خودکار کردن حساب رسانه های اجتماعی برای سایت وردپرس خود – همه با یک بار!

خودکار سازی رسانه های اجتماعی برای سایت های وردپرس

در اکثر موارد ، بازاریابان رسانه های اجتماعی و هر طرفدار دیگری در خارج از کشور سعی در یافتن راه هایی برای خودکارسازی کارهای تکراری دارند. این باعث صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان! و زمان پول است – وقت خود را صرف چیزی کنید که شما را تولید کند.


همچنین هر از چند گاهی ممکن است نیاز به استراحت از رسانه های اجتماعی را احساس کرده باشید. اما شما نمی خواهید مخاطبان شما متوجه غیبت شما شوند. در چنین شرایطی چه کاری انجام می دهید؟ اتوماسیون رسانه های اجتماعی راه حل تقریبا کاملی دارد که تضمین می کند وقت خود را در کارهای تکراری تلف نکنید و می توانید غیبت خود را از رسانه های اجتماعی به طور مؤثر پوشانده باشید..

با استفاده از ابزارهای اتوماسیون در رسانه های اجتماعی ، می توانید ارسال ها و حساب های خود را به روز کنید تا در زمان های از پیش برنامه ریزی شده به طور خودکار به روز شوند. پس از گذاشتن پست یا اظهار نظر در صف ، می توانید کامپیوتر خود را خاموش کرده و حتی در صورت تمایل تعطیلات را نیز انجام دهید. ادامه مطلب را بخوانید ، و خواهید فهمید که چگونه.

اما قبل از تلاش برای تهیه برنامه های تعطیلات ، مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

 • ابزارهای اتوماسیون رسانه های اجتماعی برای افراد و همچنین برای شرکت های بازاریابی رسانه های اجتماعی که مجبورند برای بسیاری از مشتری ها محتوای رسانه های اجتماعی را مدیریت کنند ، گاهی اوقات به صدها نفر رسیدگی می کنند ، بسیار مناسب است..
 • حفظ تعادل مناسب بین اتوماسیون و تعامل شخصی با مشتریان بسیار مهم است. چه زمانی باید اتوماتیک شود و چه موقع درگیر شدن باید کاملاً واضح کار شود. ارسال مطالب ، به ویژه پستهایی که به زمان حساس نیستند ، می توانند تا حد زیادی خودکار شوند و زمان ایجاد محتوای عالی را برای شما به وجود می آورند.
 • فیدهای RSS اکثر ارسالهای وبلاگ را می توان خودکار کرد زیرا بیشتر محتوای وبلاگ به هر حال این راه را برای رسانه های اجتماعی پیدا می کند. در اینجا ، باید مراقب باشید که پست ها به درستی برای رسانه های اجتماعی نیز فرمت شوند. وقتی می خواهید چندین بار در روز ارسال کنید ، اتوماسیون به خصوص کمک می کند.
 • یک قاعده مهم در اتوماسیون ، هیچگاه تعامل خودکار با مشتریان نیست. مشتریان بیشتر می توانند هنگامی که به جای شخص با یک سیستم سر و کار دارند بگویند و شما نمی خواهید مشتری دچار پستی شود.
 • Ditto برای عیب یابی – فقط در خطر از دست دادن مشتری اتوماسیون کنید.
 • بیشتر کانال های رسانه های اجتماعی گزینه ای دارند تا شما را از هرگونه فعالیتی که در حساب شما انجام می شود ، مطلع کنند. مکانیکی این گزینه را خاموش نکنید. ببینید کدام یک از آنها به شما مربوط است و برای بهبود زمان پاسخگویی و تعامل ، آن را روشن کنید.
 • مدتی را کنار بگذارید تا نظارت بر همه فعالیت ها انجام شود.
 • اطمینان حاصل کنید که برنامه ریزی زیادی برای آینده ندارید و با اخبار فعلی به روز باشید. ممکن است بخواهید جریان خودکار را متوقف کرده یا حتی به عنوان پاسخ به برخی اخبار یا رویدادها ، آن را مختصراً متوقف کنید.

با توجه به آنچه در بالا گفته شد ، باید ابزار اتوماسیون رسانه های اجتماعی خود را عاقلانه انتخاب کنید. تعداد انگشت شماری در بازار وجود دارد و شما باید یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. من در این مقاله چند ابزار کمی بحث کرده ام.

در مرحله بعد ، شما باید برنامه ارسال خود را با دقت نهایی کنید. زمان شروع ارسال پیامهای رسانه های اجتماعی شما با توجه به زمان فعال بودن حداکثر تعداد دنبال کنندگان باید انتخاب شود. مناطق زمانی اینجا اهمیت دارند ، بنابراین آن را نادیده نگیرید. همچنین باید زمان شما برای پاسخگویی مشخص شود تا از حداکثر تعامل با مخاطبان اطمینان حاصل شود.

حتما انگشت خود را در جریان گفتگو نگه دارید. ابزاری مانند اشاره در اینجا می تواند کمک کننده باشد. نام شما را در رسانه های اجتماعی و همچنین وبلاگ ها و وب سایت ها ردیابی می کند و به شما هشدار می دهد. می توانید مستقیماً از داشبورد ذکر استفاده کنید.

گزینه های اتوماسیون در 2 گروه طبقه بندی می شوند:

 1. ابزارهای اتوماسیون که طیف گسترده ای از کانال های رسانه های اجتماعی را پوشش می دهند
 2. ابزارهایی که تعداد محدودی کانال را پوشش می دهند – 5 تا 10 یا حتی یکی ، مانند پلاگین های خاص کانال.
سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

ابزارهای اتوماسیون اجتماعی – گزینه های کانال چندگانه

اگر می خواهید همه حساب های رسانه های اجتماعی خود را به صورت خودکار انجام دهید ، همه ابزارهای موجود ممکن است برای شما بهترین باشد. در اینجا چند گزینه مختلف برای در نظر گرفتن سایت وردپرس شما وجود دارد.

اگر این پس از آن

اولین موردی که به ذهن متبادر می شود افزونه ای نیست بلکه سرویس ای به نام IFTTT است که گسترش می یابد اگر این پس از آن. با استفاده از این سرویس می توانید مجموعه ای از محرک ها را ایجاد کنید که در صورت خاموش شدن می توانند مجموعه ای از پاسخ ها را آغاز کنند.

ifttt2ورود به وب سایت و ایجاد یک حساب کاربری. برای درک نحوه کارکرد این ، تصویر زیر را بررسی کنید.

IFTTT3

به عنوان نمونه ، می توانید وردپرس را در زیر “این” مانند زیر انتخاب کنید

اتصال ConnectionWp

بعد از اینکه اطلاعات سایت خود را پر کردید ، می توانید کانال رسانه های اجتماعی را که می خواهید برای ارسال در زیر “این” انتخاب کنید. برخی از کانال های رسانه های اجتماعی که تحت پوشش هستند قرار دارند,

IFTTT 7

پس از اتمام این کار ، کانالهایی را که می خواهید محتوای شما به طور خودکار برای آنها ارسال شود ، ایجاد کرده اید. برای اینکه این سرویس کار کند ، باید سایت وردپرسی خود را پیکربندی کنید تا به صورت خودکار ارسال شود. این کاملاً ساده است تنظیمات عمومی> نوشتن و فعال کنید XML-RPC. برای نسخه های WordPress 3.5 و بالاتر ، این قابلیت به طور خودکار فعال می شود.

و به یاد داشته باشید ، این سرویس را می توان با تغییر دادن گزینه های “این” و “این” نیز به صورت معکوس کار کرد. با واژگونی ، می توانید از این ویژگی استفاده کنید تا تمام رسانه های اجتماعی راجع به خودتان جمع کنید و آن را در یک مکان بایگانی کنید.

پوستر خودکار شبکه های اجتماعی (SNAP)

ضربه محکم و ناگهانی افزونه ای از اسکریپت های بعدی است که بسیاری از کانال های رسانه های اجتماعی را به وبلاگ شما متصل می کند ، به طوری که با انتشار محتوای تازه ، به طور خودکار در کانال های اجتماعی ارسال می شود.

SNAP 4

شما می توانید تنظیمات را متناسب با راحتی خود تغییر دهید و می توانید به صورت خودکار در Facebook ، Twitter ، Tumblr ، Reddit ، LinkedIn ، Delicious ، Google+ و بسیاری از کانالهای رسانه اجتماعی دیگر ارسال کنید. پس از پایان پست ، کل پست یا اعلامیه فرمت شده با بک لینک برای همه شبکه های انتخاب شده منتشر می شود. پیام ها را می توان برای هر شبکه شخصی سازی کرد.

ایجاد تنظیمات مناسب برای کانالهای انفرادی نیز کمی طول می کشد ، همانطور که در عکس زیر از پیکربندی توییتر زیر مشاهده می کنید ، اما پس از انجام این تنظیمات ، زندگی را بسیار راحت تر می کند..

SNAP 3

تصاویر نیز می توانند ارسال شوند و پست های قدیمی دوباره می توانند ارسال شوند. دارای 100،000 نصب فعال و امتیاز ستاره ای 4.2. نسخه حرفه ای نیز موجود است.

بافر

بافر

بافر ابزاری است که می تواند برای مدیریت بسیاری از کانال های رسانه های اجتماعی شما از یک داشبورد استفاده شود. محتوا را می توان در طول روز در مناسب ترین زمان ها به اشتراک گذاشت و متن را می توان برای سفارشی سازی کانال های مختلف اضافه کرد. تصاویر و فیلم ها نیز می توانند ارسال شوند.

محاکمه رایگان 30 روز بدون تعهد ارائه نمی شود و برنامه ها با 10 دلار در ماه برای 10 حساب اجتماعی شروع می شود و برای 300 حساب اجتماعی در هر ماه 300 دلار افزایش می یابد.

افزونه ای وجود دارد که آزادانه موجود است وردپرس به بافر که به بارگیری ارسال های جدید به طور خودکار به بافر کمک می کند. این افزونه فقط از کانالهای انتخابی مانند Facebook ، Twitter ، LinkedIn و Google+ پشتیبانی می کند. این برنامه دارای 4000+ نصب فعال و دارای رتبه ستاره 3.6 است. نسخه حرفه ای این افزونه حتی از Pinterest پشتیبانی می کند.

فقط سیم

فقط سیم

فقط نسخه حرفه ای Wire, به شما امکان می دهد به طور خودکار در 50 کانال ارسال کنید ، تمام اصلی آن شامل است. تعداد کانال های موجود در نسخه رایگان محدود شده است. می توانید به نظرات کنسول مانیتورینگ مشاهده و پاسخ دهید. ابزار تحلیلی و گزارشگری اجتماعی گنجانده شده است. نسخه رایگان دارای 8000+ نصب فعال و امتیاز ستاره ای 4.8 است.

زاپیر

زاپیر

زاپیر یک رویکرد کمی متفاوت است این یک کتابخانه برنامه از برنامه های محبوب است که می توانید اکتشاف کنید. سپس می توانید برنامه ها را مطابق نیاز خود جفت کنید ، تا حدودی مانند If This then that. با داشتن یک مخزن بیش از 500 برنامه ، مطمئناً موارد مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. آنها یک بسته رایگان اساسی را برای 100 کار در هر ماه ارائه می دهند ، و در حدود 500 دلار برای 50،000 کار در ماه انجام می شود.

ابزارهای اتوماسیون اجتماعی – گزینه های کانال منفرد یا محدود

آیا می خواهید فقط چند حساب رسانه های اجتماعی خود را خودکار کنید؟ برای افزودن اتوماسیون به اشتراک گذاری اجتماعی متمرکز به سایت وردپرس ، این گزینه ها را پرداخت کنید.

ارسال نامه قدیمی

Old Post Lite را زنده کنید

با Revive Old Post ، می توانید به صورت خودکار در Titter ، Facebook و LinkedIn ارسال کنید. می توان پست های قدیمی و جدید را به اشتراک گذاشت و فاصله زمانی بین ارسال ها را می توان تنظیم کرد. پشتیبان گیری به سایت شما ارائه می شود و دسته ها و پست های مشخص شده نیز از این امر مستثنا هستند. دارای 80،000+ نصب فعال و امتیاز ستاره ای 3.9 است. نسخه حرفه ای نیز موجود است.

WP به توییتر

WP به توییتر

WP به توییتر مخصوص ارسال در توییتر است. برچسب های قالب سفارشی برای سفارشی سازی صدای جیر جیر ارائه شده است. URL را می توان کوتاه کرد. دارای 90،000+ نصب فعال و امتیاز 4.1 است.

CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule افزونه ای است که به شما امکان می دهد تا پست های خود را به صورت خودکار در فیس بوک ، توییتر ، Google+ ، LinkedIn ، بافر و Tumblr منتشر کنید. این نوعی تقویم سرمقاله است که به شما کمک می کند تا بصری برنامه های خود را به راحتی با یک کشیدن و رها کردن برنامه ریزی کنید. دارای 10،000+ نصب فعال و امتیاز ستاره 4.7 است. این یک سرویس مبتنی بر اشتراک حق بیمه است ، و به مدت 14 روز یک پیشنهاد آزمایشی رایگان دارد.

لاتگرام

نمودار بعدی 1

لاتگرام برای غلبه بر محدودیت اینستاگرام در ارسال شخص ثالث طراحی شده است. Latergramme با ارائه نوتیفیکیشن در مواقع تعیین شده ، در حدود این محدودیت کار می کند تا یادآوری کند که به صورت دستی در اینستاگرام خود پست کنید. کل برنامه ارسال می تواند در Latergramme تنظیم شود.

Woot ویروس

ViralWoot

Woot ویروس درست مانند Latergramme کار می کند ، اما برنامه ای برای پینترست است. می توانید با استفاده از ویروس Woot ، پین ها را به Pinterest برنامه ریزی کنید.

برچسب ویروسی

برچسب ویروسی

برچسب ویروسی به عنوان یک برنامه ریز برای اینستاگرام و پینترست کار می کند. اگر به بازاریابی رسانه های اجتماعی مبتنی بر عکس تکیه کنید (یا اگر در حساب های دیگر خود فعال هستید ، و فقط به کمک کمی با این دو نیاز دارید) گزینه بسیار خوبی است..

سخنان محترم

برخی دیگر از ابزارهای اتوماسیون نیز به عنوان بخشی از گردهمایی ما قابل ذکر است:

 • انتشار خودکار رسانه های اجتماعی– می توانید به صورت خودکار در فیس بوک ، توییتر و لینکدین با تصاویر ارسال کنید. دسته ها و پست ها را می توان با این افزونه فیلتر کرد. دارای 10،000+ نصب فعال و امتیاز ستاره ای 4.2.
 • پوستر میکروبلاگ– از حدود 10 شبکه اجتماعی از جمله شبکه های اصلی پشتیبانی می کند. دارای 10،000+ نصب فعال و امتیاز ستاره 4.1 است.
 • جت پک– اگر از سایت WordPress استفاده می کنید ، به احتمال زیاد این افزونه را نصب خواهید کرد. این یک تابع توزیع است که به شما کمک می کند تا به طور خودکار در توییتر ، لینکدین ، ​​فیس بوک و وبلاگ ارسال شود. دارای بیش از یک میلیون نصب فعال با رتبه 4 ستاره است.
 • Poster Auto Social Poster – این افزونه به شما امکان می دهد تا ارسال خود را به صورت پیکربندی شده در شبکه های اجتماعی کاملاً خودکار کنید. چندین حساب Titter و همه حسابهای مرتبط با Facebook پشتیبانی می شوند. با برچسب قیمت 29 دلار همراه است.

افکار نهایی

ابزارهای اتوماسیون رسانه های اجتماعی به تقویت بهره وری و استفاده از وقت با خردمندانه کمک می کند. این بدان معنا نیست که شما تمام تلاش خود را صرف تلاش در رسانه های اجتماعی کنید ، فقط به این دلیل که کارآمد تر شوید. کارهایی که امکان استفاده از آنها وجود ندارد ، می توانند و باید به صورت خودکار انجام شوند. این امکان را برای شما فراهم می کند که زمان بیشتری را به کارهایی اختصاص دهید که نیاز به توجه شخصی شما دارند.

خوب ، این لیست ما از ابزارهای اتوماسیون رسانه های اجتماعی برای وردپرس است. چیزی از دست ندیدیم؟ می خواهم در نظرات زیر از شما بشنوم

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map