که محتوای وب را بسته به مکان بازدید کنندگان شخصی می کند. وب سایت های دیگری مانند آمازون ، eBay و بسیاری از وب سایت های تجارت الکترونیکی را مشاهده می کنید که دارای صفحاتی هستند که بیشتر مربوط به بخش شما در جهان هستند. و اگر آن را دوست دارید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که وب سایت شما نیز نباید براساس موقعیت بازدید کنندگان شما ، محتوای خود را ارائه دهد. افزونه های جغرافیایی WordPress می توانند به این امر کمک کنند.


Geotargeting مکان بازدید کننده شما را مشخص می کند و سپس محتوا را مرتبط با آن مکان ارائه می دهد. به عنوان مثال ، اگر وب سایت مرتبط با آب و هوا را اجرا می کنید ، ویجت هوای محلی موقعیت مکانی بازدید کننده را نشان می دهد. افزونه های فروشگاه یاب همچنین به Geotargeting تکیه می کنند.

وب سایت شما چگونه مکان بازدید کننده را می شناسد؟ تشخیص مکان با استفاده از آدرس IP بازدید کننده و پایگاه داده جغرافیایی بسیار آسان است.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

آدرس IP و Geotargeting چیست?

یک آدرس آی پی شماره ای است که آدرس فیزیکی رایانه یک بازدید کننده را نشان می دهد. جغرافیایی زمانی است که شما از این آدرس برای شناسایی مکان بازدید کنندگان استفاده می کنید و سپس محتواهایی را که مربوط به آنها است ، ارائه می دهید. در نتیجه ، بازدید کنندگان احساس می کنند بیشتر با وب سایت شما درگیر هستند.

ترافیک خود را درک کنید

قبل از تلاش برای ایجاد محتوای خاص برای مکان ، درک نحوه الگوی ترافیک وب به وب سایت شما مهم است. به سادگی به سیاهههای مربوط به سرور خود نگاه کنید. این نه تنها به شما کمک می کند تا آدرس های IP را که در حال تلاش برای دسترسی به داشبورد خود هستید ، پیدا کنید ، بلکه به شما کمک می کند تا هر آدرس IP نامطلوب را از دسترسی به صفحات wp-admin مسدود کنید و می تواند از بسیاری راه های دیگر از ناحیه سرپرست شما محافظت کند..

ابزاری دیگر که می توانید برای فهمیدن ترافیک خود از آن استفاده کنید ، ویژگی جمعیتی در Google Analytics است.

چرا باید از افزونه های Geotargeting WordPress استفاده کنید?

دلایل زیادی وجود دارد که شما باید محتوای متفاوت را برای مخاطبان مختلف در نظر بگیرید:

 • نمایش زبان محلی باعث ایجاد اعتماد به نفس بازدید کنندگان برای تعامل با وب سایت شما می شود.
 • با مراجعه به رویدادهای محلی و استفاده از طنز محلی و توصیفات شخصیتهای محلی ، می توانید فوراً با مخاطبان محلی ارتباط برقرار کنید.
 • علاوه بر این ، می توانید پیشنهادات ، رویدادها و کوپن ها را سفارشی کنید ، و تبلیغات محلی و کمپین های بازاریابی بسیار هدفمند را اجرا کنید.
 • شما می توانید با اطلاع رسانی به بازدید کنندگان از مناطق تحویل ، ساعات کار ، ترتیب پارکینگ و غیره ، خدمات مشتری را بهبود بخشید.
 • مشاغل با شعب محلی می توانند مشتریان را به سمت یک فروشگاه نزدیک یا زیرمجموعه محلی هدایت کنند.
 • می توانید اطلاعات مالیاتی و حمل و نقل مخصوص کشور را نمایش دهید.
 • فقط اطلاعیه های حقوقی خاص کشور باید نمایش داده شود.
 • شما می توانید اطلاعات و محتوا را در اختیار شما قرار دهید.
 • برای هدف قرار دادن مناطق جغرافیایی خاص که تقاضای زیادی برای خدمات یا محصولات شما وجود دارد.
 • سایت های تجارت الکترونیک می توانند نمایش محصولاتی را که در یک منطقه خاص در دسترس نیستند محدود کنند.
 • شما نمی خواهید که شرکت محلی شما پهنای باند را در زمینه ترافیک کشورهای دیگر هدر دهد.
 • برای محدود کردن ترافیک هرزنامه های بالا که منجر به مطابقت نرخ تبدیل نمی شود.
 • برای تقویت امنیت وب سایت ، به ویژه اگر وب سایت شما در برابر هکرهای خارج از کشور آسیب پذیر باشد.

بهترین افزونه های وردپرس برای Geotargeting

آیا متوجه شده اید که نسخه های به روز شده وردپرس از ویژگی جغرافیایی استفاده می کند؟ داشبورد رویدادهای آینده مربوط به موقعیت مکانی شما را نشان می دهد. با این حال ، خود سیستم مدیریت محتوا دارای قابلیت داخلی برای بهینه سازی محتوا بر اساس مکان نیست.

خوشبختانه بسیاری از افزونه های رایگان و پریمیوم برای کمک به شما در دسترس هستند. این افزونه های جغرافیایی WordPress می توانند وب سایتها را برای مخاطبان جهانی ارتقا دهند. اکثر افزونه ها برای درخواست اطلاعات جغرافیایی IP از سرور افزونه یا سرور شخص ثالث به شما نیاز دارند تا یک API رایگان یا پولی را دریافت کنید..

بیایید به چند افزونه نگاه کنیم که می تواند به شما در بهینه سازی ترافیک و همچنین انجام کارهای دیگر بر اساس آدرس های IP بازدید کنندگان کمک کند.

توجه داشته باشید: طبق آیین نامه حفاظت از داده های عمومی (GDPR) شرکت ها باید رضایت کاربر را برای جمع آوری اطلاعات محل کسب کنند. توصیه می کنیم با یک متخصص یا وکالت GDPR مشورت کنید تا مطمئن باشید وب سایت شما مطابقت کامل دارد.

1. WP GeoTargeting

WP GeoTargeting

اطلاعات و بارگیری

GeoTargeting Pro یک افزونه حق بیمه است که به سه طریق هدفمند کردن کاربران ، بر اساس مکان کاربران کمک می کند:

 • نمایش مطالب مختلف
 • کاربران را تغییر مسیر دهید
 • مسدود کردن کاربران

وب سایت های پر ترافیک می توانند برای کنترل انواع نمایش محتوای برای بازدید کنندگان مختلف ، به این افزونه تکیه کنند. نه فقط پست های کامل وبلاگ ، بلکه حتی صفحات ، آیتم های منو ، ابزارک ها ، پنجره ها و انواع پست های سفارشی (از جمله محصولات WooCommerce) همگی بخشی از انواع محتوای هدفمند هستند. علاوه بر این ، اگر به انعطاف پذیری و کنترل بیشتری نیاز دارید ، عملکردهای PHP وجود دارد که می توانید در هر کجای کد سایت خود قرار دهید.

مناطق هدفمند هم می توانند گنجانده شوند و یا از این امر خارج شوند نه تنها این ، شما می توانید هر بخش از محتوا را هنگام ویرایش پست یا صفحه محدود کنید. بهترین استفاده از این ویژگی برای پنهان کردن محصولات خاص است که در یک منطقه در دسترس نیستند. همچنین بسته به موقعیت مکانی یک بازدید کننده ، نمایش CTA یا تبلیغات مختلف ممکن است. ویجت کشویی قابل جستجو در کشور به کاربران اجازه می دهد مکان خود را تغییر دهند.

این افزونه باعث می شود که با دسته بندی آنها به دسته های مختلف ، کشور های مختلف را به راحتی هدف قرار دهید. علاوه بر این ، این افزونه به خوبی با Geo Redirects (برای هدایت کاربران به صفحات متفاوت بر اساس موقعیت مکانی آنها) ، Geo Blocker (برای مسدود کردن کاربران از مکان های متفاوت) و Geo Flags (برای نمایش پرچم های کشور کاربران) ترکیب خوبی دارد. هزینه استفاده بستگی به تعداد درخواست های داده شده به پایگاه داده جغرافیایی دارد.

GeoTargeting WP Lite

GeotargetingWP Lite هنگام نیاز به یافتن موقعیت مکانی کاربر ، API را مصرف می کند. به عنوان مثال ، اگر یک کاربر فقط نیاز به جابجایی محتوا یا تغییر مسیر کاربران در یک صفحه داشته باشد ، فقط بازدیدهای آن صفحه اعتبارات را مصرف می کند. نه تنها این ، اگر یک ربات یا خزنده صفحه ای است که به صفحه مراجعه می کند ، API به هیچ وجه صدا نمی شود. این تفاوت اصلی با رقباست.

GeotargetingWP Lite همچنین دارای حالت حافظه پنهان برای کاربرانی است که کل وب سایت خود را جابجایی می کنند ، بنابراین کاربران فقط در صفحه اول بازدید خود از اعتبار خود استفاده می کنند در حالی که بازدیدهای بعدی از حافظه نهان است. و صحبت کردن در مورد cache ، cache page بدترین دشمن افزونه های جغرافیایی در بازار است. این افزونه کاملاً با WP Rocket سازگار است و همچنین حالت AJAX را ارائه می دهد. بنابراین با بقیه افزونه های کش در بازار کار می کند.

نسخه رایگان این افزونه GeoTargetingWP Lite در مقایسه با نسخه حرفه ای اساسی است. این فقط به شما امکان می دهد مشخص کنید که کدام کشورها ، ایالت ها یا شهرها قادر به دیدن محتوا هستند. با کار با سرویس های رایانه ای فایروال مانند Sucuri و CloudFlare ، می تواند IP واقعی کاربران را تشخیص دهد. و با افزونه وردپرس پنجره سازگار ، شما قادر خواهید بود به پنجره های جابجایی نیز جابجایی کنید.

2. جغرافیایی

افزونه جغرافیایی رایگان وردپرس

افزونه Geolocation به کاربران WordPress اجازه می دهد تا داده های جغرافیایی را به راحتی در پست های خود اضافه کنند. علاوه بر اینکه ارزش خود را به پست خود اضافه می کنید ، وقتی می خواهید بینش محلی را برای خوانندگان فراهم کنید ، بسیار مفید است.

هنگامی که داده های جغرافیایی را به هر پستی در صفحه ویرایش پست اضافه می کنید ، کاربران پیوندی را در پست منتشر شده مشاهده می کنند. در صورت شناور ، نقشه تعاملی باز می شود.

اگر از WordPress برای iPhone ، WordPress برای Android یا WordPress برای BlackBerry استفاده می کنید کار با این افزونه آسانتر می شود. به این دلیل است که این برنامه ها دارای ویژگی های جغرافیایی داخلی هستند که فوراً پست های شما را جغرافیایی می کنند.

3. پلاگین جغرافیایی CF

افزونه CF Geo Plugin برای وردپرس

اگر به دنبال یک افزونه برای کمک به جغرافیایی بازاریابی برای وب سایت خود هستید ، افزونه CF Geo Plugin ممکن است مناسب باشد. این افزونه از داده های جغرافیایی در مورد بازدید کنندگان شما استفاده می کند تا به شما در ایجاد کمپین های بازاریابی هدفمند ، نمایش ارزهای محلی در فروشگاه تجارت الکترونیکی خود ، هدایت کاربران به صفحه صحیح محلی شده / ترجمه شده در سایت شما کمک کند و حتی اعلامیه های قانونی را فیلتر کند که ممکن است برای آن لازم نباشد. مکانهای خاص.

سایر ویژگی های قابل توجه این افزونه شامل پشتیبانی CDN Cloudflare ، کد کوتاه Geo Banner برای اعلامیه های پویا ، GEO Defender برای مسدود کردن دسترسی به سایت برای مکان های خاص ، هدایت مجدد SEO کشور ، شامل یا حذف محتوا توسط مکان و پشتیبانی SSL است..

4. بلوک IP Geo Block

IP Geo Block Plugin WordPress Free

بلوک های افزونه IP Geo Block برای دسترسی بازدید کنندگان ، آدرس های IP و حتی کل کشورها یا مناطق از سایت شما امکان پذیر نیست. این ویژگی می تواند زمانی مفید باشد که نیاز به جلوگیری از هک کردن افراد یا ربات ها به وب سایت خود داشته باشید.

این افزونه محافظت در برابر ورود به سیستم های مخرب ، هرزنامه نظر ، پیگیری و هرزنامه پینگ بک در کشورهای یا مناطق ناخواسته است. دسترسی به باطن وب سایت شما با استفاده از کد کشور بر اساس آدرس IP تأیید می شود. می توانید لیست های خاص لیست سفید یا لیست سیاه و همچنین طیف وسیعی از آدرس های IP را لیست کنید. اما در اینجا متوقف نمی شود ، بر اساس الگوهای حمله حملات مخرب حتی از کشورهای مجاز را تشخیص می دهد.

این افزونه را می توان پیکربندی کرد تا در اولویت سایر افزونه ها بارگذاری شود. در نتیجه با محافظت در برابر حملات بی رحمانه ، بار روی سرور شما کاهش می یابد. همچنین هنگامی که روی یک لینک خارجی از سایت خود کلیک می کنید ، مراجعه کننده http را مخفی می کند.

5. IQ Block Country

iQ Block Country Plugin WordPress Free

iQ بلوک کشور از لحاظ عملکردی با افزونه قبلی کاملاً مشابه است ، به شما امکان می دهد بازدید کنندگان کشورهای خاص را برای مشاهده بخش هایی از محتوای خود مجاز یا محدود کنید. مسدود کردن هکرهای سرکش از کل کشورها و نظرات هرزنامه ها نیز موثر است. و اگر می خواهید به برخی از بازدید کنندگان از کشورهای مسدود شده اجازه دسترسی پیدا کنید ، همین امر نیز ممکن است. فقط باید IP های آنها را لیست کنید.

این افزونه با اجازه ورود فقط به آدرسهای IP مشخص یا آدرسهای واقع در کشور خود ، امنیت تقریباً پوشیده از آهن را به صفحه Admin شما ارائه می دهد. بازدیدکنندگانی که از ورود آنها محروم هستند می توانند به صفحه یا وب سایت دیگری هدایت شوند. یا ، می توانید به آنها پیامی را نشان دهید که می تواند با استفاده از CSS طراحی شود.

برای استفاده از این افزونه ، برای دستیابی به داده های جغرافیایی ، باید پایگاه داده geoIP را از شخص ثالث بارگیری کنید یا API را از آنها بدست آورید. این افزونه با بسیاری از افزونه های حافظه نهان (اما نه همه) خوب کار می کند.

6. WP GeoIP Country Redirect

افزونه WP GeoIP Country Redirect WordPress

اطلاعات و بارگیری

WP GeoIP یک افزونه خاص جهت ویرایش WordPress در کشور است. آیا تاکنون به ابزاری معتبر برای وب سایت مبتنی بر وردپرس خود نیاز دارید تا بتوانید بازدید کنندگان را بر اساس کشور هدایت کنید؟ جلوترش رو نگاه نکن! WP GeoIP Country Redirect شما را قادر می سازد تا بر اساس آدرس IP ، کشورهای عضو خود را به صورت خودکار تشخیص داده و براساس ورودی خود اقدامی انجام دهید.

با GeoIP می توانید با هدایت بازدید کنندگان از کشورهای مختلف به پست یا صفحه خاص ، ترافیک وب سایت خود را مدیریت کنید. شما می توانید آن را برای یک دسته از مزایای استفاده کنید:

 • کاربر را به صفحه / وب سایت خاصی در کشور اختصاص دهید
 • بازدید کنندگان را به صفحات صحیح در یک وب سایت ترجمه شده چند زبانه هدایت کنید
 • کشورهای وابسته به غیر تجاری را دور کنید
 • نمایش یک صفحه با یک پیشنهاد فقط برای مکانهای خاص
 • برای مالیات ، مشتریان را به صفحات فروشگاه مناسب هدایت کنید
 • تنها حد تخیل خود شماست!

شما چند ویژگی پیچیده دارید مانند استثنائات آدرس IP ، همه کشورها به جز یک قانون ، هیچ پارامتر Redirect در URL ، ویژگی کوکی Once Redirect و غیره.!

افزونه های جغرافیایی دیگر وردپرس که ارزش بررسی دارند:

 • جغرافیایی وردپرس من: به شما کمک می کند تا ایجاد هر وب سایت مبتنی بر مکان مانند املاک و مستغلات ، رویدادها و دایرکتوری را ساده کنید. این کمک می کند تا فرم های جستجوی مجاورت ایجاد کنید تا بتوانید هر یک از اجزای جغرافیایی سایت خود را پیدا کنید.
 • Geo IPDetection: برای تهیه اطلاعات جغرافیایی مبتنی بر IP مفید است. این می تواند در مضامین یا افزونه های دیگر ، چه به عنوان کد کوتاه ، و چه از طریق کلاس های بدن CSS استفاده شود. این اطلاعات می تواند در انتخاب ارز ، مناطق زمانی ، نزدیکترین فروشگاه و غیره کمک کند.
 • WP Engine Geotarget: اگر وب سایت شما در یک محیط WP Engine کار می کند ، این افزونه می تواند با ادغام با متغیرهای مختلف در سایت WP Engine به نمایش محتوای مربوط به مکان بازدید کنندگان کمک کند..
 • محصولات مبتنی بر جغرافیایی WooCommerce: افزونه ای برای افزونه محبوب WooCommerce که محصولات را بر اساس موقعیت مکانی خود برای بازدید کنندگان نشان می دهد / پنهان می کند. فیلتر کردن محصولات براساس کشور ، منطقه یا شهر امکان پذیر است.
 • CloudGuard: به شما امکان می دهد کشورهایی را انتخاب کنید که می توانند به صفحات ورود به سیستم دسترسی داشته باشند. این بدان معنی است که دسترسی به سایر کشورها مسدود شده است. در حالی که این افزونه رایگان است ، به حساب Cloudflare با قابلیت جغرافیایی فعال خواهید شد.
 • WP Pro Geo Targeting: یک افزونه پریمیوم با کاربرد آسان است که می تواند در کلیه ارسال ها و انواع محتوا برای تنظیم دسترسی به بازدید کنندگان بسته به کشورشان اعمال شود. برای کنترل دسترسی به قسمتهای خاصی از محتوای خود می توانید از کد کوتاه استفاده کنید. این سیستم با سیستم تبلیغاتی WP PRO به خوبی ترکیب می شود.
 • کشور و موبایل هدایت مجدد برای وردپرس: در واقع افزونه ای برای هدایت بازدید کنندگان بر اساس معیارهای مختلفی از جمله کشور ، شهر ، قاره ، ایالت یا منطقه است. علاوه بر مسدود کردن کاربران ، می توانید پنجره های بازشو را اضافه کنید. نه تنها با افزونه های حافظه پنهان محبوب سازگار است ، بلکه با WMPL ، فرم های Caldera و multisites سازگار است.
 • AdRotate: اگر می خواهید تلاشهای تبلیغاتی خود را بهینه کنید ، ارزش امتحان کردن را دارد. این کمک می کند تا به تبلیغات مختلف برای کشورها ، ایالت ها یا شهرها مختلف ارائه شود. ویژگی جغرافیایی فقط با نسخه برتر این افزونه در دسترس است.
 • تبلیغات پیشرفته: افزونه دیگری است که به تبلیغات بسیار هدفمند مبتنی بر یک ویژگی افزودنی حرفه ای جغرافیایی کمک می کند. این امکان را به شما می دهد تا قوانین تبلیغاتی خود را به صورت گسترده سفارشی کنید.

افکار نهایی

افزونه های جغرافیایی WordPress روشی نسبتاً آسان برای شخصی سازی مطالب برای کاربران بر اساس موقعیت مکانی خود ارائه می دهند. این امر به شما کمک می کند تا بازدید کنندگان خود را بهتر با وب سایت خود با مطالبی که برای آنها مهمتر است ، درگیر کنید. علاوه بر این ، می توانید از این ویژگی برای تقویت امنیت و بهبود کارایی وب سایت وردپرس خود استفاده کنید. با گذشت زمان ، حتی می تواند به ایجاد مخاطب وفادار کمک کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map