منابع رایگان و جشن برای وبلاگ وردپرس شما

یکشنبه سرگرم کننده است (و همچنین اولین شب هانوکا برای برخی از شما) و ما برای شما چند رفتار عالی داریم! برای تجلیل از تشویق تعطیلات وردپرس ، ما می خواهیم برخی از منابع تعطیلات رایگان مورد علاقه خود را که می توانید از آنها استفاده کنید برای تزیین وب سایت خود به اشتراک بگذارید. هزینه های رایگان زیر را بگیرید و چند مورد را بگیرید تا خوانندگان و دنبال کنندگان خود را به روح تعطیلات تبدیل کنید!


سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

بگذار برف ، بگذار برف ، بگذار برف!

هیچ چیز نمی گوید “فصل تعطیلات” مانند ریزش برف در وبلاگ وردپرس شما! راه های زیادی برای اضافه کردن برف به سایت شما وجود دارد ، اما من دوست دارم همه چیز را ساده نگه دارم ، بنابراین در اینجا ساده ترین راه های اضافه کردن برف به سایت شما با افزونه ها (البته)!

برف تعطیلات Jetpack

تعطیلات - تشویق رایگان

بله ، پلاگین مگا Jetpack در واقع دارای برف داخلی است. اگر Jetpack را نصب کرده اید ، وارد بخش نصب WordPress خود شوید ، روی تنظیمات> General کلیک کنید و کادر “انتخاب برف در وبلاگ من تا 4 ژانویه” را علامت بزنید. خودشه! و این جایزه اضافی برای از بین بردن خود پس از مدت زمان معقول دارد.

jetpack-تعطیلات-برف

همچنین می توانید Jetpack تعطیلات Snow Snow را با افزونه رایگان Snow Opt opt ​​in stack کنید. این افزونه کوچک نماد برف برفی را اضافه می کند که کاربران باید بر روی “انتخاب” برای برف تعطیلات کلیک کنند (زیرا صادقانه بگوییم ، بعضی از مردم در حال چنگک زدن هستند و نمی خواهند در هر صفحه از وبلاگ شما برف ببینند).

دریافت JetPack

WP فوق العاده برف

افزونه WP Super Snow Free WordPress

آیا می خواهید برف های سفارشی پست های شما را پایین بیاورد؟ افزونه WP Super Snow WordPress را امتحان کنید. چه چیزی این افزونه را بهتر از بقیه می کند؟ همه گزینه های عالی! برای تنظیم متغیرهای دلخواه برای برف خود می توانید از متغیرهای Virtual Snowower (Virtual Snowower) استفاده کنید (می توانید کل بدن یا فقط هدر یا هر عنصر صفحه دیگر را هدف قرار دهید) ، z-index (z-index (برای z-index می توانید از برف استفاده کنید. در جلوی یا پشت هر عنصر صفحه – بالاترین شاخص Z در بالا نشان داده شده است) و حتی تصاویر (yup – می توانید برای تصور برف خود هر تصویری اضافه کنید). و با بخش Forecasting / Condition می توانید مشخص کنید که کدام صفحات برف شما را نمایش می دهد و اگر می خواهید در دستگاه های تلفن همراه نشان داده شود.

دریافت WP فوق العاده برف

3… 2… 1… تعطیلات!

یکی از راه های کنترل هیجان شما این است که روزهای مانده تا روز بزرگ را پیگیری کنید! و این افزونه های رایگان دستی راهی آسان برای اضافه کردن ردیاب های شمارش معکوس برای تعطیلات ، جشن ها یا هر چیز دیگری هستند. نگاهی بینداز!

شمارش معکوس تعطیلات POWr

افزونه WordPress Free Countdown Countdown

برای ایجاد تایمر شمارش معکوس سفارشی در سایت خود از POWr Countdown Countdown استفاده کنید. بهترین قسمت در مورد این افزونه؟ این همراه با پشتیبانی داخلی برای ترجمه ها است! به علاوه شمارش معکوس با گزینه های اضافی برای زمینه ها ، رنگ ها و قلم ها همراه است.

شمارش معکوس تعطیلات POWr را بگیرید

ویجت شمارش معکوس کریسمس

افزونه رایگان WordPress Santa Countdown

Christmas Countdown Widget یک افزونه کوچک و زیبا است که یک ویجت شمارش معکوس بابانوئل را به سایت شما اضافه می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را به یک قسمت ویجت اضافه کنید. پیشخوان بعد از کریسمس به طور خودکار تنظیم مجدد می شود و شمارش معکوس همه ساله دوباره شروع می شود.

ویجت شمارش معکوس کریسمس را دریافت کنید

به اشتراک گذاشتن عشق

به خوانندگان خود اطلاع دهید که چقدر از آنها با کارت قدردانی می کنید! افزونه های رایگان زیر اضافه کردن پیام های پنجره ای برای خوانندگان شما را آسان می کند. رنگ ، متن و حتی تصاویر را اضافه کنید!

کارت DW PopUp

dw-pop-card

افزونه DW PopUp اضافه کردن کارت سفارشی را برای خوانندگان شما آسان می کند. فقط افزونه را فعال کنید ، متن کارت خود را اضافه کنید و تنظیمات خود را انتخاب کنید. این افزونه شامل گزینه هایی برای اثر برف ، اندازه قلم ، رنگ ها و موارد دیگر است. این یک روش جالب و آسان برای گفتن با تشکر یا اشتراک تخفیف تعطیلات است.

دریافت کارت DW PopUp

پیام تعطیلات

پیام تعطیلات افزونه وردپرس رایگان

برای افزودن پیام پنجره ای برای تعطیلات به وب سایت خود می توانید افزونه Holiday Holiday پیام را نیز امتحان کنید. این گزینه های افزونه ha ha برای اضافه کردن پیام های رنگی و گرافیکی ، پیشخوان ، سفارشی. این یک روش جالب برای به اشتراک گذاشتن اخبار و تشویق همه زمستان هاست!

دریافت پیام تعطیلات

سایر افزونه های سرگرم کننده کریسمس برای سایت شما

می خواهید واقعاً مایل اضافی بروید؟ پرداخت این افزونه های سرگرم کننده کریسمس که خوشحالی تعطیلات شما را به سطح بعدی می برد.

موسیقی کریسمس

کریسمس-موسیقی

با افزودن آهنگهای جشن به وب سایت خود ، حال و هوای شاد خود را به اشتراک بگذارید. افزونه رایگان موسیقی کریسمس Jingle Bells را در وب سایت شما پخش می کند. شما می توانید موسیقی را در تمام صفحه یا فقط در یک صفحه خاص ، ارسال یا نوع ارسال سفارشی پخش کنید.

دریافت موسیقی کریسمس

ویجت واقعیت کریسمس

ویجت واقعیت های کریسمس

افزونه las که ما می خواستیم برای به اشتراک گذاشتن ، ویجت تصادفی کریسمس است. این واقعاً هیچ هدف دیگری جز به اشتراک گذاشتن شادی با خوانندگان شما ندارد. این ویجت به طور تصادفی یکی از 40 واقعیت کریسمس را به خوانندگان شما نشان می دهد (برای مثال ، آیا می دانستید که “رودولف” توسط فروشگاه Montgomery Ward برای تبلیغ در دهه 1930 ایجاد شده است – خب اکنون این کار را می کنید).

دریافت ویجت واقعیت کریسمس

بسته بندی کردن

این امروز است! امیدوارم که یکی از موارد دلخواه تعطیلات ما را امتحان کنید تا در این فصل تعطیلات کمی چیز دیگری را به وب سایت شما اضافه کند. و اگر ابزار و منابع دیگری برای تعطیلات رایگان وردپرس دارید ، آنها را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید! ما دوست داریم در مورد آنها بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map