افزونه های وردپرس برای افزودن تصاویر زیبا به وب سایت شما

محتوا پادشاه است. من مطمئن هستم که قبلاً آن زمان های بی شماری را شنیده اید. و این درست است: محتوا یک قطعه بزرگ برای معماری برای ایجاد یک وب سایت موفق است. اما این نیست فقط قطعه.


برای شروع ، داشتن یک وب سایت زیبا و با طراحی زیبا برای استقبال از بازدید کنندگان بهترین برداشت اول را فراهم می کند. این اولین تصور است که آنها را ترغیب می کند برای مدت طولانی در سایت بمانند ، تا واقعاً آن مطالب درخشان را که ساعت ها وقت خود را صرف کرده اید بخوانید.

اکنون ، من مطمئن هستم که همه ما می خواهیم این وب سایت از نظر تصویری خیره کننده باشد ، و احتمالاً همه ما درباره آنچه وب سایت را خیره کننده می کند ، نظرات مختلفی داریم با این حال ، یک چیز وجود دارد که من مطمئن هستم که همه ما با هم توافق داریم: تصاویر یک وب سایت خوب به نظر می رسند. و تصاویر جسورانه و زیبا و به خوبی انتخاب شده وب سایت را نمایان می کنند واقعاً خوب اگر یک بازدید کننده فقط به وب سایت شما مراجعه کند تا یک متن بزرگ را مشاهده کند ، اولین فکر آنها این است: “من نمی توانم این موضوع را بخوانم. پیش از آنکه حتی وقت خود را برای نمونه برداری از مطالب برجسته شما ، از قبل به دکمه عقب زده و مشتری بالقوه دیگری گم شود.

امروز می خواهم با معرفی شما به هفت افزونه وردپرس برای اضافه کردن تصاویر زیبا به وب سایت خود ، بازدید کنندگان شما را تشویق به ادامه کار کنند. به یاد داشته باشید: هر چه ماندگار تر شوند ، بیشتر بخوانند و احتمال تبدیل آنها بیشتر است. با توجه به این نکته ، این افزونه ها یک ضرورت هستند!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

GridFX شبکه های پاسخگو تصویر

GridFX GridFX Image Plugin GridFX Plugin WordPress

اطلاعات و بارگیری

اضافه کردن گالری تصاویر شیک ، راهی مناسب برای پاشیدن مطالب شما و جذابیت بصری آن است. یکی از افزونه های گالری تصاویر مورد علاقه من ، افزونه گالری GridFX است که با 17 دلار در دسترس است.

با استفاده از GridFX ، می توانید شبکه های زیبا و پاسخگو به پست های خود اضافه کنید – همچنین یک شبکه سبک ساختمانی بسیار زیبا در دسترس است. می توانید تصاویر را از کتابخانه رسانه ای وردپرس خود به شبکه ها بکشید ، یا فیلم های جاسازی شده ، محصولات WooCommerce و پست / صفحه های وردپرس را وارد کنید. بیش از 80 گزینه شخصی سازی مختلف برای شما وجود دارد که می توانید انتخاب کنید ، از جمله جعبه های سبکی ، رنگ ها و انیمیشن های عنوان. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، مورد علاقه شخصی من شبکه پر جنب و جوش است.

GridFX تصویر تمام صفحه

آسانسور تصویر تصاویر آسان

آسانسور تصویر تصاویر آسان برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری

وردپرس همیشه افزودن تصاویر به محتوای خود را آسان کرده است – به راحتی کشیدن و رها کردن یک تصویر در گالری رسانه وردپرس برای بارگذاری آن ، و سپس کلیک بر روی درج آن در پست. با این حال ، پلاگین Image Elevator این فرایند را حتی کارآمد تر می کند!

Image Elevator به شما امکان می دهد تصاویر را مستقیماً در ویرایشگر WordPress بچسبانید – نیازی به حتی گالری رسانه ای نیست. این قابلیت همچنین به عکس هایی که از خودتان می گیرید ، گسترش می یابد: به راحتی ضربه بزنید صفحه چاپ و می توانید مستقیماً در ویرایشگر بچسبانید. به شخصه ، من می بینم که برش تصاویر بزرگترین مزاحمت برای همه است ، و Image Elevator این مشکل را کاملاً حل می کند. با استفاده از نرم افزار ویرایش تصویر مورد علاقه خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بخشی از تصویر مورد نظر را برجسته کنید ، برای کپی کردن آن کلیک کنید ، سپس می توانید آن را در ویرایشگر بچسبانید. بدون نیاز به برداشتن دستی ، این افزونه صرفه جویی در زمان واقعی است.

تصویر آسانسور تصویر

دکمه طراحی بوم

دکمه طراحی Canva افزونه رایگان افزونه وردپرس

تصاویر برجسته شده شما یکی از معمولترین عناصر مشاهده شده در وب سایت شما است – از این گذشته ، آنها در صفحه اصلی وبلاگ شما ظاهر می شوند و غالباً در بالای پست ها نمایش داده می شوند. اگر بتوانید تصاویر برجسته خود را جذاب تر کنید ، کلیک بیشتری به محتوای خود می کنید. درست ، درست است?

به شخصه ، من یک طرفدار بزرگ پلاگین freemium Canva Design Button برای ساخت تصاویر برجسته هستم – در عوض ، می توانید تصاویر برجسته را مستقیماً از وب سایت Canva. با استفاده از رابط کشیدن و رها کردن ، Canva به شما امکان می دهد انواع عکس های سهام ، فونت ها و گرافیک ها را برای ایجاد تصاویر زیبا و با مارک پوشش دهید. برای نمونه ای از نوع تصویری که Canva قادر به تولید است ، به تصویر زیر مراجعه کنید.

نمونه بوم

Canva بیش از یک میلیون عکس سهام موجود و عناصر گرافیکی زیادی نیز دارد. برخی از این خدمات رایگان هستند اما اکثر آنها دارای برچسب قیمت معقولی هستند. پس از اتمام ساختن تصویر لایه بندی شده خود ، به سادگی به عناصر حق بیمه استفاده شده پرداخت کنید ، سپس می توانید از آن در وب سایت خود استفاده کنید.

موتور داستان Aesop

افزونه وردپرس رایگان Aesop Story Engine

اگر می خواهید افزونه ای عالی و جذاب برای زیبا تر جلوه دادن مطالب خود داشته باشید ، توصیه می کنم Aesop Story Engine با انعطاف پذیری گسترده ای روبرو شوید. این افزونه در واقع مجموعه ای از “ماژول های” مختلف برای انتشار محتوای جذاب و با فرم طولانی است. برخی از این قابلیت ها بر روی سازماندهی مطالب شما ، به عنوان مثال جدول زمانی و عناوین فصل متمرکز شده است. با این وجود ، Aesop Story Engine همچنین می تواند کارهای جالب بسیاری را برای تصاویر شما انجام دهد.

برای شروع ، می توانید تصاویر بالای صفحه ای زیبا را در بالای یک پست اضافه کنید. این ویژگی توسط برخی از مضامین وردپرس پشتیبانی می شود ، اما این گزینه جایگزینی عالی برای هرکسی است که به دنبال افزودن این مطلب به وب سایت خود است. همچنین می توانید از افزونه برای اضافه کردن گالری تصاویر ساده به تصویر خود ، یا تصاویر با عرض کامل در محتوای خود استفاده کنید – حتی می توانید از یک تصویر اختلاف منظر با تصاویر با تمام عرض خود استفاده کنید ، که خیره کننده به نظر می رسد.

اگر می خواهید پیام خود را با سبکی زیبا و تماشایی فراگیر کنید ، Aesop Story Engine می تواند چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

Allground: زمینه های تمام صفحه

Allground: زمینه های تمام صفحه برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری

دور شدن از قرار دادن تصاویر زیبا در داخل محتوای شما ، پس زمینه تمام صفحه Allground به شما کمک می کند تا یک عنصر طراحی زیبا را در کل وب سایت خود اضافه کنید. Allground به شما امکان می دهد تصاویر تمام صفحه خود را اضافه کنید ، که بعداً به عنوان پس زمینه برای وب سایت شما نمایش داده می شوند. این یک روش عالی برای ایجاد اولین تصور جذاب برای بازدید کنندگان است. شما همچنین می توانید فیلم های YouTube را جاسازی کنید یا فیلم های خود را به عنوان پس زمینه نمایش دهید.

می توانید زمینه خود را به صورت گسترده در سایت قرار دهید ، یا می توانید پیکربندی کنید تا در یک پست / صفحه خاص ظاهر شود. پس زمینه ها نیز ثابت نیستند و می توانید یک سری از تصاویر را تنظیم کنید تا هر چند ثانیه بچرخد.

WP Smush.it

WP Smush.it افزونه رایگان WordPress

بدون شک کمترین پلاگین پر زرق و برق در لیست امروز ، اما احتمالاً یکی از مهمترین. WP Smush.it بهینه سازی تصویر به شما امکان می دهد وب سایت وردپرس خود را با سرعت متراکم کردن تصاویر به اندازه پرونده های کوچکتر و بدون از دست دادن کیفیت ، سریعتر نگه دارید. و همانطور که همه ما می دانیم ، سرعت وب سایت جزء الگوریتم رتبه بندی گوگل است ، بنابراین هر کاری که می توانید برای بهبود زمان بار انجام دهید ، می تواند شما را در صعود از SERP ها مشاهده کند..

WP Smush.it با جدا کردن ابرداده های غیر ضروری – نوعی فشرده سازی بدون ضرر – اندازه پرونده را فشرده می کند. می توانید افزونه را تنظیم کنید تا تصاویر جدید هنگام بارگذاری در کتابخانه رسانه شما به طور خودکار “سر و صدا” کند ، یا می توانید دوباره برگردید و فایلهای موجود را فشرده سازی کنید. اگر می خواهید یک نسخه برتر از افزونه Smush.it ، WPMU WP Smush PRO را منتشر کرده است.

گالری شبکه کاشی نهایی

گالری شبکه کاشی نهایی برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری

افزونه نهایی در لیست امروز ، Final Tiles Grid Gallery است. این افزونه به شما امکان می دهد گالری های شبکه ساده ، شیک و پاسخگو را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

سبک گالری مورد علاقه من که توسط Final Tiles پشتیبانی می شود شبکه زیبایی “هوشمند” است. شبکه های هوشمند به شما امکان می دهند بدون محدودیت ستون ها و ردیف ها ، شبکه هایی بسازید – تصاویری که انتخاب می کنید به سادگی با هم شکاف می شوند و باعث ایجاد گالری های زیبا و متمایز می شوند. تصویر زیر را مشاهده کنید تا این کار در عمل مشاهده شود.

تصویر کاشی نهایی

فراتر از این ، این افزونه همچنین از اشتراک گذاری اجتماعی با یک کلیک ، پنج سبک سبد و جلوه های افقی پشتیبانی می کند. همچنین می توانید تصاویر را به هر تصویر اضافه کنید ، و بازدید کنندگان می توانند گالری های شما را مرتب کرده و فیلتر کنند. بسته به مرورگر بازدید کننده ، Final Tiles از انیمیشن های خیره کننده CSS3 نیز پشتیبانی می کند تا گالری های شما حتی بیشتر چشم نواز شوند.

ImageLinks

ImageLinks

ImageLinks یک افزونه برتر وردپرس است که راه حل تعاملی را برای وب سایت شما به ارمغان می آورد. اطلاعات نقشه برای همه افرادی که از سایت شما بازدید می کنند ، صرف نظر از دستگاه یا امکانات قابل دسترسی است. از آن برای ایجاد اینفوگرافیک ها ، نقشه ها ، عکاسی از اخبار ، بازاریابی محصول و صفحات تجارت الکترونیکی ، کاتالوگ محصولات قابل فروش و موارد بی شماری دیگر استفاده کنید. از هر تصویر استفاده کنید ، نقاط مهم را قرار دهید ، راهنماهای ابزار popover را با محتوای رسانه غنی پیوند دهید و آن را در سایت خود منتشر کنید. این افزونه دارای ویژگی وب و برنامه drag drag and drop غنی از ویژگی های خاص خود است ، بنابراین کاربر می تواند به سرعت و به راحتی نقشه تصویر تعاملی عالی خود را ایجاد کند ، و بلافاصله آنها را در یک وب سایت جاسازی کند..

همچنین از ویرایشگر محتوای داخلی وردپرس برای راهنماهای ابزار popover پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد محتوای غنی را به نکات ابزار نقشه تصویر تعاملی خود اضافه کنید. متن را با سبک ، محتوای رسانه ، جاسازی مطالب از یوتیوب ، vimeo ، soundcloud و سایر خدمات وب اضافه کنید. علاوه بر این می توانید از افزونه های نصب شده خود از کد کوتاه وردپرس استفاده کنید. این افزونه در هر نوع دستگاه بسیار عالی خواهد بود ، در صفحه نمایش های لمسی نیز بسیار عالی عمل می کند.

یکی از سه موضوع از پیش تعریف شده را انتخاب کنید یا از خود استفاده کنید. ما می توانیم موضوع فعلی را با قوانین css سفارشی تنظیم کنیم یا یک مورد جدید ایجاد کنیم ، وقتی کاربر روی کانون کلیک کرد یا یک اقدام دیگر را انجام دهد تا یک کار خاص در صفحه وب انجام دهد ، کد JavaScript خود را اجرا کنید. برو آجیل ، شما خوش آمدید.


اضافه کردن تصاویر خیره کننده به وب سایت شما اولین تصورات خوب ایجاد می کند که بازدید کنندگان شما را برای مدت طولانی در سایت نگه می دارد ماندگاری بیشتر ، خواندن بیشتر و احتمال تبدیل شدن به طرفداران وفادار نیز بیشتر است – و داشتن مخاطب وفادار هنگام تلاش برای ساختن یک مارک پایدار و یک خط پایین سالم از اهمیت اساسی برخوردار است..

اگر می خواهید تصاویر زیبایی به وب سایت خود اضافه کنید ، هر یک از این افزونه ها به شما کمک می کنند. توصیه من: به آنچه می توانید انجام دهید نگاهی بیندازید و نحوه عملکرد افزونه را با محتوای شما و وب سایتی که ایجاد می کنید متناسب باشد. اگر فکر می کنید مسابقه خوبی خواهد بود ، آن را واگذار کنید – فقط حتماً پیگیری های خود را انجام دهید نرخ گزاف گویی و زمان در سایت اندازه گیری قبل و بعد از نصب افزونه برای دیدن چگونگی پاسخ مخاطبان شما به تصاویر اضافی!

افزونه مورد علاقه وردپرس شما برای افزودن تصاویر چیست؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map