بهترین تم های خیریه و غیرانتفاعی وردپرس برای دلیل شما

دلایل بسیار زیادی برای پشتیبانی وجود دارد ، و مهم نیست که آنها (چه آگاهی از سرطان ، چه صندوق تسویه کمک های خارجی ، یا یک کلیسای محلی یا پناهگاه بی خانمان ها) تعداد بسیاری از مضامین خیره کننده وردپرس وجود دارد که می توانید برای ساختن وب سایتی که قانع می شود استفاده کنید. مردم درگیر شوند ما برخی از بهترین نمونه های تم های خیریه و غیر انتفاعی وردپرس را برای تبلیغ دلیل شما جمع آوری کرده ایم. فقط کافیست روی تصویر کلیک کنید تا به موضوع بروید. بیایید حفر کنیم!


سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل

کل آگاهی-غیر انتفاعی-وردپرس-موضوع

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

اکتبر ماه آگاهی از سرطان پستان است ، پس چرا این کلمه را پخش نمی کنیم و دیگران را درگیر می کنیم؟ نسخه ی نمایشی آگاهی دارای یک طرح تمام صفحه ، یک طرح رنگی منحصر به فرد و یک پاورقی سفارشی که همگی با موضوع WordPress چند منظوره Total ایجاد شده اند. این موضوع شیک راهی حرفه ای و چشمگیر برای به اشتراک گذاشتن مسابقه خود برای تیم یا تیم 3 روزه برای جمع آوری کمک های مالی برای یک دلیل عالی است.

2. برخیزید

تمدن-کلیسا-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Risen یکی از مباحث برتر کلیسا و سازمان مذهبی وردپرس است و با دلیل خوبی. این مضمون با کیفیت کاملاً پاسخگو و شبکیه آماده است و شامل پشتیبانی از ویژگی های عالی مانند رویدادها ، خطبه ها و پادکست ها نیز می باشد. به علاوه ، گزینه های سفارشی سازی امکان طراحی وب سایت متناسب با سازمان یا علت شما را آسان می کند.

3. وستيژ

جلیقه-موزه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موزه ها نیز غیرانتفاعی هستند ، و اغلب به دلایل خوبی میزبان جمع آوری کمک های مالی یا عملکرد هستند. با استفاده از موضوع Vestige WordPress ، یک وب سایت برای موزه یا سایت تاریخی خود ایجاد کنید. این تم دارای یک گالری ایزوتوپ ، گزینه های رنگ نامحدود و البته پشتیبانی از رویدادها است بنابراین می توانید تمام عملکردهای خیریه آینده خود را اضافه کنید.

4- دادخواست

دادخواست-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با طرح وردپرس با یک صفحه درخواست ، از علت خود پشتیبانی کنید. این که آیا شما در مورد پناهگاه های حیوانات آگاهی خود را افزایش می دهید یا سعی در ایجاد قانونی در استان دارید ، موضوع Petition برای پخش کلمه و جریمه کردن حامیان مناسب است. جمع آوری امضا ، به اشتراک گذاشتن در رسانه های اجتماعی و نمایش نظرات طرفداران برای کمک به ارتباط با افراد درگیر.

5. ارتش و جانبازان

نظامی-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با استفاده از این موضوع جذاب وردپرس ، آگاهی لازم را برای نظامیان و جانبازان خود داشته باشید. موضوع نظامی و جانبازان برای سازماندهی باشگاه نظامی ، انجمن جانبازان یا مرکز جذب نیرو بسیار مناسب است. موضوع همراه با پلاگین آهنگساز PO ، افزونه شبکه ضروری ، پلاگین کشویی Revolution و موارد دیگر است!

6. تقلب

fudge-single-page-Events-wordpress-theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Fudge یک رویداد یک صفحه دوست داشتنی وردپرس است که برای به اشتراک گذاری سرمایه گذاری ، همایش ، سمینار یا سایر رویدادهای آگاهی شما مناسب است. موضوع همراه با گزینه های آسان برای استفاده برای اضافه کردن بلندگوهای خود ، یک مسیر کنفرانس و حامیان مالی است. یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری رویداد شما را برای خوانندگان آسان می کند و با ادغام افزونه های افزونه محبوب بلیط (Eventbrite ، EventEspresso و Xing) حتی می توانید بلیط فروشی کنید.

7. ستایش

تمجید-کلیسا-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر شما در حال برنامه ریزی یک رویداد اجتماع یا حتی سازمانی هستید که در طول سال میزبان چندین نفر باشد ، ستایش گزینه بسیار خوبی است. با قالب های سفارشی برای رهبران ، رویدادها ، فرم داوطلبانه ، ارائه صفحه ، فرم بازدید کننده و موارد دیگر ساخته شده است تا ایجاد وب سایت خیریه شما آسان شود.

8- نامزد

نامزد-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

علاقه مند به یک علت ، رهبر جامعه یا جنبش اجتماعی؟ با موضوع نامزد وردپرس به ارتقاء پلت فرم یا مأموریت خود کمک کنید. از گزینه های ثبت نام خبرنامه ، قرارهای آنلاین ، گالری ها و موارد دیگر برای به اشتراک گذاشتن آنچه در مورد شماست و درگیر شدن دیگران استفاده کنید. اوه ، و کد کوتاه شامل ایجاد یک وب سایت دلخواه به یک نسیم است.

9- شاریتیز

charitiz-wordpress-theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Charitiz یک سازمان غیردولتی دوست داشتنی ، موسسه خیریه و غیر انتفاعی با موضوع وردپرس مناسب برای بسیاری از اهداف است. یکی از بهترین ویژگی ها نوع پست سفارشی Donations است که اضافه کردن و جمع آوری کمک های مالی را برای همه دلایل مهم شما ساده می کند – حتی با PayPal یکپارچه شده است بنابراین می توانید هم اکنون پرداخت را بپذیرید. موضوع WooCommerce نیز آماده است ، بنابراین می توانید کالاهایی را بفروشید یا بلیط های رویداد را برای پشتیبانی بیشتر حتی برای جمع آوری کمک های مالی تهیه کنید!

10. TownPress

شهرپرس-شهرداری-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

شهرها و شهرها نیز نباید سودآور باشند و TownPress مخصوصاً برای ایجاد وب سایت های خود در شهرداری ها ایجاد شده است. دولتهای محلی وظیفه دارند علل خوبی را با شهروندان خود به اشتراک بگذارند ، و TownPress دارای اعلامیه های شهر ، انجمن ها و البته یک بخش خبری است که در آن رهبران می توانند کمپین های جمع آوری کمک های مالی فعلی یا خیرات جدید را به اشتراک بگذارند..

11. بشردوستانه

انسان دوستانه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Philanthropy یک موضوع وردپرس غیر انتفاعی است که کاملاً پاسخگو است و شبکیه چشم آماده است. بسیاری از ویژگی های عالی مانند گزینه های رنگی سفارشی ، 3 لغزنده صفحه اصلی مختلف و طرح بندی صفحه داخلی وجود دارد. اما برای امور خیریه خود ، تقویم رویدادهای آسان ، دکمه اهدای هدر و نوع پست سفارشی پروژه ها را دوست خواهید داشت ، وقتی می توانید توضیح دهید که چه کاری انجام می دهید برای تغییر جهان.

12. زمین

زمین-محیط زیست غیر انتفاعی-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Earth یک موضوع وردپرس غیر انتفاعی به سبک سازگار با محیط زیست است که برای افزایش آگاهی در مورد زمین و دلایل مرتبط با محیط زیست طراحی شده است. اشتیاق خود را برای صرفه جویی در خرس های قطبی به اشتراک بگذارید ، داوطلبانی را برای یک گروه تمیز کردن ساحل محلی پیدا کنید یا حتی یک وب سایت برای باغ وحش خود ایجاد کنید. زمین با پیوندهای اجتماعی دلخواه ، دکمه اهدای داخلی ، تقویم رویدادهای کامل و حتی ساخت یک صفحه همراه است تا بتوانید صفحات دیگری را که ممکن است لازم داشته باشید ایجاد کنید.

13. خیریه

خیریه-به علاوه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

خیریه + یک موضوع مدرن وردپرس برای افراد بشردوستانه است. موضوع دارای بسیاری از ویژگی های مانند گالری تصاویر ، تقویم رویدادهای سفارشی ، آخرین اخبار و البته باعث می شود نوع پست سفارشی باشد. به علاوه ، خوانندگان و حامیان دوست دارند تا اخبار روزانه صفحه اصلی را به روز بشناسند ، و خبرنامه جسورانه خبرنامه باعث می شود در هر زمان مشترکان بیشتری کسب کنید.

14. خورور

khore-Convention-envents-wordpress-theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Khore یک موضوع وردپرس با رویدادهای پیشرفته چند صفحه ای است. این موضوع مرسوم ، مد روز مناسب برای جلب توجه مردم و جمع کردن هواداران است. یک ویژگی اصلی ادغام رسانه های اجتماعی ، طراحی تمام صفحه و سازگاری کامل موبایل است. به علاوه Khore با سازنده رویدادهای جدید ShowThemes ، شمارش معکوس رویدادها ، مدیر برنامه آسان و ادغام WooCommerce (برای رویدادهای تیک تیک) همراه است.

15. خیریه

موسسه خیریه-کلیک-ویرایش-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع کلیک و ویرایش خیریه هنگامی که به سایت غیرانتفاعی خود نیاز دارید ، یک راه حل سریع و آسان است. هفته بعد تفریحی داشته باشید؟ یا شاید شما فقط دو هفته برای جمع آوری کمک مالی برای ساخت چاه دارید؟ به سادگی از آهنگساز صفحه نمایش Templatic استفاده کنید تا وب سایت شما (محتوای و همه) ایجاد شود ، سپس موضوع کامل شده را بارگیری کنید تا در وب سایت خود بارگیری کنید. اگر به موقع خراب شدید این گزینه عالی است!

بیش از شما

اینها فقط چند مورد از تم های خیرخواهانه و غیرانتفاعی وردپرس موجود است. پیدا کردن یک موضوع جذاب و مقرون به صرفه برای انسان دوستانه شما می تواند دشوار باشد ، اما امیدوارم یکی از تم های برتر که ما به آن اشاره کردیم این ترفند را دارد. اگر از یکی از مضامین فوق استفاده کرده اید ، به ما اطلاع دهید. ما دوست داریم تجربه شخصی شما را بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map